Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadslar bende 5130 un 5.80 versıyonu var.mesj yasarken mesela istanbul yasdım mı i stanbul olarak gıdıyor_?versıynnu yukseltmeye calstm pc suıde ama guncellemens yok dedı _? bu mesaj problemını nasıl cozebılırm _?
  • Ses tuşlarının olduğu yerde led yok süs bildiğim kadarı ile orası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

quote:

Orijinalden alıntı: todash

telefonu dün aldım hiç bi sorun yok şimdiye kadar hiç reset falan atmadı full şarkı dinleyip mesaj laşmama rağmen tek şey soracağım etkin bekleme yok mu bunda ben bulamadım da .ayrıca telefonun mavisini aldım çook tatlı :D..diğer telefonlarıma çok hurda bakmıştım ama sanırım buna kıyamayacağım :D bide tuşlara sinir oldum hiç ayrık değil önceden elliüç çift sıfır kullanıyordum telefona bakmadan mesaj dahi yazıp yolluyordum :S.. keşke etkin bekleme de olsa dı .. :S..iki telefondur baya alışmıştım etkin beklemeye ...

etkin bekleme video modunun 640x480 alması ve daha birçok yenilik yeni versiyonda olacak..ama ne zaman çıkar o muamma :) siz sürekli check edin.

mükemmel harika muhteşem:D..kelimeler kifayetsiz kalıyo şuan hissettiklerimi anlatmak ta umarım bir an önce gelir şu yeni versiyon telefonda tam anlamıyla Benim Telefonum olur:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

sol yandaki ses düşürme-arttırma butonlarından ışık efektleri niye yanmıyor?Gördüğüm kadarıyla orada da ledler var.?

hayır orada ışıklar yok sadece play tuşlarında var. hem 2 taraftada ışık olsa telefon oyuncağa benzer :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertdemiry

Dua edin de Kurban'a kalmasın :D

artık çıksın ya 3120nin bile kaç tane versiyonu oldu bizde siftah yok..

bu arada sennheiser cx200 tavsiye ederim 5130 ile süper performans veriyor..parasının tam hakkı diyebilirim =)
  • kaç para
  • Size birşey soracam kutudan nasılbir garanti belgesi çıkıyor ? bende fatura vardı bide genpa gsm ceptelefonu yetkili servis kağıdı çıktı garanti felan yazmıyor üzerinde teknik servislerinin adresleri var, bide kutunun kapağına yapıştırılmış genpa yetkili servis yapıştırması genpa güvencesindedir yazıyor. ve teknik servis numarası yazıyo bu garanti belgesimidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

Size birşey soracam kutudan nasılbir garanti belgesi çıkıyor ? bende fatura vardı bide genpa gsm ceptelefonu yetkili servis kağıdı çıktı garanti felan yazmıyor üzerinde teknik servislerinin adresleri var, bide kutunun kapağına yapıştırılmış genpa yetkili servis yapıştırması genpa güvencesindedir yazıyor. ve teknik servis numarası yazıyo bu garanti belgesimidir ?

bende kullanım klavuzunun son bir kaç sayfasında var garanti belgesi:S..
  • Onur abi cx200'ü nerden ve kaça aldın öğrenebilirmiyim?
  • arkadslar 5.80 ın vresıyonunu nasıl yukseltırıs pc suıtten olmuoyr_?
    birde mesaj yasarken karsı tarfa i ile yasılan kelımlern ayrı gıtmesı sorununu nasıl halledebılrıs _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerslate41

arkadslar 5.80 ın vresıyonunu nasıl yukseltırıs pc suıtten olmuoyr_?
    birde mesaj yasarken karsı tarfa i ile yasılan kelımlern ayrı gıtmesı sorununu nasıl halledebılrıs _?

-Arkadaşım güncel version 6.65.Neden 5.8'i yüklemek istiyorsun?
    -Mesaj problemini daha çözebilen bi arkadaş yok aramızda.Yeni version'u bekliyoruz.Tahminlerimize göre o versionda düzelicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

-Arkadaşım güncel version 6.65.Neden 5.8'i yüklemek istiyorsun?
    -Mesaj problemini daha çözebilen bi arkadaş yok aramızda.Yeni version'u bekliyoruz.Tahminlerimize göre o versionda düzelicek.

ya tam anlatamadım :D bende kı 5.80 arkadslarda 6.65 feln var ya onu yuklemek ıstedım pc suıde guncelleme yok dedı :D

• quote:

Pc suite de olmuyor artık bu doğru. ilk çıkan 5130 lar 5,80 versiyonunda üretildi ardında 6.65 versiyonu çıktı pc suiteden 6.65 i yükleyenler yükledi.daha sonra şuanda dahil üretilmeye başlayan 5130 lar 6.65 versiyonu olarak üretilmeye başlayınca nokıa pc suiteden 6.65 sürümünü geri çekti.

senin yapacağın 6.65 i pc ye indirmek ve phoenix ile kurmak. msn ekle istersen adım adım yardımcı olurum yanlış bişey yükleme.
  • 80 kağıt bayıldım media markt dan ama parasına değer gerçekten..

hb de 70 küsür dü ama sahte çıkmasından korktum 10 lira için riske girmeye değmez..
  • bence birde mdr-ex082 yi bir deneyin çok güzel kulaklık hemde oem satılıyor orjinal 40tl ye almıştım zamanında
  • ben sennheiser gibi baba bir markayla tanıştım ya gerisi boş gelir artık bana adamlar gerçekten ''sadece kulaklık üretiyoruz'' sloganının hakkını veriyorlar..
  • creative HQ-140 kullanıyorum.Kulakdışı.seyahat kulaklığı tavsiye ederim. ;)
  • Onur abi Media Markt'ta cx300 78 liraydı en son.Biraz daha ucuz olmalıydı cx200 bence çok demişler
  • valla o 100 küsürlü birşeydi en son dediğin ne zaman peki? :)
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.