Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben telefonu alalı 2 hafta falan oldu telefon çok güzel ancak şarj sorunu yaşıyorum:S 2-3 günde bitiyor belki düzelir birde yazılım versiyonum 6.65 yani nokia yeni ürettiklerine bu yazılımı koyuyor sanırsam telefonu alalı 2 hafta oldu yazılımı güncel... telefon ses çıkışı harika ancak kenarlardaki parlak kısımlar sökülür gibi oluyor:S sebebi nedir bilmiyorum daha 2 hafta oldu başladı sökülmeye:S ama telefon çok karizma ve güzel kamera konusunda ise pek de başarılı deil ama idare eder bi kamerası var kulaklık girişi 3.5 mm olması ayrı bi özellik üstelik telefonun içinde messenger yüklü çok rahatlıkla msne girebilirsiniz ama türkcell msn telefon gerçekten güzel herkese tavsiye ederim 6300 alacağınıza bunu alın derim

• ben alalı 1 ay oldu v5.80 lerde msn yüklü değil ben kendim bir msn programı yükledim demekki v6.65 lere msn de yüklemişler. ayrıca bende telefonun hiçbiyeri sökülmüyor sürekli kurcalıyorum boyası felan çıkmıyor bence harika telefon şarj konusuna gelince. batarya tamamen boşalmadan şarja takma taktığında da tamamen dolmadan şarjdan çekme. bende sürekli müzik dinlediğim halde 3 gün gidiyor müzik dinlemesem 6 günü bulduğu oluyor.
  • herkese slm siteye yeni üye oldum.5130 da prog yükleyerek pcyi yönetme olanağı warmı.warsa bunu nasıl yapabilirz.bide kulaklıkla konuşulabilyrmu.ayrıca msn yüklü benim telimde ama bağlanamıyo.nasıl halledebilrm bunları.burak0405@hotmail.com yardımlarnz için tşkkrler şimdiden.
  • Bende uzun Bi araştırmadan sonra hem fiyat olarak hem özellik olarak bundan iyisini bulamadım diyebilirim Hem Kaliteli Hem ucuz

Telefonun Görüntüsü çok hoş herkezin hoşuna gidiyor Müzik çalarda ikende yanındaki ışıklar müzikteki bass a göre yanıp sönüyor ve çok güzel görünüyor sol ve sağ yanında 5 tane müzik çalar kontrol tuşu var tek tuşla müzik dinleyebiliyorsunuz o arkaplanda çalarken sizde diğer işlemlere bakabiliyorsunuz...

Özellikleri çok güzel acemiler için my nokia'dan her gün bi mesaj geliyor telefonla ilgili ipucu olarak

tuşları çok rahat ses yapmıyor mesaj yazmak ve atmak çok kolay en güzelide 1 gb müzik olsa bile kasmıyor ayrıca yüzlerce müzikten bi müziği açmak için yarım saat aramanız gerekmiyor

ekran çok güzel aydınlıkta çok iyi değil ama normal havada süper gösteriyor sesi gayet iyi ama hoparlörün arka kapakta olması kötü telefonu düz koyamıyorsunuz :)

nth uzantılı tema kullanıyor ekrana hareketli duvar Kağıdı koyabiliyorsunuz duvar kağıdı koyarken ayarı size bırakıyor ortala genişlet sağa döndür sola döndür

kamerası gündüz gayet iyi çok net çekiyor çekince biraz bekliyor ama olsun

en kötü yanı ise kapağı değişmiyor ön kapağı

Merak ettiğiniz bişi varsa cevaplayabilirim

• *#0000# yaparak üretim tarihine bakılıyor:D birde şarj belki yeni olduğu için bu şekilde oluyordur ileride tam performans alabilirim telefonumu teknosadan aldım 1 yıllıkta kaskosu var müthiş bir cihaz...
  • 890 tane mp3 var telefon mp3 lerde gezinirken kasmıyor..bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

890 tane mp3 var telefon mp3 lerde gezinirken kasmıyor..bilginize..

Evet arkadaşlar hiçbir problem yok bende 4 gb kullanıyorum 770 küsür mp3 var hiçbir problem yok.
  • max 2 gb diyor ama bi sorun yapmasın telefona çok kasar yani *#92702689# yapınız en alttaki süre kaç onu söylermisiniz yaşam süresi en alttaki:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

max 2 gb diyor ama bi sorun yapmasın telefona çok kasar yani *#92702689# yapınız en alttaki süre kaç onu söylermisiniz yaşam süresi en alttaki:D

0005:36Max 2 gb diyor ama maddi durum yeterli olsaydı o gün 8 alıcaktım4 de en ufak bi problem yok banamısın demiyor arkadaşım.
  • @EmreFB1907 @UnequaL&#8482 çok mp3 dinliyorsunuz herhalde merak ettim şarjınız kaç gün gidiyor?
  • Sonunda Bende Bir 5130 Sahibi oLdum :D Az Önce ceptikla.com Dan aLdım Şuanda En Ucuz Orası 246 TL gibi cazip Bir Fiyat.Bende Sizin Başınızı Ağrıtacam Bayağı Şimdiden Geçmiş oLsun İlk Telefonum'da :D
  • msn de hat fark etmiyor ben avea da giriyorum 5mb internet paketi yaptım. ayrı bi ayarı da yok avea wap gprs ile rahatlıkla kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbjk1985

@EmreFB1907 @UnequaL™ çok mp3 dinliyorsunuz herhalde merak ettim şarjınız kaç gün gidiyor?

mesela sabah 11 de şarjdan çıkarıyorum gün boyunca 6-7 saat civarı mp3 oyun fln geçiyo ertesi gün sabahı batarya zayıf diyor
  • quote:

@EmreFB1907 @UnequaL™ çok mp3 dinliyorsunuz herhalde merak ettim şarjınız kaç gün gidiyor?

Günde 2 defa şarj ediyordum şimdi biraz müzikten kıstım mesaj günde 300-400 kadar.Artık akşamı edebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

Günde 2 defa şarj ediyordum şimdi biraz müzikten kıstım mesaj günde 300-400 kadar.Artık akşamı edebiliyorum

300-400 kısılmış hali mi? ben hayatımda okadar dinlemedim
  • Telefon Elime Geçti ceptikla.com Ankarada oLmasına Rağmen 1 Günde Elime Ulaştı.Gerçekten Çok Şık.Resimlerde Görülenden Daha Şık.Şuanda Şarj'da Bir Arkadaşın Yazdığı Gibi Tam Doldurup Tam Boşaltma İşlemini yapcam 7-8 Kere.Yoksa Diğerleri Gibi Bende Şarjdan Çk Şikayetçi oLcam Galiba.
  • #*0000# yapıp versiyona baktım V 06.65 Yazıyor.Yapmam Gereken Birşey Var mı?Bu Arada Ses Bana Pek'de Yüksek Gibi Gelmedi.Kendi USB Kablosu İle Pc'ye Bağlamak İstediğimde Sunucudan Yanıt Yok Yazıyor Telefon'da PC'dede Bu Donanım Yüklenemiyor Diyor.Yardım Edin Lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flypow3r -- 12 Ağustos 2009; 14:50:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: degerli43

quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

300-400 kısılmış hali mi? ben hayatımda okadar dinlemedim

300-400 müzik değilMüzik daha az dinliyorum günde yarım saat 1 saat kadar yoldayken kulaklıkla300-400 mesaj günlük

• #*0000# yapıp versiyona baktım V 06.65 Yazıyor.Yapmam Gereken Birşey Var mı?.Kendi USB Kablosu İle Pc'ye Bağlamak İstediğimde Sunucudan Yanıt Yok Yazıyor Telefon'da PC'dede Bu Donanım Yüklenemiyor Diyor.Yardım Edin Lütfen.Ayrıca 1gb Lık Şarkı Var Kasmaya Başladı.

YARDIMCI OLACAK YOK MU????
  • 3 gün girmedim neler olmuş burada aramıza yeni arkadaşlar katılmış hayırlı olsun tekrar :)

ben 6.65deki msn i yapamadım sorun çıkardı bende telefonu açarken msnde otomatik açılıyordu ve bekleme ekranında kalıyordu hiçbir işlem yapamıyordum en sonunda silmek zorunda kaldım..

4gb kingston var bende hiçbir problem yok daha 2gb boş o da dolar yakında :)

bir arkadaşımız yazılımı yapamamış..

phoenix in ilk versiyonunu dene ve yükleme yaparken anti-virüs programını devre dışı bırak 3.parti yazılım olduğu için adware olarak algılayabilir..
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.