Şimdi Ara

SanDisk 8GB kapasiteli Sansa Clip modelini kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son haftalarda satılacağı yönünde haberler ile gündeme gelen SanDisk, kompakt boyutlu taşınabilir medya oynatıcısı Sansa Clip'e 8GB kapasiteli yeni bir model daha ilave ediyor. Firmanın sadece Siyah renk alternatifiyle kullanıma sunacağı yeni taşınabilir müzik çaları renkli OLED ekran ile geliyor ve MP3, WMA ile WAV gibi ses formatlarını da destekliyor.

8GB'lık depolama alanı ile 4000 şarkıya ev sahipliği yapabildiği belirtilen müzik çalar ayrıca FM radya özelliğine ve ses kayıt yeteneğine de sahip. 25 gram ağırlığında olan ve 15 saate kadar pil ömrü sunduğu belirtilen SanDisk Sansa Clip 8GB'nin 100$'lık yurt dışı etiket fiyatına sahip olduğu belirtiliyor.

• gerçekten çok güzel bir şey
  • philips'in yeni müzik çalarları 20 veya 30 saat müzik çalabiliyor...ortalama olarak 20 saat belirtilenleri 17-18, 30 saat belirtilenleri de 25-27 saat çalabiliyor...2 ve 4gb kapasite seçenekleri bulunuyor...philips in bu yeni müzik çalarları tüm bunları 1 adet AAA pil ile gerçektirebiliyor..
  • Resimdeki insan eli bile gerçek değil :D. Fotoğraf çekmek yerine çizmiş adamlar XD
  • Clip'in ses kalıtesı hayret edılecek kadar kalıtelı.Inanılmaz gercektende.
  • Teknosa'ya Sansa Clip'in 2gb'lığı ilk geldiğinde meraklı bir arkadaşım bir tane almıştı.. sesini benim t60'la mukayese edince aynı gün iade etmişti.. Sonra o da t60 şiparişi verip almıştı..
  • ah be arkadasım head fi gibi bır forumda ıncelemede cogu mp3 playerı gerıde bırakmıs ve cogu kullanıcı tarafından amfı ve pahalı kulaklık setlerınle beraber kullanılan bır mp3 calar su an clıp.kesınlıkle t 60 ıle kıyaslanamaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Poker_Player

ah be arkadasım head fi gibi bır forumda ıncelemede cogu mp3 playerı gerıde bırakmıs ve cogu kullanıcı tarafından amfı ve pahalı kulaklık setlerınle beraber kullanılan bır mp3 calar su an clıp.kesınlıkle t 60 ıle kıyaslanamaz.

http://www.head-fi.org/forums > ben de üyeyim;sansa clip inceleme linlkini verir misin.. merak ettim doğrusu.. Bakalım hangi markalarla mukayese edilip,hangi markaları geride bırakmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Kasım 2008; 1:01:49 >
  • benim sansa klip 2 liğin aynısı boyut renk v.s radyo ekledim yazılımla ama çalmıyor avrupadakilerde radyo var türkiyedekileri sökmüşler mi neden olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.