Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kırmızı olan uzun zamandır resetlenmiyor allah nazardan saklasın :) mavi olan 2 kere reset attı bir kere messenger ı kaldırdıktan sonra telefonu kapatıp açmak gerekiyordu ben yapmadım ve resetledi..ikincisi de sim karttaki numaraları telefona taşıdıktan sonra attı..daha da resetlenmedi :)
  • kısmetse mavi olanından yarın elime geçicek HB ile. bir sorum olucak gönlüm kırmızıdada kaldı kapak değişimi fln olabilirmi ileri doğru için :)
  • malesef kapak değişimi yok mavisi de güzeldir bak ben dayanamayıp aldım mesela :)

hayırlı olsun şimdiden..
  • teşekkürler hala beklemekteyin son durum "Ürünleriniz kutulanıp, kargoya teslim edilmektedir..." yarına kaldı merklandım iyice :)
  • yarın en geç bu saatlerde telefon elinde olur..
  • reset sorunu çok sıkmı oluyor o konuda biraz düşündürdü beni versiyon güncellemeleriyle düzelmiyormu? bir teli 7. kattan merhum etmiş bir teli çamaşır makişnasında yıkamış, son telide tuvalate düşürmüş birisi olarak uzun vadeli kullanmak istiyorum :)
  • süper hızlı gönderi diyor ama gönderemediler meraktan çatlayacam ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

telefonun kamerasında gece modu yok mu yoksa ben mi bulamadım?

Arkadaşlar kamerada Beyaz dengesi var onu otomatikte kullanırsanız kamera karanlıkta otomatik açıyor gece modunu karanlığa getirdiğinizde bir ağırlaşma oluyor anlarsınız hemen. Gün ışığı,Tungsten,Floresan seçenekleri var bunlar pek bir işe yaramıyor otomatik öneriyorum..
  • reset pek olmuyor ayda yılda bir orda işlem yaparken işte temayı silerken vs falan filan ayda yılda bir olur takma kafana derim almayı düşünüyorsan hiç düşünme direk al süper bi cihaz...
  • ben son yazılımı yükledikten sonra hiç olmadı reset, Zaten önceki yazılımlarda da olmuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

Aldıgım yerde şarj tamamen bittikten sonra 12 saat şarjda kalması gerektiğini söylediler. 12 saat yeterli mi?

bunu söyleyen gerçekten cahil. Böyle bir şey yok arkadaşım. 2 saat şarj et başla kullanmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menzil34

reset sorunu çok sıkmı oluyor o konuda biraz düşündürdü beni versiyon güncellemeleriyle düzelmiyormu? bir teli 7. kattan merhum etmiş bir teli çamaşır makişnasında yıkamış, son telide tuvalate düşürmüş birisi olarak uzun vadeli kullanmak istiyorum :)

benim kendi izlenimlerime göre 5130 baya sağlam telefon ama kılıfla kullanmanı öneririm ekran kolay çiziliyor çünkü..büyük ihtimalle 6.65 firmware ile gelecek sana ama istersen güncellemene yardımcı oluruz..
  • Ben son firmwarede resetledim telefonu ama 1 kez oldu oda mesajlar 1000 yakındı giden ve gelen toplam 2000 e yakındı mesaj attım gelen kutusuna girdim hoop beyaz ekran ve reset =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Ben son firmwarede resetledim telefonu ama 1 kez oldu oda mesajlar 1000 yakındı giden ve gelen toplam 2000 e yakındı mesaj attım gelen kutusuna girdim hoop beyaz ekran ve reset =))

eh işte 40 yılda bir oluyor artık özellikle telefon hafızası ile ilgili işlem yaparken..
  • ve nihayet kargo gönderildi yarım saate elimde olacak telefon ama şarj konusunda sormak istediğim birşey var ilk deneme amaçlı doldurdukları şarjı boşaltıpmı takayım yoksa tele hiç dokunmadanmı şarj edeyim full sonuçta yeni batarya performansını en kısa sürede nasıl arttırabilirim?
  • quote:

ve nihayet kargo gönderildi yarım saate elimde olacak telefon ama şarj konusunda sormak istediğim birşey var ilk deneme amaçlı doldurdukları şarjı boşaltıpmı takayım yoksa tele hiç dokunmadanmı şarj edeyim full sonuçta yeni batarya performansını en kısa sürede nasıl arttırabilirim?

Bak arkadaşım telefonu alınca içindeki şarjı tamamen boşalt sonra tak şarja dolana kadar bekle 12 saat felan yalan dolunca çıkar, dolduktan sonra birkaç kere tam boşaltıp tam şarj ediceksin böylece en iyi performansı alırsın. şarj olayında sürekli aynı yöntem tam doldur tam boşalt...
  • quote:

ve nihayet kargo gönderildi yarım saate elimde olacak telefon ama şarj konusunda sormak istediğim birşey var ilk deneme amaçlı doldurdukları şarjı boşaltıpmı takayım yoksa tele hiç dokunmadanmı şarj edeyim full sonuçta yeni batarya performansını en kısa sürede nasıl arttırabilirim?

Şarjı boşalttıktan sonra şarj etmeni tavsiye ederim.
  • allah bu yurt içi kargonunda h.b ninde belasını versin süper hızlı gönderiymiş gerikafalılar istnabul avrupa yakasına göndericekleri ürünü ankaraya yollamışlar birdaha ne hbden alışveriş yaparım nede yutiçi kargodan gönderim bu kaçıncı vukuatları
  • 5130 ön ve arka kapak isteyen varsa buraya mesaj yazsın konuşalım...elimde mevcut arka siyah kapak ön normal kırmızı falan işte iyi günler herkese
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.