Şimdi Ara

Samsung'dan 2048 x 1152 çözünürlüğünde iki yeni 23' LCD monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LCD monitörleriyle ülkemizde de oldukça popüler olan Samsung, iki yeni modelinin duyurusunu yapıyor. Firmanın SyncMaster serisi altında geliştirdiği 2343BW ve 2342BWX kod adlı modeller 23" büyüklüğünde ve 2048 x 1152 çözünürlüğünü desteklemekteler.

Yüksek çözünürlük desteğiyle adeta piksel canavarı olan yeni monitörlerin tepki süresi 5ms, karşıtlık oranı 20000:1 ve parlaklık seviyesi 300 cd/m2 olarak belirlenmiş.

D-Sub ve DVI konnektörlerine sahip olan yeni monitörlerin satışına başlandığı ifade edilirken, SyncMaster 2343BW modelinin yurt dışında 241 Avro'luk fiyat üzerinden listelere giriş yaptığı belirtiliyor.

• Bizim ülkemize gelmeyen daha ne cok model var... newegge girip bakabilirsiniz.. saygılar
  • evet ekran kartı bende aa lara dayanamıyor
  • samsung bu dandik tn panellerle biyere gelemez. makyajlayıp makyajlayıp monitör satıyor. 1 tane yap ama adam akıllı bi monitör yap herkes satın alsın piyasayı ele geçir millet benq, acer, philips almasın. amacı ne çözemedim.
  • samsnug'un su tiplerine ayar oluyorum.acaip itici geliyo
  • Quad CF veya Triple SLI bir sistem olmadan bu monitörde oyun da oynanmaz. GPU dayanmaz cidden
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

samsnug'un su tiplerine ayar oluyorum.acaip itici geliyo

dostum her malın bir alıcısı vardır... bazıları da bu modeli sade olduğu için tercih edebilir...
    bu çözünürlük önce bizim bütçeyi sonrada GPU ları zorlayacak türden...
  • Bu çözünürlük sayesinde artık kullandıkları ekran kartları birçokları için yetersiz gelecek.
  • bence dunyanin en iyi lcd lerini yapiyor............
  • Samsung S-PVA panelleride var paran varsa al kardeş hem tn panel oyun ve film için daha iyi hem ucuz hem kaliteli renk veren samsung tn ler sayesinde bizde uygun fiyata pva ya yakın görüntü alıoz

quote:

Orjinalden alıntı: RealGangsta

samsung bu dandik tn panellerle biyere gelemez. makyajlayıp makyajlayıp monitör satıyor. 1 tane yap ama adam akıllı bi monitör yap herkes satın alsın piyasayı ele geçir millet benq, acer, philips almasın. amacı ne çözemedim.
  • samsungun s-pvaları var ama türkiyede satılmadı satılmaz da. ayrıca onlar bile hiç ii değil.
  • böyle bişey bekliyordum bende
  • ŞİMDİ 997MB VE ESKİ MONİTÖRLERİ RAFA KALDIRMA ZAMANI GELDİ..
  • Bizde satılmaya başlarda 600 ytl üstünde bir fiyat beklemek lazım demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.