Şimdi Ara

MSI Wind U100'ün fiyatı 349$ seviyesine kadar geriledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulaşılan yüksek satış rakamlarıyla firmalar için oldukça önemli bir pazar haline gelen netbook dünyasının önemli temsilcilerinden biri de MSI. Tayvan merkezli firma Wind serisi netbook modelleriyle pazardaki varlığını sürdürürken, firmanın Atom platformunu temel alan maliyet odaklı ultra-taşınabilir bilgisayarları için yurt dışında Noel'e doğru geri sayımın başladığı şu günlerde dikkat çekici fiyatlar da gündeme gelmeye başladı.

MSI'ın 3 hücreli pil ile gelen Wind U100 modeli bir süre öncesine kadar 499$ seviyesinden kullanıcılarla buluşurken bugünen gelinen noktada 349$ seviyesinden satın alınabiliyor. 10" ekrana sahip olan ve 1.6GHz'de görev yapan Atom işlemcisinden güç alan netbook, 1GB sistem belleğine ve depolama için 120GB'lık sabit diske sahip.

Windows XP Home Edition işletim sistemini kullanan ve 1.3MP'lik dahili kamearası da bulunan WiFi destekli MSI Wind U100, BestBuy üzerinden 349$'lık etiket fiyatı ile alınabiliyor.

• İyi Güzelde Bestbuy dan türkiyeye ürün gelmiyor nasıl alacağızki:)
  • yakında bestbuy ın kendisi geliyor Türkiye'ye :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: notebookgentr

yakında bestbuy ın kendisi geliyor Türkiye'ye :)

kaynak yada haber varmıdır bu konuda
  • Cok güzel bence ;)
  • asus eee 1000h le kıyaslanınca hangisi iyidir acaba?
  • kardeş bu konuda çok konuşuldu çok kıyaslandı. MSI WIND U100 ve !000H başlıklarına girersen karşılaştırmaları göreceksin sonra zevkine göre seçersin.
  • Yarın mavi bilgisayara gitçem ama ee pc ile u100 arasında kaldım..Gönlüm u100 den yana ama pek bilgi sahibi değilim kullanımda sorun yaşarmıyım ..?
  • u120 hakkında herhangi bir bilgiye sahip olan var mı?
    yaklaşık 2 saattir internette incelemeleri okuyup,videoları seyrediyorum.Cihaz gerçekten hoşuma gitti.Zaten msı sorunsuz bir marka.u120de 3.5g ve n wireless bulunuyor.Ekranı gayet güzel.Küçük ama net.Ancak ısınma problemi yapar mı bilemiyorum.
  • bende var alıcak olanlara tavsiyem oyun oynamayacaksız alın oyun oynanmıo donuyor ısınma sorunu sadece yazın oluyor aşırı sıcaktan kaynaklanan bi problem ben satıyorum almak isteyenler yada ilgilenenler ... tarkanhanturhan@gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.