Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.302
Cevap
48
Favori
977.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun garanti değil,Bios update arızalı gürültülü çalışan optik sürücünün sorununu halledermi,onu öğrenmek istiyorum?Çalışırken bilgisayarı titretiyor desem mübalağa olmaz.

quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

quote:

Orjinalden alıntı: orse

Arkadaşlar bana acil olarak ACER AS6930G-733G32MN'nin satın alırken gelen update edilmemiş Bios Version numarası ve release date lazım.Servisle olan bir sorun'u halletmem için.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Niye ki, bios update garantiyi bozarmı hiç?
    3120 idi, 3121 oldu bende

• quote:

Orse sana PM attım ama hata verdi. Geldimi PM

GELMEDİ
  • quote:

BIOS update ile çözülmez o iş. Senin optiğini değiştirmişlerdir gibi geldi bana . Ama önemli olan düzelmesi. Geldikten sonra 8.5 GB boş DVD ile bir denem yap!

Ben de öyle dedim onlara ama optik sürücüyü değiştirip değiştirmediklerini nasıl anlayacağım.Ben RMA raporu için servise vermiştim.Tamir yada değiştirme istemediğimi belirtmiştim.
  • tcebeci update yapma sansın var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: orse

quote:

BIOS update ile çözülmez o iş. Senin optiğini değiştirmişlerdir gibi geldi bana . Ama önemli olan düzelmesi. Geldikten sonra 8.5 GB boş DVD ile bir denem yap!

Ben de öyle dedim onlara ama optik sürücüyü değiştirip değiştirmediklerini nasıl anlayacağım.Ben RMA raporu için servise vermiştim.Tamir yada değiştirme istemediğimi belirtmiştim.

optik sürücünün seri numarasını alsaydım iyi olacaktı.Şimdi değiştirilip değiştirilmediğini anlayamayız herhalde.Kapakları özel aletleri ile açıyorlar.anlaşılmıyor.
  • Fiesta kardeşim nedemek senin için en yeni driveri vereyim. GTA IV için özel yazılmış update driver hemde
    http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html
  • quote:

Fiesta kardeşim nedemek senin için en yeni driveri vereyim. GTA IV için özel yazılmış update driver hemde
    http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html

sagol , tşkkrler indroyrm birde onu dniyeym

diğer driverlerin güncelleştirmesini vista oto güncellemee ile yapyor mu acaba ?

ben yurda gecnce :D yapacagm gncelleştrmeleri :D orada net free ve cok hzlı 1 mb ile flean cekyorm :D
  • hata veriyor tcebeci o bende

the nvdia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Setup will exit

uyumlu sürücünün yeriini belirleyemiyor diye bir hata veriyor ve yüklemiyor :D normal birşey mi bu
  • İndirdiğimiz driveri çift tıklıyoruz. C:/nin altına Nvidia olarak klasör açılıyor.
    Kur mur derken hata veriyor buradan çıkıyoruz

Sonraki adımlar şöyle;
    Masaüstü sağ tık
    Özellikler
    Ayarlar
    Gelişmiş
    Bağdaştırıcı
    Sürcüyü Güncelleştir
    Hayır bu kez değil
    İleri
    Listeden yada belirli bir konumdan yükle
    Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim
    Disketi var
    Gözat
    Tamam
    İleri, olur, yaparım, nedemek
    (son satır şakaydı)

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 6 Aralık 2008; 18:25:20 >
  • ahah dostun vista bırakmyor :D yklememe snn ki zaten gncel diyor :D ahaha oradan deniynce :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: FieSTaA

ahah dostun vista bırakmyor :D yklememe snn ki zaten gncel diyor :D ahaha oradan deniynce :D

tam detaylı yazayım sana;

Kişileştirme
    Görüntü Ayarları
    Gelişmiş Ayarlar
    Özellikler
    Devam
    Sürücü
    Sürücüyü güncelleştir
    Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara
    Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver
    Disketi var
    Gözat
    C:/NVIDIA/WinVista/180.84/English/nv_dsp

Tamam
    Buradan 9600 GT yi seç
    İleri
    Evet
    Kurulum esnasında phisx i de kururyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 6 Aralık 2008; 19:06:03 >
  • görntü süper :D

grafikler süper cod5 te :D sagol güncelledm ama masa üstünde fena bir kalite farkı oldu :D daha bir renkler oturdu smdi deniyecegm bakalm ben size yazarm :D
  • p8600 2.4 sanırım 512 nvida gs var bimeks de 2.5milyar fiyatı aydında başka bulamadım alsam mı ki? vista puanı ekran kartına 5,3 dü sanırım .. ne düşünüyorsunuz ?

ayrıca %10 indirimle 2.200e fln gelio ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 6 Aralık 2008; 22:39:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

p8600 2.4 sanırım 512 nvida gs var bimeks de 2.5milyar fiyatı aydında başka bulamadım alsam mı ki? vista puanı ekran kartına 5,3 dü sanırım .. ne düşünüyorsunuz ?

2200ytl çok para.aynı laptobı bimeksten 1860 aldık demiştim sana
  • http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/default.aspx?kid=796
    buna bak 1914 ytl 12 takist işlemcisi p8400 ekran kartı 9600gt
  • ya kampanyalıydı o ama denk gelmez bize sans yok ...
  • quote:

ya kampanyalıydı o ama denk gelmez bize sans yok ...

linkini verdiğim hp yi araştır bi özellikleri baya iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/default.aspx?kid=796
    buna bak 1914 ytl 12 takist işlemcisi p8400 ekran kartı 9600gt

büyük konusmayım ama hp ....en almam :D
  • HP 9600 M GT ekran kartlarında ddr2 kullanıyor genelde.
    Bu ise %15-25 performansı düşürüyor. Dikkatli olun!
  • quote:

p8600 2.4 sanırım 512 nvida gs var bimeks de 2.5milyar fiyatı aydında başka bulamadım alsam mı ki? vista puanı ekran kartına 5,3 dü sanırım .. ne düşünüyorsunuz ?

arkadasım gs nedir ya igrenc bir kart sakın ama sakın.Birde 2.5 milyar diyorsun
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=35105 bak buradan online satın alabilirsin 1970 civarı felan 12 taksit te var vatandan . 6930 u
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.