Şimdi Ara

LG HT-903TA kullanıcıları... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
4
Favori
48.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu deneyebilen biri varsa lütfen sonuçları bizle paylaşsın. Wd den dts ses çözebiliyorsa bu ses sistemini alabiirim.

quote:

Orjinalden alıntı: tlhlngan

quote:

Orjinalden alıntı: ermanbozali

arkadaşlar LG 903ta dış kaynaktan gelen DTS'leri çözebiliyor mu? ben denedim çözemedim.

Dostum bende WD TV aldım ama LG kutusunda olduğu için deneyemiyorum ama çok büyük ihtimalle çözüyor.Çünkü forumda bu modelden eski olanlarda problem yok.Optic girişine tak ayrıca kumanda dan da optic girişi seç.
    blade69 bizde öyle sorunlar olmuyordu.Ürünü garantisi devam ederken bence geri götür ya da servis çağırıp evde baksınlar yenisini ile değiştirirler..

• OPTİK kabloyu doğru yere bağlayın, WD in ses çıkışını DİGİTAL yapın, daha sonra LG nin Aux tan dı galiba tam hatırlayamadım seçim yaptıktan sonra DTS li bir film seçin ve seslerin keyfine varın..
    Korkmanıza gerek yok tarafımdan denendi cihaz DTS yi çözüyor ve çoşuyor.Hatta forumlarda bir arkadaş 502 modelinde de DTS ses aldığını söylemişti. muhtemelen aynı çipi kullandıklarını düşünüyorum kısaca hepsi çözüyor iyi dinletiler
  • hazır senin gibi konuya hakim birisini bulmuşken sorayım ıstedım
    cihazda preinstalled eq ayarları disinda bass tiz ayarlarını yapabildigimiz bir yer var mi?
  • merhaba arkadaşlar,

bir arkadaşım 15 mayıs 'a kadar bursa - zafer plaza da ki teknosa da magazaya ozel indirim ile birlikte LG HT-903TA 'yı peşin fiyatına 749 ytl/kdv dahil olarak axess ve bonus 'a 10 taksit e sattıklarını söyledi

bilgilerinize
  • arkadaşlar,

bu ürünün şuan güncel olarak hangi firmware i kullandığını nasıl öğrenebiliriz? ayrıca eski firmware ise bunu nereden ve nasil tedarik edebiliriz. ettik ten sonra hangi aşamalar ile birlikte sağlıklı bir şekilde yükleyebiliriz?

teşekkürler
  • Selam millet ben de bu aletti almayı düşünüyorum LG5000 LCd var ve destekleyici olarakta 903TA ti almayı düşünüyorum. En uygun fiyattan neten baktım İstanbul bilişim galiba. yeni araştıran ve uygun fiyat bulan var mı? 8 taksit 825 TL falandı en son.
  • mrb arkadaşlar benim bir sorunum var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim sony 40s4000 lcd tv aldım sonradan dvd ihtiyaç duydum ve lg ht903 ta aldım gayette memnunum fakat benim sorunum hdmi bağlantısını kuramadım gittim çok çok iyi bir hdmi kablo aldım ama bir türlü tv'de göremiyorum dvd yi
    bütün ayarları yapıyorum olmuyor skarttan denediğim zaman oluyor fakat hdmi geçemiyorum neden olabilir sizce??
  • Arkadaşlar bu ürüne popcorn hour bağlasam olurmu,bu cihazda coaxcial giriiş var mı yoksa digital girişmi var sadece?
  • Tam anlamadım birinde optik giriş var diyor birinde birşey yazmıyor,kullanan arkadaşlar optik giriş var mı?
  • yokmu bana yardımcı olacak birleri??
  • Arkadaslar
    HT 903 TA cihazim halen satılıktır
    ilgilenenler PM lutfen
  • Arkadaşlar sorunum şudur, bugün gidip 903ta'yı alacağım. 47lh4000 lcd'im ve hd-smart'ım var. Ben mkv dosyalarını lcd den oynatıyorum. Şimdi sorum şu :) reciever dan optic bağlatıyı 903 e bağlarsam, tv den oynattığım filmlerde 5+1 ses alamayacağım ama tv yayınlarım 5+1 olacak. Bazı arkadaşların yazılarını okuduğumda hdmi bağlatı ile 2+1 ses aldıklarını okudum. Tv yayınlarını 5+1 alırken, lcd üzerinden oynatacağım mkv dosyalarını 5+1 nasıl elde ederim?Hangi bağlatıyı yapmam gerekir,desteğinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaslar tv ile cihazi hdmi kabloyla birbirine bagladim. (Cihazin ustunde hdmi out a taktm) usb den film izleyebiliyorum ama normal olarak tv izleyince sesi ses sistemine vermiyor bunun nedeni ne olabilir.

Tesekkurler.
  • 17. dvd filmimi izlerken dvd rom yandı. bu kadar erken bozulacağını beklemiyordum.
  • selam arkadaşlar 3 aydır bu cihazı kullanıyorum.
    genel olarak cihazdan memnunum. Sadece divx performansı bence kötü.
    çünkü divx oynatırken mutlaka 16:9 olan formatı 21:9 olarak değiştiriyor.
    Bu yüzden alttan ve üstten ço basık bir görüntü oluşuyor. bunu bir türlü çözemedim.
  • Arkadaşlar cihazı WD TV ile deneme fırsatım oldu sonunda,geç olsa da:)Tüm dts ve digital dediği herşeyi sorunsuz olarak çözüyor.
  • quote:

Arkadaşlar cihazı WD TV ile deneme fırsatım oldu sonunda,geç olsa da:)Tüm dts ve digital dediği herşeyi sorunsuz olarak çözüyor.

wd tv yi optik ten mi bağladın. bağlantın dan biraz bahsedermisin.
  • Merhabalar,

LG HT903TA sahibiyim... Philips 106 ekran LCD TV'mize bağlı... ilk zamanlarda LG'nin kumandasından TV'yi kumanda edebiliyordum... Yani alttaki 6 tuş aktifti... Ne yaptıysam artık o tuşlar TV'yi kumanda etmiyor... Nasıl düzeltebilirim acaba?

Bir de bu TV-HT SPK tuşunun ne işe yaradığını anlatabilir misiniz?

İlginize şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: foe

quote:

Arkadaşlar cihazı WD TV ile deneme fırsatım oldu sonunda,geç olsa da:)Tüm dts ve digital dediği herşeyi sorunsuz olarak çözüyor.

foe dostum WD TV`nin optik çıkışını LG`nin optik girişine taktım.WD TV otomatik olarak ses çıkışını digital olarak ayarladı.vorbis codecli ses dosyalarını bile LG den dinleyebiliyorum.Normal de tv den ses vermiyordu DTS`ler gibi.Aldığım optik kabloda ucuz bir şey çok pahalı bir şey değil ama çok temiz ses alıyorum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: foe

quote:

foe dostum WD TV`nin optik çıkışını LG`nin optik girişine taktım.WD TV otomatik olarak ses çıkışını digital olarak ayarladı.vorbis codecli ses dosyalarını bile LG den dinleyebiliyorum.Normal de tv den ses vermiyordu DTS`ler gibi.Aldığım optik kabloda ucuz bir şey çok pahalı bir şey değil ama çok temiz ses alıyorum.

teşekkürler dostum 3,4 gün önce bahsetmiştim div x oynatırken lcd ye verdiği görüntünün acept ratio sunda sorun oluşuyor.
    Bu yüzden wd hd oynatıcı almak istiyordum. Ses taşıma ile ilgili şühelerimi gidermiş oldun. wd den memnunmusun!

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.