Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar.. cumartesi günü de ben aldım bu telefonu.. 270liraya aldım ama 350 lirayı bile hak eder bu alet.. herkese kesinlikle tavsiye ederim.. tek sorunu SMS'de ş, ı, ve ğ yazdığınızda şu şekilde oluyor; örneğin "donanımhaber" yazdığınızda karşıda "donan imhaber" şeklinde gözüküyor.. pek sorun olacağını zannetmiyorum bu kadarı da olsun artık bırakın da hem yeni versiyonla düzeltilir

5130 Xpressmusic
  • hayırlı olsun telefonun kardeş telefona kötü diyenini görmedim daha:D
  • Telefonun yazılım güncellemesi hakkında bilgisi olan var mı?
  • *#0000# yap telefonunun versiyonunu göreceksin şuanki mevcut versiyon 6.65
  • ARKADAŞLAR TEKRAR SORUYORUM TURKCELL HAT İLE telefondaki windows live messemger a bağlanabilen varmı ???
  • size tavsiyem kanka msn indirin hem türkçe hemde msndeki çoğu özellik var tek cam açılmıo ses çıkıo vs 24 saaati 2 kontör civarı ama kullanmazsanız yani paso yazış saati 1 kontör kanka msn v4.0 indirin karlı çıkın benden söylemesi
  • onuda denedim tukcell hat ile bağlanamadım gene. bağlanıyor diyor sürekli ama kime diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

hayırlı olsun telefonun kardeş telefona kötü diyenini görmedim daha:D

eyw kardeş

turkcell hatla denemedim ama 3g internetinde bi sorun varmış sanırım turkcellin.. bu telefonla ilgisi var mı onu bilmiyorum ama..
  • ARKADAŞLAR SADECE MSN YE DEĞİL TELEFONDA İNTERNETE DE BAĞLANAMIYORUM BU SORUN YAZILIMI GÜNCELLEDİKTEN SONRA OLDU napıcam internet ayarlarını turkcell den aldım ama genede bağlanamıyorum aynı sorunu yaşayan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

ARKADAŞLAR SADECE MSN YE DEĞİL TELEFONDA İNTERNETE DE BAĞLANAMIYORUM BU SORUN YAZILIMI GÜNCELLEDİKTEN SONRA OLDU napıcam internet ayarlarını turkcell den aldım ama genede bağlanamıyorum aynı sorunu yaşayan varmı

bi de fabrika ayarlarına dönsen kardeş??
  • yükledim şimdi değişen bişey yok internete bağlanmaya çalışıyorum bağlanmıyor hattım tukcell
  • Müthiş bi telefon bende w810imi satıp 5130 XMye geçicem bu akşam
  • Telefonu Bende 2 Saat önce Aldım Aslında Başka Bi Telefona Niyetlenip Gitmiştim Ama Çok Güzel Gözüktü Bu Telefon Aldım Gitsin Uyumlu Pc Suite İndirebileceğim Bi Link Verirmisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerSeriZa.

Telefonu Bende 2 Saat önce Aldım Aslında Başka Bi Telefona Niyetlenip Gitmiştim Ama Çok Güzel Gözüktü Bu Telefon Aldım Gitsin Uyumlu Pc Suite İndirebileceğim Bi Link Verirmisniz

hayırlı olsun..

PC Suite İndir

tıkla indir kur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degerli43 -- 18 Ağustos 2009; 23:17:54 >

• eyv. teşekkür ederim
  • pc suite gerek yokki kardeş:S direk bellek gibi görüyor pc neyse:D birde benim kenarlarındaki kırmızı bölgeler açılmaya başladı parlak kısımlarda dail sizdede oluyormu:S
  • hafıza kartımda 790 MB dosya var. Ama 890 MB olarak gözüküyor. Gizli dosya filan da yok. neden olabilir sizce:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: awares

Müthiş bi telefon bende w810imi satıp 5130 XMye geçicem bu akşam

w810i de arızan yoksa hiç değiştirme bence o telefondaki sesi hiçbir telefonda bulamadımben..
  • dosyaları pc ne kopyala sonra hafıza kartını biçimlendir bence sorun çözülür bi dene istersen
  • Arkadaşlar Telefonu Dün Aldım Sim kart takıp arama Bile Yaptım Akşam Ama Şimdi Simkart kaydı yapılamadı diyor nedeni ne acaba
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.