Şimdi Ara

Leadtek 1GB bellekli GeForce 9500GT modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cell işlemcili video hızlandırma kartıyla gündeme gelen Leadtek, GeForce 9500GT tabanlı yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın yeni modeli özellikle yüksek bellek kapasitesiyle dikkat çekiyor zira ürün üzerinde 1024MB GDDR2 bellek yer alıyor. Tek slot tasarıma sahip olan ve aktif soğutma ile desteklenen Leadtek'in yeni ekran kartı özellikle giriş seviyesi sistemleri ve ofis bilgisayarlarını hedef alıyor.

128-bit bellek veri yolu desteği ve 32x paralel işlem birimiyle gelen kart, DirectX 10 ve PCIe 2.0 desteğine de sahip. Grafik işlemcisi 575MHz, bellekleri ise 1000MHz'de görev yapan Leadtek'in yeni modeli PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. Ayrıca kart Nvidia'nın CUDA ve PhysX teknolojilerine de destek sağlamakta.

DVI, VGA ve HDTV destekli tv çıkışlarına sahip olan ekran kartının önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması beklenirken, fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• casper gel baba ekmek geldi:D
  • HD 4670 yerine bunu tercih edenler çok olacaktır

Hele 4670'ten ucuza gelirse (ki var çoğu 9500 GT 1 GB böyle zaten), "vay vay, daha ucuza 1 GB kart ha" tepkileriyle koşa koşa alanlar olur.

Yine de iyi, 1024 MB kısmını kutuda çok fazla vurgulamamışlar. En azından, kocaman yazmamışlar.

Şu kutuya bakın bir de:

"1024 MB DDR2", vay vay...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 4 Kasım 2008; 9:31:40 >

• Bende bu kartı bekliyordum. 512MB 9600GT mi verip üzerinede kaç ytl isterlerse ekleyip bunu alacağım.
  • orta halli bir sistem için iyi bir seçim olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleci07

casper gel baba ekmek geldi:D

+1
  • Son teknoloji Casper bilgisayar alıcaklar için iyi haber

haber için teşekkürler fx57
  • bizim fethiyedeki caspera ekmek çıktı yine benim bir sürü pc den anlamayan arkadaş alıcaktır daha sonra oyun oynayamadıklarında eee cenk benim pc bu oyunu neden seninki gibi oynatmıyor hemde bak benimki 1gb ekran kartım var
  • çöp
  • yaa leadtek in neden daha üst modellerdeki haberi verilmiyo yada benmi duymuyorum leadtek gtx 260 2 modelini cıkardı felan filan gibi
  • quote:

Duyurmasa da olurdu...
  • Casperın teknik servisinde çalıştım hakkaten adamların firma politikası göz boyama ürünleri satmak tan başka bişey değil.
  • kartı kötülememek lazım aslında herkes benim veya bizim gibi teknoloji çılgını değil internet ve ofis bilgisayarı ve pcden fazla anlamayıp kendini tatmin edenler için iyi bi kart ucuza 1 gb
  • yeni nesil bunlar 1 gibubayt
  • 75dolar+kdv ye 4650sonic 512mb ddr3 ülkemize giriş yapmıştır...9500gt leri unutun..hayırlı uğurlu olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.