Şimdi Ara

The Mutant Chronicles (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Filmi daha yeni izledim, bilim kurgu diye indirmiştim, birde mutant olunca
    tamam dedim ama fos çıktı..

Film 2700 küsür yıllarında geçiyor, ama teknoloji tam aksine sanki 1950 yıllar gibi,
    uzay gemileri bile kömürle çalışıyor, yuhh artık, senaristlerin bilim dersi almaları gerek..

Sözde mutantlar var ama bunlar zombi, mutant ile alakası yok
    Daha çok fantastic, gerilim, tarzı bir film.

Biraz mumya filmi havası vardı, yüzüklerin efendisi ile karışımı olmuş..

Kendi tarzında iyi, idare ediyor, ama bilim-kurgu ile en ufak alakası yok..

Bir nevi 28gün sonra yada kopyası ben efsaneyim min başka versiyonu..

http://www.imdb.com/title/tt0490181/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 9 Kasım 2008; 7:28:20 >

• Aslen Masaüstü frp oyunudur, film ondan uyarlamadır. IMBD puani düşük, bazi kötü yorumlar da var iyi yorumlar da . Genelinde çerezlik film oldugu soyleniyor. Trailerini izlerseniz süper bir film gelecekmis gibi duruyor ama anladıgım kadarıyla o kadar değil. Neyse bir deneyelim bakalim.
    Trailer için --->http://www.thomasjane.com/mutantchronicles/
  •  The Mutant Chronicles (2008)
  • bilimkurgu dediğine bakmayın berbat bir film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 9 Kasım 2008; 12:48:23 >
  • Bir halta yaramaz tabi bu benim görüşüm.
  • Siz berbat dedikçe film ilgimi çekti
  • kesinlikle hepinizze katulıyorum
  • 2 ay önce izledim konusu çok saçma geldi bilmiyom bu tarzı seviyorsanız izleyin başka türlü zaman kybı olur.
  • Zack Snyder muhabbeti olunca bu film aklıma geliyor hep. Aslında kendisinin bu filmle uzaktan yakından alakası yok, fakat filmi izlerseniz, hem görsel olarak, hem karakterler olarak, hem de öykü olarak Zack Snyder'in yaptığı işler ile çok paralellikler barındırdığını fark edeceksiniz. İzlediğim dönemde çok sevmiştim bu filmi. Kendi tarihine göre bence çok iyi görsel efektleri vardı. Ama tabi uzun zaman önce izlemiştim, şimdi tekrar izlesem yine o kadar beğenir miyim bilmiyorum.

İlk mesajı atan yani konuyu açan arkadaş malesef "steampunk"ın ne olduğunu bilmediği için kafası karışmış. Şimdiye kadar heralde öğrenmiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AAB90F4D -- 7 Ocak 2024; 2:2:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.