Muşta kullanmanın cezası nedir?
59 Cevap127270 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

165 Mesaj
14 Kasım 2008; 17:41:15 

Nedir?

2583 Mesaj
14 Kasım 2008; 17:48:37 

Taşımanın, bulundurmanın, üretmenin, satmanın ve teminin kolaylaştırmasını sağlamak 6 aya kadar hapis ve 5 ytl den 10000 ytl ye kadar para cezası...

kullanmasıda kasıtlı adam yaralamaya girer. onun cezasıda ayrıdır.

Malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyorudum kamyonu.

24 Mesaj
14 Kasım 2008; 18:01:08 

Abi ya ne işin va muştala ilaha adam dövcem diyosan al bi bezbol sopası taşı. o da olmadı saglam bi odun bul kolundan 10cm kısa kes kolunun içine sakla fark etmezler genelde öyle dolaşıyorum. zaman götu kolucan kendini

<object width="468" height="100">
<param name="movie"

165 Mesaj
14 Kasım 2008; 21:35:39 

Oha harbiden ağırmış cezası

1410 Mesaj
14 Kasım 2008; 23:16:45 

bence gereksiz bişi

AMD PHENOM 965BE GIGABYTE 890FXUD5 KINGSTON HYPERX 4GB (1333) ZOTAC GTS 250 500GB WD CAVIER BLACK HIGH POWER 1000W PSU THERMALTAKE ARMOR VH 6000 LG W2486L LCD LED MONUTOR

721 Mesaj
14 Kasım 2008; 23:28:14 

Muşta kullanmanın cezasını bilmiyorum ama kayseride yasak

DH KAFKASYA SEVDALILARI
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

2878 Mesaj
14 Kasım 2008; 23:30:34 

Napcan adamın çenesini mi çıkarıcan?

165 Mesaj
15 Kasım 2008; 0:25:19 

Meraktan soruom sadece ogrenmek istedm yani kullandıgımdan deil bilgilenmek amaçlı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Kasım 2008; 9:53:44 

İlk ceza - Polis muştayı üzerinde yakalarsa eline alır kıçının derinliklerine sokar ki bu acı seni çok bağırtır.

Ve arkadaşın dediği gibi ardından gelen ceza :

Taşımanın, bulundurmanın, üretmenin, satmanın ve teminin kolaylaştırmasını sağlamak 6 aya kadar hapis ve 5 ytl den 10000 ytl ye kadar para cezası...

2746 Mesaj
15 Kasım 2008; 9:57:32 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahbaba -- 15 Kasım 2008; 10:00:11 >

Sheer Driving Pleasure.

220 Mesaj
15 Kasım 2008; 10:05:45 

Saglam bı yumrukla adamı knock-out yaparsın kalıcı bir sure için..

Satılık 2.el Line 6 Pocket Pod,ilgilenenler pm atsın...

707 Mesaj
15 Kasım 2008; 10:18:40 

279 Mesaj
15 Kasım 2008; 10:29:36 

Bugünlerde delikanlı gençliğimizde muşta, katana, mınçıka gibi sevdalar gitgide artıyor. Aman onlara uymayın.
Polisin yerinde olsam ilk önce o aletleri taşıyanın üzerinde deneyip empati kurmalarını sağlarım. Bir defalığına tatsınlar bakalım karşı tarafa ne oluyor....

Yozgat'lı: BOZOK YAYLASININ MİLLİYETÇİ ÇOCUKLARI

1826 Mesaj
15 Kasım 2008; 10:34:01 

ben mınçıka almak istiyorum.nerden temin edebilirim???
kavga amaçlı değil.çok sempatik bi alet bence
...

AÇIM DİYE AĞLAMA; MARKETLERİ YAĞMALA...
Ana sevri, ana arabi. Ana arabi ah yaniyyali...

54 Mesaj
15 Kasım 2008; 12:43:08 

Thermatis inş sende muştayı kullanmaypta arkadaşlarına hawa atan tiplerden deilsindir

sin4n_

0 Mesaj
26 Ağustos 2009; 13:56:36 

cezası gerçekten ağırmış. bende bu gün muşta siparişi verdim. verdikten sonra cezaları aklıma geldi. bunu alma amacım tamamen korunmak. bıçak veya silah taşımayı sevmem. çünkü büyük zararlar verebiliyor. ama muşta fazla zarar vermeden korkutuyor. malum trabzon da yaşıyorum. korunma şart

Uzaklaştırılmış
26 Ağustos 2009; 14:00:55 

Bizim burada İstanbul / G.Osman Paşa'da sokaklarda satılıyor adam yere tezgah açmış geçen gün gördüm sordum 8 lira dedi. Ve satan kişiyi tanıyorum tezgah başında hep kitap okuyor aynı lise'den mezunuz. Acaba haberi yok mu yoksa şansına mı rast geliyor? O kadar büyük cezası var ise...

0 Mesaj
28 Haziran 2010; 17:38:27 

abi bu aralar kavga ettim çocuk rövanş istiyo aklıma muşta qeldi korunmak için 14 yaşındayım polise şikayet etseler çocuğu dövdükten sonra bna ceza verirler mi

43 Mesaj
17 Şubat 2011; 19:17:38 

quote:

Orijinalden alıntı: deppfreeze

abi bu aralar kavga ettim çocuk rövanş istiyo aklıma muşta qeldi korunmak için 14 yaşındayım polise şikayet etseler çocuğu dövdükten sonra bna ceza verirler mi

gençlik nereye gidiyor ya daha bu yaşta kavga, rövanş peşinde. hadi bunlarıda geçtim, muşta gibi silahları da düşünüyorlar. daha sizin fizyolojiniz oturmamış, kendinize çok büyük zararlar verebilirsiniz. yetişkin birine vereceği hasarla size vereceği hasar bir olmaz.

yazık çok yazık

[cente]ASUS N61JQ-X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ

0 Mesaj
20 Mart 2011; 3:37:13 

14 Yaşında Ne kavgası oluyo ben onu anlamadım Hayır ne için kavga ediyorsunuz Bu arada muşta saldırı amacı dışında başka bi amaç için kullanamadığın için evet suç olmalı Sana 2 tane tavsiyem var Git bi tane deri eldiven al ön kemiklerin altına Plastik dik 4-5 tane jilet al ikiye kır ısıt deriyi kesip Plastiğe yapıştır veya git bi tane hançer benzeri birşey al bıçağın kını yoksa bile git bi tane sargı bezi al bacagına dola 2-3 kat sonra bıçağı koy 3-4 kat daha üstünden geç kendini savunacağın zaman çıkar
Tabiki bu anlattıklarımın hepsi birer suç unsuru ama bide şu yandan bakmak lazım sokaklar tinerci dolu polis onlara değil bize suç atar bi olay olsa çünkü neden yanında keskin alet taşıyormuşsun ...(söylenicek çok fazla söz var ama söyleyebilecek çok az insan var)

4302 Mesaj
20 Mart 2011; 3:44:53 

quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

K.Atatürk

2091 Mesaj

[23 Nisan 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

6 Mayıs 2011; 12:41:58 

ingiliz anahtarıyla daha fonksiyonel işlemler yapılabilir... dişlere göre ayarlayıp çekme, kulak koparma kafa yarma kemik kırma gibi... tırnak ta çekebilirsiniz

3168 Mesaj
11 Temmuz 2011; 21:44:43 

bu ülkede tinerci olucan arkadaş. git tak birine 1 haftaya salsınlar. ama tinerciden korunmak için muşta taşı 6 ay hapis. ne güzel ülke be.

quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

12'' ingiliz anahtarı ile alışveriş merkezine almıyorlar. Görevliye bırakıp çıkarken alıyorsun. Sorun vb.. çıkarmıyorlar.
Bilginiz olsun.

polis aramasında "tesisatçıyım ağabey" desek yerler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 11 Temmuz 2011; 21:46:11 >

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."

Uzaklaştırılmış
11 Temmuz 2011; 21:51:04 

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

bu ülkede tinerci olucan arkadaş. git tak birine 1 haftaya salsınlar. ama tinerciden korunmak için muşta taşı 6 ay hapis. ne güzel ülke be.

quote:

12'' ingiliz anahtarı ile alışveriş merkezine almıyorlar. Görevliye bırakıp çıkarken alıyorsun. Sorun vb.. çıkarmıyorlar.
Bilginiz olsun.

Hak vermemek elde değil.. Adalet sistemimiz resmen geberin yoksa cezalandırılırsınız diyor. Şahsen suratıma muşta yiyen biri olarak şunları söylerebilirim..: Delikanlıyım diye ortalıkta dolaşıp kavgaya muştayla gelenin yaptığı ŞEREFSİZLİK'tir.Yani delikanlı adam kavgayı muştayla değil bileğiyle alır.

3168 Mesaj
11 Temmuz 2011; 21:55:18 

quote:

Orijinalden alıntı: SnReyiz

quote:

quote:

Bilginiz olsun.

Hak vermemek elde değil.. Adalet sistemimiz resmen geberin yoksa cezalandırılırsınız diyor. Şahsen suratıma muşta yiyen biri olarak şunları söylerebilirim..: Delikanlıyım diye ortalıkta dolaşıp kavgaya muştayla gelenin yaptığı ŞEREFSİZLİK'tir.Yani delikanlı adam kavgayı muştayla değil bileğiyle alır.

+1 yukarıdaki arkadaşın kavgasına iyi bi örnek, teke tekte muşta çekilmez bana göre muşta çekmek için ya 3 e tek kalıcan(bir adama 3 kişi dalmak teke tekte muşta çekmek kadar şerefsizliktir bana göre), ya karşındaki tinerci, haplı, gaspçı olacak yani canına kast edecek. ama devlete göre dediğin gibi hiç önemi yok tinerci gelsin seni öldürsün ama sen muşta taşıyamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 11 Temmuz 2011; 21:57:00 >

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."

Uzaklaştırılmış
11 Temmuz 2011; 22:00:00 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SnReyiz

quote:

quote:

Bilginiz olsun.

+1 yukarıdaki arkadaşın kavgasına iyi bi örnek, teke tekte muşta çekilmez bana göre muşta çekmek için ya 3 e tek kalıcan(bir adama 3 kişi dalmak teke tekte muşta çekmek kadar şerefsizliktir bana göre), ya karşındaki tinerci, haplı, gaspçı olacak yani canına kast edecek. ama devlete göre dediğin gibi hiç önemi yok tinerci gelsin seni öldürsün ama sen muşta taşıyamazsın.

Aynen.Benim de kastettiğim teke tek kavgalarda olmaz.Ama tinerci hapçı fln onlara karşı kullanılabilir bana göre.Sonuçta onlar insanı 5 kuruş için doğrayan insanlar.

368 Mesaj
7 Kasım 2011; 23:03:52 

quote:

Orijinalden alıntı: SQua

En başta bu fotoğraftaki gibi bir muşta her zaman çok hoşuma gitmiştir. Ülkemizde yasak olmasından ve pek bulunamamasından dolayı olsa gerek aşırı sempatim var. Ama 14 yaşındaki genç arkadaş gibi değil tabiki sadece koleksiyon amaçlı evde bulundurmak için. Bulsam biyerde direk alıcam.

CPU: Intel ® Core™ i5-2410M, @ 2.30Ghz with Turbo 2.90GHz | RAM: 8GB DDR3-1333MHz | HDD: Corsair 120GB Force3 SSD + 500 GB | GPU: 1GB AMD Radeon™ HD 6650M | Display: 17.3" HD LED | OS: Win8Pro.x64
SAMSUNG S23B350H + SEAGATE® Freeagent® Goflex™ 2.5" 1 TB HDD + SEAGATE® Expansion 2.5" 1 TB HDD + ZALMAN ZM-NC3000U + Tt® eSPORTS BLACK + Tt® eSPORTS CONKOR + Edifier M1335 2+1 Speaker

245 Mesaj
27 Kasım 2011; 21:01:14 

Hiç gerek yok böyle şeylere. Benim favorim 1,5 Mt elektrik kablosu. Şu 3 lü prizlerin kablosundan :))

912 Mesaj
27 Kasım 2011; 21:07:33 

Bende yıldız var önüme gelene atıyorum.

Sadece koleksiyon amaçlı

.::!! İmla hatalarınızı düzeltmek için pusuda yatıyor olacağım !!::..

1 Mesaj
11 Şubat 2012; 0:31:12 

muşta arayıpta bulamayan arkadaşlar özel mesaj atabilirler..

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2012; 5:49:39 

Bende var bitane. Bodyguard muştası. Polisin önünde sallaya sallaya gitmiştim eski mahallede :D

2098 Mesaj
22 Şubat 2012; 6:58:01 

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1073 Mesaj
22 Şubat 2012; 7:36:34 

ben hem cezası yok hemde daha hafif hemde güvenlikli yerlere girince ötmesin diye kendime meşinden veya cevizden yapıcam el becerim o konularda çok iyidir ayıptır söylemesi sınavımın geçmesini bekliyorum sadece ama usta marangoz bulsam hemen 4 tane falan yaptırırım

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2012; 8:32:55 

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

ben hem cezası yok hemde daha hafif hemde güvenlikli yerlere girince ötmesin diye kendime meşinden veya cevizden yapıcam el becerim o konularda çok iyidir ayıptır söylemesi sınavımın geçmesini bekliyorum sadece ama usta marangoz bulsam hemen 4 tane falan yaptırırım

el becerin iyiyse usta marangoz niye arıyorsun

1073 Mesaj
22 Şubat 2012; 16:14:59 

quote:

Orijinalden alıntı: DangereusArabian

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

el becerin iyiyse usta marangoz niye arıyorsun

birader iyi okusan keşke, el becerim iyi yapıcam zaten sınavın geçmesini bekliyorum ama usta marangoz bulursam hemen yani sınavı beklemeden yaptırırım 4 tane dedim yani ugrasmam anlamında oke

9 Mesaj
22 Şubat 2012; 16:18:44 

Muş'ta kullanırsan cezası yokmuş

bu iğrenç espri için kendimle GURUR duyuyorum nihuhahahahahahaha.gif

582 Mesaj
22 Şubat 2012; 16:19:31 

Dayak yiyeceğin varsa zaten yersin gerek yok muştaya sana strongs kazandırmaz bu sadece denk getirirsen adamı yamultur okadar..

I'm 14 years old and I'm aware of everything

Uzaklaştırılmış
30 Mayıs 2012; 21:25:58 

115 Mesaj
17 Ağustos 2012; 10:47:07 

Bende Var Bir Tane BodyGuard Muştası Daha Kımseye Vurmak Nasip Olmadı Olmasınıda İstemem Yoksa Karşı Tarafın Hali Meçhul

İlk Önce Yakalandıgın Polisin İnsafına Baglı

Muştanın 6 ay dan 3 yıla kadar hapis cezası war

Ve 5 TLden 2000 TL ye kadar para cezası war

Kolay Gelsin :)

U3 pR0

115 Mesaj
17 Ağustos 2012; 10:49:46 

U3 pR0

1716 Mesaj
17 Ağustos 2012; 10:57:30 

quote:

bunu yazmak için giröiştim.Şimdi rahatlıkla çıkabilirim.Gerçi ben Kayseri yazmayacaktım.

Mia San Mia | 2013-2014 FC Bayern München Taraftarları

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 6 Thiago Alcântara • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 15 Kirchhoff • 17 Boateng • 19 Mario Götze • 20 Weichrauch • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 34 Højbjerg • 39 Kroos • Manager: Pep Guardiola

1 Mesaj
18 Eylül 2012; 23:47:20 

Düz siyah/sarı olanlar 40 TL

Kurukafalı olanlar 50 TL

İskambil kagıdı olan 60TL

fightclub__69@hotmail.com

1379 Mesaj
18 Eylül 2012; 23:49:26 

quote:

Orijinalden alıntı: AntiArab

Düz siyah/sarı olanlar 40 TL

Kurukafalı olanlar 50 TL

İskambil kagıdı olan 60TL

fightclub__69@hotmail.com

iskambil kağıtlı olan mükemmel de çok pahalı diyosun emin önünde kuru kafalılar desenliler 15 liraydı düzler 10 lira

★DH AK-47 FANLARI★★DH Muhacırları | Göçmenler Toplanıyoruz★★ DH 2012 GİRİŞLİLER GRUBU★KONU DIŞI KONFEDERASYONU★
★HOPE,JUSTICE,FREEDOM★ ★DEATH İS CERTAİN LİFE İS NOT★★VENEZUELLA'LI...★ ⌫ ◀《♦☾♠ MEŞİℕİ ESKİMİŞ KEℕEF TAKUℕYASI♠☪ ♦》▶ ⌦
Shameless/Boardwalk Empire/The Sopranos/Sons of Anarchy/The OZ/Breaking Bad/Weeds/South Park/My Name Is Earl/Vikings/Spartacus/RayDonovan/Lillyhammer/Prison Break/Family Guy/Orange is the new Black/The Simpsons/Game Of Thrones/The Wire/The Pacific/Boondocks/The Walking Dead/Jericho

\\\ONE LOVE///_-_={BROWN PRIDE FOR LIFE}=_-_ \\\ MACIR ///
MUSTAFA KEMAL ' İN ASKERLERİYİZ

752 Mesaj
18 Eylül 2012; 23:50:19 

quote:

İlk okuduğumda aletin cezasını bilmiyorsun fakat Kayseri'de yasak olduğunu biliyorsun sandım. Öyle bir espri yapmışsın ki gece gece. Yapmayın böyle şeyler.

1 Mesaj
18 Eylül 2012; 23:55:01 

aynen pahalı oldugunun farkındayım..bir ara bende satıyordum o fiyatlara fakat artık öyle koli koli getirtilmiyor..farkındaysanız heryerde satılmıyor hiçbiryerde yok..satanda zamanında aldıgı şeyleri satiyor internetten..tezgahlarda silahcılarda falan artık mümkünü yok bulunmuyor fiyat kabarmasının sebebi budur

445 Mesaj
18 Eylül 2012; 23:58:51 

Sokakta tezgah açan adamlar bildiğin cephane satıyor bıçak çeşitleri, muştalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1379 Mesaj
19 Eylül 2012; 0:00:14 

quote:

aynen pahalı oldugunun farkındayım..bir ara bende satıyordum o fiyatlara fakat artık öyle koli koli getirtilmiyor..farkındaysanız heryerde satılmıyor hiçbiryerde yok..satanda zamanında aldıgı şeyleri satiyor internetten..tezgahlarda silahcılarda falan artık mümkünü yok bulunmuyor fiyat kabarmasının sebebi budur

kardeş 1 ay önce o düz siyağın aynısını bi arkadaş aldı benim yanımda eminönünden tezgahtan 10 tl ye senin kaynaklar sana pahalı satmak için kolpa yapıyo olmasın

★DH AK-47 FANLARI★★DH Muhacırları | Göçmenler Toplanıyoruz★★ DH 2012 GİRİŞLİLER GRUBU★KONU DIŞI KONFEDERASYONU★
★HOPE,JUSTICE,FREEDOM★ ★DEATH İS CERTAİN LİFE İS NOT★★VENEZUELLA'LI...★ ⌫ ◀《♦☾♠ MEŞİℕİ ESKİMİŞ KEℕEF TAKUℕYASI♠☪ ♦》▶ ⌦
Shameless/Boardwalk Empire/The Sopranos/Sons of Anarchy/The OZ/Breaking Bad/Weeds/South Park/My Name Is Earl/Vikings/Spartacus/RayDonovan/Lillyhammer/Prison Break/Family Guy/Orange is the new Black/The Simpsons/Game Of Thrones/The Wire/The Pacific/Boondocks/The Walking Dead/Jericho

\\\ONE LOVE///_-_={BROWN PRIDE FOR LIFE}=_-_ \\\ MACIR ///
MUSTAFA KEMAL ' İN ASKERLERİYİZ

3630 Mesaj
19 Eylül 2012; 0:03:58 

quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

quote:

bunu yazmak için giröiştim.Şimdi rahatlıkla çıkabilirim.Gerçi ben Kayseri yazmayacaktım.

Bu espriyi ben yapmalıydım nalet gelsin sana adamım.

Psn : Myhtic
No problem.Everything's fine

410 Mesaj
19 Eylül 2012; 0:10:04 

Yaşasın liseler açıldı daha çok böyle konular göreceğiz

1 Mesaj
19 Eylül 2012; 23:48:27 

Kardeşim sen tezgahtan alırsın o zaman 10 tl'n le...bizde böyle..bende gerizekalıyım ya günde 10 tane satıyorum o yüzden

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
20 Eylül 2012; 0:01:47 

Valla Muşta Ne Kadardır Cezası Bilmem Ama İzmirde Çok Değil

4405 Mesaj
20 Eylül 2012; 0:05:05 

quote:

Kardeşim sen tezgahtan alırsın o zaman 10 tl'n le...bizde böyle..bende gerizekalıyım ya günde 10 tane satıyorum o yüzden

Kullanmak istemezdim ama;

Yav he he.

1578 Mesaj
20 Eylül 2012; 0:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: can6prmk

quote:

Orijinalden alıntı: SQua

En başta bu fotoğraftaki gibi bir muşta her zaman çok hoşuma gitmiştir. Ülkemizde yasak olmasından ve pek bulunamamasından dolayı olsa gerek aşırı sempatim var. Ama 14 yaşındaki genç arkadaş gibi değil tabiki sadece koleksiyon amaçlı evde bulundurmak için. Bulsam biyerde direk alıcam.

Evde bir yerde olması lazım. Siyaha boyayıp satabilirim. Aynısı.

3,4 Sene önce forumdan bir arkadaştan almıştım. Sonra kayboldu.

2896 Mesaj
20 Eylül 2012; 0:07:13 

Neden Muş'ta kullanıyorsun? İstanbul'da kullanılmaz mı?

424 Mesaj
20 Eylül 2012; 0:14:53 

Silah tasimaktan daha agir bir cezasi var ve yasin daha 14 parmaklarina tam oturucagani sanmam karsi tarafa vurdugun zaman bosta kalan kisim geri teper ve kendi parmaklarina zarar verirsin ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
20 Eylül 2012; 12:54:57 

avuc kısmı desteklio ama olmuo öyle bişey..karsı tarafın kafası kırılır eline bişey olmaz..hani kullanın die demiorum ama gerekli bişey :D

29 Mesaj
19 Ekim 2012; 0:12:46 

Muştada bişeymi İzmirde çoluk çocuk belinde pala ile geziyor. Bacağının dışından aşağı sallıyor, çoğu kez şahit olmuşumdur.

DELİ GİBİ SEVDALIYIZ BİZ
AYINA YILDIZINA TAŞINA TOPRAĞINA

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2012; 17:43:19 

96 Mesaj
6 Aralık 2012; 18:36:37 

al bi boru anahtarı yada ingiliz anahtarı
polise
abi nalburdan aldım eve gidiyodum

X_O DJ BL3ND X_O

115 Mesaj