Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz?
635 Cevap167621 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     2 [4] 6 7 8 9 10 11      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1461 Mesaj
20 Şubat 2009; 19:52:10 

şimdi vodofone hattım babamın üzerine kayıtlı avea ya geçmek istiyorum acaba avea ya geçince hattım benim üzerime kayıtlı olamaz mı bunu nasıl yapabilirim?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

409 Mesaj
20 Şubat 2009; 19:54:55 

bungee eşim sim kartımı sobaya atmamış , eski simkartımı buldum.. telefona taktım ve 8090 ı arayadım hat açıldı fakat buncada en az bugün içinde kontör yüklemem gerekiyormuş sürem uzamamış yine... ve bir ikincisi hattımın tarifesi kampuscell di .. şimdi süpertarife olmuş...

409 Mesaj
20 Şubat 2009; 20:03:51 

birde süresi uzamış olsa hiçbir sorun olmayacaktı ya .. süresi niye uzamadı hala anlamadım... neyse yardımcı olduğun için teşekkürler.

667 Mesaj
21 Şubat 2009; 19:05:06 

13 şubatta turkcellden aveaya geçiş için başvuru yaptım. 6 gün sonra hattım hala turkcell olarak devam edince başvuru yaptığım yere gittim sistemde sorun var dediler. Bilgileri yeniden giriyoruz dediler ve hattın 3 gün içinde açılacağını söylediler. 3 gün daha geçti halen bir hareket yok. Numaramı sorguladığımda halen taşınmış değil ve TURKCELL tarafından hizmet alıyor diyor. Aveaya bununla ilgili yazı da yazdım, cevap gelmedi. Ne yapmam gerekiyor?

TA4AJY

271 Mesaj
21 Şubat 2009; 20:51:38 

Avea'nın heryönesınırsız tarifesine geçiş için istediği ücreti *66TL* ödememek adına önce Turkcell'e sonra da geri Avea'ya geçmeye karar verdim. Bugün itibariyle AVEA'dan Turkcell'e geçişim tamamlandı. Kıyas adına Turkcell'den Avea'ya geri dönüşü beklemekteyim.

Avea'dan Turkcell'e geçişim şaşırtıcı şekilde hızlı oldu. Çarşamba akşamı başvurmuştum. Cuma günü telefonuma mesaj geldi ve C.tesi günü 18:59 itibariyle hattım Turkcell'e geçti. Geçiş sırasında hattım hiç deaktif olmadı. Yani 19:02 gibi telefonumda AVEA'nın çekmediğini görüp Turkcell'i taktım ve yeni opetördeki hattım açılmıştı.

Başvuru aşamalarındaki farktan söz edecek olursak. Heryerde aynı değildir muhtemelen, ancak, Turkcell extra'dan geçiş için başvurduğumda öncelikle numaramı bilgisayar ortamında kontrol ettiler, ardından bilgisayar çıktısı şeklinde evrakları hazırladılar ve imzalattılar. (Tüm bu işleri ben koltukta otururken geçekleştirdiler) AVEA'nın yine büyük bayilerinden birinde aynı işlemi ise elle doldurulan form şeklinde yaptılar ve doğrusu özensizlik akıyordu yapılan işte. Numarayı bile yanlış yazıp karalayarak düzeltecek kadar özensizlik. (Ayrıca tüm bu işler yapılırken müşteri ayakta bekletiliyordu) AVEA'dan Turkcell'e geçenlerde kimlik bilgileri doğrulanamadı gibi bir sorun pek yaşanmazken, Turkcell'den Avea'ya geçişlerde böyle bir sorunun sık sık yaşandığını duymaktayım. Bence bu özensizliğin sonucu yaşanan bir sıkıntı.

Umarım hattım aynı hızda AVEA'ya geçer, ve bu özensizliğin pek de önemli bir durum oluşturmadığını anlarım.

409 Mesaj
22 Şubat 2009; 21:13:44 

bungee müşteri hizmetlerine mail attım aradılar... yine sorunumu çözemediler kontör yüklemem lazımmış... hattım taşındığında yine kaç gündür kontör yüklemediysem yine öyle kalırmış... tarifemi değiştirilebildiler... kampuscell e geri çevirdiler... şimdi kontör yüklemem lazım...

6891 Mesaj
22 Şubat 2009; 23:01:55 

bir bayiden taşınamayan hat için, başka bayiden tekrar başvuru yapıyorum bu sefer taşınıyor.

2 ayrı hat ile 2 sefer başıma geldi bu olay.

işlemler
aveadan - turkcele
turkcellden - aveaya
şeklindeydi.

birinci başvuruda kimlik bilgileri yetersizse, ikincisi nasıl onaylanıyor.

667 Mesaj
23 Şubat 2009; 7:41:16 

quote:

Orjinalden alıntı: forgatten2

13 şubatta turkcellden aveaya geçiş için başvuru yaptım. 6 gün sonra hattım hala turkcell olarak devam edince başvuru yaptığım yere gittim sistemde sorun var dediler. Bilgileri yeniden giriyoruz dediler ve hattın 3 gün içinde açılacağını söylediler. 3 gün daha geçti halen bir hareket yok. Numaramı sorguladığımda halen taşınmış değil ve TURKCELL tarafından hizmet alıyor diyor. Aveaya bununla ilgili yazı da yazdım, cevap gelmedi. Ne yapmam gerekiyor?

Yaklaşık 3 saat önce mesaj geldi. 25.02.2009 tarihinide taşıma işleminiz tamamlanacaktır diye. Yani tam 12 gün oluyor. Bunu nereye şikayet edebilirim arkadaşlar?

TA4AJY

1350 Mesaj
25 Şubat 2009; 2:06:50 

quote:

Orjinalden alıntı: forgatten2

Yaklaşık 3 saat önce mesaj geldi. 25.02.2009 tarihinide taşıma işleminiz tamamlanacaktır diye. Yani tam 12 gün oluyor. Bunu nereye şikayet edebilirim arkadaşlar?

telekomunikasyon kurulu'na ama neye yarar orası tartışılır...

271 Mesaj
25 Şubat 2009; 19:24:57 

Taşıma işlemini avea'dan turkcell'e ve turkcell'den avea'ya geri dönüş şeklinde gerçekleştirdim.

Geçen hafta çarşamba avea'dan turkcell'e geçiş için başvurdum.
Cumartesi akşam 18:59 da geçiş oldu.
Cumartesi akşam 19:10 gibi avea'ya geçiş için başvurdum.
Perşembe sabahı 7:50 için mesaj geldi.

Özetle 7 gün 12 saat içerisinde iki taşıma gerçekleştirmiş oldum. (Rekor mudur nedir)

2979 Mesaj
26 Şubat 2009; 22:37:04 

arkadaşlar ben pazartesi turkcellden vodafone a geçmek için başvurmuştum ancak biraz önce mesaj geldi kimlik bilgileriniz uyuşmadığından dolayı geçiş işlemi reddedilmiştir diye.ne yapmam gerekiyor başka bir bayiden yine mi başvurayım yoksa vodafone müş hizmetlerini arasam yardımcı olurlar mı? verdiğim kimlik bilgileri doğruydu yani bayi benden sadece kimlik fotokopisi istedi o kadar zaten.yardımcı olursanız sevinirim.

2979 Mesaj
26 Şubat 2009; 22:55:43 

quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Turkcell extraya gidip, özlük bilgilerinizi güncelleyin. Bu işlemden sonra taşıma işleminiz gerçekleşecektir.

özlük bilgileri derken ne demek istediğiniz tam anlamadım.yani hattı açtırdığımdan beri kimliğimi bile yenilemedim.peki bu bilgileri güncelleyince otomatik geçiş mi olacak yoksa tekrar mı başvurmam gerekiyor

3830 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:15:16 

turkcellden diğer operatörlere geçiş işin başvuran her on kişiden 8 inin yaşadığı problem daha önce defalarca konuştuk kısaca turkcellin son dakika çamuru....turkcell extraya gidip kimlik bilgilerini güncelleyip vodafoneden yeniden başvurucan birkaç güne taşınır...
quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik

özlük bilgileri derken ne demek istediğiniz tam anlamadım.yani hattı açtırdığımdan beri kimliğimi bile yenilemedim.peki bu bilgileri güncelleyince otomatik geçiş mi olacak yoksa tekrar mı başvurmam gerekiyor

485 Mesaj
26 Şubat 2009; 23:57:06 

ben geçen çarşamba vodefondan avea ya geçiş için başvuru yaptım.
Hala bekliyorum.
Özetle 7 gün 12 saat içinde 0 taşıma gerçekleştirdim. Rekormudur,nedir

quote:

Orjinalden alıntı: CarpeNoctem

Taşıma işlemini avea'dan turkcell'e ve turkcell'den avea'ya geri dönüş şeklinde gerçekleştirdim.

Özetle 7 gün 12 saat içerisinde iki taşıma gerçekleştirmiş oldum. (Rekor mudur nedir)

118 Mesaj
28 Şubat 2009; 16:49:10 

herkes bi tane avea bitane de turkcell alsın yada

birileri öncülük etsin sadece bir gün boyunca 1000.000 abone o gün telefon kullanmaz ise fiyatlar zaten düşer

7125 Mesaj
1 Mart 2009; 2:43:16 

quote:

Orjinalden alıntı: melifkaya

ben geçen çarşamba vodefondan avea ya geçiş için başvuru yaptım.
Hala bekliyorum.
Özetle 7 gün 12 saat içinde 0 taşıma gerçekleştirdim. Rekormudur,nedir

başvurun reddedilmiştir yeniden başvuru yap

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

485 Mesaj
1 Mart 2009; 16:16:59 

başvuruyu reddetme hakları varmı ki?

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

başvurun reddedilmiştir yeniden başvuru yap

168 Mesaj
1 Mart 2009; 16:47:51 

turkcellden aveaya taşıdığım hattı tekrar aveadan turkcelle taşıdım

624 Mesaj
1 Mart 2009; 17:02:23 

Arkadaşlar Turkcell web sitesindeki Ön Başvuru Formu ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo_Cyclone -- 1 Mart 2009; 16:58:19 >

SAMSUNG R522-FS03TR KULLANICILARI KULÜBÜ
INTEL Core2Duo P8700 (2,53GHz) | 4GB DDR2 800 RAM | 320GB SATA-II HDD | Realtek RTL8192 Wireless Network Adapter | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran Kartı | 3/1 Kart okuyucu | 1.3MP WebCAM | 4 USB, 1 e-SATA, 1 HDMI ve 1 VGA Çıkış| 15.6" 16:9 HD Led Ekran | 6 Hücreli Lityum İyon pil | Windows Vista Home Premium 32 Bit OS & Windows XP Professional 32 Bit OS|

1010 Mesaj
2 Mart 2009; 21:32:27 

Vodafone hat aldım, bir süre sonra Vodafone den Ave a ya geçtim. Aveanın "şebeke meşgul" uyarısından bıktığım için tekrar vodafone ye dönsem, vodofon un kampanyalarından NT faydalanabilir miyim tekrar?

624 Mesaj
6 Mart 2009; 15:00:00 

quote:

Hiç bir işe yaramıyor.

Teşekkürler.

SAMSUNG R522-FS03TR KULLANICILARI KULÜBÜ
INTEL Core2Duo P8700 (2,53GHz) | 4GB DDR2 800 RAM | 320GB SATA-II HDD | Realtek RTL8192 Wireless Network Adapter | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran Kartı | 3/1 Kart okuyucu | 1.3MP WebCAM | 4 USB, 1 e-SATA, 1 HDMI ve 1 VGA Çıkış| 15.6" 16:9 HD Led Ekran | 6 Hücreli Lityum İyon pil | Windows Vista Home Premium 32 Bit OS & Windows XP Professional 32 Bit OS|

7125 Mesaj
6 Mart 2009; 16:28:57 

quote:

Orjinalden alıntı: ertanx

Vodafone hat aldım, bir süre sonra Vodafone den Ave a ya geçtim. Aveanın "şebeke meşgul" uyarısından bıktığım için tekrar vodafone ye dönsem, vodofon un kampanyalarından NT faydalanabilir miyim tekrar?

faydalanırsın tabii ki

mustafavmms

2979 Mesaj
6 Mart 2009; 21:58:23 

quote:

Turkcell extraya gidip, özlük bilgilerinizi güncelleyin. Bu işlemden sonra taşıma işleminiz gerçekleşecektir.

kimlik bilgilerini güncelleştirdikten sonra tekrar başvuru yaptım başvuru tarihim 28 şubat saat 18.00 ancak bugun ayın 6 sı ve saat 18.00 geçti yani 6 gün doldu ancak ne hat taşındı ne de mesaj geldi şu saatte taşınacak diye ne yapmam gerekiyor.

153 Mesaj
8 Mart 2009; 15:42:50 

arkadaşlar 2 hafta önce vadofondan türkcell geçiş yaptım şimdi turkcek den vadofona dönmek istiyorum bu mümkünmü bunun için bi süre varmı 1 ay beklemem lazım mı?

https://www.facebook.com/bestbursa.bursa

153 Mesaj
8 Mart 2009; 17:06:28 

bide peki daha önceden vadofonluydum turkcel geçiş yaptım şimdi yeniden vadofunlu olcan ama vadofunun heryöne 1000 dk kampanyasından yararlanabilirmiyim mi ki

https://www.facebook.com/bestbursa.bursa

242 Mesaj
11 Mart 2009; 0:00:37 

selamlar
bende vodafone nın iphone cihazı var
Numara tasınabılırlıgı ile turkcelle gecsem
gectigim oparatorun servislerinden yararlanabilecekmiyim
Yoksa sım kilidinimi kırdırarak yapacagız
Cevaplarsanız cok sevinirim
İyi gunler

İPHONE 4S 16 GB SİYAH

14256 Mesaj
11 Mart 2009; 9:04:30 

quote:

Orjinalden alıntı: tufansel

selamlar
bende vodafone nın iphone cihazı var
Numara tasınabılırlıgı ile turkcelle gecsem
gectigim oparatorun servislerinden yararlanabilecekmiyim
Yoksa sım kilidinimi kırdırarak yapacagız
Cevaplarsanız cok sevinirim
İyi gunler

Geçtiğiniz oparatörün servislerinden yararlanabilirsiniz vodafone iphone kampanasından borcunuz var ise bunu ödemek zorundasınız.

vodafonede kullanmak için iphone sim kilit kırdırmanız gerekecek

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

419 Mesaj
12 Mart 2009; 18:28:20 

Selam arkadaşlar bir sorum var yeni alınmış bir vodafone hattı 2 saat sonra Avea ya taşıyabilir miyiz ?Bugün bir arkadaş için hat aldım 6 tl ye daha sonra yaklaşık 2 saat geçince Avea ya numara taşıma başvurusu yaptım.Hattın bugün alınmış olması bir sorun olur mu ?Vodafone hattı alınca 1 saat sonra hattım açıldı.Yani hattım açıkken taşıdım.

2189 Mesaj
13 Mart 2009; 11:37:36 

Bir soru..

Turkcellde aylık kontör transfer limiti 250 olan bir hattım var..

Yarın itibariyle avea ya geçecek.. Bana geçeceği tarih saat mesajla iletildi.. Bu geçişin önüne geçebilir miyim?

Eğer geçemezsem hattı avea ya geçtiği gibi geri Turkcell e taşısam transfer limitim yine 250 olur mu? (Hani Turkcell eskiden Turkcell olan hatlar başka operatöre gidip geri döndüklerinde onları gitmemiş gibi varsayıyorlar ya o bakımdan sordum)

Bilgili ya da denemiş arkadaşlardan cevap bekliyorum..

Teşekkürler..

2189 Mesaj
13 Mart 2009; 11:44:37 

@bungee20 hocam geçişin önüne geçebilir miyim şu an itibariyle ?

2979 Mesaj
13 Mart 2009; 12:29:59 

quote:

Hiç bir mesaj gelmediyse, başvuru yaptığınız bayide problem var. Vodafone'un azami 6 gün içerisinde olumlu/olumsuz bir cevap vermesi gerekir. Bayi başvurunuzu alamamış olabilir. Başka bir bayiden tekrar başvuru yapın.

konu hakkında vodafone müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu bildirdim 2 gün sonra bayi ile görüşüp bana döneceklerini söylediler.bugun mesaj geldi hattınız şu tarihte taşınacaktır diye.tekrar başvuru yapmama gerek kalmadı yani

419 Mesaj
13 Mart 2009; 12:52:18 

quote:

Problem olmaz, taşınır.

Teşekkürler Bungee20 cevap için.Yalnız dün aldığım Vodafone hattının sim kartı kilitlendi puk numarası ile de denemiş arkadaş hattı tümden kullanılmaz hale getirmiş iyi ki başvuru yapmışım dün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 13 Mart 2009; 12:47:59 >

2 Mesaj
14 Mart 2009; 22:18:55 

konuyu bayağı okumaya çalıştım
operatörlerinkinden daha çok bilgi var
iyiki buraya üye olmuşum

1461 Mesaj
16 Mart 2009; 15:54:48 

ben vodofonedaki gprs kullanımı sonucu oluşan - kontorlerim nedeniyle 4 mart ta avea ya geçmiştim(hat değiştirince kontorleriniz siliniyor demişlerdi forumdan arklar.) şimdi vodofone geçmek istiyorum acaba yarın geçmek istesem geçebilirmiyim yani operatör değiştirdikten sonra belli bi sürenin geçmesi gerekiyor mu?
ikinci olarak ise vodofone geçip kontor yüklediğimde önceki kullanımdan kaynaklanan - kontorlerden dolayı kontorlerim sıfırlanır mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1461 Mesaj
16 Mart 2009; 16:02:30 

tşkler birde vodofone öğrenci kampanyasında 100 kntor yükleyene seçilen 10 numaraya 5dk 1 kontor konuşuluyordu 100 sms de hediye idi şimdide öyle mi 100 kontor yükleyene 100 sms veriyorlar mı?

419 Mesaj
17 Mart 2009; 22:11:34 

Dün öğleyin aldığım 2 tane Turkcell muhabbet kart hatları 3 saat sonra Avea ya taşımak için başvuru yaptım.Yalnız hatlar akşam 10 civarı açıldı.Geç açıldığı için başvurum deddedilmiş olabilir mi ?Muhabbet kartlar içindeki gelen 20 şer kontörü bitirdim hattımın taşınması için gelecek olan mesajı bekliyorum.Normalde bu saate kadar mesaj gelmesi gerekiyordu değil mi ? Sizce bir başvuru daha mı yapmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wero -- 17 Mart 2009; 22:08:36 >

419 Mesaj
17 Mart 2009; 22:27:15 

Verdiğin adresten sorgulama yaptım henüz taşınmamış ve Turkcell de görünüyor hatlar.Yarında bekleyip Perşembe günü uygun olursam yeniden başvuru yapayım.
Teşekkürler Bungee20

3934 Mesaj
18 Mart 2009; 20:46:58 

avea ya da vodafone'dan turkcelle taşınmış hatlarda 25 kontöre numara değiştirme servisi kullanılabiliyormu?
eğer oluyorsa genellikle hangi ön kodlar veriliyor?
numara değiştirme işlemini hangi kanallardan yapabiliriz?
numara değiştiğinde yeni simkarta gerek olmuyor değil mi?

sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

"yeniden doğmak kadar mümkün"

6891 Mesaj
18 Mart 2009; 20:52:40 

turkcele taşınan hatlardan fırsat yazıp 2755e gönderin.
10 kontör geldikten sonra iptal yazıp 2755e gönderin.

6891 Mesaj
19 Mart 2009; 10:44:54 

http://www.numaranitasi.gov.tr/PublicWebGUI/

güvenlik resmi eklemişler ama resim çıkmıyor.

21 Mesaj
19 Mart 2009; 14:15:59 

Ben numaramı aveaya taşısam birdaha türkcele geçebilir miyim

3934 Mesaj
19 Mart 2009; 23:03:41 

peki avea numaramın durumu ne olacak ?
turkcell bu numrayı herhangi bir şekilde başkasına verebilir mi?
veya numara avea'ya mı iade ediliyor?
ya da avea numarası yine benim olup ben o numarayı mesela vodafone'a taşıyabilirmiyim?
biraz çok ve ilginç sorular oldu ama cevaplarsanız sevinirim.

quote:

Evet.

531.

4440532 yada turkcell extralar.

Evet, gerek yok.

Rica ederim.

3934 Mesaj
20 Mart 2009; 8:41:40 

bungee20
cevapların için çok teşekkürler

14256 Mesaj
20 Mart 2009; 8:51:10 

quote:

Orjinalden alıntı: karadenizfırtınası

Ben numaramı aveaya taşısam birdaha türkcele geçebilir miyim

evet geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

5439 Mesaj
23 Mart 2009; 1:10:26 

Turkcell hattımı Avea ya taşımak istiyorum
Şu an:

-> -30 kontörüm var.Yani turkcell e 30 kontör borçluyum.
-> hattıma 4 aydır kontör yüklemedim.

yinede avea ya sorunsuz geçebilir miyim?

688 Mesaj
23 Mart 2009; 14:15:42 

quote:

Orjinalden alıntı: CarpeNoctem

neden 1 hafta içinde 2 değişiklik yaptın. üstelik aynı oparatöre gecmişsin . nedeni nedir acaba

496 Mesaj
24 Mart 2009; 12:54:55 

bugun turkcell e geçmek için başvurdum. Kimliğimin fotokopisini çektiler. bir de taşımak istediğim numarayı ve ulaşabilecekleri başka bir numarayı aldılar. bu kadar.

form falan doldurmam gerkmiyor muydu? En azından bir imza falan gerekli değil mi?

496 Mesaj
25 Mart 2009; 17:48:13 

Bayiye gittim bugun. faturalı olmadığı için sorun olmaz dedi. Az önce de TURKCELL den mesaj gelti taşıma 27 mart 02:58'de gerçekleşecekmiş.
quote:

İlginç, muhakkak sözleşme imzalamanız gerekir. İşlem eksik yapılmış. Numara taşınmayabilir.

17 Mesaj
6 Nisan 2009; 20:11:25 

arkadaslar merhaba,
benim de bir sorum olacak
benim hattim turkcell hazirkart. bu numarayi, yurtdisindan getirdigim bir telefon ile (yalniz yabanci pasaportu oldugu icin sadece eslestirme yapabiliyorum) eslestirmeyi dusunuyorum. buraya kadar hersey normal fakat numarami da avea tasiyacagim. benim bildigim numaramla birlikte simkart bilgilerinin de sebekeye yollandigi seklinde (sim kartin bir nevi seri numarasi). simdi numaram ayni kaliyor fakat sim kartimin seri nosu (bunun da bir adi var ama simdi hatirlayamadim) degisiyor mecburen. bu durumda benim tasimis oldugum numaram benim telefonumla calisir mi? yardimlariniz icin simdiden tesekkurler..

1005 Mesaj
8 Nisan 2009; 9:24:32 

3 gün önce arkadaşım vodafone hattını turkcell'e taşımak için başvurmuş 1 gün sonra vodafone hattını iptal etmiş.şuan numarayı aradıgımızda vodafone kayıtlı böyle bir numara yoktur diyor.neden böyle oldu ki ne yapılabilir?

LG Optimus G Kullanıcıları Kulübü

729 Mesaj
8 Nisan 2009; 22:38:04 

vodafoneden aveaya geçtim avea hiç çekmiyor kontor yükleyeyim dedim kontor yükleme servisi kullanılamıyor diyor tekrar vodafone geçmek istiyorumda şimdi başvursam eski hattımı takıp kullanabilirmiyim

.

163 Mesaj
9 Nisan 2009; 20:24:59 

avast bu verdiğiniz operatör sorgulama programını trojan olarak algıladı.Bilginize...

1924 Mesaj
15 Nisan 2009; 0:46:08 

Avea hattım var GSmobile'a geçebilir miyim? Bilgisi olan var mı?

7125 Mesaj
15 Nisan 2009; 9:54:06 

quote:

Orjinalden alıntı: asiboldon

Avea hattım var GSmobile'a geçebilir miyim? Bilgisi olan var mı?

geçebilirsin sana en yakın avea şubesine veya gs store'a uğra

mustafavmms