Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
5
Favori
284.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skid_row

Kullandığım kulaklık 32ohm çok net walla her kademede hemdee =)) Bu arada NSU bekleyemedim phonix ile v6.94 yükledim bi fark göremedim işin kötüsüde yaptığım eko ayarlarınıda unuttum =D
    Ayrıca oto tehsisatyıla uğraştığım dönemlerden biliyorum ohm değeri 4 olan hapörlörler daha net ve yüksek ses verirlerdi bass ve tizz daha dengeli olurdu 8ohm luklar 4'e nazaran biraz daha az ve daha kalın ses verirlerdi =))

benim de demek istediğim buydu :) ohm değeri arttıkça ses toklaşır düştükçe incelir ve netleşir.
  • ali çok sağolasın abi yaa yüreğime su serptin gerçekten ben kara kara diyodum bi telefon sevdim o da dayanamayıp bitiyo diye :D tecrübeli olduğun için benimde yardım edebileceğeim bişey olduğunu sanmıyorum ama ne olursa bende elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım.. söyleyeceğin başka şeyler olursa ben hep takip ediyorum abi eğer istersen msn i falan da bırakırım
  • bi de bu arada 6.94 yükleyebilen arkadaşım benimki 6.65 bende yenisini yüklemek istiyorum ama phoenix ten yüklemek sağlıklı mı ve hakkaten hiç bi fark yok mu skid_row??
  • phoenix ile yüklemek nsu ile yüklemekle aynı mantık..hiçbir farkı yok.
  • son sürümün farkları zararlar vs. varmı yükleyen arkadaşlar lütfen bilgi versin...
  • yaa ben hiç bi fark yok mu derken yeni yazılımı kastetmiştim :D hani işe yarar faydalı falan
  • Bence sorun yaşamıyorsanız hiç zahmet edip yüklemeyin ben daha bi fark göremedim NSU bekleyin en azıdnan zahmetsiz kurarsınız onu indir bunu kur bunu sil uğraşmazsınız =)) Kullaklık olayına dönmek gerekirse şu kulağın içine giren kulaklıkları sevmiyorum o yüzden 32ohm kulaklık aldım bu tel bi bass özürlü çok tiz bi sesi war 5300da bangır bangır ses veren kulaklık bunda tiz bi ses veriyordu o yüzden ohm değeri yüksek bişey aldım şimdi tam dengelendi =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skid_row -- 22 Eylül 2009; 21:25:53 >
  • öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım.

10 gün önce 5130 XM telefonumu 290 Liraya aldım.İlk zamanlar gayet memnundum yani ilk 1-2 saati kastediyorum. Neyse herşeyiyle telefonu çözdüm gayet güzel ve kullanışlı oldugunu anladım zaten eski telefonum tam bir faciya olan 6300'dı.Kullandıkça yön tuşlarından yukarı tuşunda gıcırdama sesi duymaya başladım sürekli msjlaşan biri olarak acaip takıntı yaptım ve işi bilen arkadaşlarıma danıştım.Bana telefon yeni oldugu için tuşların yerine tam oturmadıgını söylediler tabi bendeki takıntılık kimde var. Neyse işte çok geçmeden yani 2gün sonra telefonumu garantiye arvato teleservice Türkiye
    firmasına gönderdim.Yaklaşık 7gün oldu bugünü saymazsak 8 işte.Ama şimdi içimde bir çelişki var bunu sizlere sormak için burdayım ve sonrasında da kalmayı düşünüyorum.Neyse sorularıma geçeyim fazla konuştum.

1-Sizce garantiye vererek salaklıkmı yaptım.? Yada bazı arkadaşlarım garantiye giden cihazdan hayır gelmez falan diyorlar.
    2-Teleservice firması hakkında bazı kötü şeyler duydum sizinde duyduklarınız varmı.?
    3-Sizce garantiye giden telefon 2. el mi sayılır.?

Ghett0C0wb0y > Adlı arkadaşım özellikle senin yazılarını takip ediyorum bilgili oldugun ortada ve söylediklerini gerçekten önemsiycem senin yorumunu ayrıca rica ediyorum.

bütün diyceklerim bu kadar gerçekten kafam karışık arkadaşlar sizlerinde düşüncelerinize ihtiyacım var.Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.Aktif olup yorumları okumaya çalışacagım.

• timberlake7 kardeşim bak bende bundan önce benq-siemens s81 vardı onu 2 kere yolladım arvartoya gerçekten iyi bir servis bence çünkü cihazım hemen gitti geldi yani 1 günlük işi vardı ama kargo falan 3 günü buldu işte bence iyi servis aynı sorun bendede var acayip takıntılıyımdır en ufak bi aksilikte onu halletmek isterim çok kötü bi durum:S gerçekten stres yapıyor adamı...

muratcan msn adresim bursaspor_atalay@hot...
  • quote:

Orijinalden alıntı: timberlake7

öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım.

10 gün önce 5130 XM telefonumu 290 Liraya aldım.İlk zamanlar gayet memnundum yani ilk 1-2 saati kastediyorum. Neyse herşeyiyle telefonu çözdüm gayet güzel ve kullanışlı oldugunu anladım zaten eski telefonum tam bir faciya olan 6300'dı.Kullandıkça yön tuşlarından yukarı tuşunda gıcırdama sesi duymaya başladım sürekli msjlaşan biri olarak acaip takıntı yaptım ve işi bilen arkadaşlarıma danıştım.Bana telefon yeni oldugu için tuşların yerine tam oturmadıgını söylediler tabi bendeki takıntılık kimde var. Neyse işte çok geçmeden yani 2gün sonra telefonumu garantiye arvato teleservice Türkiye
    firmasına gönderdim.Yaklaşık 7gün oldu bugünü saymazsak 8 işte.Ama şimdi içimde bir çelişki var bunu sizlere sormak için burdayım ve sonrasında da kalmayı düşünüyorum.Neyse sorularıma geçeyim fazla konuştum.

1-Sizce garantiye vererek salaklıkmı yaptım.? Yada bazı arkadaşlarım garantiye giden cihazdan hayır gelmez falan diyorlar.
    2-Teleservice firması hakkında bazı kötü şeyler duydum sizinde duyduklarınız varmı.?

Ghett0C0wb0y > Adlı arkadaşım özellikle senin yazılarını takip ediyorum bilgili oldugun ortada ve söylediklerini gerçekten önemsiycem senin yorumunu ayrıca rica ediyorum.

bütün diyceklerim bu kadar gerçekten kafam karışık arkadaşlar sizlerinde düşüncelerinize ihtiyacım var.Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.Aktif olup yorumları okumaya çalışacagım.

kardeşim benim yorumumu özellikle istemişsin yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :) zaten bunun için buradayız.

telefonu servise vermekte hiçbir kusur yok 290 lira saymışsın ve en küçük rahatsızlığında servise vermenden daha doğal birşey yok..teleservice firmasını bilmem ben hep genpa ve kvk ile çalıştım ikisi de aynı mokun laciverdi..illa servise vereceksen zaten nokia shop ile temas kurman en güzeli en azından adam gibi karşılıyorlar seni..anlaşmalı olduklar firma da teleservice..sorunun da basit birşey ama servislerin 15-20 gün bekletme süresi var malesef..bende gıcırdama olmadı şimdilik ve çok çok aşırı titiz kullanırım telefonu..hatta bugün 5 liraya kılıf aldım bir tane :) garantiye giden telefon da 2.el olmaz 2.el anca senden çıkıp başkasına geçerse cihaz öyle olur :)

cumaya kadar bekle ve telefon et sor ne oldu benim telefon de..bakalım ne diyecekler..

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

timberlake7 kardeşim bak bende bundan önce benq-siemens s81 vardı onu 2 kere yolladım arvartoya gerçekten iyi bir servis bence çünkü cihazım hemen gitti geldi yani 1 günlük işi vardı ama kargo falan 3 günü buldu işte bence iyi servis aynı sorun bendede var acayip takıntılıyımdır en ufak bi aksilikte onu halletmek isterim çok kötü bi durum:S gerçekten stres yapıyor adamı...

muratcan msn adresim bursaspor_atalay@hot...

İlgin ve cevabın için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

quote:

Orijinalden alıntı: timberlake7

öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım.

kardeşim benim yorumumu özellikle istemişsin yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :) zaten bunun için buradayız.

telefonu servise vermekte hiçbir kusur yok 290 lira saymışsın ve en küçük rahatsızlığında servise vermenden daha doğal birşey yok..teleservice firmasını bilmem ben hep genpa ve kvk ile çalıştım ikisi de aynı mokun laciverdi..illa servise vereceksen zaten nokia shop ile temas kurman en güzeli en azından adam gibi karşılıyorlar seni..anlaşmalı olduklar firma da teleservice..sorunun da basit birşey ama servislerin 15-20 gün bekletme süresi var malesef..bende gıcırdama olmadı şimdilik ve çok çok aşırı titiz kullanırım telefonu..hatta bugün 5 liraya kılıf aldım bir tane :) garantiye giden telefon da 2.el olmaz 2.el anca senden çıkıp başkasına geçerse cihaz öyle olur :)

cumaya kadar bekle ve telefon et sor ne oldu benim telefon de..bakalım ne diyecekler..

gerçekten çok teşekkürler. Bu arada ikinci elden kastım yani arızası çok olur sürekli bozulur güven olmaz gibisinden bişey demekti kusra bakmayın yanlış ifade kullandım.

• o servisin kabiliyetine kalmış birde tabi :) haşat etmeden telefonu onarırsa yenisinden bile sağlam olur ama ben daha öyle bir servis görmedim..
  • tabi illaki hasar oluyordu telefonda:S ama ne yapıcaksın türkiyede benq-siemens için tek o servis vardı ama genede çok hızlıydı bence...
  • evet en son kvk ile işim olmuştu birdaha allah düşürmesin kızı paralıyordum az daha =)
  • Arkadaşlar yeni yazılım nasıl?
  • arkadaşlar lutfen yardım edin msn istiyorum bu telefona var ama desteklemio diiyor ne yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrLmmm..

arkadaşlar lutfen yardım edin msn istiyorum bu telefona var ama desteklemio diiyor ne yapacam

mig33 veya e-buddy yükleyebilirsin.

www.getjar.com

ziyaret et

@Bbjk1985

biz daha bir farkını göremedik 6.65den..bence yüklemene değmez..ama telefonu güncel tutmak istiyorum dersen durma yükle..
  • evet arkadaşlar telefonumu bugün gidip aldım.Fakat belirtilen arıza bulunamadı raporuyle geri yollanmış sadece telefon arada donukluk yapıyor diye yazılım atılmış.Ama olsun tuştaki ses baya azalmış kullandıkça geçecegini düşünüyorum geçmezse tekrar yollayacam.Neyse hasarsız olarak geri aldım telefonumu ilgilenenlere ve onur abiye çok teşekkürler.
  • slm arkadaşlar ben de aranıza yeni katılıdım. Forumu uzun süredir takip ediyorum. Yeni versiyonu dün yükledim (6.94) Extra özellik olarak radyo isimlerini bulmuyordu eski versiyonda.Bunda radyoyu kaydedince radyo ismini kendi buluyor.Ancak telefonum mavi renk olmasına rağmen kırmızı renk temalrı flan yüklendi.Müzik çalarda radyoda çok garip duruyo.Acaba onu düzeltmemiz mümkün müdür???
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.