bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok!!! Yardım lütfen
14 Cevap24776 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

28 Mesaj
13 Kasım 2008; 19:40:57 

Arkadaslar hiç bisey yoktu warcraft harita programında harita yaparken bu hatayı almaya basladım bunun çözümünü bilen varmı ?

knight onlin oynayan

28 Mesaj
13 Kasım 2008; 21:55:41 

Arkadaslar aranızda bilen yokmu ya lütfen çok lazım

knight onlin oynayan

767 Mesaj
13 Kasım 2008; 21:58:57 

bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok demişsin elde fazla bir ipucu yok ama ram doluluğundan kaynaklanabileceğini düşünüyorum
oyuna girmeden önce görev yöneticisinden gereksiz işlemleri sonlandırarak ram de yer açmaya çalış,denedikten sonra sonucu yaz,,,

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir (yeterlidir)."

M.K.Atatürk

Kullanıcısı!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Kasım 2008; 22:38:16 

Sorununuz ram'den kaynaklanıyor..Yeni ram alırsanız sorun halolur,örneğin;kingston ram alabilirsiniz.Ramleri değiştirdiğinizde sorununuz halolacaktır

28 Mesaj
14 Kasım 2008; 10:31:44 

teşekürler bazı yerlerde ise system32 klosöründeki windows hata msj diyor işlemleri sonlndırdım olmadı ama sağdece bunda hata veriyor eskiden vermiyordu

knight onlin oynayan

14572 Mesaj
14 Kasım 2008; 11:35:28 

Bilgisayarınızın ram miktarı nedir?

767 Mesaj
14 Kasım 2008; 17:14:02 

Kènan direk ramlere bağlamışın işi ya ramlerde sorun yoksa, boşuna çöpeme atıcak rami, ama sorun yinede ram de olabilir imkanın varsa başka bir ram dene olmadı bir de format at eğer yine aynı sorunları alıyorsan Kènan haklı çıkar:D

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir (yeterlidir)."

M.K.Atatürk

Kullanıcısı!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Kasım 2008; 17:19:57 

quote:

Orjinalden alıntı: med_cezir91

Kènan direk ramlere bağlamışın işi ya ramlerde sorun yoksa, boşuna çöpeme atıcak rami, ama sorun yinede ram de olabilir imkanın varsa başka bir ram dene olmadı bir de format at eğer yine aynı sorunları alıyorsan Kènan haklı çıkar:D

Bu tür sorunlar daha öncede meydana geldiği için %70 Ram, %30 İşletim sistemi demekteyim..

149 Mesaj
14 Kasım 2008; 19:04:46 

bence bir virus taraması yap ramları yoran veya boşa kullanan viruslerden olabilir mesela amvo.exe gibi

STILL UNDERGRAUND TR RAP

28 Mesaj
15 Kasım 2008; 16:26:01 

çok tesekürler bana önereceğiniz iyi bir virüs programı varmı ya bende yokta :d

knight onlin oynayan

29 Mesaj
15 Kasım 2008; 16:40:26 

Sorun ram den kaynaklanıyor ise Bu ram belleğini temizleme programları var bunları denesek sorun çözülebilirmi ram değiştirmekten baska çözüm olarak kullabilirmiyiz bunu ?

28 Mesaj
15 Kasım 2008; 16:42:34 

temizleme programını biliyorsan verirmisi dostum

knight onlin oynayan

29 Mesaj
15 Kasım 2008; 16:50:02 

http:// r_a_p_i_d_s_h_a_r_e .com/files/32373129/Cyberlat_RAM_Cleaner_2.1.2_sh.rar

Programı daha önce kullandım pek işe yaradığını söyliyemem ama denemende sorun olmaz

Programı kurduktan sonra, açıp Register now yapıyoruz. Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra, Raminizin yüzde kaçını kullandığınıza dair bir yazı çıkıyor. Burada eğer yüksek değerler var ise (used ram) % 80 - 60 gibi. Hemen improve my ram now?a tıklayıp işi bitiriyoruz.
Not : İlk 5 saniye bilgisayar biraz yavaşlar daha sonra açılır.
Bu programı sağlıklı kullanabilmek için kullanılan bütün programlarınızı kapalı tutun..!

Altıntı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Mavi07 -- 15 Kasım 2008; 16:51:19 >

28 Mesaj
15 Kasım 2008; 19:16:04 

saol

knight onlin oynayan

5 Mesaj
9 Temmuz 2013; 17:31:30 

The problem is with the security permissions on your profile temp folder. To fix it navigate to %temp% or C:\Users\[Username]\AppData\Local and right click on the Temp folder and choose properties, then click the security tab and click advanced.

On the permissions tab you should see the permissions that are there. There should 3 which are:
'SYSTEM' with Full control which applies to 'This folder, subfolders and files'
'Administrators' with Full control which applies to 'This folder, subfolders and files'
'Your Username' with Full control which applies to 'This folder, subfolders and files'

and all 3 should be inherited from the C:\Users\[Username]\ folder.
If you don't have the 'Include inheritable permissions from this object's parent' option ticked, then tick it and click continue if there are any problems, then remove the permissions that aren't inherited.
Once you click 'Apply' and click 'OK' you should have the permissions to write to the directory and you won't get those error messages any more.

Hope this solves your problem

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Sorununuz ram'den kaynaklanıyor..Yeni ram alırsanız sorun halolur,örneğin;kingston ram alabilirsiniz.Ramleri değiştirdiğinizde sorununuz halolacaktır Kénan - 13 Kasım 2008; 22:38:16 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok!!! Yardım lütfen
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391