Şimdi Ara

Legend of the Seeker (2008-2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
887
Cevap
0
Favori
58.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dizi 1 Kasım'da Amerika'da ABC kanalında yayınlanmaya başladı.

Terry Goodkind'in, The Sword of Truth adlı kitap serisinden uyarlanan fantastik bir dizi.

Bir kahin ölüm döşeğinde, gelmiş geçmiş en kötü insan olan Darken Rahl'ı öldürecek olan, gerçek bir Arayıcının doğacağı kehanetinde bulunur. Darken Rahl, adamlarını gönderip yeni doğan tüm çocukları öldürtse de gerçek Arayıcı olan çocuk, bir büyücü tarafından sınırın diğer tarafına kaçırılır. Arayıcı, aslında kim olduğunu bilmemektedir. 23 yıl sonra bir Confessor, büyücüye gelerek Arayıcı'yı bulmasında yardım etmesini ister...

Oyuncular :
    Bridget Regan, Craig Horner, Danielle Cormack, David de Lautour, Jay Laga'aia, Jessica Marais, Craig Parker, Bruce Spence

Fragman :
    http://www.youtube.com/watch?v=18Wb2yAUddg

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• güzel bir diziye benziyor alt yazıları varmı acaba bu arada sam rami yönetmenlik koltuğunda imdb öyle gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 6 Kasım 2008; 13:39:54 >
  • Evet ilk bölümün altyazısı yayınlandı.
    http://www.divxplanet.com/sub/s/104831/Legend-of-the-Seeker.html

Birinci bölüm bir buçuk saat bu arada.
  • Irklar savaşı falan mı?
  • bakalım merlin'den iyimi.
  • lotr havası esio hafif
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinho_1

lotr havası esio hafif

esiyor hemde bayağı bir esiyor birde lotr daki haldir i oynayan eleman burda baş rolde oynuyor
  • Başrolde oynayan Craig Horner.
    Haldir dediğin Craig Parker. Darken Rahl karakterini canlandırıyor. Yani kötülüğün lordu.
  • pilot bölümü iyi bir film tadındaydı, umarım böyle devam eder.
  • Yalnız hikaye aynı bizim Türk filmleri gibi. :D Ya demekki bu hikaye heryerde satıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tàlhà

Yalnız hikaye aynı bizim Türk filmleri gibi. :D Ya demekki bu hikaye heryerde satıyor.

6 kasım,konun yeni açıldığı saatlerde ben de tam bunu yazacaktım vazgeçtim.
    bize de +1 demek düşer.
  • Pek ilgi çekmedi bu dizi galiba ama yine de duyuralım.
    İkinci bölüm ve altyazısı yayınlandı.
    http://www.divxplanet.com/sub/s/104831/Legend-of-the-Seeker.html
  • İzleyenlerden yorum alalım nasıl bir dizidir sıkar mı arkadaşların yorumları kafamı karıştırdı.Fragman çok hoşuma gitti ama fragmana aldanmamak lazım.
  • gercekten cok güzel bir dizi türkiyede bayağı takip eden kişiler var tavsiye derim lotor havasında biraz dizi ama cok sağalam bir dizi
  • Ben izliyorum.Prison Break veya Lost kadar güzel olmasada izlenebilir bir dizi.Tavsiye ederim.En son 7. bölüm yayınlandı.
  • Klişe bir hikkaye bence..
  • Detaylar çok kötü adamı kılıçla kesiyor hiç yara yok adam düşüyor ölüyor.Gezdikleri yerler desen sahte olduğu çok belli konu desen klasik bir konu.
  • tek kelimeyle tavsiye ederim ilk günden beri izliyorum gayet iyi işlemişler konuyu öz. bridget regan adlı bayan baya genç duruyor dizide :)
  • dizi galiba iptal oldu 3 haftadır dizi yok yoksa ara tatilemi girdiler
  • Hayır iptal olmadı.3 haftadır dizi yoktu ama bu hafta sonu yeni bölüm yayınlanacak.
    8. bölüm ismi "Denna Arrives".Aksiyon dolu bir bölüme benziyor.
    Bu arada benden başka diziyi seven birileri olduğu için sevindim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.