- x
Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz?
638 Cevap174727 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     2 3 4 5 6 [8] 10 11      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

191 Mesaj
2 Temmuz 2010; 14:37:08 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar Dün Turkcelle Geçmek için basvuru yaptım.Bugun gidip kartı aldım ancak turkcellden geçiş için hiç bişekilde Onay msjı gelmedi bana.Biraz daha beklemelimiyim.Yardımlarınızı bekliyorum

YIKIK BİR KENTİN TAM ORTASINDA
ÇARK CADDESİ PATENTLİYDİK HEPİMİZ...

17 AGUSTOS 1999
UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ !!!

12189 Mesaj
5 Temmuz 2010; 15:07:04 

Bende birazdan hattı türkcellden avea ya taşıtçam.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

1721 Mesaj
8 Temmuz 2010; 0:47:31 

Merhaba arkadaşlar

Numaramı aveadan turkcelle taşımayı düşünüyorum

Benim sorum ileride uygun tarife olmaz da geri avea ya dönmek istersem bu 2. kez olan numara taşımada bir sıkıntı var mı?

Onun kuralları nelerdir_? Teşekkürler

12189 Mesaj
9 Temmuz 2010; 12:12:49 

Beyler hat alalı 3 gün oldu. Fakat açılmadı hala.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

22 Mesaj
22 Temmuz 2010; 0:39:33 

sahip olduğum faturalı hattın faturasını ibraz ederek diğer operatörlerin faturalı tarifelerine geçiş yapabilir miyim ?

22 Mesaj
22 Temmuz 2010; 19:59:49 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

evet.

kısa,öz ve yeterli cevabınız için teşekkürler :)

22 Mesaj
22 Temmuz 2010; 20:52:33 

fusem cevabına tekrar teşekkür ederek sorunumu daha açık şekilde yazarsam benim için daha faydalı olacak sanırım.
Ben turkcell faturalı hat kullanıyorum fakat üzerimde herhangi bir fatura veya kredi kartı yok .
Turkcell faturam ile hattımı vodafone faturalı herhangi bir tarifeye geçirip vodafone dan da hattım açıldıktan birkaç gün sonra fatura talep edip alarak
http://www.turkcell.com...u/bizbizekamuheryone150
tarifesine geçip
http://www.turkcell.com.../faturali/12aytaahhutlu
buradan da 120dk heryöne almayı planlıyorum.
Bunun imkanı varmıdır acaba.

1 Mesaj
25 Temmuz 2010; 10:12:55 

Aveadan Turkcelle geçiş yapmak istiyordum.
hattinizin taşima işlemi 25/07/2010 tarihinde 07:58 de gerçekleşecektir mesajını aldım az önce yeni sim kartını taktığımda sim kartı kaydı yapılmadı uyarısı veriyor ne yapmalıyım

29 Mesaj
10 Ağustos 2010; 23:27:07 

Ben Türkcell Faturalı hattımı Vodafona geçirdim ve ilk günden pişman oldum. Kontörlü hat oldu ve 20 TL yükleme yaptım ve pişmanım.. Bir allahın kulu gelipte hangi tarifeye geçmek istiyorsun demedi ve ben aradım tarifemi seçmek istiyorum demezler mi, tarife seçemezsin... Vodafon kullanan insanlar genelde parasız pulsuz beleşçi tipler olarak düşündüğüm için bende onlardan olmaya adaydım ve gerçekten gereksiz bir seçimmiş.. Parasızda olsan açda olsan bildiğin yoldan şaşmayacakmış sın.. Kimse üstüne alınmasın bu benim görüşümdü, kimseye hakaret etmiyorum..
11 senelik operatörüm beni elinde tutamıyorsa tutmak için abidik gubidik bir çaba harcıyorsa, ve numarasını göçebe gibi ordan oraya taşıtıyorsa allah bildiği gibi yapsın diyorum.. 27 tl fatura ödememek için 30 dakikaya 20 TL para verdik. Reklamların alayı palavra kimseye kimsenin bedavadan konuşma hakkı verdiği yok. sadece göz boyama ve saçma sapan şartlar koyuyorlar...

....imzamı kaybettim hükümsüzdür....

1851 Mesaj
15 Ağustos 2010; 16:23:25 

Arkadaşlar ben numaramı aveadan vodafone'a taşımıştım ancak şimdi geri döneceğim. Yaklaşık üç ay oldu numaramı taşıyalı, geri dönüş için belli bir süre beklemem gerekiyor mu yoksa gidip aveaya taşıyabilirmiyim tekrar?

3634 Mesaj
15 Ağustos 2010; 16:44:18 

quote:

Orijinalden alıntı: undosres

Ben Türkcell Faturalı hattımı Vodafona geçirdim ve ilk günden pişman oldum. Kontörlü hat oldu ve 20 TL yükleme yaptım ve pişmanım.. Bir allahın kulu gelipte hangi tarifeye geçmek istiyorsun demedi ve ben aradım tarifemi seçmek istiyorum demezler mi, tarife seçemezsin... Vodafon kullanan insanlar genelde parasız pulsuz beleşçi tipler olarak düşündüğüm için bende onlardan olmaya adaydım ve gerçekten gereksiz bir seçimmiş.. Parasızda olsan açda olsan bildiğin yoldan şaşmayacakmış sın.. Kimse üstüne alınmasın bu benim görüşümdü, kimseye hakaret etmiyorum..
11 senelik operatörüm beni elinde tutamıyorsa tutmak için abidik gubidik bir çaba harcıyorsa, ve numarasını göçebe gibi ordan oraya taşıtıyorsa allah bildiği gibi yapsın diyorum.. 27 tl fatura ödememek için 30 dakikaya 20 TL para verdik. Reklamların alayı palavra kimseye kimsenin bedavadan konuşma hakkı verdiği yok. sadece göz boyama ve saçma sapan şartlar koyuyorlar...

telefon kullanım miktarlarınızı yazın , makul çözümü bulalım.

3149 Mesaj
19 Ağustos 2010; 23:33:08 

hattım avea idi hattın çekmemesi, konuşmaların sık sık kesilmesi nedeni ile 17 nisanda turkcele geçtim ve konuşmaya başladım şimdi ise vodafone ye geçmeyi düşünüyorum. (daha ucuz olur düşüncesindeyim)
tekrar numara taşıyabilmem için kaç ay süre geçmesi gerekir.

ayrıca, şu anda turkcelde tarifem bizbize kamu150 ve tek dünya seçeneğindeyim. yurt dışı belçika ve moskovadaki cep telefonlarını sık sık arıyorum.
vodafone de hangi tarifeyi öenrirsiniz.
benim düşüncem cep avantaj 15 veya 20 artı olarak yurt dışı dünya küçük seçeneği, sizlerin önerileri nelerdir.

Eskişehir'liler ve Eskişehir'de yaşayanlar

3634 Mesaj
20 Ağustos 2010; 1:02:27 

quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

hattım avea idi hattın çekmemesi, konuşmaların sık sık kesilmesi nedeni ile 17 nisanda turkcele geçtim ve konuşmaya başladım şimdi ise vodafone ye geçmeyi düşünüyorum. (daha ucuz olur düşüncesindeyim)
tekrar numara taşıyabilmem için kaç ay süre geçmesi gerekir.

ayrıca, şu anda turkcelde tarifem bizbize kamu150 ve tek dünya seçeneğindeyim. yurt dışı belçika ve moskovadaki cep telefonlarını sık sık arıyorum.
vodafone de hangi tarifeyi öenrirsiniz.
benim düşüncem cep avantaj 15 veya 20 artı olarak yurt dışı dünya küçük seçeneği, sizlerin önerileri nelerdir.

geçiş yapabilirsin problem değil - beklemene gerek yok.
söyledigin tarifeler uygundur , kullanım durumuna göre birini seçebilirsin.

3149 Mesaj
20 Ağustos 2010; 22:31:40 

quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

geçiş yapabilirsin problem değil - beklemene gerek yok.
söyledigin tarifeler uygundur , kullanım durumuna göre birini seçebilirsin.

turkcelde kalmalımıyım yoksa vodafone daha mı avantajlı olur

3634 Mesaj
20 Ağustos 2010; 22:53:17 

bence Turkcell'den şaşma.
kamu 150dk'nın yanında cayma 120dk al daha kullanışlı olur.2gün kampanyasına da kayıt ol.
16-17lira ödersin bu şekilde.

3149 Mesaj
21 Ağustos 2010; 8:44:45 

quote:

bence Turkcell'den şaşma.
kamu 150dk'nın yanında cayma 120dk al daha kullanışlı olur.2gün kampanyasına da kayıt ol.
16-17lira ödersin bu şekilde.

cayma bedelli ve 2 gün kampanyasına nasıl katılabilirm, bunlar içinde ayrıca ücret ödeyecekmiyim.
birde bizbize kamu 150 tarifrsinde olanlar cayma bedelliye geçemiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 21 Ağustos 2010; 16:33:45 >

3634 Mesaj
21 Ağustos 2010; 17:09:20 

quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

cayma bedelli ve 2 gün kampanyasına nasıl katılabilirm, bunlar içinde ayrıca ücret ödeyecekmiyim.
birde bizbize kamu 150 tarifrsinde olanlar cayma bedelliye geçemiyor sanırım

cayma bedelli için BASVURU yazıp 7050ye yollayınız.
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#27685467
herkes katılabilir buna.
*
2gün kampanyası için 2GUN yazıp 7098e yollayınız.
http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#31932419
*
her 2 kampanyada ücretsiz.

114 Mesaj
29 Ağustos 2010; 0:14:20 

arkadaslar ben bu heryone 300 dk 29 tl lik tarifeye gecmek istiyorum. bunun için faturalı hattımı vodofona tasısam sonra tekrar turkcele tasısam olurmu acaba.vodofona gecince zorunlu bir kullanım suresi varmıdır 6 ay 1 sene hattı tasıyamazsın falan filan gibisinden.

3634 Mesaj
29 Ağustos 2010; 0:32:44 

quote:

Orijinalden alıntı: excellencyx

arkadaslar ben bu heryone 300 dk 29 tl lik tarifeye gecmek istiyorum. bunun için faturalı hattımı vodofona tasısam sonra tekrar turkcele tasısam olurmu acaba.vodofona gecince zorunlu bir kullanım suresi varmıdır 6 ay 1 sene hattı tasıyamazsın falan filan gibisinden.

yapabilirsiniz , bekleme süresü yok.
yeni hatlarda geçerli o süre.

114 Mesaj
29 Ağustos 2010; 0:37:50 

quote:

yapabilirsiniz , bekleme süresü yok.
yeni hatlarda geçerli o süre.

eyvallah sagol bu iyi oldu işte.

29 Mesaj
29 Ağustos 2010; 13:36:08 

Vodafona belasından kurtulmuş bulunmaktayım.. 600 dk beleş kullanmak için aylık 20 tl yükle 100 dakika kazan ve bunu 6 ay boyunca 120 tl yüklersen 600 dk almış oluyorsun.. 1 saniye konuş 30 kuruş öde 59 saniye konuş 30 kuruş öde 61 saniye konuş 60 kuruş öde. mesaj atarsan yandın demektir, 40 kuruşda ona gidiyor.. Sahterkarlığın göz boyamanın bu kadarına pes.. 10 dakika konuş 50 kuruş, 11 saniye konuş 50 kuruş.. Bumudur yani avantajlı tarife ?
Ben derimki Türkcell den şaşmayın, kendilerini sevmem ama 6 saniyede bir ücretlendirme ne aveada ne vodafonda var..
02.09.2010 tarihinde Kamu heryöne 150 tarifesine alımlar kapatılacak.. 15 tl ücret 19 tl ye cıkarılacak ama eski tarifeye göre yinede avantajlı olanı bence budur.. 100 dk türkcell içi görüşme ücretsiz yapılacak.. 4 saat ücretsiz görüşme ve 19 tl ye veren başka bir yer ben bilmedim bulamadım..

Numara taşıma işlemi yapacaksınız. Bugün başka operatöre başvurdunuz geçiş işlemi yapıldı. 2 gün sonra tekrar geriye dönme şansınız var.. 3 ay yada 1 ay süre kimsenin umrunda değil.. Faturalı hat kontöre oranla daha makuldur benim görüşüm, ben aylık ödeyeceğim tutarıda, dakikayıda önceden biliyorum ama kontörlüde ne kadar ekmek o kadar köfte... Bunu unutmayın...

Vodafonda heryöne 150 dakikanın açılımı ise şudur.. Arama sıklığınıza göre konuşma süresi 150 değil 30 dakikaya bile düşebilir. Aradın alo dedin kapattın gitti bir dakika, buhar olup uçabilir beleş sandıklarınız.. Saniye başı dakika düşen tuzak tarifelerden uzak durun... Birde şu komik reklam var ''dakika uyarısı '' evet uyarıyor girdi bir dakika diyor kapatırsan konuşmadığın süreyi tahsil edeceğiz anlamında demek istiyor..
Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undosres -- 29 Ağustos 2010; 13:38:45 >

....imzamı kaybettim hükümsüzdür....

3634 Mesaj
29 Ağustos 2010; 13:39:57 

bunlara artı olarak cayma bedelli + 2gün kampanyalarına katılırsanız daha da kullanışlı olur:)

1013 Mesaj
3 Eylül 2010; 20:42:23 

Öğrenci için en avantajlı operatör hangisi sizce, sebepleriyle belirtir misiniz?

35 Mesaj
25 Eylül 2010; 16:14:10 

iki gün önce vodafone a geçiş için başvurdum.(AVEADAN) ancak geçişim tamamlanmadan avea hattımı iptal etti(herhalde kontör yüklemediğimden)
müşter temsilcilerini aradığımda iksi de sorun bizde değil diyor ancak numaranıtaşı.org aveda da gözüküyor.szice sorun çözübilir mi yoksa yeni hat mı almak gerek:( (mumara mı değiştirmek hiç istemiyorum.)

1350 Mesaj
8 Ekim 2010; 17:12:12 

numaramı ilk kez avea'dan turkcell'e taşıdım ancak ne hediye kontör geldi, ne de avans kontör vardı. Yetmezmiş gibi 48 saat geçmeden hattım gelen ve giden aramalara kapatıldı ve müşteri hizmetlerini aradığımda kontör yüklemem gerektiği bilgisi tarafıma iletildi bu normal bir durum mu?

19 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:30:13 

bilgilendirme içni teşekkürler.

film indir

5 Mesaj
20 Kasım 2010; 22:04:59 

Arkaşlar, benim AVEA hattım var ama hat babamın üstüne. Ben Turkcell e geçmek istiyorum.Ben kendim TİMe giderek geçebilirmiyim, yoksa babamın mı gitmesi lazım?

8944 Mesaj
21 Kasım 2010; 23:34:44 

quote:

Orijinalden alıntı: a.talip

Arkaşlar, benim AVEA hattım var ama hat babamın üstüne. Ben Turkcell e geçmek istiyorum.Ben kendim TİMe giderek geçebilirmiyim, yoksa babamın mı gitmesi lazım?

babanizin gitmesi lazim

Unutma, unutturma.
Çocukken her gece yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her gece yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Al Capone

172 Mesaj
26 Kasım 2010; 15:51:45 

TURKCELL GENÇ TARİFEDEN 30 TL YÜKLEYİP. HER YÖNE 2 SAAT KAZNIYORUM. aRKDAŞIMdan 20 tl mi geri alıpi anlayacağınız 10 tl ödüyorum...

172 Mesaj
26 Kasım 2010; 15:53:56 

BAYİ TANIDIKSA HER TÜRLÜ İŞLEMİNİ YAPRSINNNN KOÇUMMM

8944 Mesaj
26 Kasım 2010; 16:38:47 

ıste malesef banada oyle bır bayı lazım ablam ıstanbulda oldugunda durmadan tasıma zor oluyor,balıkesır merkezde tanıdık bayısı olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

11941 Mesaj
28 Kasım 2010; 14:39:48 

Evlenme soyadı değişen kişi turkcelle numara taşırken 2. Gün sms gelmedi ise reddedilmiş midir. Ne yapalım. Evlenme cüzdanı isteyebilirmiş

45 Mesaj
11 Aralık 2010; 20:05:15 

numara taşımada dedikleri 600 dk gelmiyor 6 ay içinde 100 er dakika hediye geliyor bunun içinde 20 tl yüklemeniz gerekiyor en az turkcell ilk açılışta 8090 ı aradığınızda 5 lira avea ve vodafone 4 lira veriyordu ama bu gibi şeyler daha oturmadığı için sıkca değişebiliyor yeni açılan hat 3 ay boyunca numara taşıma yapamaz sonrada ayda 1 kez numara taşıyabilir fakat cep telefoncular uyanık olduğu için en az 3 ay arada süre olmazsa taşınamaz diyor halbuki yalan adamlara pirim gelmiyor en az 3 ay beklemiş hatlara pirim veriyorlar halbuki kullanıcı ayda bir sefer numarasını değiştirebilir dediğim gibi ilk 3 ay değiştiremiyor o kadar
quote:

Orijinalden alıntı: emutlu12

bilgilendirme içni teşekkürler.

45 Mesaj
11 Aralık 2010; 20:07:45 

numara taşıma işlemleri her seferinde 2 gün sürmeyebiliyor genelde 3-4 günü buluyor o nedenle soyadı değişmesine gelince eski kimliği veya fotokopisi varsa işlemleri hızlı olur diğer şekilde ilgili evrakları turkcell : tim avea:asn vodafone:cepshop lara evrakları verip sistemde düzeltilmesi gerekir düzeldiği zaman zaten istediği gibi işlem yapabilir
quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Evlenme soyadı değişen kişi turkcelle numara taşırken 2. Gün sms gelmedi ise reddedilmiş midir. Ne yapalım. Evlenme cüzdanı isteyebilirmiş

45 Mesaj
11 Aralık 2010; 20:46:24 

bence daha etkin bir çözüm var tim yerine mavi noktaya git mavi noktalar işini görebilir mavi nokta sadece türkcell satan mavi türkcell tabelası olan yerlerdir durumu izah et kimlik fotokopisi olması şart tanıdık bile olsa kimlik fotokopisi olmadan işlem yapmazlar isterse babanın oğlu olsun
quote:

Orijinalden alıntı: yesilsoy

TURKCELL GENÇ TARİFEDEN 30 TL YÜKLEYİP. HER YÖNE 2 SAAT KAZNIYORUM. aRKDAŞIMdan 20 tl mi geri alıpi anlayacağınız 10 tl ödüyorum...

323 Mesaj
12 Aralık 2010; 19:24:57 

Vodafone Faturasızdan Avea Faturalıya geçmek istiyorum. Faturalı hatlar için normalde alınan ilk ay vergilerini yine öder miyim?

1441 Mesaj
16 Aralık 2010; 0:09:17 

Avea geçirmemek için elinden geleni yapıyor.bir hattı 3. denemem de geçirdim.

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...

45 Mesaj
17 Aralık 2010; 12:53:59 

quote:

Orijinalden alıntı: yougivemefever

Avea geçirmemek için elinden geleni yapıyor.bir hattı 3. denemem de geçirdim.

evet avea aynen o dediğini yapıyor sebebi ise şu avea nın bir sistemi var kimlik okuma sistemi o kimliği ufak bi okuyamasın kimlik okuyamadı diye geri yolluyor böyle saçmalık olamaz kimliğim cillop gibi veriyorum okunmadı diyor ya kimlik elimde tertemiz kimlik okunmayan bir kısmı yok ama işte bayiden bayiye insiyatif değişebiliyor

822 Mesaj
28 Aralık 2010; 17:31:03 

avea kamu hattı kullanıyorum ve vodafone'a numaramı taşımayı düşünüyorum. numara taşımanın bana bir avantajı olur mu acaba? (vodafonelu olmak dışında ) bir de tavsiye edeceğiniz başka bir tarife var mıdır?
bir diğer sorum ise numara taşıma sırasında arayanlar bana ulaşamayacak mı? eğer öyleyse bu süre ne kadar olur?

238 Mesaj
29 Aralık 2010; 16:06:04 

ben turkcell'den avea'ya geçtim bu hafta içinde. 3-4 gün falan sürdü. turkcell hattım faturalı idi ve bu ayın borcunu daha ödemedim. ne yapmam gerekiyor?

822 Mesaj
31 Aralık 2010; 19:48:58 

hat taşıma işlemini yaptım bugün msj geldi 2 gün sonra sabah 6da gerçekleşecek diye. umarım dedikleri gün geçiş olur.

21 Mesaj
4 Ocak 2011; 7:28:54 

arkadaşlar lütfen yardım edin hattımı turkcellden vodafonea geçirdim 3 ocak 2011de turkcelldeyken faturam her ayın 10nunda kesiliyodu dün sordum turkcelle 10 ocakda ödeyip faturamı alabilrmiyim diye geçiş yaptığınız için ne zaman kesileceği belli olmaz ara ara uğrayıp sorgulatın diyo bana faturam lazım ondan bu konunun üstüne düştüm... bilgisi olan yardım etsin

2215 Mesaj
5 Ocak 2011; 18:27:49 

forumda konu açtım ama cevap alamadım. buradaya yazıyım faturalı avea hattımdan faturasız turkcele geçiş olabilir mi?

motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
(wayne's world , wayne's world party time excellent!)

206 Mesaj
12 Ocak 2011; 12:14:17 

turkcell faturalı hattımı avea ya taşıdım.
aylık sabit 75 tl ödüyordum turkcell e son faturam yine tam mı gelecek yoksa taşıma tarihine kadar olan kısmı mı fatura edilir..
her ayın 10. günü faturam kesiliyor bu ayın 13. de avea ya geçiyormuş. 3 gün için 75 ödemek koyar adama çünkü.

2012 Doblo Premio 1,6 105 Hp 290 Nm Metalik Siyah Krom Aksesuarlar (VEDA)
2012 Fiat Lİnea Lounge 1,6 105 Hp 290 Nm Beyaz

www.fiatturkey.com

2911 Mesaj
13 Ocak 2011; 16:08:55 

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

forumda konu açtım ama cevap alamadım. buradaya yazıyım faturalı avea hattımdan faturasız turkcele geçiş olabilir mi?

olamaz faturasızdan faturalıya geçiş olur.

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

770 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:54:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur81

turkcell faturalı hattımı avea ya taşıdım.
aylık sabit 75 tl ödüyordum turkcell e son faturam yine tam mı gelecek yoksa taşıma tarihine kadar olan kısmı mı fatura edilir..
her ayın 10. günü faturam kesiliyor bu ayın 13. de avea ya geçiyormuş. 3 gün için 75 ödemek koyar adama çünkü.

geçenlerde faturası aylık sabit 30 tl olan bi arkadaşım aveadan vodafone geçti. hemde fatura kesim tarihinden sadece bir kaç gün sonra. aveadan kendisine 7 tl lik bir fatura geldi. Turkcell böyle yapar mı? Bence yapması lazım. Çünkü sonuçta bizler o ücreti 1 aylık hizmet için ödüyoruz. 3 gün için değil.

844 Mesaj
17 Ocak 2011; 14:23:28 

arkadaşlar merhaba. ben trcellden hattımı vodafone a taşımak istiyorum. turkcellde ödenmemiş faturam olması buna bir engel midir?

Nikon D7000, Galaxy Note II, Sennheiser CX500

2215 Mesaj
21 Ocak 2011; 2:05:32 

faturalı avea hattımı vodafone faturasıza taşıdım.tekrar başka bir operatöre geçme şansım var mı?varsa belirli bir süresi var mı?ne kadar beklemem gerekli

motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
(wayne's world , wayne's world party time excellent!)

84 Mesaj
8 Şubat 2011; 16:12:56 

30.01.2011 tarihinde numaramı taşımak için başvurdum ve bugün beklememin 9.günü herhangi bir işlem yapılmadı. Ne yapmam lazım ?

36 Mesaj
8 Şubat 2011; 18:48:49 

Hat değiştirdiğimde kontörlerim aktarılırmı ve
kontörüm eksilerdeyken hat değiştirilirmi ve
hattım aramalara kapalıyken hat değiştirilirmi.
Saygılar.

0$'aT-Shirt kazanmak istermisiniz ?
Oh Really ?

769 Mesaj
4 Mart 2011; 4:46:44 

Turkcellden vodafone geçtim.Turkcellin son faturası gelmedi 2 hafta geçti acaba durumu turkcelle bildirmeliyim.İlerde yüklü fatura yollamasınlar.
Bildirilmemiş fatura için tüketicinin bir sorumluluğu olmamalı değil mi. ?
zaten e fatura aboneyisim.Adres sıkıntısı felan olmamıştır.

16 Mesaj
26 Mart 2011; 19:10:32 

2 aylık önce 7230 telefon ile birlikte vadafon hat aldım .aylık 20 tl toplam para dediler telefon parası haric onu kart gectim.şimdi 25 tl fatura geliyor.özellikle alırken bayii ye sordum başka vergi varmı diye 20 den başka para ödemessin dedi.tabi konuşmayı gecmessem.ama şimdi vadafon müşteri hizm arıyorum özel iletişim vergisi 50 liraymış onu bölmüşler taksite onu alacaklarmış 12 ay .aldıgım bayii gittim yanlış söylemişimdir naparsan yap dedi.müşteri hizmetleride tınlamıyor ne yapabilirim arkadaşlar kimi kime şikayet edecegim lütfen yardım.şöyle birşey yapsam numarama başka yere taşısam vergi yine alınırmı benden ya aynısını avea da yaptı şikayet ettim tamam dedi 1 senelik iptal etme taşıma dedi 19 sabit öde dediler.ama vadafon tınlamıyor bile lütfen yardım bir akıl verin

ultrAslan

9091 Mesaj
27 Mart 2011; 23:11:25 

Arkadaslar max 6 gunde tamamlaniyor ya bu nt islemi,buna gunlere cumartesi pazarlar dahil mi?

3149 Mesaj
28 Mart 2011; 19:55:12 

daha önce turkcellden aveaya geçirdiğim hazır kartlı hattımı sadece mobil imza için tekrar turkcele taşımak istiyorum, taşıma müracatı esnasında mobil imzayada başvurabilirmiyim prosedür nedir acaba

3149 Mesaj
28 Mart 2011; 19:59:14 

quote:

Orijinalden alıntı: u555

Turkcellden vodafone geçtim.Turkcellin son faturası gelmedi 2 hafta geçti acaba durumu turkcelle bildirmeliyim.İlerde yüklü fatura yollamasınlar.
Bildirilmemiş fatura için tüketicinin bir sorumluluğu olmamalı değil mi. ?
zaten e fatura aboneyisim.Adres sıkıntısı felan olmamıştır.

benim 4-5 aydır gelmedi
hatta turkcelle telefon ettim, evet 4 tl borçlusunuz dedi ama hala ortada fatura yok, sürekli ödeme noktalarından baktırıyorum abi borcun yok diyorlar.

51 Mesaj
20 Nisan 2011; 11:24:16 

Telefon operatorleri biz tuketicileri oyle korkutmuski,normal islemlerde bile icimizde bir kaziklanmama korkusu tasiyoruz.. 6ay once Avea 19 luk tarifeye gecmistim, simdi faturasiza gecmek icin acaba bana ne gibi cezalar keserler diye korkuyordum dun Avea islem merkezine gittim faturasiz hatta gecmek istedigimi soyledim musteri hizmetlerini aramam gerektigini soylediler kendi telefonumla aradım (aslinda elimde kimligim var yanimda telefonum ve numaram ayrıca bir telefon faturam var, kendimde bizzat oradayım islemi orada halledebilmeliydim yada onlar arayıp halledebilmeliydi çunku abone olurken hallediyorlarya..) neyseki 10 dk lik gorusme sonunda musteri hizmetleri herhangi bir taahhudum olmadigini 6 tl ek ucret disinda baska bir ucret odemeyecegimi soyledi ve talebimi kabul etti ayrica iyi ayrilalim diye hattima 20 TL lik kontor yuklemisler , 2 saat sonra faturasiz hatta gecebildim .. boyle normal bir islem bile beni nasil sevindirdi bilemezsiniz,tabii son fatura geldiginde ekstra bir fazlalik cikarsa onuda tekrar aciklayacagim,burada bunlari yazmamin sebebi baska gecis yapacak arkadaslar icin.. yani bizdede bazen normal surec isleyebiliyor :)

112 Mesaj
23 Haziran 2011; 20:48:32 

Hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Bakiyemi Vodafone'a nasıl aktartabilirim?

384 Mesaj
27 Haziran 2011; 11:07:27