- x
EN İYİ KREDİ KARTI HANGİSİ??
112 Cevap64374 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5483 Mesaj
16 Kasım 2008; 0:25:09 

ya bende soracağım.benim alacağım karta 3 ayda bir 200 ytl yatacak.ve ben sadece internetten ingiltereden oyun alacağım.acaba internet için en güvenilir ve eniyi kart hangisi?yıllık ödemesi kaç?ve bankada kaldığı sürece param artar mı?hangi durumlarda faiz öderim?

5483 Mesaj
16 Kasım 2008; 0:31:01 

ya bende soracağım.benim alacağım karta 3 ayda bir 200 ytl yatacak.ve ben sadece internetten ingiltereden oyun alacağım.acaba internet için en güvenilir ve eniyi kart hangisi?yıllık ödemesi kaç?ve bankada kaldığı sürece param artar mı?hangi durumlarda faiz öderim?

6256 Mesaj
16 Kasım 2008; 0:38:19 

quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

bonus sanal kart

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

14597 Mesaj
16 Kasım 2008; 0:50:22 

quote:

Orjinalden alıntı: thuglife

O kesilen para için itirazda bulunursan bana yaptiklari gibi sizede bi teklifte bulunabilirler.

3 ayda 900-1000 ytl'lik alişverişlerinizde kullanirsaniz bu kesim hesabiniza geri iade edilecektir diye.Ve geri iade edildi :)

Zaten market alişverişiymiş giyim kuşammiş derken bu rakam çıkıyor ortaya.

Aynı teklifi bana da sundular.. Hem paramı alacaksınız (45ytl) hem de bi de üstüne alışveriş mi yapacam dedim ve tüketici masasına başvurdum. Hem 2008 in 45 ytlsini aldım hem de 2005-2006-2007 ninkileri aldım..

World ün internet bankacılığı da iyidir. Özellikle sanal word kartını severim. İnternet bankacılığındaki akıllı anahtarlık uygulamalaı da çok güzeldir

4623 Mesaj
16 Kasım 2008; 0:51:00 

Bence maximum ve bonus

5 Mesaj
16 Kasım 2008; 0:55:50 

İş bankası

[image]
http://img221.imageshack.us/my.php?image=asker2hv5.jpg
[image]

2160 Mesaj
16 Kasım 2008; 1:01:10 

bonus ve maximum dan biri derim. en fazla kampanya ve taksit imkanı vs bu iki karta oluyor. bonus un aidatı yüksektir o yüzden maximum al derim.

458 Mesaj
16 Kasım 2008; 1:44:10 

Garanti Bonus , Garanti Bonus Platinium, Card Finans Classic, Card Finans Gold, Maximum , Vakıfbank World kartlarım var.

kendi tecrübe ve düşüncelerime göre :

En çok bonus kazandıran Bonus,
En iyi internet şubesi tartışmasız Bonus,
Müşteri etkileşimi bakımından Finansbank ve Garanti Bonus (mesela yurtdışından az bi para çekildi kartımdan ve hemen aradı finansbank sağolsun, ve bir kere de harcama tutarım fazla idi ve hatırlamıyorum ama ya finans ya garanti ikisinden biri arayıp, harcamayı benim yapıp yapmadığımı sordu güvenlik açısından ),
Taksit sayısındaki avantaj konusunda Bonus , Card Finans , Maximum

Sonuç olarak benim için ağır basan kartlar; Garanti Bonus ve Card Finanstır... Açıkçası Maximum'u ise pek kullanmadım...

Yalnız bonus'un bir tek kötü yanını gördüm bugüne kadar; 1 ay minimum tutarı ödemediğinizde icra memuru gibi davranıyorlar... sık sık kısa mesajla uyarıyorlar hatta belli bir süre sonra kartı aldığınız şube bile arıyor "borcunuzu ne zaman ödeyeceksiniz" diye... Konu ile ilgili bonusa mail attım ama aldığım cevap pek tatminkar degildi. Finans bu konuda daha iyi...

Sonuçta seçim sana kalmış ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take_me_as_i_am -- 16 Kasım 2008; 2:07:12 >

Hasta la victoria siempre!

1458 Mesaj
16 Kasım 2008; 2:15:11 

finansbank parapuan için arı gibi çalışıyor özellikle benzin alıyorsan neredeyse her ay bir kampanyası var.

65 Mesaj
16 Kasım 2008; 12:39:58 

BENDE Bir soru sorayım

yeni kredi kartı çıkarttıracak biri için 1500 ytl maaşa max kaç limitli kredi kartı verirler?

laptop almayı düşünüyorum mecburen limitin yüksek olması gerekiyor?

5483 Mesaj
16 Kasım 2008; 13:05:53 

yaniilk önce kart sonra ona sanal kart sanırım.
quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

bonus sanal kart

903 Mesaj
16 Kasım 2008; 22:29:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Worldpress

bonusun geçtiği yer hem fazla hemde tanınırlığıdaha fazla ayrıca garanti en sağlam banka şu anda..

Aslında Garanti Bankasını bu yerlere gelmesindeki sebep geçmişte aldığı yüksek faizler ve icraya verdiği insanlardan kazandığı paralardır.O yüzden Garanti Bankasını bu kadar sevilmesinin anlam veremiyorum.Ama herkese hak veriyorum.Çünkü insanın başına gelmeyince doğal olarak anlamıyor.

Size şunu anlatıyım.Ailemizde 2 kişide 2000 yılında Açık kart diye kredi kartı vardı.Garanti bankası altında çıkan bir kart idi.Neyse Kredi kartı borcu o zaman sanırım 2,5 Milyara yakın bir para neyse 2001 krizini bilen bilir. O zamanlar böyle sıkı kurallar,kanunlar ve mevzuatlar yoktu.Faizlerde de sınırlama yoktu.Neyse 2001 krizine denk geldik.İşten çıkarılmalar başladı.Ve bu borcu ödeyemedik.İcralık geldi.Ve Garanti bankasında faizleriyle,masraflarıyla beraber bu borç 2,5 milyardan tam tamına 11.500 milyara çıktı.Ve bu borç hala ödüyoruz.Gerisini düşünün.O dönem bu yolla bir sürü insan çok mağdur oldu.Ve bundan en yüksek payı Garanti bankası aldı.Haberiniz olsun.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Kasım 2008; 23:29:20 

Puan işinde Worldcard iyi gibi... hemen her yerde taksit imkanı da oluyor, joker vadaa kampanyası diye bir zımbırtı var, +3 taksit veriyor, böl böl harca, öde öde bitmez, ne güzel...

91 Mesaj
18 Kasım 2008; 9:15:01 

aynen katılıyorum..

quote:

Orjinalden alıntı: cool2hate

iyi kredi kartı yoktur hepsi kan emicidir desem???

8814 Mesaj
18 Kasım 2008; 9:24:28 

dün okulda card finans için başvuru yaptım. Go kart'ta 200 YTL'ye kadar faiz yokmuş, yıllık ücret yokmuş, puan da birikiyor. iyi gibi geldi. Başvurdum ben de.

0

Size özel %0 Faiz!* CardFinans GO ile her ekstrenizde minimum ödeme tutarını ödedikten sonra 200 YTL'ye kadar harcamalarınızda ve nakit avansta %0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.
CardFinans GO sahiplerine özel +2 Taksit!** CardFinans GO ile CardFinans Üye işyerlerinde yapacağınız tüm taksitli harcamalarınızda +2 taksit imkanından faydalanırsınız.
CardFinans GO ile Kontör Kolay!*** CardFinans GO ile Nakit24/Nakit24 Ekstra ATM'leri, Finansbank internet bankacılığı ya da kazandığınız ParaPuan'lar ile cep telefonunuza anında Kontör/dakika yükleyebilirsiniz.
CardFinans GO'ya e-Ne Güzel Ekstre!**** CardFinans GO sahiplerinin ekstreleri özellikle basılı ekstre talep etmedikleri sürece e-maillerine gönderilmektedir. CardFinans GO sahipleri böylece hem çevreyi koruyor hem de 5000 ParaPuan kazanıyorlar.

472 Mesaj
18 Kasım 2008; 11:21:57 

Bence en iyi kredi kartı bank asyanın kredi kartı.
Yıllık ücret yok
En düşük faiz bunda
Hesabınızdan hesap işletim ücreti almıyor
Üstelik bütün bankalar internet bankacılığından yapılan eft işlemlerinden ücret keserken bankasya eft ve havale lerden de hiçbir ücret talep etmiyor

903 Mesaj
18 Kasım 2008; 21:41:27 

quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Bence en iyi kredi kartı bank asyanın kredi kartı.
Yıllık ücret yok
En düşük faiz bunda
Hesabınızdan hesap işletim ücreti almıyor
Üstelik bütün bankalar internet bankacılığından yapılan eft işlemlerinden ücret keserken bankasya eft ve havale lerden de hiçbir ücret talep etmiyor

Yanlışın olmasın.Ben iş bankası ve Fortisden İnternetten Havale yapıyorum herhangi bir ücret talep etmiyor.Ama gidip şubeden yatırırsam havale parası alıyor.Dediğin bu olmasın!!!

5491 Mesaj
19 Kasım 2008; 1:18:28 

ha9 ha 12 cok fazla taksit önemli değil karta kampanyalar önemli indirimler önemli bence
fazide cok önemli değil günü gününe öderim her ay

472 Mesaj
19 Kasım 2008; 2:37:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Yanlışın olmasın.Ben iş bankası ve Fortisden İnternetten Havale yapıyorum herhangi bir ücret talep etmiyor.Ama gidip şubeden yatırırsam havale parası alıyor.Dediğin bu olmasın!!!

Doğrudur hocam havale işleminden bazı banklara almıyor ama alan bankalar var duymuştum. İnternet bankacılığından yapılan eft işlemlerinden bank asya hariç tüm bankalar işlem ücreti alıyor diye biliyorum.
Hsbc internet bankacılığı çok iyi fakat yinede ben bank asya kullanmayı tercih ediyorum.
Hsbc' de her ay 3,50 ytl vadesiz hesabımdan para kesiliyor. Yıllık 35 ytl kart üyelik aidatı kesiliyor. Eft işleminden de para kesiyor. Şu an için bu ücretleri talep etmiyen bank asya kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeSCeNT -- 19 Kasım 2008; 2:38:02 >

3776 Mesaj
19 Kasım 2008; 2:43:21 

axess ve maximum iyidir.

hsbc'ye hiç bulaşmayın.dünyanın yerel bankası degil kan emicisi.

EIRP:Effective Isotropically Radiated Power
|∇xE=-(dB/dt) | ∇xH=J | ∇.D=φv | ∇.B=0 | D=ϵ.E | B=µ.H |

33 Mesaj
19 Kasım 2008; 4:39:43 

Arkadaşlar ilk başta HSBC çok iyidi ATM den para aytırınca bile puan veriyordu
Sobrada diyelimki 50YTL nakit puanın var bu 4le çarpılıp tatil yapabliydun şimdide var ama puan falan kazanamıyorsun üstelik birde tatil puandda katsayıyı düşürdüler
Şu ben world kart öneriyorum puan deyip geçmeyin sonuçda o aynı para yerine geçiyo
marketten 100ytl nakit ödeseniz ödemiş olurusnuz world card ile 1ytl puan kazanırsınız bu kampanyalarla artıyo artık avantaş 1ytl yerine 0.2 veriyor gülünç

120 Mesaj
19 Kasım 2008; 10:17:04 

en iyisi is bankasi ile garanti

uzak duracaginiz bankalar kart finans en basta

sonra hcbs

KART FİNANSA SAKİN AMAN UZAK DURUN YASADİKALRİMİ ANLADAMAM COK MAHDUR OLDUM PARALRİM GİTTİ NETTEN YAPTİGİM ALISEVERİS PARAYİ ALDİGİLAR İADE ETMEDİLER 8 AYDİR MUCADELE EDİYROUM YURT DİSI ALISVERİS

1858 Mesaj
19 Kasım 2008; 10:46:46 

bonus platinum
world platinum
axses platinum

bu 3 ü var bende 3 ünüde tavsiye ederim

İmza yok paraf atsam olurmu

558 Mesaj
19 Kasım 2008; 11:13:15 

bonus kullanıyorum, benim için önemli olan peşin fiyatına taksit olayı ve gördüğüm kadarıyla bu olay en iyi bonusda var. zaten alışveriş yaparken diğer kartların taksit sayısını, peşin fiyatına taksit seçeneklerini görewbiliyorsunuz, kullanmanıza gerek yok girin bi online alışveriş sitesine bakın seçeneklere karar verin, zaten bu seçenekler anlık değil genel olarak kullanılıyor

mesela hepsiburada.comdan örnek;

Bonus Card, Flexi ve Shop&Miles ile tüm alışverişler... Peşin fiyatına 2,3,4,5,6 veya 8 taksitle!
100 YTL ve üzeri yapacağınız 6 taksitli alışverişlerde kargo bedava fırsatı sizleri bekliyor!

world

Peşin fiyatına 9+3=12 Taksit, 3+3=6 Taksit veya 5+3=8 Taksit fırsatı!
100 YTL ve üzeri tüm alışverişlere +3 Worldtaksit fırsatı!

hsbc

Advantage ile Peşin Fiyatına 6 Taksit Avantajı! woahhhhh avantaja bak beee

Maximum kartınızla yapacağınız tüm alışverişler peşin fiyatına 5 taksitle!

herşey ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 19 Kasım 2008; 11:15:59 >

3770 Mesaj
19 Kasım 2008; 11:32:04 

düzenli maaşı iyi bir geliri olan için kredi kartı vardır diğerleri için aslında yoktur

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 167hp
2004 üyesi

1684 Mesaj
19 Kasım 2008; 11:39:15 

Kredi kartlarının hepsi iyidir. Kullanmasını beceremeyenler kötüdür.

İyi kredi kartları arasında en iyisi Yapı Kredi worlddür....

KATILIM ZAMANI; 1 Eylül 2006

2066 Mesaj
19 Kasım 2008; 11:47:34 

World Card ama Play club özellikli olanı alacaksınız. bir çok yerde bakınız internet sitesi %25 indirim var. puanlarla turkcell kontörleride %25 indirimli alabiliyorsun. kesinlikle tavsiye ederim.

112 Mesaj
14 Aralık 2008; 17:28:24 

quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

dün okulda card finans için başvuru yaptım. Go kart'ta 200 YTL'ye kadar faiz yokmuş, yıllık ücret yokmuş, puan da birikiyor. iyi gibi geldi. Başvurdum ben de.

0

Size özel %0 Faiz!* CardFinans GO ile her ekstrenizde minimum ödeme tutarını ödedikten sonra 200 YTL'ye kadar harcamalarınızda ve nakit avansta %0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.
CardFinans GO sahiplerine özel +2 Taksit!** CardFinans GO ile CardFinans Üye işyerlerinde yapacağınız tüm taksitli harcamalarınızda +2 taksit imkanından faydalanırsınız.
CardFinans GO ile Kontör Kolay!*** CardFinans GO ile Nakit24/Nakit24 Ekstra ATM'leri, Finansbank internet bankacılığı ya da kazandığınız ParaPuan'lar ile cep telefonunuza anında Kontör/dakika yükleyebilirsiniz.
CardFinans GO'ya e-Ne Güzel Ekstre!**** CardFinans GO sahiplerinin ekstreleri özellikle basılı ekstre talep etmedikleri sürece e-maillerine gönderilmektedir. CardFinans GO sahipleri böylece hem çevreyi koruyor hem de 5000 ParaPuan kazanıyorlar.

CardFinans GO'ların ilk veriliş ücreti 10 YTL ve yıllık aidatları 25YTL'dir.

903 Mesaj
27 Aralık 2008; 2:16:47 

quote:

Orjinalden alıntı: karakoyunn

bonus kullanıyorum, benim için önemli olan peşin fiyatına taksit olayı ve gördüğüm kadarıyla bu olay en iyi bonusda var. zaten alışveriş yaparken diğer kartların taksit sayısını, peşin fiyatına taksit seçeneklerini görewbiliyorsunuz, kullanmanıza gerek yok girin bi online alışveriş sitesine bakın seçeneklere karar verin, zaten bu seçenekler anlık değil genel olarak kullanılıyor

herşey ortada

Yalnız şunu da söylemeden geçemiycem.Bu taksit olayı bana göre şaçmalıktır.Dünyanın hiçbirinde taksit olayı yokmuş diye haberlede duymuştum.Bir tek bizim ülkemize özgü birşeymiş.Ne kadar doğru bilmiyorum.Ama bu taksit olayı tuzaktır.

Mesela geçenlerde Hsbc kartımı iptal ediyim dedim.1 alışverişten 6 taksitli ürün almışım.Daha 3.taksit olduğu kartı iptal edemedim.Dedim onuda toplayın ödeyim dedim.Kabul etmediler.Ayrıca taksit olayını atıyorum bir ürün 268,99 Lira Bonus karta 6 taksit 44,83 yapıyor.Şimdi siz bunun 1. taksiti 44 lira sırayla aldığını mı sanıyorsunuz?Hayır Ürün 268 Lira ile kartından hepsini çekip donduruyor.Bence bu saçmalıktır.

84 Mesaj
27 Aralık 2008; 10:24:19 

maximum

2066 Mesaj
27 Aralık 2008; 10:51:50 

world card play club olan, asya card ve bonus card.. kullanıyorum memnunum.

uzak durulası kartlar. citi card, advantage card

8814 Mesaj
27 Aralık 2008; 10:53:37 

@kzm 5 kuruş para vermedim ve yıllık ücreti yokmuş :D

1170 Mesaj
27 Aralık 2008; 11:28:56 

world ve bonusta anlaştık sanırım

9332 Mesaj
27 Aralık 2008; 11:32:07 

Maximum gold

2319 Mesaj
27 Aralık 2008; 11:52:09 

1- maximum
2- bonus-
3- world

hsbc, cardfinans, fortis e de hiç bulaşmayın derim...

^_^

1094 Mesaj
27 Aralık 2008; 12:33:01 

Bende bundan var. En iyi kredi kartı henüz sahip olmadığımızdır.

1069 Mesaj
27 Aralık 2008; 12:37:00 

bonusta sanal kart var ama pek işe yaramıyo

http://hpsikayet.blogcu.com/

1 Mesaj
24 Nisan 2009; 16:12:33 

advantage..

şu an oldukça iyi .. taksit erteleme ve ekstra tasitleri var çoğu yerde.. .. özellikle yapı marketlerde bauhaus koçtaş tekzen falan gbi..

hit the ground

466 Mesaj
1 Ocak 2011; 14:08:02 

maximum işte üniversiteli var

ama go başvurusunda bulundum arkadasımda var süper bişey. Nakit para çekebliosn yani anında kredi, ve 200 tl ye kadar faizsiz anında kredi çekip istersen taksit yapabliomussun süper olay. Tam öğrencilere göre uygulamaları var

Bir Günde Taht'a Çıkmadık! Bir Günde Taht'tan İnmeyiz! İmparator FATİH TERİM! Ölene kadar seninleyiz!!!

84 Mesaj
23 Haziran 2011; 12:05:28 

arkadaşlar kesin bi kart lazım durumu izah edeyim siz karar verin artık öyle bi kart arıyorumki tam öğrenci için olsun ya benim kredi kartını kullanacağım teeeek yer internet alışverişlerim.İnternet alışverişi yapabileceğim yıllık bi ücretin alınmadığı artı genel geçer bi kart lazım ama anlamıyorum şu kartları bi türlü :) play kart var yapıkredinin bu hangisine giriyo world kapsamındamı yoksa ayrı bi dünyamı nedir ya bi açıklarmısınız.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

23 Mesaj
17 Ağustos 2011; 11:08:48 

iş bankasının maksimum kredi kartını öneririm. diğer kartlara göre faizler %0,2 daha düşük, hem de en çok atm si olan bankalardan biri iş bankası.

öğrenci kartları ile ilgili bir karşılaştırma yazısı buldum işine yarayabilir

http://hurriyetkiyasla....grencileri/7va9O9dbEMw=

www.hizmetuzmani.com - İhtiyacınıza yönelik en doğru usta ve uzman işgücünü zahmetsizce bulun...

2066 Mesaj
3 Haziran 2013; 12:19:51 

Merhabalar. Konu hort olacak ancak yeni konu açmaktan iyidir. Kredi kartı çıkarttırmak istiyorum öyle çok aman aman bir ihtiytacım yok ancak internet sitelerinden alışveriş yapmaya başlayacağım artık ve onlar için kart şart biliyorsunuz ki. Sormak istediğim en mantıklı en az faizli yada avantajlı puanlı falan hangi bankanın hangi kartıdır acaba ? Aklımda ki düşünce 300tl'lik limitle kullanmak aylıkta asgarisini yatırıp kartı kullanmak. Limiti daha fazla asla artırmak istemiyorum 300 tl yeterli olur bana ki öğrenciyim harcamalarım karta güvenerek artarsa altından kalkamam.

En memnun kaldığınız kart hangisidir acaba her yönden ? Teşekkür ederim

466 Mesaj
3 Haziran 2013; 20:24:15 

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Merhabalar. Konu hort olacak ancak yeni konu açmaktan iyidir. Kredi kartı çıkarttırmak istiyorum öyle çok aman aman bir ihtiytacım yok ancak internet sitelerinden alışveriş yapmaya başlayacağım artık ve onlar için kart şart biliyorsunuz ki. Sormak istediğim en mantıklı en az faizli yada avantajlı puanlı falan hangi bankanın hangi kartıdır acaba ? Aklımda ki düşünce 300tl'lik limitle kullanmak aylıkta asgarisini yatırıp kartı kullanmak. Limiti daha fazla asla artırmak istemiyorum 300 tl yeterli olur bana ki öğrenciyim harcamalarım karta güvenerek artarsa altından kalkamam.

En memnun kaldığınız kart hangisidir acaba her yönden ? Teşekkür ederim

Öğrenciysen is Bankası '' işte üniversiteli'' kredi kartını almanı öneririm. Yıllık ücreti yok, Sadece nakit Avans çekemiyorsun. limiti 300 tl ile geliyor en fazla 500 tl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencgsli_81 -- 3 Haziran 2013; 20:25:28 >

Bir Günde Taht'a Çıkmadık! Bir Günde Taht'tan İnmeyiz! İmparator FATİH TERİM! Ölene kadar seninleyiz!!!

2066 Mesaj
3 Haziran 2013; 23:52:45 

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

Öğrenciysen is Bankası '' işte üniversiteli'' kredi kartını almanı öneririm. Yıllık ücreti yok, Sadece nakit Avans çekemiyorsun. limiti 300 tl ile geliyor en fazla 500 tl oluyor

Garanti bonus falan da onerdiler onun hakkindaki fikirleriniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

466 Mesaj
4 Haziran 2013; 11:36:58 

quote:

Garanti bonus falan da onerdiler onun hakkindaki fikirleriniz nedir ?

Ben zaten garanti nin gs bonus kartını kullanıyorum. Yıllık ücreti 59 tl bonusun. Sana göre ücretsiz bir kart varken ücretliyi önermek istemedim. Zaten bonus u öğrenciye vermezler. İş Bankası direk gonderir

2066 Mesaj
4 Haziran 2013; 14:38:05 

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

Ben zaten garanti nin gs bonus kartını kullanıyorum. Yıllık ücreti 59 tl bonusun. Sana göre ücretsiz bir kart varken ücretliyi önermek istemedim. Zaten bonus u öğrenciye vermezler. İş Bankası direk gonderir

Tamam ben iş bankası işte üniversiteli kartını alayım o zaman internetten başvuru yapsam gelir galiba.

466 Mesaj
4 Haziran 2013; 16:16:02 

quote:

Tamam ben iş bankası işte üniversiteli kartını alayım o zaman internetten başvuru yapsam gelir galiba.

Nüfus cüzdanın ve öğrenci kimliğin ile iş Bankası Şubesine gitmen gerekiyor...

496 Mesaj
8 Ekim 2013; 0:30:35 

Umarım okur ve yardımcı olursunuz.

Arkadaşlar ben bankalara direk gıcığım ancak günümüzde kredi kartı olmadan da birçok şeyden geri kalıyorsunuz o yüzden basit ihtiyaçlarım için önerebileceğiniz bir banka-kart tavsiyesi rica ediyorum sizlerden. Bütün bankaların kart tipi ve özelliklerini okudum araştırdım ama ben bankalara değil tüketici olan sizlere güvenmeyi tercih ediyorum.

Şimdilik aylık gelirim asgari ücret ve bu durum birkaç ay daha böyle devam edecek. Kredi kartına ihtiyacım olduğu zamanlarda aile yakınlarından yardım alıyorum ancak bu şekilde de harcamalarımı kontrol etmek çok zor oluyor. O yüzden sadece bir tane ve günlük hayatımda kullanabileceğim bir kart tavsiyesine ihtiyacım var.

Peki kartı nasıl ve ne için kullanacağım?

Kartı çok sık kullanmayacağım ayda bir iki kez kullanıp borcunu zamanında yatırmaya özen göstereceğim.

1- Engelli biri olduğum için dışarı çıktığım her seferde arabamı kullanmak durumunda kalıyorum ve bu da bana benzin + soygun olarak geri dönüyor o yüzden hiç değilse cebimde nakit para olmadığında ve benzin aldığım her seferde faydası dokunabilecek bir kredi kartı var mıdır?

2- Özelikle Steam, Amazon, Huble Bundle ve Greenmangaming gibi siteler başta olmak üzere online alışveriş sitelerinden sadece indirimde olan oyunları alıyorum. Steam'den hemen hemen bütün kartlarla alışveriş yapılabiliyor ancak özellikle belirtmiş olduğum diğer sitelerden bugüne kadar sadece Master Card uyumlu Bonus Card ile sorunsuz alışverişler yapabildim. O yüzden Bonus Card almak gibi bir düşüncem var.

3- Ayda bir iki kez sinemaya ya da tiyatroya giderim ve zaman zaman dışarıda yemek yerim.

Bunların hepsine birden faydası dokunacak bir kart yoktur elbette ama özellikle 1 veya 2 numaralı ihtiyaçlarıma yönelik her türlü önerilerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 8 Ekim 2013; 0:35:16 >

899 Mesaj
8 Ekim 2013; 0:39:57 

quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Umarım okur ve yardımcı olursunuz.

Arkadaşlar ben bankalara direk gıcığım ancak günümüzde kredi kartı olmadan da birçok şeyden geri kalıyorsunuz o yüzden basit ihtiyaçlarım için önerebileceğiniz bir banka-kart tavsiyesi rica ediyorum sizlerden. Bütün bankaların kart tipi ve özelliklerini okudum araştırdım ama ben bankalara değil tüketici olan sizlere güvenmeyi tercih ediyorum.

Şimdilik aylık gelirim asgari ücret ve bu durum birkaç ay daha böyle devam edecek. Kredi kartına ihtiyacım olduğu zamanlarda aile yakınlarından yardım alıyorum ancak bu şekilde de harcamalarımı kontrol etmek çok zor oluyor. O yüzden sadece bir tane ve günlük hayatımda kullanabileceğim bir kart tavsiyesine ihtiyacım var.

Peki kartı nasıl ve ne için kullanacağım?

Kartı çok sık kullanmayacağım ayda bir iki kez kullanıp borcunu zamanında yatırmaya özen göstereceğim.

1- Engelli biri olduğum için dışarı çıktığım her seferde arabamı kullanmak durumunda kalıyorum ve bu da bana benzin + soygun olarak geri dönüyor o yüzden hiç değilse cebimde nakit para olmadığında ve benzin aldığım her seferde faydası dokunabilecek bir kredi kartı var mıdır?

2- Özelikle Steam, Amazon, Huble Bundle ve Greenmangaming gibi siteler başta olmak üzere online alışveriş sitelerinden sadece indirimde olan oyunları alıyorum. Steam'den hemen hemen bütün kartlarla alışveriş yapılabiliyor ancak özellikle belirtmiş olduğum diğer sitelerden bugüne kadar sadece Master Card uyumlu Bonus Card ile sorunsuz alışverişler yapabildim. O yüzden Bonus Card almak gibi bir düşüncem var.

3- Ayda bir iki kez sinemaya ya da tiyatroya giderim ve zaman zaman dışarıda yemek yerim.

Bunların hepsine birden faydası dokunacak bir kart yoktur elbette ama özellikle 1 veya 2 numaralı ihtiyaçlarıma yönelik her türlü önerilerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.

18-25 yaş arası için bonus genç var. Kendim kullanıyorum hem hiçbir ücreti yok hemde bonusun bütün özellikleri mevcut. 25 yaşından büyüksen bonus flexi alırsın. 500 lira limitli ama dediğim gibi hiçbir ücreti yok, keyfine bakarsın. Başvuruyu yapman ve eline geçmesi 1 hafta sürüyor.

LORD OF THE RINGS STORE

1374 Mesaj
8 Ekim 2013; 2:01:53 

ininal kart

3 Mesaj
7 Şubat 2014; 10:37:49 

Bence en avantajlı kredi kartını seçmek için www.kartsec.com sitesine bakılabilir. Yorum bölümü de var ama ben pek yorum göremedim. Kampanya çıktıkça da email ile gönderiyorlar.

5491 Mesaj
9 Şubat 2014; 21:56:25 

Bonuss

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
7 Ağustos 2014; 11:47:44 

http://www.krediburada.net/en-avantajli-kredi-karti-hangisi.html
En avantajlı kredi kartı hangisi ? burada listelenmiş bi şekilde bulabilirsiniz.

Kurumsal SEO | SEO Paketleri
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » EN İYİ KREDİ KARTI HANGİSİ??
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.719