- x
OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI
5 Cevap3169 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2433 Mesaj
10 Kasım 2008; 15:49:01 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

mrb arkadaşlar
size danışmak istediğim bir konu var. babamın garanti kredi kartı var. faturaları sürekli bana veriyor ben yatırıyorum. otomatik ödeme talimatı ver dedim kart öder dedim. ondan para alıyolarmış dedi.
1.otomatik ödeme talimatı verdiğinde extradan para alınır mı ?
2.bide bazı sitelerde şikayetler var. fatura ödenmemiş. kapatılmış. aksatmışlar. bu gibi şeyler olur mu?
şimdiden teşekkürler..

Galaxy Note 3 Kullanıcılar Kulübü
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
• Endüstri Mühendisliği • FENERBAHÇE • Polonya - Erasmus •
• Şimdi Çatı Katında İnziva Vakt • Her aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site •
• En son izlediğiniz film • BOŞ REKLAM ALANI • Asus N55S Serisi Kullanıcısı • Klanlar Oyuncusu •

Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Kasım 2008; 15:51:52 

Garanti Hesabımda hem Adsl hemde Türk telekom faturam otomatik ödemede şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım..

İski ve Bedaş ödemelerini de netten yapıyorum ama otomatik ödemede değil onlar..

Korkma derim ben..Bilgileri düzgün girdikten sonra no problem..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Kasım 2008; 15:53:12 

kredi karına otomatik ödeme taklimatı vermeyin kredi kartına baglı bir hesap daha açın o heseptan otomatik ödeme talimatı verin ben garantiden 10 yıldır otomatik ödeme talimatı ile yatırıyorum para falan alan yok.Baban sallamış.

1356 Mesaj
10 Kasım 2008; 15:54:28 

Bizim bütün faturalar otomatik ödemede,para aldıklarını sanmıyorum.Hatta otomatik ödemeye teşvik etmek için kartına puan yüklüyorlar diye biliyorum.Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz.

İmza yok

2433 Mesaj
10 Kasım 2008; 15:56:45 

ya arayıp sorcam da bi dünya 1 e bas 5 e bas delirtiyolar adamı

Galaxy Note 3 Kullanıcılar Kulübü
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
• Endüstri Mühendisliği • FENERBAHÇE • Polonya - Erasmus •
• Şimdi Çatı Katında İnziva Vakt • Her aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site •
• En son izlediğiniz film • BOŞ REKLAM ALANI • Asus N55S Serisi Kullanıcısı • Klanlar Oyuncusu •

Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...

4015 Mesaj
10 Kasım 2008; 15:59:02 

Kimi banka otomatik ödeme talimatı verirsen kredi kartından ödersen ya chip para tarzı puanlar ya da eskiden kredi kartı yıllı ücreti almıyordu. Eğer banka hesabından yaparsan da hesap işletim ücreti almıyordu...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.223