Şimdi Ara

Bir Aracı Plakasından Kime Ait Olduğunu Nasıl Buluruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
223.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da böyle bir durum olmuştu.Adliyeye gittim. Birine sordum. Bu başladı anlatmaya şu kadar para yatır, dilekçe ver. O yatacak para da az para değil. Ben de vazgectim, Allah'ından bulsun dedim.
    Türkiye'de Birini dava etmek istemiyorum. Türkiye'de hukuk kağnı hızıyla ilerliyor. Diyelim bu adamı mahkeme suçlu buldu. Bu sefer tazminat davası açabilirsiniz.Yine mahkeme masrafı , avukat parası var. En iyisi bu durumda tutanak tutturup paranızı sigortanızdan almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metesunshine -- 26 Temmuz 2009; 16:28:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orjinalden alıntı: Contra07

quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

quote:

Bu kadar duyarsız bir sürücü olmaması lazım dün hastaneden çıktım o kadar yorgundum ve sinirlerim alt üst olmuştuki çok üzüldüm en azından bir özür anlamında kağıt yeterdi, amacım yaptığı hasarı karşılatmak değil ama böylede yapılmaması gerekir

plakayi pm at sorgulattiraayim

isim soyisimden tcell avea vodofone dan cebi kayitli ise bulabilirsin

İsim ve soyisimi bulabilsem belki bulmak daha kolay olacak ama isim soyisimi bulmak problem

hocam plakayı pm at bana ben sana adını soyadını aracını modelini komple göndereyim

Kardeş Ben Bi PLaka Versem isim Soyisim Bulabilirmisin
  • Arkadaşlar dün gittiğim Antalya devlet hastanesinde aracımın sağ arka tamponunda derin izleri olan bir sürtünme ile karşılaştım aracı bu sitedenhttp://sorgu.trafik.gov.tr/tbssorgular/aracsorgulama.aspx ile sorguladığım zaman araçla ilgili sadece plakası, markası, modeli, belge tarihi, tescil birimi, rengi ve cinsi gibi bilgileri veriyor ama araç kimin üstünedir veya kimin üstüne kayıtlıdır herhangi bir bilgi yok bu bilgiyi nasıl edinebiliriz?
    Ayrıca bu aracıma çarpıp kaçan kişiyi sanırsam dışarıdan benim arabama çarptığını gören bir şahıs aracımın sileceğine bir kağıda yazılmış plaka bırakmış. Eğerki çarpan kişi bu kağıdı bırakmış olsa adını soyadını ve telefon numarasını bırakırdı diye düşünüyorum. Arabamı çarpanı gören duyarlı kişiye gerçekten teşekkür ediyorum! Sorum için yardımlarınızı bekliyorum

• Trafik şube müdürlüğünden bulabilirsiniz.
  • sigorta sirketi tanidğin varsa onlar tramer den bakabilir.
  • Bu kadar duyarsız bir sürücü olmaması lazım dün hastaneden çıktım o kadar yorgundum ve sinirlerim alt üst olmuştuki çok üzüldüm en azından bir özür anlamında kağıt yeterdi, amacım yaptığı hasarı karşılatmak değil ama böylede yapılmaması gerekir
  • quote:

Bu kadar duyarsız bir sürücü olmaması lazım dün hastaneden çıktım o kadar yorgundum ve sinirlerim alt üst olmuştuki çok üzüldüm en azından bir özür anlamında kağıt yeterdi, amacım yaptığı hasarı karşılatmak değil ama böylede yapılmaması gerekir

Birimi sana vurdu kaçtı nasıl oldu ?
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Birimi sana vurdu kaçtı nasıl oldu ?

Araç otoparta park halindeydi vurmuş ve kaçmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

quote:

İsim ve soyisimi bulabilsem belki bulmak daha kolay olacak ama isim soyisimi bulmak problem
  • quote:

Arkadaşlar dün gittiğim Antalya devlet hastanesinde aracımın sağ arka tamponunda derin izleri olan bir sürtünme ile karşılaştım aracı bu sitedenhttp://sorgu.trafik.gov.tr/tbssorgular/aracsorgulama.aspx ile sorguladığım zaman araçla ilgili sadece plakası, markası, modeli, belge tarihi, tescil birimi, rengi ve cinsi gibi bilgileri veriyor ama araç kimin üstünedir veya kimin üstüne kayıtlıdır herhangi bir bilgi yok bu bilgiyi nasıl edinebiliriz?
    Ayrıca bu aracıma çarpıp kaçan kişiyi sanırsam dışarıdan benim arabama çarptığını gören bir şahıs aracımın sileceğine bir kağıda yazılmış plaka bırakmış. Eğerki çarpan kişi bu kağıdı bırakmış olsa adını soyadını ve telefon numarasını bırakırdı diye düşünüyorum. Arabamı çarpanı gören duyarlı kişiye gerçekten teşekkür ediyorum! Sorum için yardımlarınızı bekliyorum

Kimin üstüne kayıtlı olduğunu ne yapacaksınız ki?

Ahmet olsa ne olur, Mehmet olsa ne olur?

Plaka ve araç bilgilerini kullanarak dilekçe yazarak şikayet edin.

Zaten onun aracında da izler vardır.
  • esasında o durumlarda tabi hastane koşuşturma içinde zor ama polise tutanak tutabilseydiniz polis o plakadan gerekeni yapabilirdi. şimdi bu şekilde o insana ulaşsan bile ne hak idda edebilirsiniz ki? belki adamın önünde çelik bar vardı hiç bi iz kalmadı arabasında.. sanırım biraz geç olmuş. o an için öyle gerekmiştir ama şu an da pek yapacak bişi yok gibi. geçmiş olsun bununla..
  • şu plakaların kime ait olduğunu öğrene bilirmisiniz ya çok önemli hatta hayti bile sayıla bilir

34 yb 8090

34 yb 8255
  • bence ben gördü ama arkasından yetişemedim,kaçtı diye polise şikayette bulunun.başka türlü bir hak iddia edemezsiniz.bende böyle bir olay görünce plakasını not ediyorum.geçmiş olsun.
  • Oha horta bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdrturhan

quote:

Orijinalden alıntı: Şahbaba

Oha horta bak..

harbiden de yani

O Neki Şimdikine Bakın Ciddi Ciddi Okuyorum Bende
  • iyi günler arkadaşlar 34dl1499 plakalı aracın kime ait olduğunu sordurup mail atabilirmisiniz şimdiden hepinize çok teşekkürederim.mail adresim:freemus6@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

quote:

Oha horta bak..

harbiden de yani

o ne ki asıl bu ne ki?

konu ısrarla hortluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

quote:

Oha horta bak..

harbiden de yani

o ne ki asıl bu ne ki?

konu ısrarla hortluyor

Geleneksel hortlanan h100 konusuna dönmüş
  • Ajandaya hatırlatma yazayım da seneye de ben hortlatayım bari
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.