Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6930G DERNEĞİ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.302
Cevap
48
Favori
977.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tcebeci bana xp ve vistanın driverlerini upload edersen cok sevnrm ya grafik içn ultimate gececem yada xp kullanacagım.kendi driver sitesinden cekitğim driverler bir donanım içn birden fazlası var ben o kadar gelişmiş bir kllanıcı deilm ayrt edemyorm.Ekran kartı,işlemci diye başlıklar altında vista larıda upload edebilirsen minnnettar kalırm bu aksam sornu halletmem lazm :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Children_oF_BodoM

@breko52

Hacı senin laptop 9600GSli bile olsa o kadar düşük olmamalı aslında ya,3.2 olan ekran kartı puanı mı bi baksana,olmazsa print screenle koy bi buraya bakalım.

yaa ben yanlış demişim dostum
    benim laptop
    6930G 3 gb ram 9300M GS ekran kartı felan
    puan aşağıdaki gibi yaa az mı bilmiyorum ama neyse
    ama bilgisayar çok hoşuma gitti
    vistaya bile alıştım yani

http://img220.imageshack.us/img220/2276/puan2iv4.jpg
  • Oncelikle işlemcin gayet iyi duruyor.Yani P8400'e bile vistanın 5.2 verdiğini varsayarsak 4.9 güzel.
    Ramin de gayet iyi kafa yorulacak bir şey yok.
    Grafiklerin düşüklüğünün sebebi tabiki 9300M GS.Ama dikkat edersen oyun grafikleri 4.8 yine,yani oyunlardan daha cok verim almak icin XP yüklesen senin için daha iyi olur.
    Sabit disk de herkesin aynı zaten.

Bence kafanı yormana hiç gerek yok.Bilgisayarın sürekli oyun oynamicaksan kusursuz bir şekilde işini görür.O vista puanının da ortalaması değil en düşük puanına göre verilen değer 3.6 zaten.Keyfine bak
  • Dün yazıcıoğlu'nun arka sokağındaki acer servisine ikinci sabit disk kapağının olup olmadığını sordum, bize hiç gelmedi fiyatta bilmiyoruz dediler.
  • Arkadaşlar konunun %80'i XP'ye geçme mesajları ile dolu ama XP'de Direct X 10 desteği yok bunun hiç lafı geçmiyor. Bunu önemsemiyormusunuz yoksa bir çözümmü bulundu bu soruna ? Piyasaya çıkan bütün oyunları oynuyorum arka planda da opera, emule ve bazen birkaç program daha açıkken dahi en ufak bir yavaşlama dahi yokken ne diye bu kadar uğraşıyorsunuz anlamıyorum.
  • bugun vorld karta 1825 ytl 5 taksite vatandan 6930g aldım inş. iyi olur gelsin bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Children_oF_BodoM

Oncelikle işlemcin gayet iyi duruyor.Yani P8400'e bile vistanın 5.2 verdiğini varsayarsak 4.9 güzel.
    Ramin de gayet iyi kafa yorulacak bir şey yok.
    Grafiklerin düşüklüğünün sebebi tabiki 9300M GS.Ama dikkat edersen oyun grafikleri 4.8 yine,yani oyunlardan daha cok verim almak icin XP yüklesen senin için daha iyi olur.
    Sabit disk de herkesin aynı zaten.

Bence kafanı yormana hiç gerek yok.Bilgisayarın sürekli oyun oynamicaksan kusursuz bir şekilde işini görür.O vista puanının da ortalaması değil en düşük puanına göre verilen değer 3.6 zaten.Keyfine bak

asıl ramde sorun var 3gb ram ile 5.9 alıyorum ben.diğer puanları da kötü malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 3 Aralık 2008; 21:04:54 >
  • Bunlar da bimeksteki geçen kampanyada verilen 6930g laptobın (p8600 4gb 9600gs) vista sonuçları(bi arkadaşım aldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 3 Aralık 2008; 21:22:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAS207

bugun vorld karta 1825 ytl 5 taksite vatandan 6930g aldım inş. iyi olur gelsin bakalım

hayırlı olsun
  • arkadaşlar bi şey sorucam. ben bilgisayarı aldıktan hemen sonra yedekleme yapmadım. yani bikaç program kurdum ve kullandım. hatta oyun falan kurdum. interneti hallettikten sonra office ve ürün kodu işlemlerini internet bağlantısıyla brlikte yaptım. iki gün geçti, yedeklemeyi ondan sonra yaptım. bi sorun olur mu? (sormak istediğim fabrika arsayılan ayarlarını geç yapmamın bi sorun olup olmayacağı). bir de diğer yedekleme çeşitleri var bu "recovery management" bölümünde, sürücü yedekleme falan. bunlarla ilgili bilgi verebilir misiniz? şimdiden teşekkürler.
  • bu arada model: acer aspire 6930g 864g32mn
  • quote:

Orjinalden alıntı: tkara76

arkadaşlar bi şey sorucam. ben bilgisayarı aldıktan hemen sonra yedekleme yapmadım. yani bikaç program kurdum ve kullandım. hatta oyun falan kurdum. interneti hallettikten sonra office ve ürün kodu işlemlerini internet bağlantısıyla brlikte yaptım. iki gün geçti, yedeklemeyi ondan sonra yaptım. bi sorun olur mu? (sormak istediğim fabrika arsayılan ayarlarını geç yapmamın bi sorun olup olmayacağı). bir de diğer yedekleme çeşitleri var bu "recovery management" bölümünde, sürücü yedekleme falan. bunlarla ilgili bilgi verebilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

yok hiç bir sorun olmaz
  • left 4 dead oynadım yarım saat ısı 85-90 lara çıktı.normal kullanımda 55-58 arası normal mi sizce sizde durum nedir?oyunu kapattıktan sonra hemen 60 lara düşüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

left 4 dead oynadım yarım saat ısı 85-90 lara çıktı.normal kullanımda 55-58 arası normal mi sizce sizde durum nedir?oyunu kapattıktan sonra hemen 60 lara düşüyor

İşlemci çekirdeğinin merkezindeki sıcaklık değeri olması lazım bunun, nvidia 105 derecelere çıkılacağından bahsediyor.

everestin verdiği gpu sıcalık değerini söyledim.sanırım bi problem olmaz.ya da oyun oynarken fan hızını mı sabitlemek laızm acaba
  • Real temp adlı programıda kullanabilirsiniz
  • Silent Hill 3 oynarken ekranın sağ ve sol köşelerinde siyah şeritler oluyor çözünürlük sorunu anlayacağınız. Başka hiçbir oyunda olmamıştı şaşırttı beni
  • fiestaa ve tcebeci arkadaşlar, teşekkür ederim.
  • 6930g de oyun oynarken hangi çözünürlükleri seçebiliyorsunuz?
    bazı 16" laptıplarda kısıtlı çözünürlükler var.
  • hocam 6930G 16' modelde oyun oynarken birçok çözünürlk seçebilirsin
    800 x 600
    1024 x 768
    1366 x 768 yapabiliyorsun
    zaten genelde oyunlar senin ekranının gösterebildiği çözünürlükleri sıralıyor
    sadece az sayıdaki oyun 1024 x 768',n üzreinde çıkamıyorlar.
    için rahat olsun. Görüntüsü güzel. Film izlemek, oyun oynamak için ideal
  • hayırlı olsun temennilerde bulunan arkadaşlarıma teşekkürler bugun öğleden sonra Allah izin verirse alacagım şimdi sözleşmede hiçbir bahane göstermeksizin ürünü 1 hafta içinde geri verebilirsiniz diyor şimdi ben aldım diyelimki ölü pixell çıktı geri verebiliyormuyum ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.