Şimdi Ara

HIS HD4830 Crossfire video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
35.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD (ATI), HD4000 serisi kartlarıyla ekran kartı pazarında estirdiği rüzgarın şiddetini 100$ ile 150$ fiyat aralığına yerleştirdiği yeni HD4830 ile arttırıyor. Bu videomuzda HIS'in özel soğutması ile standart kartlardan ayrılan HD4830'unun hem tek kart hem de Crossfire düzeninde performansını inceliyor ve piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıyoruz.

alt="HIS HD4830 Crossfire video inceleme"

• videolar neden açılmıyor??? Reklamdan sonra video devam etmiyor.
  • CTRL+F5 ile sayfayı yenileyerek tekrar deneyin. Yaptığımız denemelerde herhangi bir sorun görünmüyor.
  • Bad Request (Invalid Hostname)

böyle bir hata alıyoruz :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

CTRL+F5 ile sayfayı yenileyerek tekrar deneyin. Yaptığımız denemelerde herhangi bir sorun görünmüyor.

Cevap için teşekkürler, ancak sanıyorum ki sorun makinada. Arkadaşın pc'ından izlemeye çalışıyorum.
  • Video şu an sorunsuz. Bir ara sunucuyu tekrar başlattık belki o anda sorun yaşamış olabilirsiniz.
  • 10 numara video olmuş eline sağlıkk satışa sunulsun hemen 4830cf yapıcam
  • birde o/c edip deneseydiniz ne güzel olurdu...

Bu kart çok can yakacak tabi fiyatı uygun olursa.
  • 130$ civarı satılırsa çok satar bu kart (tr de)
  • Gayet iyi sonuçlar.
  • Hakikaten ya.
    O.C kapasitesini neden test etmediniz...
  • Kartın CF performansı çok iyiymiş.
  • Merhaba,

Kartın hız aşırtma performansınıhttp://www.donanimhaber.com/VgaChart.aspx adresinde görebilirsiniz. HIS HD4830 (COC) olarak adlandırılan kart saat hızları 710MHz çekirdek / 2050MHz bellek olacak şekilde hız aşırtılmış olan HD4830'u gösteriyor.
  • müthiş bir performans sergilemiş kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Kartın hız aşırtma performansınıhttp://www.donanimhaber.com/VgaChart.aspx adresinde görebilirsiniz. HIS HD4830 (COC) olarak adlandırılan kart saat hızları 710MHz çekirdek / 2050MHz bellek olacak şekilde hız aşırtılmış olan HD4830'u gösteriyor.

O tabloları Nvidia sever arkadaşlarımız görmesinler.
    Sizi hemen Ati reklamını yapmakla ve hatta kullanıcıları yanıltmak ile suçlarlar...
    O ne yahu? Atiler ezmiş geçmiş...

• hocam video yu izleyemiyorum , okar yavaşki .. 3-4 kere başlatmama ragmen olmuyor , sorun ne anlayamadım , çok mu yogun ne

birde,kişisel görüşümü belirtmek istiyorum , videodan önce reklam sinirimi bozuyor

saygılar
  • Videoda şuan problem var
    EDİT: Şuan video düzeldi saldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 12 Kasım 2008; 17:44:54 >
  • Traşın güzel olmuş :D
  • anakartı değiştirince ilk işim bu karttan 2 tne alacagım.
  • abovvvv ! çok kötü yaptı ati intikamım acı olacak demişti :D Nvidia fanları artık bi kaç hafta veya ay foruma girmezler. Ekran kartı bölümünde gözükmesinler :D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.