Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
361.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tanimiyor cihazi navi programini yükledim ama tanimiyor cihaz yeni die olabilirmi acaba? ama şarj etmek istoyrm şarj olmuyor
  • yardımcı olursanız sevinirim. 5" piranha blazer modeli navigasyonum var. durduk yerde cam tutucusuyla beraber arabanın ön camından düştü. dokunmatik ekran çatladı. ekran çalışıyo dokunmatiği çalışmıyo. ya daha garantisi de devam ediyor. acayip sinir oldum. ne yapmam lazım. yardımcı olur musunuz? serviste 150 tl istiyolarmış. garanti ye girer mi acaba? bilginiz varsa küçük bi tavsiye istiyorum. teşekkür ederim.
    bide ekran çalışıp dokunmatik çalışmaması ilginç. bu nasıl tamir oluyor?
    tekrar teşekkürler. ucuz bir yol bilen lütfen yardımcı olsun..
  • arkadaşlar,daha önce aşağıdaki mesajı atmıştım.Hiç cevap veren olmadı.Bilgisi olan,tecrübeli arakadaşlardan cevap bekliyorum.selamlar
    quote:

Orijinalden alıntı: tsehirli

merhaba arkadaşlar,
    Ben siteye teni üye oldum.Yaklaşık 3 hafta önce navitech qx-b512 marka navigasyon cihazı aldım.Naviextras sitesinden harita güncellemesi
    yaptıktan sonra cihazı çalıştırdığımda harita görünmez oldu.Tekrar güncelledim,Fabrika ayralarına döndüm yine de olmadı.Üstelik dili ingilizce oldu
    bir türlü düzeltemedim.Bir de hafıza kartından(mini SD) müzik dinleyemiyorum.Sadece wma9 ve WAW formatı destekleniyormuş.Ben de müzikleri bu
    formatlara çevirdim ama birşey değişmedi.Yardımlarınzı bekliyorum.Herkese selamlar.
  • quote:

arkadaşlar,daha önce aşağıdaki mesajı atmıştım.Hiç cevap veren olmadı.Bilgisi olan,tecrübeli arakadaşlardan cevap bekliyorum.selamlar
    quote:

merhaba arkadaşlar,
    Ben siteye teni üye oldum.Yaklaşık 3 hafta önce navitech qx-b512 marka navigasyon cihazı aldım.Naviextras sitesinden harita güncellemesi
    yaptıktan sonra cihazı çalıştırdığımda harita görünmez oldu.Tekrar güncelledim,Fabrika ayralarına döndüm yine de olmadı.Üstelik dili ingilizce oldu
    bir türlü düzeltemedim.Bir de hafıza kartından(mini SD) müzik dinleyemiyorum.Sadece wma9 ve WAW formatı destekleniyormuş.Ben de müzikleri bu
    formatlara çevirdim ama birşey değişmedi.Yardımlarınzı bekliyorum.Herkese selamlar.

Firma ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Delco Elektronik Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

General Alirıza Gürcan Cad.
    Eski Çırpıcı Yolu No:2/5
    Merter İş Merkezi
    Merter/ İstanbul / TÜRKİYE
    Telefon : +90 212 482 86 00 pbx
    Faks : +90 212 482 44 31
    E-mail : bilgi@navitech.com.tr

http://www.navitech.com.tr/contact.asp

• Selamlar,

Rota hesaplarındaki yakıt hesaplamasini doğru şekilde kullanan var mı acaba? Değerleri girdigim halde bazen çok düşük bir fiyat belirtiyor yada aşırı yüksek.. Benzin 4.30 olarak giriyorum, yakıt aldıgım zamanda ne kadar litre yüklendigini yazıyorum ama yine doğru sonuclar cıkmıyor maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentolit

yardımcı olursanız sevinirim. 5" piranha blazer modeli navigasyonum var. durduk yerde cam tutucusuyla beraber arabanın ön camından düştü. dokunmatik ekran çatladı. ekran çalışıyo dokunmatiği çalışmıyo. ya daha garantisi de devam ediyor. acayip sinir oldum. ne yapmam lazım. yardımcı olur musunuz? serviste 150 tl istiyolarmış. garanti ye girer mi acaba? bilginiz varsa küçük bi tavsiye istiyorum. teşekkür ederim.
    bide ekran çalışıp dokunmatik çalışmaması ilginç. bu nasıl tamir oluyor?
    tekrar teşekkürler. ucuz bir yol bilen lütfen yardımcı olsun..

kimsenin bilgisi yok mu yaa?? bir yol gösterin. nerde tamir edilir bu dokunmatik ekran..
  • 3 gun one pıranha escape aldım ama naviextras toolboxa cıhaz baglanmıyor neden olabılır?
  • Android işletim sistemli telefonlarda kullanılan igo yazılımı harita üzerinde gezerken akıcı şekilde hızlı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voyageer

Android işletim sistemli telefonlarda kullanılan igo yazılımı harita üzerinde gezerken akıcı şekilde hızlı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

bende kullanıyorum ama dediğini tam anlamadım nasıl yani akıcı şekilde hızlı ? belki yardımcı olabilirim...
  • Mesela harita üzerinde bir noktadan başka bir noktaya bakmak için ekranı kaydırmak gibi
  • Piranha Pathfinder GPS açtıktan sonra önce birkaç kez "out of memory" yazdı, bir kaç kez kapatıp açtıktan sonra o hata ekrandan kayboldu ancak sonrasında hiçbir şekilde tıkladığınız yer işlevini yerine getirmiyor, örneğin GPS ikonuna tıklayınca açmıyor, SİSTEM ikonu tıklanınca FOTOĞRAF menüsüne giriyor. Reset tuşuna basmak falan da fayda etmiyor.

Bu hata nasıl düzeltilir, bilgisi olan var mı? Alet zaten çok az kullanıldı ama durduk yerde bu sorun ortaya çıktı.
    Yardım lütfen...
  • Kalibrasyonu bozulmuş, ayarladım. Bir şekilde ekranın 90 derece döndüğünü anlayınca düzelttim.
    Ancak şu anda ana ekranda GPS'i tıkladığımda tepki vermiyor, yani iGO açılmıyor.
    Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voyageer

Mesela harita üzerinde bir noktadan başka bir noktaya bakmak için ekranı kaydırmak gibi

Bende öle değil bilemedim...
  • Arkadaslar Garmin Navi 1300 kullanıyorm. Haritada hafizaya aldığım noktaları yedekleme şansım varmı ? Bu önemli noktalarım fazlalaşıyor ve yarın öbürgün cihaz değiştirirsem kaybetmek istemiyorum.
    Teşekkürler.
  • dostlar
    NAVITECH QX-B513 aldım
    biraz önce elektronikten anlayan bir arkadaşa söyledim
    o ise
    TOMTOM VIA 125
    neden almadın dedi....!

Gerçi biraz fiyat farkı var
    istesem iade edebilirim.

Ne dersiniz_???
  • arkadaşlar bende tomtom xxl aldım bu işlerdende pek anlamıyorum yorumlarınız ve kullanım özellikleri hakında bilgi verebilirmisiniz
  • İyi akşamlar..

Aracıma almış olduğum navigasyonda teleatlas programı yüklüymüş. Ben igo8 yazılımını kullanıyorum. Bunu nasıl yükletebilirim?
  • Arkadaşlar, Electroworld lerde 99 tl ye tomtom start var. Ben navigasyonu ayda yılda bir kullanma ihtiyacı hissediyorum. Bu cihaz işimi görür mü? Bir de 1 yıl ücretsiz güncelleme var, süre bitince ne olacak,nasıl güncelleyebiliriz ekonomik olarak?
  • merhaba,
    bu foruma yeni üye oldum, bu yüzden hatalarım ve acemiliklerim olursa kusuruma bakmayın :):)
    andorid 2.1 cep telefonunda çalışabilen bir navigasyon yazılımı arıyorum, ücretsiz... yardımcı olacaklara şimdden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.