Şimdi Ara

===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.033
Cevap
4
Favori
289.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi  <===
     ===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi  <===
  • merhaba

daha N80 piyasadayken N82 - N81 - N81 8gb - N85 vs.. gibi modellerin adı bile yokken ben bu forumda

"N8x Nokia nın en baba N serisi olacak" demiştim. Ben N80 imi hala sorunsuz 2.5 gün giden şarjıyla kullanıyorum şimdi biraz daha yüksek N8x ürününe geçme zamanı geldi sanırım

bazı arkadaşlar da N80 berbat şöyle böyle demişlerdi de bu yorumu onun için yapmıştım o zaman

yanılmamak ne güzel

3.5 mt gerçekten etkisi varsa gayet güzel şu anda n80 in yanında K850i var gerçekten güzel fotolar çekiyor 10 mt ye de flash etkili denemez zaten

tebrikler Nokia

N8X efsanesi devam eder söylemedi demeyin

• Numerik Tuş takımı dizaynı ve ağırlığı hariç bi eksiğini göremedim

Beyaz olanı çok şık geldi bana
  • cihaz tasarım olarak güzel. genelde nokianın tasarımlarını severim ama artık çok çok fazla olmadı mı ya

• bu arada bence bu nokia 2009 roadmap te görülen n85 in yenilenmiş hali.yani corolla diye beklediğimiz 3 inç ve xenon flaslı model tanıtılacak daha

quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Cihaz artık resmi:

http://conversations.nokia.com/2009/02/17/nokia-n86-8mp-photo-gallery/

Basın fotoları...

Video:
    http://webcast.nokia.com/CCUIv3/frameset.aspx?ticket=678-750-7186&target=en-default-&status=ondemand&browser=ns-1-10-0-10-0&stream=flash-video-200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayaz77 -- 17 Şubat 2009; 15:49:02 >

• Nokia sırf 8 mp cihazım yok aceleciğiyle üretmiş bu cihazı. Çok basit ve çok sıradan bir görüntüsü var.
  • Son 2 senedir ürettikleri ciyazlar nedense acele ile üretilmiş gibi oluyor zaten Nokia firmasının
  • bu telefonu beğenenler idou yu gördülermi?
    http://resim.donanimhaber.com/m_29814088/tm.htm
  • 8 mp + Xenon flash ve güzel bi tasarım olmayınce değiştirmem N85 i
  • bence nokia diğerlerine göre daha iyi.5 mp bence bi telefona göre yeterli.8 çok bile.samsung ve lc 8mp yapmış ama gecebekcisinin dedği gibi bu sadece noise oranını yükseltir.
  • Aslında Samsung'un INNOV8 modelinde noise oranının beklendiği kadar yüksek olmadığı görülüyor, sonuçta teknoloji yüksek hızla ilerliyor ve Samsung bütün firmalardan çok daha avantajlı bir konumda çünkü kendi ürettiği sensörü kullanabiliyor; ama Nokia yetkilisinin sözü doğru, "5 mpx amaca yeterli". Artık N82 civarında resim çekebilen modüller ve yazılımlara sahip telefonlar çıktığı sürece, öncelik megapiksel sayısı olmamalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: şugar_klavyeci

bence nokia diğerlerine göre daha iyi.5 mp bence bi telefona göre yeterli.8 çok bile.samsung ve lc 8mp yapmış ama gecebekcisinin dedği gibi bu sadece noise oranını yükseltir.

dostum kesinlikle katılmıyorum bu konuda idounun 12 mp olması çok çok büyük farklar yaratıcaktır görürsün ki n96 nın 5 mp li ile çektiği resimleri bi bak istersen noiseden geçilmiyo...nokia liderliği yavaş yavaş kaybediyo ..ben de nokia dan başka tel kullanmam diğenlerdenim ama n86 gibi pişirip pişirip önümüze aynı model tel çıkarıcaklarsa yapcak başkada bişi bulamıyorum ayrıca 5 mp bi tel için iyi ama asla yeterli olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: n96zede

dostum kesinlikle katılmıyorum bu konuda idounun 12 mp olması çok çok büyük farklar yaratıcaktır görürsün ki n96 nın 5 mp li ile çektiği resimleri bi bak istersen noiseden geçilmiyo...nokia liderliği yavaş yavaş kaybediyo ..ben de nokia dan başka tel kullanmam diğenlerdenim ama n86 gibi pişirip pişirip önümüze aynı model tel çıkarıcaklarsa yapcak başkada bişi bulamıyorum ayrıca 5 mp bi tel için iyi ama asla yeterli olmaz

http://2009.nseries.com/images/custom/skaterBig.jpg

N86 ile çekilmiş bir resim. Bak bakalım senin için yeterli mi, sana göre noise oranı nasıl

N86 ilk 8 megapiksellik Nokia cihaz olmasının yanında, ilk 28mm'lik geniş açılı lense sahip olan cihaz. Diyafram değeri F2.4/3.2/F4.8 arası değişebilen, bu yüzden kötü ışık koşulları altında piyasadakilerden çok daha başarılı olması gereken bir cihaz. Ayrıca Nokia 3. nesil LED'lerden kullanıldığını ve 3.5 mt'ye kadar menzili olduğunu öne sürüyor. Ayrıca bu cihazda N82 hariç tüm diğer Nokia cihazlarından farklı olarak, mekanik bir obtüratör var. Ne gibi bir fark yarattığınıhttp://www.symbianstories.com/2009/01/n82-vs-n95-8gb-is-it-just-xenon-or.html adresinde görebilirsin.

Sence "pişirip pişirip önümüze konan aynı model"lerden biri mi yoksa bir kaç adım ötede olan farklı bir cihaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceBekcisi -- 17 Şubat 2009; 14:30:22 >

• en azından ekranı biraz daha büyük olmalıydı,bu tür tellerde 2.8 in altında olmamalı ekranlar.

• N86 icin soyle bir yorum yapabilirmyiiz :

N85 piyasaya cikti,,cok satilsa bile,,sorunlarida beraberinde satildi,,kamera cekimindeki takilmalar,,kapak sorunu,,resetleme,,vs,,vs,,,

Simdi bu problemleri cozup, ayni N85 i 8GB dahili satmak yerine, 8 MP N86 olarak mi satmaya karar verdiler,,,wmc fuarina bos girmemek icin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nokiauser

N86 icin soyle bir yorum yapabilirmyiiz :

N85 piyasaya cikti,,cok satilsa bile,,sorunlarida beraberinde satildi,,kamera cekimindeki takilmalar,,kapak sorunu,,resetleme,,vs,,vs,,,

Simdi bu problemleri cozup, ayni N85 i 8GB dahili satmak yerine, 8 MP N86 olarak mi satmaya karar verdiler,,,wmc fuarina bos girmemek icin..

Bence yapamayız, çünkü bu tip cihazlar 1-2 ayda karar verilen ve üretilen cihazlar değil. N85 piyasaya çıktığı gün, bu cihazın mutlaka proje çalışmalarına başlanmış olmalıdır.
  • Ne cins insanlar var bu dünyada. Forum.shiftdelete.net konu açtık 1.615 mesajı olan bir eleman kalkmış fake demiş telefonun resmi için. Ama cevabını verdim iki adet fotoraf koydum telefon bir adamın elindeyken çekilmiş. Üç adette youtube videosu.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.