VOLVO OZEL SERVIS
145 Cevap36944 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

200 Mesaj
6 Kasım 2008; 16:24:19 

Selamlar,

gittiğiniz ve memnun kaldığınız bir özel servis var mı Anadolu yakasında?
Bir de ne kadar fark ediyor yetkili servise göre fiyatlar?

3756 Mesaj
6 Kasım 2008; 16:47:02 

Bildiğim ÖZEL VOLVO SERVİSLERİ

GENÇLER SERVİS
Bülent Usta,
Atatürk oto Sanayii Sitesi (Maslak Sanayii)
1. Kısım, No: 255
Dia ve caminin olduğu sokakta, camiden 60m gidince sol tarafta kalıyor.
Tel: 0212 3462792, 0536 3871073

VOLVO DEMTAŞ
Mehmet Demirtaş
Acıbadem İbrahimağa Mahç, Çiçekli Sokak, No: 17, Kadıköy
Koşuyolu Mevkitepe Natilus, Carrefour karşısı, Isısan-Buderus arkası
Tel: 0216 3393578, 0532 3210025
Fax: 0216 3402187, 24 Saat Çekici: 0216 3402525
info@demtasotomotiv.com.tr

EMRECEN VOLVO
Hüseyin Usta
Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım, 30. sokak
No: 1191, Maslak
Tel: 0212 2769320/21

ÜÇLER ÖZEL SERVİSİ
Mehmet Onsekiz
Libadiye cad. Üçpınar cad. Filiz sok. No:1 Bulgurlu-İstanbul
Tel: 0216 326 32 81, 0532 730 57 55

ÇAĞDAŞ OTOMOTİV
Murat Usta,
Atatürk Oto Sanayi sitesi, 2. Kısım, 2. sokak, No: 7, Tel: 0212. 2766608,
Acil Yol Yardımı: 0532 5897605
www.volvomotors.net

VİKİNG SERVİS
Tuncay Usta
Atatürk oto Sanayi Sitesi, 2. Kısım, 3. Sokak
No: 46-47, Maslak
Tel: 0212 2769213, 0212 2860602

ENGİN OTOMOTİV
Ahi Evren Cad. Ata Center No:5/A Maslak / İSTANBUL
Tel: 0212-2864848 Fax: 0212-2850301

FORMEN OTOMOTİV
Atatürk Oto Sanayi Sit. 2.Kısım 9 Sok. N0:306-307 Maslak / İSTANBUL
Tel: 0212-2764183 Fax: 0212-2762289 Yol Yrd: 0532-4980536
www.volvoozelservis.com (http://www.volvoozelservis.com)

Ulusoy Volvo Eski Servis Şefi Şeref Ustanın
Özel Volvo Servisi, Topkapı Ülker fab. Eski Yeşil Kundura, Saadet Partisi, Avrupa yakasında
Şeref Serbest
Tel: 0532 783 52 89, 0212 481 99 19

CINDIL VOLVO
Hikmet Usta
Altay Çeşme M., Gülcihan S. No: 3
Maltepe Belediyesi’nin karşısında,
Tel: 0216 4596250, 0535 6416181
www.cindilvolvo.com

YİĞİT VOLVO
Hasan Eryiğit ve Paşa Okur
İvedik Organize Sanayii Bölgesi
Merkez Sanayi Sitesi, 30. Cadde, 538. Sok.
No: 26 Ostim/Ankara
Tel: 0312 3941255, 0532 4307861
www.yigitvolvo.com

VOLSER OTOMOTİV
Gaziemir/İzmir
Tel: 0232 2820786, 0532 4680944

MÜNÜR OTO
Turhan Cemal Beriker Bul. Döşeme Mah. 9 Sok. No:2 Seyhan / ADANA
Tel: 0322-4320646 / 0322-4326746

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 26 Ocak 2010; 19:10:41 >

[DH] VOLVO ARŞİVİ

3756 Mesaj
7 Kasım 2008; 21:33:50 

Şeref usta gerçekten uçmuş 300tl bobin mi olur. Onun nesinin değişimi 400tl oluyor. Yetkili servis bile dört bujiye 150tl istemiyor.

Ben Avrupa yakasında Gençler Volvo'yu, Anadolu yakasında ise Demtaş'ı tavsiye ederim. En son bakımımı Gençler Volvo'da yaptırdım. Demtaş'a ise ben gitmedim ama giden arkadaş memnundu. Cındıl Volvo'dan ise memnun kalmayana rastladım; sahibini biraz çocukça bulmuş.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

200 Mesaj
8 Kasım 2008; 23:30:06 

teşekkür ederim, sanırım biz volvo alarak özel servis olayını bir kenara atmışız da farkında değiliz.
volcar yolları taştan :)

4 Mesaj
13 Kasım 2008; 14:32:32 

Arkadaşlar geçen servise gittiğimde GALFER marka balata ile tanıştım hiç kullanmadığım bir balataydı hep orjinal takıyordum. Sonra öğrendimki Galfer Le-Mans yarışlarının sponsoruymuş. Porsche ve ferraride kullanıyormuş. Ürün performance üzerine üretiliyormuş. İnternet sitesi girdiğimde ciddi şekilde etkilendim. www.galfer.es Orjinal balatada toz atma kanalı bile yok bunun üzerinde toz atma ve soğutma kanalı var , biliyoruzki daha soğuk bir balata daha iyi bir tutuş sergiler. Valla balatamdan çok memnunum tavsiye ederim.

207 Mesaj
13 Kasım 2008; 16:16:28 

bende S40I arabama ön için ROULUNDS, arka için TEXTAR marka taktırmıştım.
S40 için üretilmiş orijinal ürünler. Gençler Volvo dan Bülent usta takmıştı.

0

Ekteki dosya (1)

Information sharing enriches it. Sharing information makes thereby sense.
But, can sharing of information be enjoyed ?
My answer is: Yes.

207 Mesaj
13 Kasım 2008; 16:20:04 

bu da arka.

0

Ekteki dosya (1)

207 Mesaj
13 Kasım 2008; 16:23:22 

.

0

Ekteki dosya (1)

4 Mesaj
13 Kasım 2008; 17:57:11 

ROADEVIL kaça taktırdın balataları ön arka yani balataların fiyatları neydi ve nezaman taktırdın

62 Mesaj
14 Kasım 2008; 9:48:02 

2004 s40 1.6 classic aracım geldi sorunsuz bir 105.000 km ye. ama büyük bakım yaptırma zamanı geldi sanırım. aslında kitabında 120.000 dese de yıl aşımı oldu sanırım. nerede daha uygun yaptırabilirim bu masraflı olayı. maslakta ikamet halindeyim.

havayastığı ışığı sönmeden çalıştırırsam, hava yastığı ışığı yanık kalıyor. baktırdım sağ yan havayastığı sensöründe sorun gözüküyor. eğer gerçek bir sorun varsa ışığın hiç sönmemesi lazım. ama sönüyor. servise gidip bayılmak istemiyorum ama kimse bir yorum getiremiyor bu konuda fikri olan varmı...

son olarak araç ilk aldığım 2004 den beri sabahları ilk 1 dakika frenleri az tutuyor. sizde de varmı aynı durum. servis bana normaldir dedi ama bence normal olmamalı.

op.dr.soner

207 Mesaj
14 Kasım 2008; 11:01:38 

bu sene mayıs ayında idi sanırım.
balatalara ayrı ayrı ne kadar verdiğimi hatırlamıyorum ama
40bin bakımı için (castrol yağ+yağ filt+benzin filt+polen filt+ön ve arka balatalar) 400 ytl vermiştim.

3756 Mesaj
14 Kasım 2008; 15:12:53 

quote:

Orjinalden alıntı: sonerkinaci
2004 s40 1.6 classic aracım geldi sorunsuz bir 105.000 km ye. ama büyük bakım yaptırma zamanı geldi sanırım. aslında kitabında 120.000 dese de yıl aşımı oldu sanırım. nerede daha uygun yaptırabilirim bu masraflı olayı. maslakta ikamet halindeyim.
havayastığı ışığı sönmeden çalıştırırsam, hava yastığı ışığı yanık kalıyor. baktırdım sağ yan havayastığı sensöründe sorun gözüküyor. eğer gerçek bir sorun varsa ışığın hiç sönmemesi lazım. ama sönüyor. servise gidip bayılmak istemiyorum ama kimse bir yorum getiremiyor bu konuda fikri olan varmı...
son olarak araç ilk aldığım 2004 den beri sabahları ilk 1 dakika frenleri az tutuyor. sizde de varmı aynı durum. servis bana normaldir dedi ama bence normal olmamalı.

Hava yastığı ışığı bence sorun değil, bana da bir iki gün önce oldu, stop edip yeniden çalıştırdım, sönmüştü. Ön koltuğu sertçe ileri geri çektiğinizde sensör algılamasında bir terslik oluyor. Bu hava yastığı sisteminde bir sorun anlamına gelmiyor. Sanırım kablolar koltuğun altından geçiyor.

İlk bir dakikada frenlerin taş gibi olmasının sebebi araçta eksik olan bir sistem. Fren hidroliğini ilk dakika sanırım pompalayamayabiliyor. Gerçi her zaman da olmuyor, kış aylarında daha çok görülüyor. Bunun için bazı modellerde Westinghouse marka bir sistem vs. takılıymış, bizimkilerde yokmuş. Aklımda kaldığı kadarıyla yazıyorum, bu tarz bir şeyler anlatılmıştı bana. İsterseniz sonradan da taktırabilirsiniz ama 1000 ytl cıvarı birşey sanırım. Önlem olarak harekete geçmeden önce motoru biraz ısıtmak, bir iki kez freni pompalamak ve birden gazlayıp gitmemek alınabilir. Gerçi sertleştiğinde de duruyor ama biraz geç duruyor.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

922 Mesaj
20 Aralık 2008; 10:41:54 

bilgiler için teşekkür ederiz, özel servisler ile yaşadığınız tecrübeleri aktarırsanız çok memnun oluruz

3756 Mesaj
3 Mart 2009; 0:18:47 

İZMİR'deki VOLVO ÖZEL SERVİSLERİ

VOLSER OTOMOTİV
Gaziemir/İzmir
Tel: 0232 2820786, 0532 4680944

Şerif USTA
ÖZEL VOLVO TAMİR ve BAKIM SERVİSİ
Orjinal ve Yansanayi Yedek Parça
2.SANAYI SITESI 349 SOK. NO:1 BORNOVA / İZMİR

TEL : +90 232 462 18 78
GSM : +90 532 457 11 57
GSM : +90 507 268 16 58
FAX : +90 232 462 18 78
E-mail : destek@ozelvolvo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 30 Temmuz 2009; 23:03:30 >

32 Mesaj
6 Mart 2009; 12:33:52 

Sevgili Hesheit ,
İzmir için hangi servisi tercih ediyorsun?? S40 1,6 D için sence hangisi işin ehlidir??
Bir de merak ettiğim şu ; orjınal parçayı bize mi aldırıyorlar yoksa gerektiğinde kendileri tedarik edebiliyor mu?? Şimdiden yanıtın için teşekkürler..

Volvo S40 1.6 D

3756 Mesaj
9 Nisan 2009; 11:14:27 

Ben İzmir'de oturmuyorum. Her ikisinden genel olarak o bölgede oturanlar memnun. Parça konusunda da her ikisi de tüm özel servisler için mümkündür. Genelde özel servislerin elinde filtreler, ampuller, fren balataları, yağlar vs. bulunur. Sık değiştirilmeyen parçalar ya da arıza çıkartanlar Volvo'dan veya piyasadaki muadillerinden alınır, bu aşamada tedariki siz de yapabilirsiniz, özel servisiniz de, aranızdaki ilişkiye bağlı. Yine, özel servisin elindeki örneğin Bosch marka yakıt filtresini istemiyorsanız Volvo marka olanı alabilir veya aldırtabilirsiniz, bu da ilişkinize bağlı.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

3756 Mesaj
7 Eylül 2009; 17:47:27 

Çıkma parça için: Deniz Ticaret,
Celal Deniz
İkitelli Organize San. Bölgesi,
Atatürk Oto San. Sit., 17. Sok, No: 480,
Tel: 0212 4863335, 0536 4521515, volvocucelal@hotmail.com

[DH] VOLVO ARŞİVİ

104 Mesaj
9 Eylül 2009; 3:43:33 

volvoların yedek parça bakım maliyetleri fazla mıdır bir opel'e göre merak ediyorum. Yanıtlayan olursa sevinirim

Tabiatı bir büyük sözcük gibi görürsen, hatta sözlük olarak görürsen; yazı yazmak da kolay, düşünmek de kolay, yaşamak da kolay, ölmek de kolay...

11223 Mesaj
9 Eylül 2009; 5:21:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ned.kelly

volvoların yedek parça bakım maliyetleri fazla mıdır bir opel'e göre merak ediyorum. Yanıtlayan olursa sevinirim

Opel'le karşılaştıma yapamıyacağım ama benim bütçeme göre Yetkili servislerde pahalı denilebilir. Özel servislerde fiyatlar fena değil. Makul sınırlar içinde. Yalnız özel de olsa kullanılan parçanın orijinal olması durumunda yine de pahalı denebilecek seviyelere çıkabiliyor. Fakat buradan orijinal olmayan parçaların sıradan dandik çin malı falan olduğu sanılmasın. Mesela bujileri değiştirtecektim. Orijinal olursa 100 TL iken Bosch marka olduğunda 50 TL ya indi; ben de ustanın da onayıyla Bosch taktırdım.

Geçenlerde yaptırdığım bakımla ilgili notlarımı da yazayım sen oradan bir çıkarım yaparsın artık.

quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Sevgili arkadaşlar,

Bugün sabahtan Gençler servisi aradım. Uygun olduklarını söylediler ve gittim gerekli olan bakımları yaptırdım.

Yapılan işler şöyle:

6lt. Mobil 1 yağ kondu.
Yağ filtresi değişti.
Hava filtresi değişti.
El freni ayarı yapıldı.
Ön diskler değişti.( Bu giderken hiç aklımda yoktu.)
Ön fren balataları değişti.
Motor yağı konulan kapak contası değişti.
Yağ boşaltma civatası değişti.
Genel kontroller yapıldı.

Fiyat: 700 YTL.

Not: Unutmuşum...araba s60.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 9 Eylül 2009; 5:22:20 >

Eğer sen kaba ve katı yürekli olsaydın, onlar senin etrafından dağılıp gitmişlerdi.

104 Mesaj
10 Eylül 2009; 3:53:11 

Teşekkür birde bu bakımlar periyodik değil midir yani km si veya yılı dolduğunda yapılır. ayrı olarak açıklayabilir misiniz ?
bir aracın bakımı hangi zamanlarda yapılır ne zaman ne yapılır gibi.

Tabiatı bir büyük sözcük gibi görürsen, hatta sözlük olarak görürsen; yazı yazmak da kolay, düşünmek de kolay, yaşamak da kolay, ölmek de kolay...

11223 Mesaj
10 Eylül 2009; 4:33:04 

quote:

Teşekkür birde bu bakımlar periyodik değil midir yani km si veya yılı dolduğunda yapılır. ayrı olarak açıklayabilir misiniz ?
bir aracın bakımı hangi zamanlarda yapılır ne zaman ne yapılır gibi.

Normal şartlarda periyodiktir tabi. Ama bu kul yapısı sonuçta. Periyodik bakım zamanı gelmeden bir sorun çıkartabilir, veya senin bazı ihtiyaçların bu bakım zamanını öne almana sebep olabilir. Mesela atıyorum uzun yola çıkacaksındır. Bakım zamanına daha 3 bin km. vardır ama gönlün rahat etsin diye erkenden yağını, filtrelerini vs. değiştirtirsin.

Bunun yanı sıra benim bildiğim yetkili servislerdeki bakım süresi 20 bin km.de bir imiş. Fakat o bahsi geçen Gençler servis'in bana söylediği "Sen onlara bakma. 10 binde bir yağının vs. değişmesi iyi olur." şeklinde idi. Bence de mantıklısı bu.

Fren disk ve balataları ise kullanmaya çok bağlı olduğundan durum tespiti yapılıp o şekilde değiştirilmesi uygun olur. Kimi sert kullanır 30 binde disk bitirir, kimi 100 bin km. yapar.

Triger kayışının değişim süresi ise 120 bin km. deniyor. Ama sanırım benim kibi çok km. yapmayan ve kısa mesafelerde arabasını kullanan biri için daha erken sürelerde değişime gitmesi daha doğru olur. Çünkü benim şartlarımda yıllık 10 bin km. yapıyor olsam triger değişimi için 12 sene beklemem gerekir ki o sürede kayış hiç kullanılmasa gene görev yapmaz hale gelir.

İşte dostum...bakımlar hem periyodik hem değil diyebiliriz. Duruma şartlara göre hareket etmekte fayda var.

Ayrıca yanlış yönlendirmiş de olmıyayım, diğer Volvo modellerinde dizel olanlar gibi bahsettiğim bazı bilgiler değişiklik gösterebilir.

Eğer sen kaba ve katı yürekli olsaydın, onlar senin etrafından dağılıp gitmişlerdi.

104 Mesaj
10 Eylül 2009; 4:43:33 

aydınlattığın için teşekkür ederim. arabanın genel bakımı yağının değişmesi bunlar çok önemli zamanında yapılmalı tabi ki..
dizel aracın bakımının daha maliyetli olduğunu biliyorum sadece

onun dışında belki konu bu değil ama c30 un dizelini önerir misiniz ?antalyada servis sorunum olur mu?
forumda araştırıyorum hala karar vermiş değilim hangi arabayı alacağıma

11223 Mesaj
10 Eylül 2009; 4:47:05 

quote:

aydınlattığın için teşekkür ederim. arabanın genel bakımı yağının değişmesi bunlar çok önemli zamanında yapılmalı tabi ki..
dizel aracın bakımının daha maliyetli olduğunu biliyorum sadece

onun dışında belki konu bu değil ama c30 un dizelini önerir misiniz ?antalyada servis sorunum olur mu?
forumda araştırıyorum hala karar vermiş değilim hangi arabayı alacağıma

Hiç bildiğim bir araç değil dostum. Kaç kere gördün desen, ya birdir ya iki. O bir tanesi de fuardaydı zaten. O yüzden bu sorunu diğer bilgili arkadaşlara havale ediyorum.

118 Mesaj
27 Eylül 2009; 19:56:02 

Ankaradaki servislerden biraz bahseder misiniz?
Yiğit'e gidenler memnun mu?

3756 Mesaj
27 Eylül 2009; 20:33:27 

Ankara'da yaşarken servisim Yiğit Volvo idi. Sadece ben değil, giden herkes memnundu. Nesli tükenmiş derecesinde iyi, yardımsever ve paragöz olmayan insanlar. Zaten Ankara'da daha iyi bir özel servis de yok.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

118 Mesaj
27 Eylül 2009; 20:59:01 

Teşekkür ederim. Umarım hala ordadırlar..

200 Mesaj
5 Ekim 2009; 19:42:35 

CINDIL volvo'ya ilk gidişimde memnun kalmama rağmen, internette biraz araştırınca herhalde yanlış değerlendirdim deyip tekrar gittim. ancak oradaki usta'nın bilgisizliğini şöyle anlatabilirim volvo s40 1.6d motorlu bir araç ben oradayken servise geldi adamla işte ford motoru vs geyiği yaparken oradaki usta aslında bunun bir isuzu motoru olduğundan bahsetti. tartışma olmasın diye he deyip geçtim. birde yağ olarak mobil 5w-30 kullanıyormuş kendisi ben 0w-30 un aslında tavsiye edilen yağ olduğunu söylediğimde buna da inandıramadım kendisini 5w-30 "çok üstün bir yağ" imiş. mühendis adama bu tür muğlak laflar batıyor sonuçta, bir daha zor uğrarım cındıl'a allah düşürmesin.

maslak'ta emrecen volvo servisinin iyi olduğunu duymuştum şimdi sizden Gençler'i duydum. Önemli olan orjinal parça kullanmaları ve işlerini düzgün yapmaları aslında çok fazla bir şey beklemiyorum servis olayından ama çok üstün bir yağ diye olaya girince adama patlak far ampülü bile değiştirtesi gelmiyor insanın.

70000 bakımına az kaldı, bakıma emrecen-demtaş-gençler servislerinden birine gideceğim. bakım sonrası tecrübelerimi paylaşırım.

quote:

Orijinalden alıntı: hesheit

Şeref usta gerçekten uçmuş 300tl bobin mi olur. Onun nesinin değişimi 400tl oluyor. Yetkili servis bile dört bujiye 150tl istemiyor.

Ben Avrupa yakasında Gençler Volvo'yu, Anadolu yakasında ise Demtaş'ı tavsiye ederim. En son bakımımı Gençler Volvo'da yaptırdım. Demtaş'a ise ben gitmedim ama giden arkadaş memnundu. Cındıl Volvo'dan ise memnun kalmayana rastladım; sahibini biraz çocukça bulmuş.

3756 Mesaj
6 Ekim 2009; 9:52:24 

Ben Gençler'i tavsiye ederim. Emrecan biraz pahalı. İki yıl önce ateşleme bobinine 150tl almıştı benden. Geçen hafta Gençler'de bunun 80tl olduğunu öğrendim.

Cındıl'a gelince; klima panelimin ampüllerinden biri kopmuştu. Elinde aynı ampülden yoktu. Fakat yok diyemedi tabii, para alacak ya! Seninkiler çıkma ampul diyerek üçünü birden değişti. Sonuç ne mi oldu? klima panelimdeki ampüller aslında yanıyor ama ışık görmek olası değil pek.

Demtaş da kendini çok över ama komple motor yaptıkları aracın bağlantı hortumlarını değiştirmedikleri için araç iki gün sonra yeniden motor ister hale geldi. Bu masraf tamamen kendi hataları olmasına rağmen üstlenmediler. Forumda yazılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 6 Ekim 2009; 9:53:36 >

[DH] VOLVO ARŞİVİ

3756 Mesaj
7 Ekim 2009; 12:20:06 

Resimden çok anlaşılmıyor ama şunu söyleyeyim kaskonuz varsa doğrudan yetkili servise gidin ya da kaskoyu bozmadan Auto King hakkınız varsa onlarla görüşün. Mutlaka ne yapıalcağı konusunda birkaç yerden bilgi alın ki orjinalliğini en az bozacak işleme karar verebilesiniz.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

410 Mesaj
7 Ekim 2009; 13:41:43 

Bildigim kadariyla benim kaskomla alakasi yok, cunku karsi tarafin hatasi ve onun trafik sigortasi karsilayacak. Zaten karsi tarafin koskosu da yokmus. Yetkili servise goturmeye gerek yok heralde cunku az bir masrafi var dendi ama hic bilmiyorum tabi... Auto King hakkim nasil oluyor onuda bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFlame -- 7 Ekim 2009; 13:59:51 >

1873 Mesaj
7 Ekim 2009; 14:59:22 

Geçmiş olsun frozen.
Yetkili servise götür hiç düşünme.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

200 Mesaj
8 Ekim 2009; 9:32:54 

karşı tarafın trafik sigortası ödüyorsa yetkili servise götürmemeniz için bir neden yok. karşı tarafa da size de bir masraf olmayacak nasıl olsa.

quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFlame

Bildigim kadariyla benim kaskomla alakasi yok, cunku karsi tarafin hatasi ve onun trafik sigortasi karsilayacak. Zaten karsi tarafin koskosu da yokmus. Yetkili servise goturmeye gerek yok heralde cunku az bir masrafi var dendi ama hic bilmiyorum tabi... Auto King hakkim nasil oluyor onuda bilmiyorum.

3756 Mesaj
9 Ekim 2009; 9:06:40 

FrozenFlame,
Yaşadıklarınıza çok üzüldüm. www.volvodemtas.com adresinden yukarıdaki adresi güncelledim. Telefon numaralarında ise bir değişiklik görünmüyor. Benimki sadece bir liste yapmaktı. Zaten bu servislerle yaşadıklarımızı da paylaşıyoruz.

Auto King hakkı ise şu: kasko şirketinizin Auto King denen ve ağırlıklı olarak kaporta çizik-göçük, koltuk-kokpit yırtık tamiri işlerine bakan bir firma ile anlaşması varsa, auto King'de bu işleri yaptırmanız kaskonuzu bozmanıza sebep olmuyor. Kasko şirketlerinin buradaki hedefi yetkili servislerde aynı işe yüksek ücret ödememek. Sizin kazancınız da kasko indiriminin devam etmesi.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

236 Mesaj
9 Ekim 2009; 11:12:49 

Ben aracımı aldığımdan beri Maslak'taki Evo'ya gidiyorum. Bakımlarda ve arızalarda işyerimede yakın olması sebebiyle orayı tercih etmiştim. Son yaşadığım olaydan sonra bir daha sanırım asla gitmeyeceğim oraya. Yaşadığım olay şöyle :

Aracımı 120 bin bakımına götürdüm (Araç 2001 model S40 bu arada). Ağır bakım olacağını ve 1000 liranın üzerinde masraf çıkacağını biliyordum. Zaten oradada söylediler 1200 lira civarı tutacağını. Servise bıraktım aracımı ve ekstra hiçbir çikayetim olmadığını sadece bakıma getirdiğimi bildirdim (Gerçi tek şikayet olarak klimanın geç devere girdiğini söyledim. Yani sıcaktan soğuğa ve soğuktan sıcağa geç geçiyordu. Çok rahatsız edici birşey değildi gerçi). Aracı inceleyip 3-4 saat sonra bana geri döndüler. Araçta bildirdileri masraf tam 4700 lira!!! (Aracı ikinci el olarak 20 bin liraya almıştım ). Ben gerçekten şaşırdım çünkü ne sürüşte, ne yol tutuşta veya herhangi başka bir yerinde en ufacık bir şikayetim yoktu. Sadece klimanın değişmesine 1500 lira fiyat bildirdiler (Klima değişmesi gerekiyormuş). Bende bakımın yanında anlattıklarına göre çok elzem olanlarını yaptırdım ve 1800 lira ödedim. Aslında bu şekilde kapansa olay yine şükür edeceğim. Aracı servisten aldıktan sonra ön tekerlekten "cirt cirt cirt" şeklinde ince bir ses geldiğini farkettim. Hızlanınca frekans artıyor, yavaşlayınca azalıyor. Geri götürdüm servise. Verilen cevap "Fren balataları değişti. O yüzden diske sürtüyor. Yerine alışınca düzelecek" (Tekerleği bile sökmeden kondu bu teşhis). Araçla 500 km'ye yakın yol yaptım, ses azalmıyor artıyor (Bu 500 km. 'yi şehir dışına gittiğim için yaptım. Yoksa sabredemedim o kadar). Tekrar götürdüm servise. Bu sefer tekerleği söküp baktılar. İkinci teşhis : "Lastikleri yeni değiştirmişsiniz. Değişiklik sırasında jant göbeğindeki bir parça düşmüş. Lastik yerinde oynadığı için ses yapıyor. Değiştirdiğiniz yere gidin, onlar hemen anlayacaktır problemi". Bir sabırla daha gittim lastikçiye. Adam baktı baktı birşey anlamadı. Tepem attı ve saat akşam 18:00 civarı. Yarın tekrar şehir dışına gideceğim. Bende bir lastik ustasına götürdüm evimin yakınındaki. Amacım sadece baktırıp problemi anlamaya çalışmak. Usta inceledi ve fren diskinin yamulmuş olduğunu gördü. Gerçektende fren diski gözlük camı formuna girmiş ve ilk teşhiste söylendiği gibi balatalar falan değişmemiş (Ustanın söylediği, diskin sadece düşürmekle veya çok sıcakken soğuk suya girmekle bu hale gelebileceği yönünde. Servise vermeden önce ses olmadığı için gene orada birşey yaptılar benim düşünceme göre. Ama bunu ispatlayamadığım için birşey yapamıyorum). Hepten tepem attı. Hemen faturaya baktım. Gerçektende balatalar ile ilgili bir kalem yoktu. Eğer olsaydı hayatımda ilk defa mahkeme yoluna düşecektim. Allah cezanızı versin deyip şehir dışında bir yerde değiştirdim ön diskleri ve balataları. Buradada verdiğim ücret işçilik dahil 250 lira (Bir önceki faturada yetkili serviste alınan para 500 liranın üstünde). Ne servis için nede başka bir amaç için bir daha asla EVO'ya gitmek yok. Aslında son birkez yedikleri naneyi yüzlerine vurmak için gideceğim. Allah kimseye servis belası bulaştırmasın.

[DH] VOLVO

68 Mesaj
15 Ekim 2009; 16:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Hokka

Ben aracımı aldığımdan beri Maslak'taki Evo'ya gidiyorum. Bakımlarda ve arızalarda işyerimede yakın olması sebebiyle orayı tercih etmiştim. Son yaşadığım olaydan sonra bir daha sanırım asla gitmeyeceğim oraya. Yaşadığım olay şöyle :

Aracımı 120 bin bakımına götürdüm (Araç 2001 model S40 bu arada). Ağır bakım olacağını ve 1000 liranın üzerinde masraf çıkacağını biliyordum. Zaten oradada söylediler 1200 lira civarı tutacağını. Servise bıraktım aracımı ve ekstra hiçbir çikayetim olmadığını sadece bakıma getirdiğimi bildirdim (Gerçi tek şikayet olarak klimanın geç devere girdiğini söyledim. Yani sıcaktan soğuğa ve soğuktan sıcağa geç geçiyordu. Çok rahatsız edici birşey değildi gerçi). Aracı inceleyip 3-4 saat sonra bana geri döndüler. Araçta bildirdileri masraf tam 4700 lira!!! (Aracı ikinci el olarak 20 bin liraya almıştım ). Ben gerçekten şaşırdım çünkü ne sürüşte, ne yol tutuşta veya herhangi başka bir yerinde en ufacık bir şikayetim yoktu. Sadece klimanın değişmesine 1500 lira fiyat bildirdiler (Klima değişmesi gerekiyormuş). Bende bakımın yanında anlattıklarına göre çok elzem olanlarını yaptırdım ve 1800 lira ödedim. Aslında bu şekilde kapansa olay yine şükür edeceğim. Aracı servisten aldıktan sonra ön tekerlekten "cirt cirt cirt" şeklinde ince bir ses geldiğini farkettim. Hızlanınca frekans artıyor, yavaşlayınca azalıyor. Geri götürdüm servise. Verilen cevap "Fren balataları değişti. O yüzden diske sürtüyor. Yerine alışınca düzelecek" (Tekerleği bile sökmeden kondu bu teşhis). Araçla 500 km'ye yakın yol yaptım, ses azalmıyor artıyor (Bu 500 km. 'yi şehir dışına gittiğim için yaptım. Yoksa sabredemedim o kadar). Tekrar götürdüm servise. Bu sefer tekerleği söküp baktılar. İkinci teşhis : "Lastikleri yeni değiştirmişsiniz. Değişiklik sırasında jant göbeğindeki bir parça düşmüş. Lastik yerinde oynadığı için ses yapıyor. Değiştirdiğiniz yere gidin, onlar hemen anlayacaktır problemi". Bir sabırla daha gittim lastikçiye. Adam baktı baktı birşey anlamadı. Tepem attı ve saat akşam 18:00 civarı. Yarın tekrar şehir dışına gideceğim. Bende bir lastik ustasına götürdüm evimin yakınındaki. Amacım sadece baktırıp problemi anlamaya çalışmak. Usta inceledi ve fren diskinin yamulmuş olduğunu gördü. Gerçektende fren diski gözlük camı formuna girmiş ve ilk teşhiste söylendiği gibi balatalar falan değişmemiş (Ustanın söylediği, diskin sadece düşürmekle veya çok sıcakken soğuk suya girmekle bu hale gelebileceği yönünde. Servise vermeden önce ses olmadığı için gene orada birşey yaptılar benim düşünceme göre. Ama bunu ispatlayamadığım için birşey yapamıyorum). Hepten tepem attı. Hemen faturaya baktım. Gerçektende balatalar ile ilgili bir kalem yoktu. Eğer olsaydı hayatımda ilk defa mahkeme yoluna düşecektim. Allah cezanızı versin deyip şehir dışında bir yerde değiştirdim ön diskleri ve balataları. Buradada verdiğim ücret işçilik dahil 250 lira (Bir önceki faturada yetkili serviste alınan para 500 liranın üstünde). Ne servis için nede başka bir amaç için bir daha asla EVO'ya gitmek yok. Aslında son birkez yedikleri naneyi yüzlerine vurmak için gideceğim. Allah kimseye servis belası bulaştırmasın.

merhaba,

servise gittiğinizde size çıkan ekspertiz listesinide buraya yazabilir misiniz neler yazılı . size verilen teklifin içinde fren disklerinizin ve fren balatarınızın değişmesi gerektiği size bildirilmemiş mi. bildirildiyse ; siz neden değişmesini istemediğiniz bir parçanın hesabını servise sormaya çalışıyorsunuz. klima dediğiniz şey klima konrol paneli olabilir mi ? servis size yapmadığı bir parçayı veya işçiliği fatura etmiş mi ?

5 Mesaj
25 Ekim 2009; 0:49:38 

Selam Arkadaşlar ;
yeni volvo servisi açılıyor izmir çınarlıda teçrübeli elemanlar yetkili servisten ayrılma tüm ekipmanları var ..yetkili servis kalitesinde hizmet verecek.. 15 sene volvo tecrübesi... tavsiye ederim herkese

VOLMAR OTOMOBİL VOLVO ÖZEL SERVİS 02324869397

1948 Mesaj
30 Ekim 2009; 21:42:16 

quote:

Orijinalden alıntı: volvorace

Selam Arkadaşlar ;
yeni volvo servisi açılıyor izmir çınarlıda teçrübeli elemanlar yetkili servisten ayrılma tüm ekipmanları var ..yetkili servis kalitesinde hizmet verecek.. 15 sene volvo tecrübesi... tavsiye ederim herkese

bunu yapmak yerine "biz şu şu kişileriz ve volvo konusunda şu şekilde tecrübemiz var o nedenle yeni volvo servisi açıyoruz, bekleriz" tarzında mesaj yazsaydınız en azından forumdakilerin güvenini daha rahat kazanırdınız.

58 Mesaj
26 Şubat 2010; 8:07:44 

ben cem taşanerle hüseyin ustanın servisine volvo yetkili servisdeki arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. volvo demtaşın fiyatlarının daha uygun olduğunu ve eski tanyolcu olduklarını söyledi. kaporta mekanik elektrik hertürlü hüzmeti veiryorlar. diğer demtaşla aralarındaki geçen olayları bilmiyordum. ama sonuç olarak ben hüseyin usta ve ekibinden memnunum. ustalıkları anlamında herhangi bir sorun yaşamadım. kullanılan malzeme ise sorun malzemelerinizi alıp servise gidebilirsiniz. ben öyle yapıyorum ekstra durumlar hariç. yetkili servisden parçaları alıp demtaşda yaptırabilirsiniz. dediğim gibi ustalık anlamında bir sıkıntı yaşamadım

2002 volvo v70 2.0 T (07.09- 02.10)
2006 volvo s60 T5 (02.10-08.10)
2007 volvo xc70 d5 (10.11-05.14)
2008 volvo xc70 d5 (05.14_.....

102 Mesaj
26 Şubat 2010; 13:39:38 

Selamlar... Forumda görüdügüm kadarı ile İzmirde 3 ay önce açılan VOLMAR servisin bilgileri yok. İzmirdeki kullanıcılar için benim gidipte memnun kaldığım VOLMAR Özel Volvo servisinin irtibat numaraları aşağıdaki gibidir. Gerekli bilgisayar ve ekipman donanımları mevcut ve oldukça bilgililer.

Kemal Usta * Serdar Usta
0554.5458198
0535.2444767

S60R
Run Away Train Never Comes Back

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Mart 2010; 23:29:41 

İstanbul/Maltepe'de Hikmet Usta GERÇEK VOLVO USTASIDIR ARKADAŞLAR.EN ESKİ VOLVOCULARDAN KENDİSİ.TAVSİYE EDERİM.BEN GİTTİM TANIŞTIM.

http://www.cindilvolvo.com/bizeulasin.html

366 Mesaj
5 Mart 2010; 10:55:37 

Merhaba arkadaşlar,
ben de 2000 model S80 sahibiyim,aracımı 130 binde bundan 3 sene once almıstım suan 192 binde,
ilk aldığımda bende özel servis aradım ve burdan bir arkadaşın tavsiyesiyle ÜÇLER ÖZEL SERVİSİ
Mehmet Onsekiz ile tanıştım.
İlk triger kayışımı değiştirdim (132 binde) ve ogün bugündür Üçler Özel servis Mehmet Bey ile çalışmaktayım. Kendisinden ve işçiliğinden çok memnunum ,volvo kullanıcısı arkadaşlarıma tavsiye ederim.
Not:Servisim orjinal parçalar kullanmaktadır.

hepinize kazasız bol keyifli sürüşler diliyorum

3862 Mesaj
20 Nisan 2010; 1:54:51 

Aman diyim DEMTAŞ VOLVODAN UZAK DURUN Ben yandım sizde yanmayın.

Arabanın bir yerini yaparken başka bir yerini bozuyorlar ve tabiki kabulde etmeyip kaypak davranışlar sergiliyorlar. Müşteri memnuniyeti diye bişey yok. Üfleseler para istiyorlar. Yoluncak kaz olarak bakıyorlar. Birde yukarda bir sürü atıp tutmuşlar. Onlarla daha çok uğraşıcam. O yüzden buradan attıkları kazıkla ilgili detaylı bilgi vermek istemiyorum. Gidecem ve bozdukları yerlerini yaptıracam. Arabadan soğuttular beni.

Orjinal servisten şaşmayın derim. Bunların attıkları kazıktan daha ucuza gelir en azından orjinal ve garantili olur. Bunlarda garanti fln yok. Nerden düştüm çok pişmanım...

"charcot-marie-tooth"

16 Mesaj
26 Nisan 2010; 1:33:55 

oncelıkle herkese ıyı gunler dılıyorum.

1997 model 2.0 850se t5 volvo almak uzereyım fakat bu arac hakkında hıc bılgım yok bana yardımcı olursanız cok sevınırm.

model 1997
km: 100000(ılk sahıbınden.
abs
klıma
aırbag (kac edet var bılmıyorum.)
lpg (zavollı)
koltuk ısıtma vs. vs.

fıyat 13000tl

1.fıyatı uygunmudur?
2.parca fıyatları nasıldır?
3.sık arıza yaparmı?
4.lpg ıle sehır ıcı ve sehır dısı ne yakar?
5.tavsıye edermısınız.?

lutfen yardımcı olun cok kafam karıstı.

bırde yıne ılk sahıbınden 106000km de 1991 model 2.0 940 gle var.ılk sahıbınde oda 11000tl. bırı 97 bırı 91 ama arasında kı fıyat farkı cok az neden sız ne onerırsınız.

3756 Mesaj
26 Nisan 2010; 8:55:02 

SEAWOLF,

İst'da oturduğunuza göre aracı alıp yukarıda telefon nosu ve adresi olan Maslak Gençler Servis'e gidin, Bülent ustaya gösterin. Bu araç alınır derse hemen alın. Fiyat konusunda da, ikinci el alım satım yaptığı için, fikir verir.

Ben olsam 850'yi tercih ederdim.

[DH] VOLVO ARŞİVİ

1 Mesaj
28 Nisan 2010; 10:54:14 

Bursa da var mı bildiğiniz bi servis

Uzaklaştırılmış
26 Mayıs 2010; 13:49:36 

quote:

Orijinalden alıntı: nemesis
Aman diyim DEMTAŞ VOLVODAN UZAK DURUN Ben yandım sizde yanmayın.

Arabanın bir yerini yaparken başka bir yerini bozuyorlar ve tabiki kabulde etmeyip kaypak davranışlar sergiliyorlar. Müşteri memnuniyeti diye bişey yok. Üfleseler para istiyorlar. Yoluncak kaz olarak bakıyorlar. Birde yukarda bir sürü atıp tutmuşlar. Onlarla daha çok uğraşıcam. O yüzden buradan attıkları kazıkla ilgili detaylı bilgi vermek istemiyorum. Gidecem ve bozdukları yerlerini yaptıracam. Arabadan soğuttular beni.

Orjinal servisten şaşmayın derim. Bunların attıkları kazıktan daha ucuza gelir en azından orjinal ve garantili olur. Bunlarda garanti fln yok. Nerden düştüm çok pişmanım...

DEĞERLİ NEMESİS MERHABA,BU SÜTUNLARDA SİZLERİ TAKİB ETME ŞANSIM MALESEF BELİRLİ PERYOT VE ZAMANLARDA SÖZ KONUSU OLABİLDİĞİ İÇİN DEMTAŞ VOLVO'DAN UZAK DURUN YAZINIZI YENİ FARKETTİM VE ÜZÜLEREK OKUDUM BUNUNDA SEBEBİ İSİM BENZERLİĞİNİN YANLIŞ ALGILAMAYA YOL AÇMA ENDİŞEM! BU KONUDA ŞAHSINIZDAN RİCAM EMİNİMKİ KARŞILAŞMA VE TANIŞMAMIZ OLMAMAKLA BERABER BAHSİ GEÇEN DEMTAŞ'IN CARDEM/DEMTAŞ VOLVO VE CARDEM VOLVO/DEMTAŞ İLE İSİM BENZERLİĞİ DIŞINDA İLGİSİ OLMADIĞINI İFADE ETMENİZ OLABİLİR.MALESEF CARDEM/DEMTAŞ OTOMOTİV 1985 KURULUŞ TARİHİNDEN BERİ KOŞUYOLU,TEPE NATILUS KARŞISI İBRAHİMAĞA MAH.ÇİÇEKLİ SOK.NO:17 ACIBADEM -KADIKÖY ADRESİNDE HİZMETİNE DEVAM ETMEKTE İKEN 1 YIL YANIMIZDA ÇALIŞAN CEM TAŞANER VE HÜSEYİN PAMUK ADLI ŞAHISLAR RIZAMIZ DIŞINDA VE HABERİMİZ VE BİLGİMİZ OLMADAN SAĞDA SOLDA ORTAĞIMIZ OLDUKLARINI VE MÜŞTERİLERİMİZE ÖRTÜLÜ VE GİZLİ ŞEKİLDE BURAYI KAPATIYORUZ DEDİKLERİNİ VE YENİ ADRESLERİNE YÖNLENDİRDİKLERİNİ BİR PAZAR GÜNÜ DÜKKANIMIZI BOŞALTMALARI İLE ÖĞRENDİK AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞTİ,BUDA YETMEZMİŞ GİBİ İLGİ VE ALAKALARI OLMADIĞI HALDE FİRMAMIZIN İSMİNİDE YENİ KURDUKLARI ŞİRKETLERİNE VERDİKLERİNİ ÖĞRENDİK VE BU DEMTAŞ ŞU ANDADA (DEMTAŞ VOLVO&PAMTAŞ VOLVO) OLARAK YENİ BİR İSİM VE SERVİSMİŞ GİBİ O KÖTÜ REFERANSI UNUTTURMAYA ÇALIŞIYOR.BU MARKA VE İSİM İLE(DMTAŞ VOLVO&PAMTAŞ VOLVO) VE YUKARIDA İSMİNİ ZİKRETTİĞİM C.T VE H.P ADLI ŞAHISLARLA RIZAMIZ DIŞINDA KULLANDIKLARI İSİM BENZERLİĞİMİZ DIŞINDA HİŞ BİR HUKUĞUMUZ OLMADIĞINI DEĞERLİ ŞAHSINIZ NEZDİNDE İFADE ETMEK VE KONUYA AÇIKLIK GETİRMEK İSTERİM.BURDA BUNU YAZMAMIN SEBEBİ BU FİRMA SAHİPLERİ(PAMTAŞ VOLVO) İLETİŞİM ARAÇLARINI İYİ KULLANDIKLARI İÇİN BİR ŞEKİLDE KENDİLERİNE ULAŞAN DOST,MÜŞTERİ VE ARKADAŞLARIMIZA,BİZLERİ ŞAHSEN SORAN İNSANLARA ORAYI KAPATTIK YENİ YERİMİZ BURASI YADA MEHMET BEY ORTAĞIMIZ ORASI ŞUBEMİZ VEYA MEHMET AYRILDI BİZ DEVAM EDİYORUZ TÜRÜ CEVAPLARLA ETİK DIŞI DAVRANIŞLARINI SÜRDÜRMEYE DEVAM ETMELERİDİR.ALDIĞINIZ HİZMET VE KARŞILAŞTIĞINIZ MUAMELE BENİM YAŞADIKLARIMLA ÖRTÜŞMÜYORMU SİZCE!!BELKİ BU KADAR ÖZELE GİRME İHTİYACIM DOSTLARIMIN BAŞLIĞINIZI DİKKATE ALIP BENİ UYARMALARININ BİZDE YARATTIĞI HASSASİYETİN SONUCU OLDUĞUNDAN SİZ VE DEĞERLİ OKUYUCULARINIZIN ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZI UMUYOR VE SAYGILAR SUNUYORUM..inş.yük.müh.mehmet DEMİRTAŞ. CARDEM /DEMTAŞ OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-DEMTAŞ VOLVO/CARDEM-DEMTAŞ SİGORTA Gn.Md

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
26 Mayıs 2010; 14:35:47 

CARDEM/DEMTAŞ OTOMOTİV(216 339 59 59)VOLVO-SAAB VE MAZDA-HONDA-TOYOTA-NİSSAN GİBİ ARAÇLARA 30 YILLIK BİR DENEYİM VE BİRİKİMİN OLUŞTURDUĞU TECRÜBE İLE,UZMAN KADRO EŞLİĞİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.HİZMETİMİZ BİLGİSAYARLI(DİAGNOSTİK) TEST CİHAZI EŞLİĞİNDE ARIZA TESPİT VE TESTİ,MOTOR-MEKANİK-ELEKTRİK TAMİR-BAKIM-ONARIM VE GENEL VE PERİYODİK BAKIM,ŞASİ ÇEKME-KAPORTA VE FIRIN BOYA UYGULAMALARINI-FENNİ MUAYYENE-RUHSAT TESCİL-EGZOST EMİSYON ÖLÇÜMÜNÜ VE DAHİ OTOMOBİLE DAİR TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK DÜZEYDEDİR.ARACINIZIN ORJİNALLİĞİNİ BOZMAYACAK KAPORTA İŞÇİLİĞİ VE ZORUNLU HALLERDE KAPORTADA PARÇA DEĞİŞİMİ,FIRIN BOYA UYGULAMALARINDA SPEKTROFOTOMETRE İLE BOYA ANALİZİ İLE ESKİTİLMİŞ BOYA UYGULAMAMIZ VE ÇIKAN SONUÇ İLE BU KEZ BİZ SİZ ARAÇ SAHİPLERİNE SORUYORUZ ARACINIZIN HANGİ PARÇASININ BOYANDIĞINI ANLAYABİLİRMİSİNİZ GİBİ DAHA NİCE MÜKEMMELE YAKIN HİZMET,GARANTİLİ MEKANİK PARÇA DEĞİŞİMİ VE EKONOMİK MALİYETİ VE ÖDEME KOLAYLIĞI OLAN ÇÖZÜMLER..CARDEM/DEMTAŞ..ITs SERVİCE PARTNERS..216 339 59 59....532 321 00 25...530 252 13 98..SERVİS 24...7/24 SERVİS HİZMETİ..KOŞUYOLU,TEPE NAUTİLUS AVM(ACIBADEM CARREFOUR)KARŞISI,İBRAHİMAĞA MAH.NO:17 ACIBADEM-KADIKÖY-İSTANBUL/CARDEM/DEMTAŞ-İnş.yük.müh.mehmetDEMİRTAŞ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

11223 Mesaj
14 Haziran 2010; 17:59:13 

İşyerinde alışveriş yaptığımız bir abi, Florya'da bir Volvo özel servisinden bahsetti. Bugün kartını almış getirmiş.

Emrecan Otomobilcilik

Adres : Beşyol Sanayi Sitesi, Beşyol Mahallesi İnönü Caddesi 4.Blok No:4-5 Florya, Küçükçekmece-İstanbul
Telefon : 0 212 579 13 50 / 0 212 579 98 71
Acil Telefon : 0 530 404 19 39
Fax : 0 212 579 98 71
E-Posta : info@emrecanotomobilcilik.com
web: http://www.emrecanotomobilcilik.com/Default.aspx

Henüz gitmişliğim yok. Dolayısıyla memnuniyet veya memnuniyetsilik belirtemeyeceğim. Yine de listede bulunsa iyi olur diye düşünüyorum.

20 Mesaj
21 Temmuz 2010; 16:16:29 

arkadaşlar viking volvo özel servisi, İstanbul Avrupa yakasında maslak atatürk sanayide hizmet veriyor. Yeni açtığı web sitesinden randevu alarak gelenlere ise, bakım ve yedek parçalarda %20 indirim sağlıyor. Mutlaka bir bakın derim.

Volvo Özel Servis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvotr -- 21 Temmuz 2010; 16:18:34 >

Volvo Özel Servis
Adres: Atatürk Oto San. Sit. 2. Kısım 3. Sok. No:46-47 Maslak / İstanbul

Telefon: (0212) 276 92 13 / 286 06 02 Fax: (0212) 286 05 40

7/24 Acil yol yardım: (0532) 407 16 46

1948 Mesaj
21 Temmuz 2010; 17:32:09 

@HiGHWAYMOUSE

eğer bahsedilen emrecan otomobilciliğin emrecan volvo ile alakası varsa iyi bir firmadır.

Uzaklaştırılmış
11 Ağustos 2010; 19:43:33 

......216 339 59 59...VOLVO ÖZEL SERVİSİ ...CARDEM DEMTAŞ ...KOŞUYOLU ,TEPE NAUTİLUS AVM KARŞISI,İBRAHİMAĞA MAH. ÇİÇEKLİ SOKAK.NO:17..KADIKÖY.(lada servisi GÜNDÜZ oto-ÇAĞDAŞ oto galeri sokağındayız--- ...cardemdemtaşotomotiv[font="Verdana"][/font]

0

Ekteki dosya (1)

210 Mesaj
12 Ağustos 2010; 18:03:47 

Arkadaşlar Anadolu yakasında yukardaki servislere ek olarak Altunizade'de bulunan EVO Bosch Car Service'den de hizmet alabilirsiniz. Çoğunuz EVO markasını tanır, Maslakta Volvo Yetkili Servisi ve Mazda Yetkili Satış ve Servisi olan firmanın yan firması Altunizade Capitol'un yanında aracınızla ilgili her türlü mekanik, elektrik-elektronik, periyodik bakım, detaylı temizlik, kaporta boya, rot balans vb. gibi hizmeti verebilmektedir. Serviste Bosch'un orjinal eşdeğeri olan yedek parçaları ile aracınızın markasının orijinal parçaları da bulunmaktadır. Yetkili servis tecrübesi bulunan ve Bosch'un teknik eğitimlerine katılmış olan personeli ile arıza çözüm konusunda da iddalı bir servis olan EVO Bosch Car Service'te Servis Müdürlüğü görevimi yürütmekteyim. Kendim Elektrik Mühendisiyim ve Otomotiv Mühendisliği Yüksek lisansım bulunmakta. Sizlere servisimizde sahip olduğumuz kurumsal ve teknik alt yapı ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliriz.

İletişim ve ulaşım bilgileri için: www.evo-boschcarservice.com veya 0216 4742425'ten servis danışmanımız Doğan Bey'e ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumpenstudent -- 13 Ağustos 2010; 9:41:21 >

5127 Mesaj
8 Eylül 2010; 1:11:03 

quote:

Orijinalden alıntı: alpergalip

Selamlar... Forumda görüdügüm kadarı ile İzmirde 3 ay önce açılan VOLMAR servisin bilgileri yok. İzmirdeki kullanıcılar için benim gidipte memnun kaldığım VOLMAR Özel Volvo servisinin irtibat numaraları aşağıdaki gibidir. Gerekli bilgisayar ve ekipman donanımları mevcut ve oldukça bilgililer.

Kemal Usta * Serdar Usta
0554.5458198
0535.2444767

Bugün oradaydım ilk kez gittim, gayet ilgililer.60.000 bakımını yaptırdım.Ekstra hiç bir şey değişmesine gerek görmediler.Fiyatlar zaten yetkili servise göre nerdeyse yarıyarıya uygun

177 Mesaj
5 Nisan 2011; 19:55:41 

S40 triger setiinin değişimi kaç yeni türk liralık bir hasara yol açar cebimizde tecrübesi olan var mı?
Bir de bu triger setinin de orjinali yan sanayisi vs gibi dümenleri var mı bildiğimiz?

İstanbul Pamtaş mıdır nedir bir özel servis var eskiden Demtaş mıymış onun adını mı çalmış ne haltsa tam anlayamadım artık şu ana kadar.
İyi-kötü tecrübesi olan var mı?

3862 Mesaj
10 Nisan 2011; 4:13:13 

evt benimkininde triger seti değişim vaktı geldi. Orjinal servis 1000tl gibi bi fiyat çıkarır. Çakma servislerdede 500-600a fln yaparlar diye tahmin ediyorum

"charcot-marie-tooth"

3756 Mesaj
10 Nisan 2011; 11:34:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15
S40 triger setiinin değişimi kaç yeni türk liralık bir hasara yol açar cebimizde tecrübesi olan var mı?
Bir de bu triger setinin de orjinali yan sanayisi vs gibi dümenleri var mı bildiğimiz?
İstanbul Pamtaş mıdır nedir bir özel servis var eskiden Demtaş mıymış onun adını mı çalmış ne haltsa tam anlayamadım artık şu ana kadar.
İyi-kötü tecrübesi olan var mı?

Gençler Volvo'da Ekim 2010 idi sanırım değiştim. Tümü orijinal parçalarla sanırım 450tl gibi bir rakam çıkıyor.