Şimdi Ara

ZOTAC'dan ekran kartları için hız aşırtma aracı; FireStorm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sparkle'dan sonra bir diğer Nvidia partneri ZOTAC da ekran kartları için hazırladığı hız aşırtma ve ince ayar yazılımını kullanıma sundu. Firmanın FireStorm isimli ücretsiz uygulaması ile GPU sıcaklığı takip edilebildği gibi GPU, paralel işlem birimi ve bellek saat hızları da değiştirilebiliyor. Ayrıca fan hızı da yine FireStorm üzerinde kontrol edilebiliyor. Windows XP ve Windows Vista altında ZOTAC'ın GeForce 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarıyla çalışabilen uygulama indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• Evga Precision'un çakması.
  • EVGA'dan fan hızını ayarlayamadım ben. Bir de bunla deneyeyim. Zaten aynısı olmuş

Ek: Her kartta çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 10 Kasım 2008; 17:52:53 >
  • benim axle 9800gx2 de çalıştı program
  • Ufak ve işini iyi yapan bir program
  • Süpper oldu bu.Riva tuner de ekran kartı ramlerimi sona kadar dayadım program yetmedi :))

Bunla daha da ileri gidebiliriz.
  • geç bile kaldı zotac gibi kaliteli bi firma çokdaha önceden çıkarmalıydı ama dış görünüş bakımından evganın kinin yanına yaklaşamaz çok ucuz olmuş sanki paintte yapılmış gibi
  • ben satınca cıkardı zotacta bunu hayret ya
  • Geç kalınmış bir yapım bence
  • Arkadaşlar bu yazılım Zotac Nitro denen bir Usb Hardware OC ünitesi ilede kullanılacak. Ayrıca ben şahsen yükledim firestormu, gayet başarılı. Aygıt sayesinde oyun sırasında bile her türlü ayarı yapabilmemiz mümkün.
  • evganın programı çok daha iyi hemde kart seçmiyor
  • arkadaşlar auto fan ayarını biz yapabiliyormuyuz river tuner gibi...yoksa kendi standart ayarlarınımı kullanmak zorunda kalıyoruz..
  • evganın programını kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum...bulursam nette... :D
  • 8800gts amp edition var zotac. sadece değerleri gösteriyor, fan hızı ayarlanmıyor.
  • Voltaj ayarı koymadıkları sürece diğer programlardan hiç bir farkları olmicaktır.. programı çok gereksiz buluyorum riva tuner gibi programlari kullanırım daha iyi
  • riva tuner kullanıyorum!
    Hız aşırtma konusunda yardımcı oluyor sağ olsun...aynı ayarları bu programda da görüyorum fakat fan hızı detayları rivatunerda sanırım daha fazla...yani ben yüzde kaçla dönmesi gerektiğini hangi sıcaklıkta yüzde kaç döneceğini felan belirleyebiliyorum bunu otomatik hale sokabiliyorum..bunda öyle bişi var mı bilmiyorum...programı kullanmadım heünz..kullanaıp inceleyen varsa bilgi verirse memnun oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Voltaj ayarı koymadıkları sürece diğer programlardan hiç bir farkları olmicaktır.. programı çok gereksiz buluyorum riva tuner gibi programlari kullanırım daha iyi

Rivatuner kullanırım diyorsunuz ama bakın ben de bir türlü desteklenen sürücü olarak ekran kartımın sürücüsünü görmüyor. Zotac 8800GT kullanıyordum, şimdi Zotac GTS250 kullanmaya başladım, ikisinde de aynı, bir şey değişmedi.

Yardımcı olabilir misiniz?

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 12 Eylül 2009; 13:07:21 >

• win7 için indiriyorum çalışır inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

win7 için indiriyorum çalışır inş

Çalışıyor, süper.

Arkadaşlar, şu sorumun yanıtını bi türlü alamadım.
  • sekil bisey fena degilmis..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.