- x
iphonedaki müzikleri PC ye aktarma !!!!!!
43 Cevap44525 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

715 Mesaj
6 Kasım 2008; 15:30:32 

arkadaşlar forumda sürekli okuyorum.. iphone daki müzikleri pc ye aktarma yok deniyor. Lütfen yanlış yorumları yazmayın..insanların müziklerinin silinmesine sebeb oluyorsunuz..

İphonedaki müzikleri pc ye aktarmak mümkün. öğrenmek isteyen özelden bana yazabilir.

ozelden dedim cunki program paylasımı yasak zannediyordum. özür dilerim.. o zaman süre kısıtlamalı olarak yazıyorum..

CopyPod iPod'unuzdaki müziklerinizi bilgisayarınıza transfer etme, kopyalama ve yedekleme gibi işlemlerinizde size yardımcı olacak kullanışlı bir araç. Program bir kısmı bozulmuş ya da virüs bulaşmış dosyalarınızı da kurtarmayı deniyor. Kopyalama ve düzenleme işlemlerinizi daha düzenli olsun diye kullanabilirsiniz. Şarkılarınız hakkında birçok bilgiyi değiştirebilirsiniz. Transfer işlemlerini de hızlandırıyor.

dosyanın linki
http://www.copypod.net/bin/CopyPod_Suite_v1.12.exe

dosyayı indirin.. itunesi acın. cihazı kablo ile baglayın..indirdigiz dosyayı calsıtırın. cıkan ilk ekranda en bastaki
copy trans v2.62 yi tıklayın. sonra bir ekran gelecek iphonu tanıyacak. sol ust kosede iphone 3g yazısını goreceksiniz. ondan sonra müzikleriniz assagıda listelenmeye baslayacak. hangi muzigi istiyorsanız onu tıklayıp folder ı tıklayacaksınız. nereye kopyalayacagınızı soracak yol secip ok demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 6 Kasım 2008; 16:27:35 >

iphone 4S 16GB , ipad 2 3G 16 GB
Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene , hiç kimse yardım etmez.

188 Mesaj
6 Kasım 2008; 15:58:36 

Özelden yazmak yerini bildiklerinizi burada herkes ile paylaşsanız daha iyi olmaz mı ?

991 Mesaj
6 Kasım 2008; 15:58:59 

quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

arkadaşlar forumda sürekli okuyorum.. iphone daki müzikleri pc ye aktarma yok deniyor. Lütfen yanlış yorumları yazmayın..insanların müziklerinin silinmesine sebeb oluyorsunuz..

İphonedaki müzikleri pc ye aktarmak mümkün. öğrenmek isteyen özelden bana yazabilir.

Neden özelden buradan anlatsan ayıp mı olur? Ha illegal paylaşımsa onu bilemem...Mesela bu yazılım var.. Rahatlıkla yapılabiliyor ben de yani öğrendim... Buradan paylaşayım
Transfer song/video from iPhone to computer.
When use Tansee iPhone Transfer copy iPhone songs out?
- Backup songs in iPhone to PC.
- Copy iPhone songs to new computer or notebook.
- Computer crashed.
- Share your iPhone songs with friends.
- Copy all songs to a new iPhone.
- iPhone music/video to iPhone 3G transfer.

LINK
http://www.tansee.com/iphonetransfer.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaluga -- 6 Kasım 2008; 16:00:27 >

http://kemalguven.com
http://vimeo.com/kemalguven

298 Mesaj
6 Kasım 2008; 20:48:45 

Telefonun jailbreak olup olmaması önemli mi

Imkansızı başarırız, mucize zaman alır..

991 Mesaj
7 Kasım 2008; 0:03:20 

quote:

Orjinalden alıntı: MrCooL

Telefonun jailbreak olup olmaması önemli mi

Önemsiz...

http://kemalguven.com
http://vimeo.com/kemalguven

4826 Mesaj
7 Kasım 2008; 0:11:53 

Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

Dolayisiyla kimin bilgisayarina muzik aktarmak istesek o halde o bilgisayara once iTunes, sonra da bu programlardan birini yuklemeliyiz degil mi?

Dip Not: Olme essegim olme :)

715 Mesaj
11 Kasım 2008; 10:02:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Onur__

Bu heralde telefondaki muzikleri baska birinin bilgisayarina atmak istedigimizde isimize yarayacak degil mi? Ne de olsa kendi bilgisayarimizda olan muzikleri telefona atabiliyoruz.

Dolayisiyla kimin bilgisayarina muzik aktarmak istesek o halde o bilgisayara once iTunes, sonra da bu programlardan birini yuklemeliyiz degil mi?

Dip Not: Olme essegim olme :)

öyle deme kardesim bilgisayarına format attıgını dusun yada bozuldugunu veya iphone cihazının yeniden kurulması gerektigini ve bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını.. ne yapacaksın ya muzikleri hafızanda tutup yeniden indireceksin yada bu muziklerin kopyasını alacaksın. sonucta benim soylemek istedigim iphone cihazdaki muzikler kopyalanabiliyor kısmı. bazı arkadaslar mumkun degil dedikleri icin konuyu acma geregi hissettim o kadar..

iphone 4S 16GB , ipad 2 3G 16 GB
Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene , hiç kimse yardım etmez.

4826 Mesaj
12 Kasım 2008; 1:14:28 

quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

öyle deme kardesim bilgisayarına format attıgını dusun yada bozuldugunu veya iphone cihazının yeniden kurulması gerektigini ve bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını.. ne yapacaksın ya muzikleri hafızanda tutup yeniden indireceksin yada bu muziklerin kopyasını alacaksın. sonucta benim soylemek istedigim iphone cihazdaki muzikler kopyalanabiliyor kısmı. bazı arkadaslar mumkun degil dedikleri icin konuyu acma geregi hissettim o kadar..

Peki yukarida "bazı parcalarının bilgisayarda olmadıgını" demissiniz de zaten telefonumuzdaki parcalar mecburen bilgisayarimizda olan parcalar degil mi, sonradan herhangi bir sekilde bilgisayarimizdan silinir ise.. mi demek istiyorsunuz yani.

Neyse aydinlattiginiz icin tesekkur ederim, illaki herhangi bir nedenden dolayi bu tarz bir isleme ihtiyaci olan olabilir.

1 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:18:01 

allah razı olsun senden kardes sabah beri arıom bi sürü program indirdim sonunda buldum saol=)

362 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:36:25 

hdd ye partition acarım ya da dvd ye kopyalarım daha iidir... ama isteyen kullanır tabii

Ankarada oturan arkadaşlar için her türlü iPhone hakkında destek verebilirim. maksat ücret değil, yardım etmek olsun. pm atarsanızda msn den destek verebilirim sorunlarınız için.

456 Mesaj
28 Nisan 2010; 12:33:58 

mükemmel bir paylaşım.tşkler

YA OLDUGUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL
05323375110
imuratk1974@msn.com

2737 Mesaj
28 Nisan 2010; 13:00:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ctokay

hdd ye partition acarım ya da dvd ye kopyalarım daha iidir... ama isteyen kullanır tabii

Diyelim ki yazlığa gittin başka bi bilgisayar var orda.
iPhone ' a bi dosya atman gerekiyo o zaman ne yapacaksın. Bi o dosya için içindeki herşeyin silinmesine göz mü yumacaksın ?
İstersen partition aç boş bırak içini ama pek bi işe yaramaz heralde

MILAN | GALATASARAY | LAKERS
MCLAREN MERCEDES | LEWIS HAMILTON
XBOX LIVE : HyperionOgul92 | PSN : LHyperion

3 Mesaj
30 Nisan 2010; 13:08:56 

Nasıl Bi salaklık yaptığımı anlatamam.
İndirdiğim tüm albümleri İtunesta düzenledim işte şarkı sözü falan veseiresi. Bilgisayarımdakiler yine o reklamlı halleriyle duruyo.
Tekrar o kadar uğraşmam gerekiyodu.
İmdadıma sizin bu program yetişti.
Yani ne kadar teşekkür ettiğimi tahmin edebilirsiniz.
Cennet yüzü görün.

1623 Mesaj
26 Temmuz 2010; 11:37:33 

öyle bir işime yaradı ki program anlatamam... yeni sürümü cıkmış. çok teşekkür ederim emeginize ellerinize saglık...

Sistem 1-) i7 3770K@ 4,4 ghz.-Cooled By Sycthe Ninja 2 REV-B /ThermalTake Xaser VI DuNE MoD / Corsair 2000 mhz cl9 / Gigabyte Z77x ud3h wifi bluetooth/ Creative X-FI Platinium FATAL1TY Champion / 28" Viewsonic vx2853wv 23" Fujitsu / corsair force3 gt 120 gb sata3 western black 2tb Seagate 1,5 Tb Samsung 1.5 Tb / Asus 24b1lt NEC 3551 Lightscribe Labelflash / Skystar 2.6d / Linksys Wireles - N WAG325/ Logitech G700 G510 / Saphire 7850 oc. 2 gb / Logitech Z5400 Digital / Gigabyte ODIN GT 800Watt Göstergesi / Logitech Cordless Rumblepad 2 wireless®
Sistem 2-)i7 860@ 3,8 Ghz 2x2 gb Micron d9dkt 1800 cl8 120 gb ocz Agility 3 HackOs X MLion 10.8.3 Win7 Ult.
Galaxy sIII 16gb Blue with Sennheiser CX500

3559 Mesaj
26 Temmuz 2010; 12:02:24 

Bu programı kullanmak için jailbreak yapmaya gerek varmı

HEP DESTEK
TAM DESTEK

35 Mesaj
26 Temmuz 2010; 19:06:01 

Jailbreak yapmaya gerek yok ya da jailbreak li ise orjinale dönmeye gerek yok. Vakti zamanında ben de kullanmıştım.

Benim gibi düzenli bir arsivciyseniz size göre bir prog.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12 Mesaj
24 Kasım 2010; 7:45:18 

peki sadece iphone için mi bu program? bir tanıdığımda eski model bi ipod var ve içinde baya arşivlik müzik var ve kimseye vermiyo bişey olcak diye, onda da işe yarar mı sonra papaz olmayayım adamla :) (bu arada ipod sahibi bilgisyardan falan anlamıyor bir arkadaşı yüklemiş 8gb sağlam bi arşiv ve tekrar o arkadaşa ulaşamıyoruz ona göre :) )

939 Mesaj
24 Kasım 2010; 9:50:29 

3 bilgisayarimi aktif olarak kullaniyorum. Baya isime yarayacak gibi

672 Mesaj
28 Kasım 2010; 4:31:35 

tamamen karın ağrısı iPhone kullanıcısıyım ama bu herşey güzelde bu olay saçma

161 Mesaj
28 Kasım 2010; 5:00:44 

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

tamamen karın ağrısı iPhone kullanıcısıyım ama bu herşey güzelde bu olay saçma

yok be kardeş öyle deme. Birilerinin işine yarıyor olabilir. Geniş bir vizyon sahibi olmakta fayda var.

Tanrı Her Kuşa Yemini Verir , Ama Yemi Yuvaya Bırakmaz...

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
4 gün 18 sa. 34 dk. kadarı kaldı.
22 Ocak 2011; 11:33:53 

Çok faydalı oldu tüm MP3lerim ipodtouchin içindeydi şimdi pcye atabilecem sagol dostum

2746 Mesaj
22 Ocak 2011; 12:00:12 

eyvallah

21 Mesaj
17 Mayıs 2011; 11:59:17 

teşekkürler böyle bir program arıyordum

77 Mesaj
19 Ağustos 2011; 1:00:04 

teşekkürler gerçekten hayat kurtaran bi program

277 Mesaj
21 Ağustos 2011; 3:44:01 

copy trans çok güzel çalışıyor ama benim sorunum iphonedaki fotoları almak fotoğraflar için copy trans photo var ama oda sadece iphone göndermek için iphondakileri almak için değil

www.minimintan.com

484 Mesaj
31 Ağustos 2011; 9:44:30 

copy transı full yapmanın bir yolu varmı acaba? 100 şarkıdan fazlasını alamıyorumda

908 Mesaj
2 Ekim 2011; 23:24:54 

Arkadaşlar bi akrabamızın elinde ipohone var ve içinde 25 e yakın orj. Albüm var.ben bunları hem albümlerin hem ipohone nun orjinalliğini bozmadan bu programla kopyalayabilir mym??

3198 Mesaj
10 Kasım 2011; 12:10:52 

bu copytrans'ın full versiyonu var mı? veya önerebileceğiniz başka bir program?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

2396 Mesaj
18 Kasım 2011; 13:02:21 

.bende full unu arıyorum

PSN : CelalTR

Bilgisayar Mühendisi

419 Mesaj
19 Kasım 2011; 9:27:49 

olurmu dedim, denedim oldu

612 Mesaj
19 Kasım 2011; 22:18:58 

Evet gzl

21 Mesaj
7 Ocak 2012; 12:57:49 

usta allah senden razı olsun öyle bi sorunumu çözdün ki sabah 8 den beri bu sorunu çözmeye uğraşıorum sağolasın ..

fsdhgmjöhmh

2405 Mesaj
7 Ocak 2012; 15:50:52 

Hort olmuş.

iTools kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

269 Mesaj
7 Ocak 2012; 20:16:30 

quote:

Orijinalden alıntı: appsesuar

i-Flash Drive driye bir cihaz var arkadaşlar.Bşr tarafı usb, diğer tarafı 30 pin iphone /ipad girişli flash disck. Bu cihazla itunes kullanmadan bilgilerinizi (resim, müzik, video, pdf, word, excel, vs.vs. )PC/MAC ve iphone/ipad arasında rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
8GB / 16GB /32GB olmak üzere 3 modeli mevcut.
Aynı zmanda contact backup özelliği sayesinde tek dokunuşla tüm telefon rehberinizi flash disk içerisine de yedekleyebiliyorsunuz.

Benim gibi iTunes kullanma özürlü arkadaşlara şiddetle önerilir

Nereden kaça aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

95 Mesaj
8 Ocak 2012; 1:03:57 

Saolun

PC MÜH.

1645 Mesaj
16 Şubat 2012; 21:36:08 

http://www.getsharepod.com/download/

sınırsız müzik aktarılabiliyor süper program tavsiye ederim

Gele gele geldik bir kara taşa
Yazılanlar gelir sağ olan başa
Bizi hasret koyar kavim kardaşa
Bir ayrılık, bir yoksulluk, bir ölüm..

Nice sultanları tahttan indirir
Nicesinin gül benzini soldurur
Niceleri dönmez yola gönderir

3138 Mesaj
27 Şubat 2012; 22:17:16 

ilk programı yayınlayan arkadaşa teşekkür ederim kurdum bu programı ve 6 gb arşivi kurtardım eyvallah hakkını helal et...

Toca race driver

12 Mesaj
10 Mart 2012; 6:51:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

ilkerring buyuksun eywallah

1645 Mesaj
10 Mart 2012; 9:49:46 

quote:

Orijinalden alıntı: bafuhan

ilkerring buyuksun eywallah

önemli değil kardeşim. harika program. bir çok denediğim oldu ama bu mükemmel bir program.

Gele gele geldik bir kara taşa
Yazılanlar gelir sağ olan başa
Bizi hasret koyar kavim kardaşa

Nice sultanları tahttan indirir
Nicesinin gül benzini soldurur
Niceleri dönmez yola gönderir

238 Mesaj
10 Mart 2012; 13:32:58 

iTools iphone'un basit dosya yöneticisi gibi birşey, onunla rahatlıkla yapabilirsiniz.

İnsanlarda iki gözden gelen görüntülerin senteziyle oluşan yeni görüntü (gördüğümüz görüntü) 120 derecelik bir açıya sahiptir.

twitter: @121derece

17 Mesaj
30 Mayıs 2012; 20:58:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

süper programmış hakikaten

eyvallah

918 Mesaj
1 Ağustos 2012; 16:48:41 

teşekkürler

Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü

1 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:04:58 

mrb bu programı kurdum evt calsııyo evt ama muzık bılgısayarıma atamadım resımlı anlatırmısınız tesekkurler

1195 Mesaj
23 Temmuz 2014; 14:45:59 

quote:

Orijinalden alıntı: B. Bulut

iTools iphone'un basit dosya yöneticisi gibi birşey, onunla rahatlıkla yapabilirsiniz.

dostum ne muradın varsa olur inşallah harddiskim bozulunca napıcam diye düşünüyodum en azından bir kısmını kurtardım 30 gb müzik vardı 17 gb ını kurtarabildim kalanıda telefona sığamadığı için atamamıştım zaten

VOLVO,SAAB,SCAINA,H&M,IKEA,AVICII,SHM,LOREEN,ICONO POP,ERICSSON' UN İSVEÇ ÇIKIŞLI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ?
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » iphonedaki müzikleri PC ye aktarma !!!!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359