Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
55
Favori
360.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wasaq

kardeşim ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim..
    bağlantı kuramıyorum hafıza kartını çıkarıp denedim yine olmadı.

Üzgünüm hocam teknik bilgim ancak bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar goldmaster NAV-559HD ciazım var pc bağlantısı kuramıyorum bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..
  • quote:

Arkadaşlar goldmaster NAV-559HD ciazım var pc bağlantısı kuramıyorum bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

İnternetten biraz baktımda şöyle birşey gördüm;

önce buradan klavuzu indirip bi göz atın

Goldmaster Harita Güncelleme Klavuzu

"Cihazınızı usb kablo aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayınız.. Cihazınız bağlanmadığı takdirde ‘’ayarlar-usb ayarları’’bölümünden ‘’hafıza durumuna’’alarak kayıt ediniz ve tekrardan usb kablonuzu takarak deneyiniz…

Cihazı "Ayarlar => USB Ayarları => Hafıza Durumuna Al" ayarını yaptıktan sonra PC'ye bağlamayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 29 Kasım 2013; 11:25:21 >

• SuSpect_tr kullanıcısına yanıt
    Tabiki yok..
    is modelinin temel hedefi reklam yayinlayacak kullancı edinmek... offline kullanıcı kayip demek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

Arkadaşlar goldmaster NAV-559HD ciazım var pc bağlantısı kuramıyorum bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

"Cihazınızı usb kablo aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayınız.. Cihazınız bağlanmadığı takdirde ‘’ayarlar-usb ayarları’’bölümünden ‘’hafıza durumuna’’alarak kayıt ediniz ve tekrardan usb kablonuzu takarak deneyiniz…

Cihazı "Ayarlar => USB Ayarları => Hafıza Durumuna Al" ayarını yaptıktan sonra PC'ye bağlamayı deneyin.

teşekkürler kardeşim tamamdır yani sadece bağlantı kısmı tamam :) şimdi dosyayı buldum ama o dosyanın güncel olup olmadığını nasıl anlıycam senin bildiğin varmıdır

• ıq q6 var bende yanlışlıkla reset tuşuna basılmış acaba ne apsam navigasona tekrardan girebilirim bilgilendirme ypabilir misiniz tabi bilen varsa navigasyon acmıyor silinmiş galiba nasıl yükleyebiliriz
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler kardeşim tamamdır yani sadece bağlantı kısmı tamam :) şimdi dosyayı buldum ama o dosyanın güncel olup olmadığını nasıl anlıycam senin bildiğin varmıdır

Büyük ihtimalle güncel degildir. Degistir bence.

Bende guncel var ama Simdi cepten yazdigimdan dosyayi yukleyemiyorum.

Baska forumun da linki yasak olabilir diye Ozelden linki atiyorum.

speedcam.spud ve speedcam.txt silip indireceginiz speedcam.txt yi atarsiniz.

• Arkadaşlar, 5 inç HD ekrana sahip, bluetooth'lu, omurboyu harita güncellemesi olan bir cihaza ihtiyacım var.
    Multimedia özelliklerine ihtiyacım yok.
    Harita yönünden sıkıntı yaşatmayacak hangi cihazı önerirsiniz ?
    Tomtom ve Garmin diyecek arkadaşlar harita konusunu lütfen dikkate alarak yanıt versinler.
    Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim Speedcam.txt dosyasını buldum fakat cihaz yazılımında uyarı ayarlarında hız kamerası felan yok!?

Cihazda kullanılan navigasyon yazılımı hangisi (iGO - Sygic ) ?

Onu belirtirseniz biz de yardımcı olmaya çalışırız.

Bir de bulduğunuz "speedcam.txt" dosyası güncel olmalı. En son Kasım dosyası yayınlandı.

Dosyayı Attığınız "\content\speedcam" dosyasında önce "speedcam.txt ve speedcam.spdb" dosyalarını silin ,sonra "speedcam.txt" dosyasını oraya atın.
    Yoksa Radar noktaları güncellenmez. Eski noktalar kalır.

Eyvallah kardeşim sağolasın cihaz yazılımını bilmiyorum nasıl öğrencem ? bunun dışında bir sorunla daha karşılaştım cihazı pc ye bağlanmıyor 3 ayrı pc de denedim olmadı.

Navigasyonu açtığınızda açılışta ne yazıyor (iGO - Sygic gibi).
    Yada Ayarlar => Yardım => Hakkında (Yada Diğer => Hakkında da olabilir) kısmında ne yazıyor.

Benim ki araca sabit Multimedia sistem (Flyaudio 7525).
    Takılı SD kart var. Onu çıkarıp PCden işlem yapabiliyorum.

Portatif cihazları çok bilmiyorum hocam. Sizin cihazda SD Card varsa çıkarıp Card Reader ile PCde işlem yapabilirsiniz.
    Yok cihazın kendisi PCye bağlanıyorsa ben bilmiyorum.

Cihazı belirtirseniz yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

Alıntıları Göster
    kardeşim Allah razı olsun çok yardımcı olup bana katlandığın için.. söylediklerini aynen yaptım geriye denemek kalıyo sonucu buradan söylerim sağolasın..

• fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    kardeşim herşey için teşekkürler az önce denedim çalışıyor..
  • quote:

kardeşim herşey için teşekkürler az önce denedim çalışıyor..

Rica ederim.
    Yardımcı olabildiysek ne mutlu bana.

Özelden attığım linli incele istersen. Kendin de radar noktası ekleyebilirsin.
    Ve Navigasyonla ilgili çoğu şeyi ordan öğrenebilirsin.
  • Piranha Infiniti (HD) White 5.0"

bu cihaz nasıldır ? ömür boyu ücretsiz güncelleme varmış.
    150-200 tl arası bütçem var. bir de garmin nuvi 40 incelemiştim.
  • 0971 kullanıcısına yanıt
    Bu ikiliden Nüvi 40'ı tavsiye ederim.
  • aracımda akü sıkıntısı yüzünden midir nedir bilmiyorum araca monteli navigasyon muzik sisteminde navigasyon harita bulamıyor diyor. aracı yeni aldığımdan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: atekce

aracımda akü sıkıntısı yüzünden midir nedir bilmiyorum araca monteli navigasyon muzik sisteminde navigasyon harita bulamıyor diyor. aracı yeni aldığımdan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Bende de benzer sorun vardı.

Başta GPS anten soketi çıkıyor sanmıştım.
    Ama sorun (Cihazın Rehberinde de yazıyor) aynı anda Bluetooth yada Radyonun açık olmasından da oluyor.

Sırayla Bluetooth ve Radyoyu sırayla kapatarak deneyin. Bende düzeliyor.Belki sizde de düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 5 Aralık 2013; 18:41:18 >
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. inşallah dediğiniz gibi düzelir. bir deneyeyim bakalım.
  • Umut Ünlü U kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar .forumlarda konu vardır belki ama bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.piranha pathfinder navigasyon cihazimi arkadaşım harita guncellemesi yapmak isterken yedek almadan herşeyi sildi.GPS. e tikladigimda giriş yapmıyor.servise yollamak istemiyorum.haftalarca servisten gelmesini beklemek istemiyorum.ardimci olursanız sevinirim

• Arkadaslar
    Mng Kargoda moto kurye olarak ise basladim..!!!!

Scooter veya cogu motosiklette Cakmaklik 12v Guc yuvasi yok!!!

yani otomobil gibi guc kaynagi yok

Bataryali hesapli hangi-marka modeli tavsiye edersiniz?

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    Alın bir 2. el Garmin Nüvi 200 Ömür Boyu Başarsoft Harita güncellemeli. Temiz bir cihazsa 4 saat gider şarjı... Daha uzun dayanacak bir cihaz yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

Arkadaşlar, 5 inç HD ekrana sahip, bluetooth'lu, omurboyu harita güncellemesi olan bir cihaza ihtiyacım var.
    Multimedia özelliklerine ihtiyacım yok.
    Harita yönünden sıkıntı yaşatmayacak hangi cihazı önerirsiniz ?
    Tomtom ve Garmin diyecek arkadaşlar harita konusunu lütfen dikkate alarak yanıt versinler.
    Şimdiden teşekkürler.

14 günde cevap verebilecek kimse çıkmadı mı.. ?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.