Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, temmuz ayında avrupaya gidiyorum, avrupa haritalarını alabilecek, türkiyede de kullanabileceğim f/p açısından önerebileceğiniz navigasyonlar hangileridir? acil önerilerinize ihtiyacım var bu hafta alacağım teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeremo32 -- 15 Haziran 2014; 14:02:02 >
  • Neden bingöl de navigasyon yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeremo32 J kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

1- Nokia lumia cihaz ile tüm Dünya haritaları ücretsiz size sunuluyor. Here Drive+ ile navigasyon yapabiliyorsunuz.
    2- Garmin cihazlarda Navteq (HERE Maps) Avrupa Haritası size sunuluyor. Baytekinden bunu teyid ediniz.
    3- TomTom EU Serisi cihazlarda Avrupa Haritaları size sunulur.
    4- iGO yazılım kullanan cihazlarda istediğiniz Avrupa ülkesinin haritasını ayrıca satın alabiliyor veya 1 aylık süre ile kiralayabiliyorsunuz.

Seçenekler bunlar. İçinden uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Saygılar.
  • Bymz12 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bingöl'de Navigasyon yok derken; Harita mı yok; ben görebiliyorum ayrıntılı harita mevcut. Cihaz satan yer veya satılık cihaz mı yok tam olarak anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Bingöl'de Navigasyon yok derken; Harita mı yok; ben görebiliyorum ayrıntılı harita mevcut. Cihaz satan yer veya satılık cihaz mı yok tam olarak anlayamadım.

Harita var da aktif bi Gps yok
    Cok az yol gösteriyor

• Bymz12 kullanıcısına yanıt
    Aktif bir GPS derken Harita detayı mı az olduğu düşüncesindesiniz. Bazı il ve ilçelerde detay az olabilir; forumda Başarsoft Hariataları Bilgilendirme başlığı var; oradan detaylı bilgi sorabilirsiniz; mutlaka bir sebebi vardır veya yayınlanacak haritada çalışılmıştır veya saha çalışması programına alınmıştır bilgi verirler.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri & Hata Bildirimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Aktif bir GPS derken Harita detayı mı az olduğu düşüncesindesiniz. Bazı il ve ilçelerde detay az olabilir; forumda Başarsoft Hariataları Bilgilendirme başlığı var; oradan detaylı bilgi sorabilirsiniz; mutlaka bir sebebi vardır veya yayınlanacak haritada çalışılmıştır veya saha çalışması programına alınmıştır bilgi verirler.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri & Hata Bildirimi.

Ilginiz için çok çok çok teşekürler
    Çok yardımcı oldunuz
    Saolun

• 250 - 300 tl bütçeye kadar navigasyon cihazı arıyorum. İlk cihazım olacak, konunun teknik detaylarına hakim değilim. Yardımlarınızı rica ediyorum.
  • forumu baştan sona okudum. teknik altyapım olmadığı içinbelki kısıtlı anladım. benim için önemli olan multimedya özellikleri değil navigasyon özelliği. yalnız sadece navigasyon özelliğini kullanacaksan;
    1. garmin 40
    2. garmin 200
    3. next 5015
    cihazlarını önerenler var. teknolojiden fazla anlamam. bana yolları basıtçe tarif etsin. sesli olarakta söylesinki dikkatimiz dağılmasın. ne önerirsiniz. çok teşekkür ederim......
  • yardım
  • arkadaşım ben next 5015 aldım çokta güzelmiş.harita özelliği çok iyi.başarsoft un haritasını kullanıyor ve yazılımı igo primo.gayet memnun kaldım.aynı senin durumundayım sadece navigasyon için aldım ve yeterli geldi bana.güncelleme desteğide var sürekli.ben tavsiye ederim.
  • Yeni NAV 725 GPS PAD cihazı satın aldım.Bu cihazla NAV-514 gibi bluetooth aracılığıyla cep telefonunu kullanabiliyormuyuz? Ben bir türlü bulamadım .Eğer mümkünse nasıl olduğunu açıklayabilen varsa çok makbule geçer.

Selamlar
  • Goldmaster marka navigasyonuma resert attım şimdi dil osyası yok dşye hata veriyor ne yapmalıyım
  • Selamlar arkadaşlar,

Türkiye piyasasında arıyor ama bulanmıyorum. Çin'den getirtme imkanı var ama 3 haftada elime ulaşacak. 15 gün içinde tatile çıkacağım o nedenle acil lazım.

Elinde olan, nerede satıldığını bilen varsa lütfen beni yönlendirsin. Benim adıma satın alıp gönderebilecek kişiye bedelini derhal göndereceğim.

Ürün nedir kısaca bahsedeyim; Tablet veya Navigasyon cihazını araç içinde havalandırma ızgarasına montaj yapmaya yarayan parça. Bedeli tahminen 20-30 liralık bir şeydir. Aksesuarcılarda muhtemelen bulunur ama bizim memlekette yok Bu nedenle büyük şehirlerdeki arkadaşlardan umutluyum. Tekno marketlerde vantuslusunu bulabiliyorum ama bu farklı.

Cihaz montaj aparatı bende mevcut, sadece havalandırma ayağı olsa da olur... olmuyorsa kitin tamamını alacağım.

Lütfen biri yardıncı olsun bana

Saygılar.

• Aşağıdaki cihazı almayı düşünüyorum, kullanan bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz? Navking düşünüyordum ama route66 yazılım pek önerilmiyor, oblioda igo 8 varmış, yardımcı olursanız çok sevinirim.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/oblio-nav-basic-4-3-navigasyon-cihazi-120083493
  • n a v y_35 N kullanıcısına yanıt
    igo8 artık tarih öncesinde kaldı. yeni nesil cihazlara bakın.
  • n a v y_35 N kullanıcısına yanıt
    sadece yol göstersin başka özellik istemem derseniz alınır.
    cihaz olarak çok bilgim yok, yeğenimin oblio tableti var, daha bozamadı.
    bu cihazın ram ve işlemcisinin yavaş olması sorun olabilir.

igo8 ise demode olmasına rağmen halen iyi iş gören bir program.
    2009da aldığım navitech'te vardı igo8, geçen yıl cihaz bozulup yeni cihaz almam gerekince büyük bir elektronik mağazasında tomtom ve garmin'de denemeler yaptım, yazılımlarını beğenmedim, evimin adresini de bulamadı garmin, ben de igo8 istedim, oblio ve goldmaster'da vardı. ben goldmaster aldım. haritalarından memnunum. bulamadığım bir adres ya da arayüzde bulamadığım bir özelliği olmadı henüz.
  • İyi günler. Ben Navitech VR-532 Primo kullanıyorum. Dün sabah navigasyonu elime alıp rotayı ayarlamaya çalıştığımda rotayı kuş uçuşu olarak gösterdiğini gördüm. Baya bi kurcaladım ama sonuç yok sizce ne yapmalıyım?
  • fikoochoo F kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Üzülecek bir durum yok Çözeriz...

Ana Menü -> Diğer -> Rota Ayarları -> Navigasyon Modu= Yol Üzeri yapın çözülür.
  • Merhaba arkadaşlar, Daha önce burdan tavsiyeyle aldığım navigasyonu kullandım ve çok da memnun kaldım. Şimdi daha fazla özelliği ola bir navigasyon arıyorum :

1- Bluetooth ile telefon rehberini görebilecek
    2- Bluetooth ile telefondaki müzikleri dinleyebileceğim
    3- En az 5" boyutunda olan
    4- İşlemcisi ve RAM'i iyi olan
    5- Çözünürlüğü iyi olan
    6- FM transimitter, Video&Müzik oynatıcı vs. özellikleri kaliteli olan
    7- Başarsoft harita kullanan
    8- bütçe olarak da parçalamayacak şekilde orta yollu olmalı

bu özelliklerde ya da daha iyi özelliklere sahip cihaz önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.