Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
360.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdrkrn

Elimde Garmin GPSmap 60CSx model GPS var, ve arazide yüzlerce noktada Türkiye'nin çeşitli yerlerinde işaretleme yaptım. Bu aleti bilgisayara bağlayıp bir program yardımıyla acaba Türkiye haritası üzerine bu noktaları otomatik olarak koydurabilir miyiz? Eğer böyle bir imkan var ise bu programın adı nedir?
    Şimdiden teşekkürler.
    Kadri

Garmin'in kendi uygulaması var MapSource. Cihazınız uyumlu sanıyorum; araştırın

MAPSOURCE

• Arkadaşlar resimlerdeki navigasyon cihazı yeni aldığımız araçta takılı idi. Fakat cd veya sd kartı koyunca ekran kararıyor çalmaya devam ediyor ama ne çaldığını veya listeyi göremiyoruz. Bu cihazı tanıyorsanız servisini biliyorsanız veya bize yardım edebilirseniz sevinirim. Reset attık fakat durum aynı. Park kamerası var fakat oda çalışmıyor.
     GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: HAKANGORMEK

Arkadaşlar resimlerdeki navigasyon cihazı yeni aldığımız araçta takılı idi. Fakat cd veya sd kartı koyunca ekran kararıyor çalmaya devam ediyor ama ne çaldığını veya listeyi göremiyoruz. Bu cihazı tanıyorsanız servisini biliyorsanız veya bize yardım edebilirseniz sevinirim. Reset attık fakat durum aynı. Park kamerası var fakat oda çalışmıyor.
     GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!!
    goldmaster nav 750 aldım kamerayı baglattık ama navigasyondan görüntü alamadık nerde yanlış yaptık acaba? baglantıyı oto elektrikçi yaptı.navigasyon desteklemiyo diyor.navigasyonda media bölümü tv fm felan var ama görüntü almak için nereyi açacaz anlamadım?yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı acaba.çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzun

Arkadaşlar merhaba. Daha önce androit işletim sistemli bir telefon kullanıyordum. çalıştığım şirketin 300 e yakın bayisi var ve bunları ziyaret ediyoruz. telefonlar verildiğinde bizlere birde bayiler.kml isminde bir dosya vermişlerdi. bu dosyayı İGO-CONTENT-POİ içerisine yapıştırdığımızda igo programını açtığımızda adresi girmek yerine HEDEF-Find Places (yerbul)-Other places(diğer yerler)-in city (şehir içi) kısımlarını seçip bir şehir veya ilçe seçtikten sonraki kısımda kategoriye göre yazısını tıklayıp çıkan seçenekler arasında BAYİLER kısmını görebiliyordum. Şimdi ise iphone kullanmaya başladım. İGO yu mağazadan indiricem ücretli olarak ama bu cihazda bahsettiğim işlemleri yapabilir miyim? malum apple bu tür sonradan dosya klasör yüklemelere pek müsade etmiyor. Bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkür ederm şimdiden.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar en azından bu tarz montajların yoğun olduğu bölgeleri yazarsanız sevinirim.
    Büyükçekmece de oturuyorum.
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyintel

quote:

Orijinalden alıntı: earrach

Arkadaşlar babam için navigasyon cihazı arıyorum. Trafik bilgisi olan, rota alternatifi sunabilen, dönüşleri hem önceden hem dönüş yerinde bildiren (100 mt sonra sola dön, şimdi sola dön gibi) kavşağı kaçırınca hemen yeni rota hazırlayabilen bir cihaz. Next Ye G 565 ve Navitech VR-533 epey ilgimi çekti. Kullanan varsa artıları eksileri neler? Önereceğiniz başka model var mı?

Selam. Size next 5015 modeli tavsiye ederim kullanımı gayet basit ve donanım olarak hepsinden üstün. Fiyatı şu an hepsiburada.comda 180 tl tam f/p ürünü. Aynı cihazı kullanıyorum ziyadesiyle memnunum.

Bende bu ürüne baktım ama ömür boyu güncelleme yok saçmalığa bak 5 seneyle sınırlıymış.Ekranın görüntü kalitesini genelde beğenmemişler.Bluetooth yok.Tüm bunlara rağmen f/p idare eder..Başka önerisi olan varmı bu cihazdan üstün 200 tl civarı başka ürün varmı???

• S3 için tavsiye deceğiniz bir navigasyon programı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak BEŞİKTAŞ1903

S3 için tavsiye deceğiniz bir navigasyon programı var mı

Sygic navigaayonun son sürümünü kulanabilirsiniz ben galaxy gio da kulanıyorum çok başarlı...
  • Teşekkürler
  • Slm Arkadaslar bende Blaupunkt 700 Navi var buna baska yani Navigon veya Igo yükleme sansim varmi yardimlariniz icin simdiden Tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordu52

Slm Arkadaslar bende Blaupunkt 700 Navi var buna baska yani Navigon veya Igo yükleme sansim varmi yardimlariniz icin simdiden Tesekkürler
    merhaba,
    next 5015 aldım. güncelleme yaparken bağlantı koptu. sonra güncellemeyi tamamladım.
    navigasyonu seçtiğimde "global_cfg not found" uyarısı veriyor ve açılmıyor. ne yapmam lazım?
    teşekkürler.
  • APOLLO 5.0 diye bi çin malı cihaz aldım wince yüklüydü şifre koymuştum ama sanal klavye ortalıkta yok navigasyonu açamıyorum ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes3737

APOLLO 5.0 diye bi çin malı cihaz aldım wince yüklüydü şifre koymuştum ama sanal klavye ortalıkta yok navigasyonu açamıyorum ne yapmalıyım
    navigasyon almak istiyorum, Bluetooth özelliği olsun, telefon görüşmelerini de sorunsuz bir şekilde yapabileceğim bir navigasyon istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. bu konuda çok fazla bilgim yok. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

navigasyon almak istiyorum, Bluetooth özelliği olsun, telefon görüşmelerini de sorunsuz bir şekilde yapabileceğim bir navigasyon istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. bu konuda çok fazla bilgim yok. teşekkürler...

Alıntıları Göster
    görüntü olarak kaba olmayan.. ortalama 5" boyutlarında.. uzun yolda ve şehir içi kesinlikle sıkıntı çıkarmayacak.. f/p ürünü olarak önerilen bi cihaz arıyorum.. Bi sıkıntı yaşadığımda internette çözümünü bulabileceğim bi cihazz olursa iyi olur.. Bu konuda hiç ama hiç bilgim yok.. bluetooth vs. çok önemli değil.. yardımcı olursanız sevinirim...

• quote:

Garmin Nüvi 50 veya TomTom Via Serisi cihazlara bakın

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Hayırlı olsun.

etrafımdan genelde navitech markasını duymuştum. dediğiniz markaları hiç bilmiyorum. nasıl markalardır bunlar.
    teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Hayırlı olsun.

etrafımdan genelde navitech markasını duymuştum. dediğiniz markaları hiç bilmiyorum. nasıl markalardır bunlar.
    teşekkürler

Alıntıları Göster
    nawmax navigasyonun crack ini bulabilirmiyim ya da ücretsiz başka bir uygulama var mı acaba?

• merhabalar, bende sunny nav 06 navigasyon cihazı var, cihaz açılmıyor sunny ekranı gözüküyor ve kapanıyor ayrıca cihazı PC'ye bağladığımda şarj oluyor sadece pc görmüyor, sorunun çözümüyle ilgili bilgilerinizi rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cardigans78

merhabalar, bende sunny nav 06 navigasyon cihazı var, cihaz açılmıyor sunny ekranı gözüküyor ve kapanıyor ayrıca cihazı PC'ye bağladığımda şarj oluyor sadece pc görmüyor, sorunun çözümüyle ilgili bilgilerinizi rica ediyorum.
    merhabalar. aslında yanlış yere yazdığımı biliyorum, ama çözüm bulamadığım için yapacak bir şeyim yok. :) samsung bölümüne defalarca konu açtım, çözüm bulamadım.

telefonum samsung galaxy s2 1900. yurtdışından gelme, sıfırlanmış cihaz. telefonda gpsi çalıştırdığımda haritalarda yönü yanlış gösteriyor. kuzey yönünü göstermesi gerekirken güneyi veya güney doğuyu gösteriyor. 5 aydır çözemedim sorunu bir türlü...

yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

merhabalar. aslında yanlış yere yazdığımı biliyorum, ama çözüm bulamadığım için yapacak bir şeyim yok. :) samsung bölümüne defalarca konu açtım, çözüm bulamadım.

telefonum samsung galaxy s2 1900. yurtdışından gelme, sıfırlanmış cihaz. telefonda gpsi çalıştırdığımda haritalarda yönü yanlış gösteriyor. kuzey yönünü göstermesi gerekirken güneyi veya güney doğuyu gösteriyor. 5 aydır çözemedim sorunu bir türlü...

yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    merhabalar, bende sunny nav 06 navigasyon cihazı var, cihaz açılmıyor sunny ekranı gözüküyor ve kapanıyor ayrıca cihazı PC'ye bağladığımda şarj oluyor sadece pc görmüyor, sorunun çözümüyle ilgili bilgilerinizi rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cardigans78

Alıntıları Göster
    Merhabalar.

Birkac ay once motordan inip otomobile binmeye kadar verdim. Istanbul icinde motorculara gangster gozuyle baktiklari icin birkac kaza yasadim ve sonunda 3 hafta once otomobile gecis yaptim. (Bu arada 2010 model Vespa LX150 piril piril satilik durumdadir.)

Aracim Nissan Micra 2011 model.
    Cok buyuk cogunlugu Istanbul sehir ici olmak uzere kullanilacak ancak yilda bir iki kez de sehir disina cikilacak. Bu konuda bana yardimci olacak bir navigasyon cihazi bakiniyorum. Iki haftadir bakiniyorum, forumlari okuyorum, teknoloji marketlere gidiyorum ve hangisinin daha isime yarar ve kullanisli olacagina karar veremedim.
    Bu kadar inceleme sonucunda Tomtom 135 via icin niyeti bozdum.

Cihaz genelde 360TL civari ama vatan'da ve Gold'da 250TL'ye buldum. Sorun tam olarak para degil. Cihaz sikinti yaratmayacaksa 360Tl de verilir.

Kullanim olarak ekran dokunmatigini sevdim ama standlarda sadece demo sunumunu gorebildigim icin tam karara varamadim. Kullanip sorun yasayan arkadaslar var midir?
    Ekstra bir durum olarak trafik bilgisini almak icin bu cihazlara ayri bir aparat mi gerekiyor? O konuyu da cozumleyemedim.

Tomtom 135 VIA'ya alternatif ne olabilir?
    Onerileriniz varsa muhakkak gidip inceleyecegim.

Tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.