Şimdi Ara

Adanalı (2008-2010) | ATV (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
2
Favori
141.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öyle yapamadı demekle olmaz onlar ünlü tiyatrocular yani o kadar tiyotraya önem verip dizi çekiyorlar insanları eğlendirmek onlara heyecan yaratmak için ve biz asla bir sanata kötü gözle bakmamalıyız mademki onlar beceremiyor tutmuyor dizi o zaman siz yapın yapabiliyorsanız tutturun tutturabiliyorsanız! inanların emeklerine saygısızlık etmeyip tam tersi onların yaptığı çalıştığı sanata saygı göstermek bizim yapacağımız sadece bu!benden bu kadar umarım daha saygılı olursunuz sanata karşı. dinlediğiniz için tşklr.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emly

arkadaşlar öyle yapamadı demekle olmaz onlar ünlü tiyatrocular yani o kadar tiyotraya önem verip dizi çekiyorlar insanları eğlendirmek onlara heyecan yaratmak için ve biz asla bir sanata kötü gözle bakmamalıyız mademki onlar beceremiyor tutmuyor dizi o zaman siz yapın yapabiliyorsanız tutturun tutturabiliyorsanız! inanların emeklerine saygısızlık etmeyip tam tersi onların yaptığı çalıştığı sanata saygı göstermek bizim yapacağımız sadece bu!benden bu kadar umarım daha saygılı olursunuz sanata karşı. dinlediğiniz için tşklr.

Bize imkan verildi de biz mi yapmadık?
  • abartılcak bişi yok hep aynı tür dizi çıkıyo ztn
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

Filmde kullanılan "Şu Kışlanın Kapısına" türküsünü paylaşacak varmı? PM olur msn olurç her türlü olur. Filmdeki versiyonunu arıyorum.
  • bindir gece selenaş bez bebiş gibi diziler yeine bu diziyi izlemek cok zevkle cidden coğu yerde güldüm cok hoşuma gitti
  • Dizi Bi kere Komik..

Bi kere şivenin olduğu çoğu dizi öyle geliyor bana.

Ancak basit mantık hatalarıda var.

O da zamanla yok olacak şeylerdir..
  • En basitinden Ali'yle Adanalının yaşıt olması en büyük mantık hatası geliyor bana.
  • bu nasıl bi dizi ya hiç bakmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemal_raul

bu nasıl bi dizi ya hiç bakmadım.

kısaca
  • Arkadaslar dizide bi sacmalik gördüm

bi operasyon olunca , operasyona 5 tane polislemi cikiyor bizim Türk polisleri
    ya bu kadar sacma iş görmedim. hele 2.bölümde olan operasyon 5 kişi ile cikiyorlar kız çatiya cikiyor , 2 tanesi aşagiya iniyor , 2 taneside evin içinde kaliyor yanliz içerde 10 tane zenci adam

yav hersey iyi güzelde bu iş cok sacma , bence düzeltsinler bi an önce böyle operasyon olmaz cünkü.
  • hastasıyım bu dizinin
  • daha 3. bölüm olur böyle şeyler ..
  • dizi nasıl gidiyor gece indirip izlicem
  • Ya süperya bu dizi oktay kaynarca öldürcek bizi güldürmekten gerçekten on numara bir dizi arada ceza nın müziğiyle çoşuyorom FARK VAR...
  • İyi bölüm oldu.
  • birde arkadaslar dizinin bi acigini yakaladim eskiden polis olan birisi , ve 3 yildir hirsizlik yaparak hic yakalanmayan bi adam nasil olurda bi kız'a sonsuz güvenir hic mi okuluna gidip arastirmaz ? burasida bana sacma geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

birde arkadaslar dizinin bi acigini yakaladim eskiden polis olan birisi , ve 3 yildir hirsizlik yaparak hic yakalanmayan bi adam nasil olurda bi kız'a sonsuz güvenir hic mi okuluna gidip arastirmaz ? burasida bana sacma geldi.

anlaşılan sen hiç aşık olmamışın galiba adamın aşktan gözü kör olmuş
  • diziyi izleyemedim yarin izliyecem nası bi bölümdü ??
  • Birde şu köpeğe hasta oldum adı neydiya ha ewet ismi Rıfkıydı
    avanak korsanlar varmı yok muş nasıl bir flim'o konulumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 21 Kasım 2008; 22:41:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: suÇ

quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

birde arkadaslar dizinin bi acigini yakaladim eskiden polis olan birisi , ve 3 yildir hirsizlik yaparak hic yakalanmayan bi adam nasil olurda bi kız'a sonsuz güvenir hic mi okuluna gidip arastirmaz ? burasida bana sacma geldi.

anlaşılan sen hiç aşık olmamışın galiba adamın aşktan gözü kör olmuş

Hocam tamam aşık olunurda her işi en ince ayrintisina kadar yapan bi adam düşünmezmi bu olayi.
    yinede güzel gibi film.
    ama şimdi bi tane daha yakaladim adamlar şuc çetesine 5 kişiyle giderken korsan işine 15 kişi gidiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.