- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!!
2224 Cevap260739 Görüntüleme41 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1276 Mesaj
24 Aralık 2008; 16:15:30 

ben gezmeyi seviyorum ama işim gereği şehir dışına çıkmıyorum.
yıllık izinde ve diğer izinli olduğum zamanlar gitmediğim yerleri gezmeyi seviyorum.
aldığım navigasyon cihazı başka özellikler de taşısın derim.,
mesela:
bluetooht, mp4 film seyretme vb. özellikleri olsun, almışken başka işimide görsün diyorum.
* NAVITECH NAV–P200B (4,3 INC 1GB FLAS BLUETOOHLU) NAVİGASYON CİHAZI
* PIRANHA VOYAGER 4.3 İNÇ EKRANLI GPS BLUETOOTH NAVİGASYON SİSTEMİ
bunlar arasında karasız kaldım ikisi de350 civarında
bütün bu özellikleri kapsayan ve pahalı olmayan cihaz öneriniz nelerdir?
teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanyy -- 24 Aralık 2008; 16:27:02 >

karadeniz bölgesi renault ve diğer marka araclarınızın hasarları ve kasko çözümlerinizde yanınızdayım
hasan yavuzyılmaz _ hasanyy@mynet.com

46 Mesaj
24 Aralık 2008; 17:31:13 

İki cihazda birbirine yakın özelliklerde harita güncelleme süreleri ve işlemcileri ve uydu kanal sayıları ayırıcı özellik olacaktır.Igo8 kullanan tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut Ünlü -- 24 Aralık 2008; 17:31:37 >

134 Mesaj
25 Aralık 2008; 18:02:37 

slm arkadaşlar..başımdan geçen son olayı hatırlatayım.garminde bulunan iki haritadan biri olan avrupa haritasını direk kes yapıştır yaparak sd karta katardım..daha sonra baktım ki biizm avrupa haritasını sd kart takılı iken görmüyor.ama direk 1.5 gb yer acıldı:)neyse en azından boyle deneyyeim dedim.alt geçitlerde kilitlenme oldu yine :(

daha sonr amadem kilitleniyor dedim.. avrupa haritaısnın kopyaladıgım dosyayı geri atayım sd karttan dedim bir türlü olmuyor.. sonuçta ben bu haritayı makinanın üzerinde geldigi için yasal aldım.ama şimdi avrupa haritasız kaldım.. bu aktarım işini naıl yapabilirim fikri olan va rmı?

ayrıca diger klitlenmeyede çözüm bulamadım...sizce neden kaynaklanıyor.???

349 Mesaj
25 Aralık 2008; 18:34:29 

hepsiburada dan ürünü %50 indirim ve indirim çekimle bana maliyeti 150ytl aldığım için sevinmiştim ama haritayı güncelliyemezsm pek bi yararı olmuycak bana.Bulbula mail attım umarım yardımcı olurlar.

quote:

Orjinalden alıntı: Umut Ünlü

Hepsiburada ile ilgili bişey yazmayayım sonra maazallah bu güzelim konu kapanır filan:)
Ama sadece şunu söyleyebilirim satılan HB'de satılan cihazların haritası ve özellikle yazılımı bilinçli veya bilinçsiz sonuçta eski idi.Ve BULBUL'da bu konuda bir açıklama yayınladı."SAdece Hızlıal'da satılan cihazlar yeni haritalı ve yeni 3 boyutlu yazılımlıdır" diye.Dolayısıyla cihazı isterseniz bulbulun adresi ve iletişim bilgileri www.bulbul.com.tr adresinde var.Yalnız yeni yazılım için 120 ytl mi bir para istiyorlar.google da yazarsanız bulbul b90 diye 235 ytl ye yeni yazılım ve haritalı cihaz satılıyor.

46 Mesaj
25 Aralık 2008; 19:02:59 

quote:

Orjinalden alıntı: coucan

slm arkadaşlar..başımdan geçen son olayı hatırlatayım.garminde bulunan iki haritadan biri olan avrupa haritasını direk kes yapıştır yaparak sd karta katardım..daha sonra baktım ki biizm avrupa haritasını sd kart takılı iken görmüyor.ama direk 1.5 gb yer acıldı:)neyse en azından boyle deneyyeim dedim.alt geçitlerde kilitlenme oldu yine :(

daha sonr amadem kilitleniyor dedim.. avrupa haritaısnın kopyaladıgım dosyayı geri atayım sd karttan dedim bir türlü olmuyor.. sonuçta ben bu haritayı makinanın üzerinde geldigi için yasal aldım.ama şimdi avrupa haritasız kaldım.. bu aktarım işini naıl yapabilirim fikri olan va rmı?

ayrıca diger klitlenmeyede çözüm bulamadım...sizce neden kaynaklanıyor.???

Cihazlardaki haritaların hepsi kopyalamaya karşı cihaz lisanslı oldupu için sorun meydana gelmiş.Halbuki ben hard disk te yer açmak için voice dosyalarındaki türkçe hariç seslendirmeleri silin demiştim.Neyse sorun değil:)SD Kartı Baytekin.com.tr den adresi alıp baytekine gönderin.SD kartınızın datasını düzeltirler.Soru yazılım oldukça ve cihaz yere düşüp parçalanmadıkça yıllarca sorunsuz çalışır bütün navigasyon cihazları.
saygılarımla.

46 Mesaj
25 Aralık 2008; 19:06:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Ekström

hepsiburada dan ürünü %50 indirim ve indirim çekimle bana maliyeti 150ytl aldığım için sevinmiştim ama haritayı güncelliyemezsm pek bi yararı olmuycak bana.Bulbula mail attım umarım yardımcı olurlar.

Yardımcı olmazlarsa tek sebebi yoğun olmalarıdır.Eğer sorununuz çözülmezse bana pm atın.Ben kendilerine direk ulaşır sorununuzu çözerim.
saygılarımla.

742 Mesaj
26 Aralık 2008; 11:46:53 

Merhaba arkadaşlar,
Eten x500+'da hangi navigasyon programlarını kullanmalıyım. pdayla birlikte gelen lisanslı yolbil'de out of memory hatası veriyor, neden olabilir? igo 2006 plus'da ise poilerimi kaydedemiyorum?

7 Mesaj
28 Aralık 2008; 10:10:58 

Esselamu aleykum arkadaşlar
ben N95 kullanıyorum ama haritalardan fazlayaralanamıyorum lısansı ındır dıyor ındırıyorum ama sonra bır lısansdaha almamı soyluyor oda ucretlı bunu nasıl kullanırım ucretsız olarak normalde uydulara fılan baglanıyor girdiğim koordinatlardaki konumu gösteriyor ama sür yada yürü dediğim zaman lisan diyor...
bide ben haritaları guncelleyerek yükselt miştim

ŞAHİ

2 Mesaj
28 Aralık 2008; 17:21:32 

Merhaba arkadaslar
acer d150 navigasyon cihazımı yaklasık 3aydır kullanıyorum fakat haritası 2006 olduğu için biçok yeri ve yeni yapılan yerleri tanımıyor! bu yüzden dolayı çok büyük sıkıntı yaşamaktayım! yeni haritayı nereden veya nasıl bulabilirim yardımınızı bekliyorum

1537 Mesaj
30 Aralık 2008; 18:05:40 

Sevgili Firaset,

bedava haritalarda sesli navigasyon yapamazsin.. ayrica bolca GPRS Yani iletisim faturasi odersin.

Sana guzel tavsiye (helal ayni zamanda :-))
www.yolbil.com.tr den siparis veriyorsun.
Sygic, CepMap yazilimi aliyorsun.
1 yil boyunca da ucretsiz guncelliyorsun.

Saygilar.

Alim Kucukpehlivan

quote:

Orjinalden alıntı: firaset

Esselamu aleykum arkadaşlar
ben N95 kullanıyorum ama haritalardan fazlayaralanamıyorum lısansı ındır dıyor ındırıyorum ama sonra bır lısansdaha almamı soyluyor oda ucretlı bunu nasıl kullanırım ucretsız olarak normalde uydulara fılan baglanıyor girdiğim koordinatlardaki konumu gösteriyor ama sür yada yürü dediğim zaman lisan diyor...
bide ben haritaları guncelleyerek yükselt miştim

Alim Kucukpehlivan
Basarsoft Bilgi Teknolojileri A.S.

1537 Mesaj
30 Aralık 2008; 18:07:42 

Selamlar Syntax Error,

Yolbil'inizin out of memory hatasi vermesi de buyuk ihtimalle IGO'da nokta kaydedemenizde olabilir, cihazinizin ana belleginde resim, video MP3 gibi dosyalarin coklugundandir. Size tavsiyemiz.. elinizdeki X500+ in icindeki tum bu tur dosyalari SD karta atmaniz.
Yolbil hala calismiyorsa baska sorun vardir.. basarsoft'tan can veya yalcin beyleri arayin..

Kolay gelsin.

Alim K.
quote:

Orjinalden alıntı: SyntaxError

Merhaba arkadaşlar,
Eten x500+'da hangi navigasyon programlarını kullanmalıyım. pdayla birlikte gelen lisanslı yolbil'de out of memory hatası veriyor, neden olabilir? igo 2006 plus'da ise poilerimi kaydedemiyorum?

Alim Kucukpehlivan

175 Mesaj
6 Ocak 2009; 21:43:28 

arkadaslar su tomtom marka navigasyon cihazından anlayan Türkiye'de bir tane servis bilen varmı..Sitesindeki yardım adında hizmet veren telefon daki şahıs bile bilemedi..daha çok yeniyiz dedi durdu..go 720 cihazımın büyük bir ihtimalle touchpad inde arza var bazen kafasına göre menüleri değiştiriyor..bir türlü bu problemi çözecek bir yer bulamadım..varsa bilen bu konuda bilgisini paylaşırsa sevinirim..

2004 Scenic II Priv. 1.6 16V BVA

181 Mesaj
7 Ocak 2009; 17:22:25 

quote:

Orjinalden alıntı: anycall

Merhaba Umut Bey ve Gps.navigasyon,

İşte her ikinizede navigasyon konusunda giriş seviyesinde bilgisi olan ve yardıma ihtiyaç duyan biri. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Şu linkte verilen ürünü aldım 1 hafta önceç

http://www.jetmall.net/...ion=VIEWPROD&ProdID=436

bu ürün temelde bir personal media player olmakla beraber yanında hediye edilen gps craddle ile navigasyon cihazı olarakda kullanılabiliyor. Ürün amerikadan geldi. Üzerinde horizonnav adlı bir firmanın yazılımı ile kuzey amerikaya ait haritalar çıktı. firma ile yapılan yazışmalarda türkiye için mevcut haritalarının olmadığını öğrendim. ben bu cihazı kullanmak istiyorum. ne yapmalıyım. hangi haritayı yüklemek iş görür. yazılımı da değiştirmelimiyim ? bu arada cihazda windows CE yüklü.

Saygılarımla
Anycall

Anycall arkadaş siz cihazı nasıl getirttiniz? Gümrük te sorun yaşamadınızmı?

VW GOLF 5 COMFORTLINE FSI TRIPTRONIC DSG-ESP

181 Mesaj
7 Ocak 2009; 17:36:39 

Sevgili djdig5, Umut Ünlü ve gps.navigasyon
VW Golf V aracımın eski teybi olan RC-300 çıkartarak yerine yine orjinal Blaupunkt MFD2 navigasyon ve multimedia sistemi aldım. Sizlerden yardım istediğim konu şudur; Sistemdeki multimedia özelliğini çalıştırmam için multimedia adaptörü ve ipod bağlantı kablosu almak istiyorum. Birde ön koltuklar arasındaki kolçağa veya daha farklı bir yere sisteme uyan DVD player almak istiyorum. Nereden alabilirim? Ankara da ikamet ediyorum, cihazları nerede monte ettirebilirim?
Sitedeki herkese saygılarımla.

Not: Yurtdışından cihaz (e-bay gibi sitelerden) alırken gümrük konusunu nasıl çözüyorsunuz neler yapmalıyız? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

VW GOLF 5 COMFORTLINE FSI TRIPTRONIC DSG-ESP

748 Mesaj
8 Ocak 2009; 9:41:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ngg63

Sevgili djdig5, Umut Ünlü ve gps.navigasyon
VW Golf V aracımın eski teybi olan RC-300 çıkartarak yerine yine orjinal Blaupunkt MFD2 navigasyon ve multimedia sistemi aldım. Sizlerden yardım istediğim konu şudur; Sistemdeki multimedia özelliğini çalıştırmam için multimedia adaptörü ve ipod bağlantı kablosu almak istiyorum. Birde ön koltuklar arasındaki kolçağa veya daha farklı bir yere sisteme uyan DVD player almak istiyorum. Nereden alabilirim? Ankara da ikamet ediyorum, cihazları nerede monte ettirebilirim?
Sitedeki herkese saygılarımla.

Not: Yurtdışından cihaz (e-bay gibi sitelerden) alırken gümrük konusunu nasıl çözüyorsunuz neler yapmalıyız? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yurtdışı olayı hiç belli olmuyor ama 100 euro altında sorun olmaz. Montajları sanayi sitesinde yaptırabilirsiniz...veya herhangi bir elektronikçide. Şu sitelere de bir göz atın:
gittigidiyor, hepsiburada, http://www.modacar.com.tr/KMDefault.aspx

HTC DESIRE S S-OFF,ROOT VE CUSTOM ROM YÜKLEME İŞLEMLERİ İÇİN TIKLA

401 Mesaj
8 Ocak 2009; 13:42:45 

garmin 200 de güncelleme hakkı nasıldır?
yılda 2 defa mı? ya da yıldan bağımsız toplam 2 defa mı? gücelleme tarihi alış tarihinden itibaren mi başlar yoksa ilk update den sonra mı?
Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.Teşekkürler.

1798 Mesaj
11 Ocak 2009; 14:31:11 

casper m500 pda da nasıl navigasyon kullanabilrim?
prog ve harita işini hallettikten sonra bluestooth gps alacağım

5 Mesaj
11 Ocak 2009; 15:06:42 

garmin 200w navigasyon kullanıyorum. İçindeki haritayı sürekli güncellemekteyim. bu harita bilgisarımdada yüklü.
benim öğrenmek istediğim bu harita üzerinde ilave sokak, POI noktaları veya sokak isimlerini değiştirmem mümkünmü?

4 Mesaj
13 Ocak 2009; 10:29:16 

VDO Dayton PN2050S GPS Cihazı Geldi Müşterinin www.vdodayton.com sitesinden cihaza uygun yazılımı yüklemek istedim fakat yükleme yaptıktan sonra cihaz açılmadı ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekiyor

ülkücü hareket

40 Mesaj
18 Ocak 2009; 22:37:28 

Sn Umut bey, benim bir sorum olacak. Geçenlerde internet üzerinden tomtom go 920 cihazını satın aldım. Cihaz çok güzel çalışıyordu ve çok da başarılı bulmuştum. Neyse konuya geçeyim. cihazı alır almaz tomtom yazılımı ile birlikte bilgisayarıma yedekledim. Daha sonra yapmış olduğum değişiklikler hoşuma gitmedi ve yedeği yine kendi yazılımı ile geri yükledim. Bu yüklemeden sonra cihazın açma düğmesine bastığınızda ilk açılış resmini verdikten sonra kitleniyor ve çalışmıyor hatta basma tuşundadn da kapatamıyorsunuz. Sitesinde cihaz açılmazsa reset tuşuna 15 sn. basılı tutun diyor fakat bu sadece cihazı kapatmaya yarıyor. Sizce bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

5 Mesaj
21 Ocak 2009; 21:55:46 

Mapsource programında 2 haritayı nasıl birleştirip açabiliriz. Bilgisi olan üstadlar varmı?
Yani harita seçden ayrı ayrı seçmek yerine 2 haritayı birleştirip tekk ekranda görebilirmiyim

1537 Mesaj
21 Ocak 2009; 22:07:56 

onlari bilmem..
2008'de ve oncesinde alinmis olanlar icin 2009 da kesinlikle bitecek.
fakat 2009 icinde almis olanlar icin de cihazin alis tariginden sonra mantikli gorunuyor..

alim.

quote:

Orjinalden alıntı: riveral

garmin 200 de güncelleme hakkı nasıldır?
yılda 2 defa mı? ya da yıldan bağımsız toplam 2 defa mı? gücelleme tarihi alış tarihinden itibaren mi başlar yoksa ilk update den sonra mı?
Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.Teşekkürler.

Alim Kucukpehlivan

40 Mesaj
23 Ocak 2009; 0:14:39 

Siz daha cevap yazana kadar Tomtom Türkiye çalışanları benim sorunumu çözdü. Onlara teşekkür ediyorum.

149 Mesaj
25 Ocak 2009; 11:07:04 

Ben dun next 708 aldım ancak ıstedıgım adrslerı bulamıyorum mesela,

600 evler mah. ağır san. böl. bandırma balıkesir mevkisini yada yeni sanayi sitesi 3. sk no 29 gönen balık esiri bulamadım.

Birde ustunde hangı harıta yuklu versıyonu ne nasıl anlıcam
Yardımcı olurmusunuz,

386 Mesaj
25 Ocak 2009; 23:04:00 

merhaba

arkadaşlar burayı bulamadığımdan dolayı aşağıdaki linke sorumu yazdım

http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#29318897

Sorunumu kısaca açıklarsam Navitect p110 chaz aldım fakat yazılımından hiç memnun değilim. yazılımını değiştirmek istiyorum. igo yüklemek istiyorum. cihazıma igo yükleyebilirmiyim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

2 Mesaj
26 Ocak 2009; 3:14:01 

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=885

arkadaşlar mrhaba,
linkini vermiş oldugum cihazda navigasyon özelligi var diyor,bu konularda fazla bilgim olmadıgı için ögrendigim kadarıyla navigasyon uyumlu bır cıhazmış sanırım fakat baska bır tanıdıktan ögrendıgim kadarıyla cihazın arkasında sarı renkte bır konnektör olması gerektıgını söyledi fakat bu cıhazda böyle bır uc yok.eger böyleyse bu cıhazda navg.çalısmazmı calısır ıse ne yapmam gerek veya fazladan bır donanımama gerek var,cihaz navg.tusuna basınca mavi ekran geliyor,int.araştırdıgım kadarı ile unlock filan yapılması gerekiyor diyorlar,dedim ya konu hakkında bilgim yok rica ederim bana ayrıntılı bır bilgi verin.
saygılar..

0

Ekteki dosya (1)

2 Mesaj
26 Ocak 2009; 15:59:34 

merhaba arkadaşlar benim arabamda tyipim var fakat cok dandik ben navigasyon cihazı almak istiyorum ama aynı zamanda onun kulaklık cıkışını anfime bağlıyacagım aynı zamanda bu cihazı teyp olarakta kullanmak istiyorum sizce yeterli verimi alabilirmiyim alar alabilirsem bana yardımcı olurmuzunuz marka ve model de şimdiden tşk le

1234 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:02:13 

Merhabalar arkadaşlara dağ yürüyüşleri sırasında bol bol kaybolduğumuz için Garmin eTrex H Eltipi GPS Cihazı almayı düşünüyorum Birkaç sorum olacak. kullanan arkadaş varmı? yani memnunmu? yüksekliği gösteriyormu? Harita olmaması sorun olurmu? (haritalı gps ler çok pahalı) 200TL civarı başka gps varmı? WAAS/EGNOS Yüksek hassasiyet izmirde çalışıyormu?

2 Mesaj
26 Ocak 2009; 21:05:04 

26 Ocak 2009; 3:14:01

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=885

merhaba,
linkini vermiş oldugum cihazda navigasyon özelligi var diyor,bu konularda fazla bilgim olmadıgı için ögrendigim kadarıyla navigasyon uyumlu bır cıhazmış sanırım fakat baska bır tanıdıktan ögrendıgim kadarıyla cihazın arkasında sarı renkte bır konnektör olması gerektıgını söyledi fakat bu cıhazda böyle bır uc yok.eger böyleyse bu cıhazda navg.çalısmazmı calısır ıse ne yapmam gerek veya fazladan bır donanımama gerek var,cihaz navg.tusuna basınca mavi ekran geliyor,int.araştırdıgım kadarı ile unlock filan yapılması gerekiyor diyorlar,dedim ya konu hakkında bilgim yok rica etsem bu cihaz bana hakkında biıgi verebilirmisin
saygılarımla.

175 Mesaj
28 Ocak 2009; 20:42:49 

quote:

Orjinalden alıntı: rturgay

Siz daha cevap yazana kadar Tomtom Türkiye çalışanları benim sorunumu çözdü. Onlara teşekkür ediyorum.

arkadasım benimde tomtom go720 cihazım var ufakta bi r problemim fakat su tomtom Türkiye çalışanlarına bir türlü ulasamıyorum..bana bu kişilere nasıl ulaştığınız konusunda yardımcı olurmusunuz?

2004 Scenic II Priv. 1.6 16V BVA

40 Mesaj
29 Ocak 2009; 20:09:12 

honk kong dan gps aldım.igo8 yüklü türkçe dil var türkiyede istediğim yeri görebiliyorum ama kendi konumunu bulamıyor alet.uydu ara diyorum buldu diyor menuye döndüğümde uydu işaretinde sıfır sinyal var yapamadım bir türlü.bu sorunu nasıl düzeltebilirim yada bana son versiyon igo nun düzgün bir linkini ve güzel bir şekilde nasıl kurulacağını anlatırsanız umarım :)

Yeni Seat Leon 1.6 TDI DSG

3614 Mesaj
29 Ocak 2009; 20:15:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ryo

honk kong dan gps aldım.igo8 yüklü türkçe dil var türkiyede istediğim yeri görebiliyorum ama kendi konumunu bulamıyor alet.uydu ara diyorum buldu diyor menuye döndüğümde uydu işaretinde sıfır sinyal var yapamadım bir türlü.bu sorunu nasıl düzeltebilirim yada bana son versiyon igo nun düzgün bir linkini ve güzel bir şekilde nasıl kurulacağını anlatırsanız umarım :)

Muhtemelen demo ürün var cihazda,satın aldığınız firma ile kontak kuracaksınız,bu yazılımın düzgün linki www.navngo.com 'dur ama satın alamazsınız çünki cihazınız PND.

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

40 Mesaj
29 Ocak 2009; 20:30:37 

satıl almadan yükleyemez miyim?

3614 Mesaj
29 Ocak 2009; 20:34:33 

Hayır...Çünki bu yazılım PND ile birlikte gelir,ayrıca satılmaz.

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

40 Mesaj
29 Ocak 2009; 22:44:24 

şimdi ne yapabilirim.ne isteceğim aldığım firmadan

1112 Mesaj
10 Şubat 2009; 0:22:12 

merhabalar
amerikadan garmin 760 nüvi aldım
türkiye haritalarını yüklemek istyiorum
nasıl yapabilirm ?
selamlar

mm

3016 Mesaj
10 Şubat 2009; 8:54:15 

Benimde bir sorum olacak. Mesela yolbil programında yakınından geçtiğimiz POI lerin isimleri yazıyor mesela Kebap 49, Murat Eczanesi vs yani tam ismiyle yazıyor oysa IGo8'de POI simgesi olarak eczane veya lokanta şeklinde gösteriliyor. Yolbildeki gibi sadece simge olarak değilde dükkanın ismiyle gösterim şansımız var mı?

Intel Core2 Quad Q6600 2.4GHz Zalman 9700 LED, GigaByte P45-DS3R, MSI 1GB nVidia GeForce GTX 560 Ti, Seagate 300GB+500GB+1TB SATA2 HDD, Samsung 18X DVD+-RW, 3GB OCZ Fatal1ty 1066MHz Bellek, Creative Audigy2 ZS, TT Kandalf Kasa, EnerMax 650W Infiniti PSU, Samsung 22" T220 LCD Monitör
KLIPSCH RF-62 Front, RC-52 Center, RS-42 Surround + Yamaha RX-V659 + DEFINITIVE SuperCube I 1500Watt Subwoofer
SAMSUNG 46D7000 3D LED TV
TOYOTA Corolla 2009 1.6 Düz Vites Benzinli Comfort

3614 Mesaj
10 Şubat 2009; 9:05:18 

Hayır...

3016 Mesaj
10 Şubat 2009; 14:55:52 

quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

Hayır...

Neden? Skin ile falan yüklenemez mi bu özellik?

Intel Core2 Quad Q6600 2.4GHz Zalman 9700 LED, GigaByte P45-DS3R, MSI 1GB nVidia GeForce GTX 560 Ti, Seagate 300GB+500GB+1TB SATA2 HDD, Samsung 18X DVD+-RW, 3GB OCZ Fatal1ty 1066MHz Bellek, Creative Audigy2 ZS, TT Kandalf Kasa, EnerMax 650W Infiniti PSU, Samsung 22" T220 LCD Monitör
KLIPSCH RF-62 Front, RC-52 Center, RS-42 Surround + Yamaha RX-V659 + DEFINITIVE SuperCube I 1500Watt Subwoofer
SAMSUNG 46D7000 3D LED TV
TOYOTA Corolla 2009 1.6 Düz Vites Benzinli Comfort

3614 Mesaj
10 Şubat 2009; 17:34:42 

iGO8 de böyle bir özellik yok

18 Mesaj
26 Şubat 2009; 16:42:53 

UMUT BEY NAVIGASYON CIHAZI ALICAM 800 TL YE KADAR AMA BILGIM YOK DESEM YERIDIR SORUNSUZ KULLANABILECEGIM BISEY OLSUN ARACIMDA PIONEER 5950 INDASH DVD TEYP VAR NAVIGASYON APARATI LAZIMMIS AMA TURKIYEDE YOKMUS PEK FAZLA KULLANMICAM AMA EKRANLARA HASTAYIM DESEM YERIDIR EKRAN NEKADAR BUYUK OLURSA ÇOK SUPER OLUR SİMDİDEN TEŞEKKURLER

45 Mesaj
4 Mart 2009; 12:26:43 

Selamlar Navitech p110 aldım .igo tabanlı. Sormak istediğim mesela hafıza kartıyla gpx yada trk yüklenebiliyormu yani atıyorum
başka birinin gittiği bir yeri kayıt ekleyerek rotayı bende gidebilirmiyim

Türk ve Osmanlı Tarihi Kulübü

7 Mesaj
9 Mart 2009; 12:45:54 

merhaba, benim route66 yazılımlı bir samsung i780'im var. bu yazılımı güncellemek istiyorum.
route66 sitesine girdim orada bir güncelleme dosyası var ama tam olarak anlayamadım. bu güncellemeyi nasıl yapacağım. eskisini silip yenisini mi yükleyeceğim.
veri kaybım olur mu? teşekkürler

1 Mesaj
9 Mart 2009; 22:42:11 

navitech p200b oldukça hesaplı görünüyor bunla ılgılı yorum varmı arkadaslar

277 Mesaj
11 Mart 2009; 11:54:25 

garmin veya route66 programı için kuzey kıbrıs haritası arıyorum bi türlü bulamadım yardım edin lütfen

3614 Mesaj
11 Mart 2009; 12:23:26 

Edelim...

www.baytekin.com.tr
www.navking.com.tr

Buraları arayıp sorabilirsiniz.

277 Mesaj
12 Mart 2009; 11:50:46 

hala bulamadım

3614 Mesaj
12 Mart 2009; 15:10:50 

Bulamazsınız,arayıp SATIN alacaksınız....

2898 Mesaj
12 Mart 2009; 23:47:00 

http://www.hizlial.com/...UrunID=22.012.4399.0002

http://www.hizlial.com/...UrunID=22.012.5190.0002

http://www.hizlial.com/...UrunID=22.012.1799.0021

Garmin Nuvi 250W - Ramar Navistar 6027B - Next YE-G708

Bu 3 ürün arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları arasında biraz fark var. Bunların dışında da tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

Bluetooth'lu bir model arıyorum ancak Next 708'de bu özellik yok. Next'in üst versiyonu bu modellere göre daha yüksek. O fiyata kesinlikle değer mi? Ramar'ın neredeyse iki katı fiyatı. Ben en yakın olarak Ramar'ı görüyorum. Next G828 uygun nereden temin edilebilir? Bu ürünlerden birini aldıktan sonra naviextras.com'dan problemsiz bir şekilde Avrupa haritası yükleyebilir miyim?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgod -- 16 Mart 2009; 17:00:18 >

1 Mesaj
16 Mart 2009; 10:42:27 

aekadaşlar merhaba cok acil yardımınıza ihtiyacım var .. NAV?P200B ve NAV?P110 kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi bi an önce karar vermem lazım p110 daha düşük bi model ama araştırdığım kadarıyla kullananan arkadaşlar çok memnun cevaplarınızı beklıyorum. teşekkürler

275 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
serdaryildirim
16 Mart 2009; 17:37:41 

quote:

Orjinalden alıntı: eeff

aekadaşlar merhaba cok acil yardımınıza ihtiyacım var .. NAV?P200B ve NAV?P110 kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi bi an önce karar vermem lazım p110 daha düşük bi model ama araştırdığım kadarıyla kullananan arkadaşlar çok memnun cevaplarınızı beklıyorum. teşekkürler

arkadaşım ben p110 kullanıyorum. benim gibi igo8+başarsoft (10.2008) harita kullanan bir cihaz arıyorsan en uygun fiyatlısı bu. mediamark tan 259tl ye aldım. cama tutturma kiti biraz kalitesiz, vakumu çalıştıran çevirmeli mandalının plastik mekanizması kırıldı ama değiştirdiler. 1.2011 e kadar güncelleme ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaryildirim -- 16 Mart 2009; 17:37:35 >

Eğer bir gün benim sözlerim bilim ile çelişirse, siz bilimi seçiniz. K.ATATÜRK

11 Mesaj
20 Mart 2009; 10:25:26 

mio C720 unlock olurmu ve igo 8 yüklenir bu konuda bilgi rica ediyorum

Cahillerle yola gitme,
Geniş yol'un dar ederler.

1488 Mesaj
20 Mart 2009; 13:50:19 

quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

http://www.hizlial.com/...UrunID=22.012.4399.0002

http://www.hizlial.com/...UrunID=22.012.5190.0002

http://www.hizlial.com/...UrunID=22.012.1799.0021

Garmin Nuvi 250W - Ramar Navistar 6027B - Next YE-G708

Bu 3 ürün arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Fiyatları arasında biraz fark var. Bunların dışında da tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

Bluetooth'lu bir model arıyorum ancak Next 708'de bu özellik yok. Next'in üst versiyonu bu modellere göre daha yüksek. O fiyata kesinlikle değer mi? Ramar'ın neredeyse iki katı fiyatı. Ben en yakın olarak Ramar'ı görüyorum. Next G828 uygun nereden temin edilebilir? Bu ürünlerden birini aldıktan sonra naviextras.com'dan problemsiz bir şekilde Avrupa haritası yükleyebilir miyim?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

828 i tercih edin.destek olayı çok öenmli ve IGO tabanlı cihazların görselliği de muhteşem....şimdilik en ucuz Hızlıal da görünüyor..

3 Mesaj
21 Mart 2009; 13:08:43 

SELAMUN ALEYKUM
KARDES BEN AVRUPADAN BIR TRANSONIC PNA 6000 GPS CIHAZI ALDIM , CIHAZDA AVRUPA HARITASI NAVIGON 5 YUKLUYDU ORDA SRUNSUZ KULLANDIM CIHAZI,CIHAZI TURKIYEDEDE KULLANIRIM DIYE GETIRDIM AMA BURDA HARITA SIKINTISI CEKIYORUM, SIMDI BENIM BU CIHAZIMA TURKIYE HARITASINI NASIL YUKLEYE BILIRIM NORMALDE MAP UYUMLU HARITA KULLANIYORDUM INTERNETTEN TUKIYE HARITASINI INDIRDIM FAKAT HARITA OKUNAMIYOR DIYOR. SIZDEN RICAM BU CIHAZA HANGI YAZILIMI VEYAA HARITAYI YUKLEYE BILIRIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLA.

80 Mesaj
21 Mart 2009; 14:53:52 

Map24(www.tr.map24.com)'ten herhangi bir şekilde harita indirmek mümkünmüdür ? (GPSFS uzantısında gerekiyor.PSP Gps ve iphone'da kullanılan uzantı.)

1488 Mesaj
21 Mart 2009; 16:06:36 

quote:

Orjinalden alıntı: aslanbey66

SELAMUN ALEYKUM
KARDES BEN AVRUPADAN BIR TRANSONIC PNA 6000 GPS CIHAZI ALDIM , CIHAZDA AVRUPA HARITASI NAVIGON 5 YUKLUYDU ORDA SRUNSUZ KULLANDIM CIHAZI,CIHAZI TURKIYEDEDE KULLANIRIM DIYE GETIRDIM AMA BURDA HARITA SIKINTISI CEKIYORUM, SIMDI BENIM BU CIHAZIMA TURKIYE HARITASINI NASIL YUKLEYE BILIRIM NORMALDE MAP UYUMLU HARITA KULLANIYORDUM INTERNETTEN TUKIYE HARITASINI INDIRDIM FAKAT HARITA OKUNAMIYOR DIYOR. SIZDEN RICAM BU CIHAZA HANGI YAZILIMI VEYAA HARITAYI YUKLEYE BILIRIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLA.

Merhabalar,
Öncelikle yazılarınızı küçük harflerle yazmaya özen gösteriniz.
PNA 6000 cihazınız bildiğiniz gibi,Navigon MobileNavigator 5 yazılımını kullanır.Bu yazılımda NAVTEQ haritalarını kullanmaktadır.Avrupada navteq tabanlı haritaları IGO yuklu cihazlarda kullanır.Türkiyede navteq haritalarını satın alabileceğiniz yada bilgi alabileceğiniz adres http://www.tr.map24.com/ dır.
Saygılar

80 Mesaj
21 Mart 2009; 21:18:49 

Trackmaker'da çizdiğim bir çizgi-rota üzerine eşit aralıklarla otomatik olarak nasıl waypoints koyarım.