Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.302
Cevap
48
Favori
977.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n.otebook.gen.tr/acer-notebook-f28/acer-empowering-technology-programlari-ve-indirme-adresleri-t3634.html

verdiğin sitedeki tüm yazılımlar çalıştı....

xp kullanan arkadaşlar varsa burdan acer empowering technology driverini çekebilirler..

(xp sisteminde test edildi çalışıyor)
  • Acer ın emtech programlarını kullanmıyorum pek faydasını görmedim açıkçası
  • @tcebeci

laptopla gelen homepremium mu kllanyorsun hocam ? yoksa ultimate mi ?
  • http://www.notebook.gen.tr/duyuru/notebooklar-icin-yuz-tanima-programi-xp-ve-vista-t5919.html

Cok güsel bir şey :D yüz okuma programı .Kamera yüzünüzü algılyor ve sisteme giriyorsunz =)

deneme sansım olmadı benm laptobumda ama bir lenavo da denedm :D gayet güseldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FieSTaA

@tcebeci

laptopla gelen homepremium mu kllanyorsun hocam ? yoksa ultimate mi ?

Ben Ultimate kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Acer ın emtech programlarını kullanmıyorum pek faydasını görmedim açıkçası

E-Data security (PSD) dışında diğerleri boş bence de.
  • @tcebeci
    rivaturner 2.20 yüklersen ordan mhz ayarlarını artırabilirsin .ben yükledim ama henüz denemedim laptopta oc yapmak pek mantıklı gelmiyor bana.yapacak arkadaşlar dikkat etsinler sıcaklıklara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 12 Aralık 2008; 17:15:57 >
  • riva tuner 2.21 çıkmış
    http://downloads.guru3d.com/RivaTuner-v2.21-download-163.html

ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 12 Aralık 2008; 17:41:52 >
  • @ tcebeci

teşekkrler.Gerçekten güzel paylaşım.Arşivlik :)
  • arkadaşlar mrb ben SSD disk alıp takmak için 6930 un arka kapagını açtım ama içindeki hdd yi çıkarmayı başaramadım 6930a cift hdd takan varmı çünkü 2. yuva için koydukları kapak altında uzunca 2 tane cubuk var onlar kırılmadan sanırım 2. hdd takılmıyor birde wifi nin üstünde ki boş slot bluetooth slotumu eger öyleyse turbo memory slotu nerde göremedim ben tşk.

ha bide diyelimmki ssd yi taktım 2. orjinal hddyi de taktım sistemi ssd ye yükleyebilirim degilmi çünkü ssd 30gb ve recorvy yaptıgında 29 gb gibi kocaman yer kaplıyor yetersiz yer hatası yada harici diske kurmama hatası verebilirmi ssd yi ona göre alacagım
  • Öncelikle merhabalar arkadaşlar,

Dün akşam BİMEKS ten Acer Aspire 6930G-864G32Mn modelinden almış bulunmaktayım :)

Sorun VİSTA ya alışamam sebebi ile XP kurmam ile başladı :)) Konudaki sayfaların tümüne baktım,ortaya karışık deneyerekten birçok driveri tanıttım (tabii performanslımı bilmiyorum) fakat resimdede göründüğü üzere 3 adet bilinmeyen aygıtım var ve internetten aramama rağmen bulamadım :))

Bu model laptopta tüm XP driverları yükleyen arkadaş varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim :)) Sayfa başındaki ve ortasındaki driverlar 864G32 modeli için birebir değil. Link vermesi yeterli olur :) Hatta okuduğum kadarı ile bu modelin tüm XP driverlarının olduğu bölüm mevcut değil.1 Mesaj halinde tüm driverları listelerlerse bana ve bu model laptop alan arkadaşlara büyük yardımları dokunmuş olur.

Bu arada benide derneğe alırsanız mesut ve bahtiyar olurum :)))

Şimdiden çok çok teşekkürler ve saygılar :))

ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ
  • Öncelikle teşekkür ederim,

Sistemin yedeğini 3 dvd ye aldım ama format konusunda biraz geç bilgim oldu :) (Sağlık olsun ) Bütün partları sildim ama vistaya dönmeyi düşünmüyorum zaten...

Driverlar hakaten dolu var ama dediğim gibi farklı modeller için var ve boyutlar büyük...Emin olamadığım için indiremiyorum.Zaten soru işaretlerini yüklersem bendeki kurduğum tüm driverları yedekledim.Hepsi olursa bu model için xp de kurulup sorunsuz çalışmaktadır diyerekten benden sonraki arkadaşların uğraşmaması için tek bi mesajda linkleri vererek foruma eklicem :))
  • gta 4 ün ilk yaması yayınlandı. performansta iyileştirmeler olduğu söyleniyor .oynayanlar kaçırmasın
    http://msxb-d1.vo.llnw.net:3074/content/5454083b/5454083B1000008310000183.cab?n=CB5EDA107F2BA302
  • Teşekkürler denicem ve burdan cevap yazıcam :))

Bu arada derneğede üye yaparsanız sevinirim :))
  • ARKADAŞLARIM EN SONUNDA XP SATA PROBLEMİNİ ÇÖZDÜM.

XP kullanan arkadaşlardan müjdemi isterim.
    Birazdan nasıl yaptığımı açıklayacağım.
    Bu arada yine hatırlatıyorum;
    Vistada kalmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ama ille XP kullanacağım, XP kullanmak zorundayım! diyenler için SATA olayı çözülmüştür.
  • Bildiğim kadarı ile 10$ verirseniz size Vista DVD'si gönderiyor microsoft. Danışma telefonunu birdaha arayın ben 64bitlik vista dvd si istiyorum diyin elinizdeki bilgisayarda bulunan anahtarı okuyun size gönderiyorlar.

Haaa... en büyük linuz. O ayrı bi konu :)))

quote:

Orjinalden alıntı: MAS207

quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

quote:

Orjinalden alıntı: MAS207

arkadaşlar lütfen yardım edin acer6930 üstünde gelen vistayı sildim (recorvy degil hard diskdeki 10gb yer duruyor ) vista cd sini yükledim ama bilgisayarın altındaki keyi görmüyor müşteri hizmetlerini aradım sp1 li cd olmazsa olmuyor dio alt+f10 yap diyor yaptım almadı arkadaşlar sistemi nasıl geri getirebilirim lütfen yardımcı olabilirmisiniz.

orjinal sp1 li vista bulamam lazım nasıl temin edebilirim tşk.

arkadaşım c deki recovery bölümü sildiysen ordan recovery yapman imkansız artık.ama o bölümü silmedim diyorsun sanırım.normalde alt +f10 ile girmen lazım açılışta.yeni bir vista kurmayı dene .bi de vista ultimatelerde onarma seçeneği var ordan da bi şansını dene.keşke en başta empowering programıyla recovery dvdlerini oluştursaydın.valla malum sitelerde sp1 li ultimate vistalar var.istersen özelden yardımcı olabilirim.

yav böyle saçma sapan bişey varmı brakın recorvy DVD sini driver cd bile yok şimdi ben hdd gitti diye vistadanmı olacagım baöyle saçmalık nerde var 3 ay önce asus almıştım tüm herşey için 5 tane DVD vermişti içindeki recorvy hariç

yani şimdi vistayı lisanslı kullanamıyacagım vista cd si acera verilmiş keyleri görmüyor recorvy de gitti ( recorvy c içinde ise gitti ama yok o 10 gb bölümde ise duruyor ) mesela asus ta açılıştan girebiliyordum ama bu adi acerda recorvy vistadan yapıyorsun ne sacma ne sacma

aldıgıma lacagıma bin pişman oldum kalitesizlik bu lsa gerek telefonda derdimi anlatamadım saatlerce kimse yardımcı olmadı en son 45 YTL ücret taleb ettiler tam mahkemelik bunlar ama ugraşacak vaktim yok çok moralim bozuldu ya

2000 YTL ver lisansı satın al ama kullanama niyeymiş recorvy silin die yok öle saçmalık hdd uçsa ne olacak dvd olsa basarsın 2-3 tane alırsın yedegi ben göremedigim 10 gb recorvy bölümünü nasıl yedekliyim

acer a lanet olsun 1. günden sorun verdi
  •  ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ

Arkadaşlar görünen o ki; 9600 GT kart, SLI (yani ikili çalışan) 9500 GT den bile daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 13 Aralık 2008; 14:46:46 >
  • Arkadaşlar şu anda AS6930G-864G32Mn model laptopuma XP driverlarını sorunsuz olarak kurmuş bulunmaktayım.Tüm driverları tanıyor.Şu an SP3 güncellemelerini yapıyorum.Söz verdiğim gibi hepsinin linklerini en yakın zamanda hazırlayıp burda belirticem..

Bu arada tcebeci arkadaşıma teşekkürler ilgisinden dolayı.Bilinmeyen aygıt olarak gözüken Kızılötesiymiş :)) Gözden kaçmış namıssız :))

İyi günler..
  • evt arkadaslar leptopum bugun elime gecdi saat 13 den beri sarjda benide dernege uye yapabilirsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.