- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bir Aracı Plakasından Kime Ait Olduğunu Nasıl Buluruz?
26 Cevap111158 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

491 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:06:41 

Arkadaşlar dün gittiğim Antalya devlet hastanesinde aracımın sağ arka tamponunda derin izleri olan bir sürtünme ile karşılaştım aracı bu siteden http://sorgu.trafik.gov...ular/aracsorgulama.aspx ile sorguladığım zaman araçla ilgili sadece plakası, markası, modeli, belge tarihi, tescil birimi, rengi ve cinsi gibi bilgileri veriyor ama araç kimin üstünedir veya kimin üstüne kayıtlıdır herhangi bir bilgi yok bu bilgiyi nasıl edinebiliriz?
Ayrıca bu aracıma çarpıp kaçan kişiyi sanırsam dışarıdan benim arabama çarptığını gören bir şahıs aracımın sileceğine bir kağıda yazılmış plaka bırakmış. Eğerki çarpan kişi bu kağıdı bırakmış olsa adını soyadını ve telefon numarasını bırakırdı diye düşünüyorum. Arabamı çarpanı gören duyarlı kişiye gerçekten teşekkür ediyorum! Sorum için yardımlarınızı bekliyorum

3725 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:07:45 

Trafik şube müdürlüğünden bulabilirsiniz.

İnşaat Teknisyeni - Yapı Ressamı
AutoCAD Çizimi Yapılır (Her Türlü Proje, Plan, Kesit vb.. Çizilir)
Not : Üniversiteli ve Meslek Yüksek Okullu Arkadaşlar AutoCAD ile Plan, Proje, Kesit ve Diğerleri Makul Bir Ücret Karşılığında Çizilir. İletişim İçin Pm veya E-Mail atmanız Yeterlidir
E-Mail : m.mucahidkarakus@gmail.com

8710 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:08:08 

sigorta sirketi tanidğin varsa onlar tramer den bakabilir.

2013 Fiesta 1.5 titanium x

491 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:28:07 

Bu kadar duyarsız bir sürücü olmaması lazım dün hastaneden çıktım o kadar yorgundum ve sinirlerim alt üst olmuştuki çok üzüldüm en azından bir özür anlamında kağıt yeterdi, amacım yaptığı hasarı karşılatmak değil ama böylede yapılmaması gerekir

3725 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:30:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Contra07

Bu kadar duyarsız bir sürücü olmaması lazım dün hastaneden çıktım o kadar yorgundum ve sinirlerim alt üst olmuştuki çok üzüldüm en azından bir özür anlamında kağıt yeterdi, amacım yaptığı hasarı karşılatmak değil ama böylede yapılmaması gerekir

Birimi sana vurdu kaçtı nasıl oldu ?

İnşaat Teknisyeni - Yapı Ressamı
AutoCAD Çizimi Yapılır (Her Türlü Proje, Plan, Kesit vb.. Çizilir)
Not : Üniversiteli ve Meslek Yüksek Okullu Arkadaşlar AutoCAD ile Plan, Proje, Kesit ve Diğerleri Makul Bir Ücret Karşılığında Çizilir. İletişim İçin Pm veya E-Mail atmanız Yeterlidir
E-Mail : m.mucahidkarakus@gmail.com

8710 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:32:12 

quote:

plakayi pm at sorgulattiraayim

isim soyisimden tcell avea vodofone dan cebi kayitli ise bulabilirsin

2013 Fiesta 1.5 titanium x

491 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:34:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Birimi sana vurdu kaçtı nasıl oldu ?

Araç otoparta park halindeydi vurmuş ve kaçmış

491 Mesaj
4 Kasım 2008; 9:37:21 

quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

plakayi pm at sorgulattiraayim

isim soyisimden tcell avea vodofone dan cebi kayitli ise bulabilirsin

İsim ve soyisimi bulabilsem belki bulmak daha kolay olacak ama isim soyisimi bulmak problem

1531 Mesaj
4 Kasım 2008; 12:59:34 

quote:

Arkadaşlar dün gittiğim Antalya devlet hastanesinde aracımın sağ arka tamponunda derin izleri olan bir sürtünme ile karşılaştım aracı bu siteden http://sorgu.trafik.gov...ular/aracsorgulama.aspx ile sorguladığım zaman araçla ilgili sadece plakası, markası, modeli, belge tarihi, tescil birimi, rengi ve cinsi gibi bilgileri veriyor ama araç kimin üstünedir veya kimin üstüne kayıtlıdır herhangi bir bilgi yok bu bilgiyi nasıl edinebiliriz?
Ayrıca bu aracıma çarpıp kaçan kişiyi sanırsam dışarıdan benim arabama çarptığını gören bir şahıs aracımın sileceğine bir kağıda yazılmış plaka bırakmış. Eğerki çarpan kişi bu kağıdı bırakmış olsa adını soyadını ve telefon numarasını bırakırdı diye düşünüyorum. Arabamı çarpanı gören duyarlı kişiye gerçekten teşekkür ediyorum! Sorum için yardımlarınızı bekliyorum

Kimin üstüne kayıtlı olduğunu ne yapacaksınız ki?

Ahmet olsa ne olur, Mehmet olsa ne olur?

Plaka ve araç bilgilerini kullanarak dilekçe yazarak şikayet edin.

Zaten onun aracında da izler vardır.

5464 Mesaj
4 Kasım 2008; 15:37:39 

esasında o durumlarda tabi hastane koşuşturma içinde zor ama polise tutanak tutabilseydiniz polis o plakadan gerekeni yapabilirdi. şimdi bu şekilde o insana ulaşsan bile ne hak idda edebilirsiniz ki? belki adamın önünde çelik bar vardı hiç bi iz kalmadı arabasında.. sanırım biraz geç olmuş. o an için öyle gerekmiştir ama şu an da pek yapacak bişi yok gibi. geçmiş olsun bununla..

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

2 Mesaj
26 Temmuz 2009; 14:42:21 

şu plakaların kime ait olduğunu öğrene bilirmisiniz ya çok önemli hatta hayti bile sayıla bilir

34 yb 8090

34 yb 8255

2726 Mesaj
26 Temmuz 2009; 14:49:58 

bence ben gördü ama arkasından yetişemedim,kaçtı diye polise şikayette bulunun.başka türlü bir hak iddia edemezsiniz.bende böyle bir olay görünce plakasını not ediyorum.geçmiş olsun.

378 Mesaj
26 Temmuz 2009; 16:22:19 

Bana da böyle bir durum olmuştu.Adliyeye gittim. Birine sordum. Bu başladı anlatmaya şu kadar para yatır, dilekçe ver. O yatacak para da az para değil. Ben de vazgectim, Allah'ından bulsun dedim.
Türkiye'de Birini dava etmek istemiyorum. Türkiye'de hukuk kağnı hızıyla ilerliyor. Diyelim bu adamı mahkeme suçlu buldu. Bu sefer tazminat davası açabilirsiniz.Yine mahkeme masrafı , avukat parası var. En iyisi bu durumda tutanak tutturup paranızı sigortanızdan almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metesunshine -- 26 Temmuz 2009; 16:28:46 >

İsmim Imzamdır

2746 Mesaj
26 Temmuz 2009; 16:40:14 

Oha horta bak..

Sheer Driving Pleasure.

1016 Mesaj
26 Temmuz 2009; 21:18:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Şahbaba

Oha horta bak..

harbiden de yani

AUDI A4 2.0 TDI MULTITRONIC BEYAZ

1 Mesaj
25 Şubat 2011; 0:11:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

hocam plakayı pm at bana ben sana adını soyadını aracını modelini komple göndereyim

Kardeş Ben Bi PLaka Versem isim Soyisim Bulabilirmisin

2170 Mesaj
25 Şubat 2011; 0:47:05 

quote:

Orijinalden alıntı: sdrturhan

harbiden de yani

O Neki Şimdikine Bakın Ciddi Ciddi Okuyorum Bende

DH Yüzücüler Derneği

Bu nickin arkasında bir fikir var ve fikirlere ban işlemez.
Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

1 Mesaj
7 Şubat 2013; 0:04:03 

iyi günler arkadaşlar 34dl1499 plakalı aracın kime ait olduğunu sordurup mail atabilirmisiniz şimdiden hepinize çok teşekkürederim.mail adresim:freemus6@hotmail.com

6560 Mesaj
7 Şubat 2013; 0:20:29 

quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

O Neki Şimdikine Bakın Ciddi Ciddi Okuyorum Bende

o ne ki asıl bu ne ki?

konu ısrarla hortluyor

2090 Mesaj
7 Şubat 2013; 0:21:55 

quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

o ne ki asıl bu ne ki?

konu ısrarla hortluyor

Geleneksel hortlanan h100 konusuna dönmüş

140 Mesaj
7 Şubat 2013; 2:04:10 

Ajandaya hatırlatma yazayım da seneye de ben hortlatayım bari

2668 Mesaj
7 Şubat 2013; 2:31:38 

Konuya bak be ölmüyor

"You have the PetrovaFire"

1107 Mesaj
7 Şubat 2013; 2:43:59 

Adamın teki Googleye beles plaka sorgulatmak yazmış bu konuya gelmiş gecmis bı mesaj görüp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1971 Mesaj
7 Şubat 2013; 4:09:24 

Tek hücreli amipin biride benim araca çarpıp kaçmıştı demekki bu sokağa küçük yaşta terkedilen tiplerden çeken çokmuş.en azından konuyu okurlarsa kolayca bulunabileceklerini öğrenmiş olurlar.

Kuzey Kore kendi otomobilini,uçağını,uydusunu,ilacını yapmak istiyorsa ifade özgürlüğünde,insan haklarında,şeffaflıkta almanya seviyesine çıkmak zorunda $£€¥

1200 Mesaj
7 Şubat 2013; 6:02:11 

BEnim Yçin ÖZgürlük Bir Litre BEnzinin kiLometre HArcanarak bitiriLmesidir.

1614 Mesaj
20 Mart 2013; 23:17:35 

bidakine ilk girdiğim konulara okumadan önce tarihe bakacam. birisi hort yazana kadar okudum.

75 OPEL RECORD 1.9 D ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 86 MITSUBISHI LANCER 1.6 DİESEL---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 92 CİTROEN BX TZD TURBO STW(1.7 TURBO DİESEL İNTERCOOLER ) ------------------------------------------------------------------------------------- 2011 DFM SUCCE//////2013 MITSUBISHI L200 4X2

605 Mesaj
20 Mart 2013; 23:29:22 

quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

bidakine ilk girdiğim konulara okumadan önce tarihe bakacam. birisi hort yazana kadar okudum.

tamda bunu yazacaktım 2008»2013 hey gidi günler hey

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » Bir Aracı Plakasından Kime Ait Olduğunu Nasıl Buluruz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.648