. (Tüm Sürüm)

Tüm forumlar >> [Mobil Cihazlar] >> Mobil Operatörler >> Avea

bungee20 -> . (3 Kasım 2008; 22:20:32)

.

piri.reis -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (3 Kasım 2008; 22:27:00)

teşekkür ederim.

ilk sorgulamalarımı yaptım bile.

halle -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (3 Kasım 2008; 22:29:52)

Çok güzel bir uygulama olmuş bence...
Umarım Turkcell de buna benzer birşey yapar...

piri.reis -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (3 Kasım 2008; 22:34:05)

quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Servis şu anda aktiftir. Deneme yapabilirsiniz. Ben bütün avea hatlarıma veda edeceğim için (15 kasım) 1 kez servisi kullandım. Sonradan içimde ukte kalmayacak.[:D]

1 tane bıraksaydınız be hocam.

mustafa_(87) -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (3 Kasım 2008; 23:29:54)

avea güzel bir servis yapmış tebrikler çünkü aveadan turkcelle geçen çok olacak zeytinburnunda avea hatlarını alan ekstraya geliyor[8D]

EneRGy. -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (4 Kasım 2008; 16:05:12)

Biraz karışıklık olacak ilk günlerde. Turkcell numarasını arayalım derken aveayı aramışız, aveayı arayalımd erken vodafone çıkmış ve 1 haftada kontorler cuup :) Her arayacagımız kişiyi sorgulamak uzun mesele

fuckulteli -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (4 Kasım 2008; 16:25:20)

quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Biraz karışıklık olacak ilk günlerde. Turkcell numarasını arayalım derken aveayı aramışız, aveayı arayalımd erken vodafone çıkmış ve 1 haftada kontorler cuup :) Her arayacagımız kişiyi sorgulamak uzun mesele

[font="Tahoma"]Aradığınız kişi eğer operatör değiştirdiyse karşı tarafı ararken bir uyarı tonu duyacaksınız. Böyle bir uyarı tonu aldığımızda bileceğizki kişi farklı bir operatöre geçmiş.[:'(]

EneRGy. -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (4 Kasım 2008; 18:04:45)

sağol hocam bilgi için

tksharmely -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (5 Kasım 2008; 0:42:24)

Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirmen için :) Çok hızlısın avea açıklamadan sen açıkladın :)

tuGGy -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (5 Kasım 2008; 0:56:11)

emin değilim ama sanırım bu servisi kullanmak 2 kontör ile ücretlendiriliyor.o yüzden nt başlamadan bu servisi kullanarak kontörünüzü boşa harcamayın...

mustafa_(87) -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (5 Kasım 2008; 1:26:55)

quote:

Orjinalden alıntı: tuGGy

emin değilim ama sanırım bu servisi kullanmak 2 kontör ile ücretlendiriliyor.o yüzden nt başlamadan bu servisi kullanarak kontörünüzü boşa harcamayın...

kontörüm yokken kullandım[:'(]

piri.reis -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (9 Kasım 2008; 1:00:58)

quote:

http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=isAveaNumber

Avea numaralarını ücretsiz olarak sorgulayabilirsiniz.

kralsın be bungee20

piri.reis -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (9 Kasım 2008; 1:21:56)

quote:

Teşekkür ederim. İnanın dişlerimi fırçalamaya kalkamadım bilgisayarın başından. Bütün şebekeleri didik didik ettim. Bir tanesi zaten ölmüş ağlayanı yok. Diğeri zaten havalarda, (parayla çok konuşturan operatör). Bizim şebeke bir tane.

Yahu bir turkcell'e geçelim dedik;

6 ay boyunca 30 dk bedava
3 ay boyunca 150 yüklemeye 5 saat, 250 yüklemeye 10 saat bedava
3 ay boyunca her yöne 1 kontör ve kontör yükleme koşulu yok!
!!

Neydi birileri bir şeyler söylüyordu cep 1 miydi?

[sm=evillol.gif],

cep1[sm=bawling.gif] oldu

mustafa_(87) -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (9 Kasım 2008; 2:00:28)

sizler vodafone'a laf atıp duruyorsunuzda aveanın hali daha kötü şu an bence neyine güveniyor avea acaba

mustafa_(87) -> Cevap: Avea Numara Taşınabilirliği - Şebeke İçi Sorgulama Servisi (9 Kasım 2008; 2:07:06)

quote:

İnan zerre kadar üzülmüyorum. Daha 1 ay öncesine kadar abonelerine köpek gibi bağıran müşteri temsilcileri, bugün aradığımda kibarlıktan kırıldılar. Zaten durumları ortada. Kendileri ettiler kendileri buldular.

evet haklısın müstehak bir yerde onlara

Sayfa: [1]

Valid CSS!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET
8.984375E-02