Kredi Kartı İle Mtv Ödeme
41 Cevap23607 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

769 Mesaj
3 Kasım 2008; 21:07:28 

Merhaba arkadaşlar gelirler idaresinin web sitesinde gördüm artık kredi kartı ile ödeme yapılabiliyormuş

http://www.gib.gov.tr/index.php?id=253

yaralanmak isteyen arkadaşların bilgisine

Nikon D90 18-105 VR | Sony Ps3 | Macbook | Htc Artemis | Iphone 4 | Nintendo Wii
2009 Mercedes B150

3014 Mesaj
4 Kasım 2008; 2:13:52 

Bilgi için teşekkürler.

3695 Mesaj
4 Kasım 2008; 5:32:18 

sanırım sadece axess ile ödeme kabul ediyorlar .. ben ise axess kullanmıyorum

3147 Mesaj
4 Kasım 2008; 8:29:41 

madem kredi kartı olayına girmişler;taksitlendirsinler bari de minnete geçsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 4 Kasım 2008; 8:29:42 >

KASTAMONU - SERBEST MİMAR - 17.04.1980

3014 Mesaj
4 Kasım 2008; 13:47:28 

Valla dekont alma olayı olsa güzel olacak, Yarın öbür gün yine ödenen ancak ödenmedi gözüken borçlar yüzünden canımız yanabilir

11421 Mesaj
4 Kasım 2008; 19:11:48 

axes ve garanti bonus dışında başka bankaların ki kabul edilmiyor.gene de güzel bir uygulama olmuş

581 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:51:28 

plakayı vergi numarasını tc kimliğpi giriyorum tescil tarihini yazıyorum birşey bulamıyor... xxx plakalı araca ait bilgi bulunamadı, lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz.
üye falan mı olmak lazım ya da sitede bir sorun mu var acaba?

NoTHiN' but LiViN'

1157 Mesaj
27 Ocak 2009; 20:51:15 

geçen gün world card ile mtv vergisini ödedim.

3685 Mesaj
27 Ocak 2009; 21:10:46 

iş bankasının sitesindende internet bankacılığıyla ödenebiliyor..

3014 Mesaj
27 Ocak 2009; 21:17:14 

İş ten ödeniyor ancak kredi kartıyla olmuyor ,

Gib.gov.tr den vergi ödeyip dekont alan oldumu?

1068 Mesaj
27 Ocak 2009; 21:26:07 

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

oldu problem yok bende. bonusla ödeme yaptım..

http://hpsikayet.blogcu.com/

18966 Mesaj
27 Ocak 2009; 21:46:54 

Ben de kendim ve eşime ait MTV'nin 1. taksidini kredi kartı ile ödemek için heyecanla bekledim, hatta Hesap Bildirim tarihinden sonra ödeme yapınca 1 ay daha kazanacağımı hesapladım, onu ve bunu düşündüm, ama geçtiğimiz Pazartesi ikisini de bankadan nakit ödedim. Sanırım hâlâ klasik bir yapım var: makbuz olmadan ödediğime inanmıyorum...

Makbuzlar dosyada, param devletin kasasında... Acaba kandırıldım mı?

7131 Mesaj
27 Ocak 2009; 22:22:43 

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

ben bugün aldım
pdf dosyası şeklinde indiriyorsun

3014 Mesaj
27 Ocak 2009; 23:45:14 

Bilgi için teşekkür ederim, Keşke dekont olayını daha önce sizlere sorsaydımda nakit ödeme yapmasaydım.

1228 Mesaj
28 Ocak 2009; 11:36:28 

ben de dün ödedim pdf formatında makbuz veriyor.Çok iyi bir sistem oldu netten ödemek.Keşke bide taksit yapsalar.Melela 5-6 taksit olsa.Temmuzda tekrar taksit olsa ne iyi olur.Bi anda 235 ytl ödemek azıcık zorluyor bütçeyi.Ama bu gidişle bankalar taksite de girer sanırım.

Ayrıca banka bonus vermiyor onuda bi düzeltseler iyi olacak.

Ben sevdim netten ödemeyi.....

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

18966 Mesaj
28 Ocak 2009; 12:07:44 

Borcu borçla ödemek gibi oluyor, "öde, kurtul" mantığıyla hareket ettim, hiç kredi kartı olmayan babam gibi düşündüm biraz, ödedim, tapu gibi makbuzlarım da dosyamda, gelsin devlet bana "ödemedin" desin.

Aslında "zor yoldan" gidip ikisini Ocak'ta ödeyeceksin, 1 yıl kafan rahat... Ooohh gel keyfim gel.

0

9221 Mesaj
28 Ocak 2009; 13:23:12 

internetten bir çok kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor, ayrıca pdf formatında bir makbuz veriyor bunun çıktısını alıp maliyeye onaylatabiliyorsunuz. sistem sağlam bilgi vermesi açısından pdf doyası şu şekilde:

0

42___36 yazan yerde plaka yazıyor, tc kimliği ve isimlerin bir kısımın sildim arkadaşlar

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyarif -- 28 Ocak 2009; 13:32:03 >

18966 Mesaj
28 Ocak 2009; 14:05:51 

Teşekkürler Arif kardeşim, gayet güzel bir çözüm ama onaylatma için yine de vergi dairesine gidilmesi gerektiği biraz can sıkıcı. Aslında Almanya/Hollanda gibi olacak, devlete yetki veriyorsun (vergi dairesi), vadesi geldiğinde senin bankadaki hesabından çekiyor, hesabında para olmasa bile banka sana otomatik kredi açıyor (eksiye düşüyorsun ama önemli değil, faizsiz çünkü). Ne dekont, ne havale, ne kredi kartı, ne makbuz, ne sıra, ne sıkıntı, en ufak bir problem bile çıkmıyor ve bu dediğim 1970'lı yıllardan bu yana böyle işliyor.

3445 Mesaj
28 Ocak 2009; 14:10:25 

Arkadaşlar bu makbuz olayına takmayın, zaten işlem online yapılıyor hemen sonrasında hesabınıza girip tekrar baktığınızda ödemenizin gerçekleştiği görülüyor, bu nedenle makbuzla falan uğraşmaya gerek yok ayrıca kredi kartı ekstreleride maliyece kabul gören belgelerdendir orada da ödeme yapıldığı görülecek en çok onu saklayıverin olsun bitsin

2007 S Max 2.0 TDCİ Titanium
2004 Yaris 1.0 Terra MMT

581 Mesaj
28 Ocak 2009; 15:42:01 

Ben hala ödeme yapamıyorum. Siteye üye mi olmak gerekiyor acaba nedir sorun?
Hata !!!
Girdiğiniz bilgilere sahip araç bulunamadı, lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz.

diyor yardımcı olabilecek var mı acaba?

NoTHiN' but LiViN'

1663 Mesaj
28 Ocak 2009; 16:33:45 

Plaka harfleri büyük yazın, Özel Plaka Hayır seçin, Tc kimlik no ve tescil tarihini doğru girin bu şekilde buluyor...

18966 Mesaj
28 Ocak 2009; 17:09:12 

3 Ayda bir Memur Maaşı alan tanıdığımın MTV 1. taksidini bugün İş Bankası Maximum Card ile ödedim. Biraz takıntılı oldu ama gerçekleşti. Makbuz da PDF olarak anında indiriliyor. Fakat borcu borçla ödemek bence halen ülkemizde aşılması gereken sorun. Neticede kredi kartı şirketi bankaya, banka da sana hesap bildirim cetveli gönderiyor, o zaman elini cebine atıp nakiti ortaya çıkarmaktan başka çare yok.

2386 Mesaj
11 Temmuz 2009; 1:35:41 

gelirler dairesi internet adresinden wordcardla ödeme yapana sonax boya koruma %50 indirimli bilginiz olsun...

ayrıntılar
http://www.sonax.com.tr...t/pages/news.asp?id=438

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 11 Temmuz 2009; 1:38:54 >

Sus artık yeter!
Sır perdelerini pek o kadar yırtma.
Çünkü bize, kırıkları sarıp onarmak, sırları örtmek yaraşır.

473 Mesaj
12 Temmuz 2009; 12:04:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

3 Ayda bir Memur Maaşı alan tanıdığımın MTV 1. taksidini bugün İş Bankası Maximum Card ile ödedim. Biraz takıntılı oldu ama gerçekleşti. Makbuz da PDF olarak anında indiriliyor. Fakat borcu borçla ödemek bence halen ülkemizde aşılması gereken sorun. Neticede kredi kartı şirketi bankaya, banka da sana hesap bildirim cetveli gönderiyor, o zaman elini cebine atıp nakiti ortaya çıkarmaktan başka çare yok.

aslında dediğiniz güzel ben de uygulamaya çalışıyorum tek kart var o da bilgisayar aldığımdan duruordu.
ve 500 limitli.

Ama ekonomistler kredi kartı veya banka kartının kayıt dışı ekonomiyi önlemede en
etkili yol olduğunu belirtiyorlar. çünkü vatandaş nakitte fiş almıyor.
banka kartını kullananlar için bir sorun yok ama kredi kartını ödeyemeyenler için tehlike var

3445 Mesaj
12 Temmuz 2009; 12:28:37 

2009 1. taksitleri maximum sanal kartla ödedim, 2. taksitleride aynı şekilde ödeyeceğim, bu arada bankalar burada da kampanyaya başlamış kimisi boya korumada indirim veriyor kimisi zorunlu trafik sigortasında, yakında taksitte gelir sanırım, Ayrıca kredi kartı amacına uygun kullanılırsa çok güzel birşeydir ama alım gücü olmayan biri ödemesini ertelemek için kullanıyorsa işte o zaman yanar

2007 S Max 2.0 TDCİ Titanium
2004 Yaris 1.0 Terra MMT

1228 Mesaj
14 Temmuz 2009; 20:09:25 

keşke kredi kartına taksit gelse ben son güne kadar bekleyeceğim belki taksit gelir diye..

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

4694 Mesaj
14 Temmuz 2009; 20:26:05 

FİNANSBANK taksit yapıyor...
quote:

Orjinalden alıntı: alpergndz

keşke kredi kartına taksit gelse ben son güne kadar bekleyeceğim belki taksit gelir diye..

D.H. NEDEN BİR OTOMOBİL MARKAMIZ YOK? GRUBU

286 Mesaj
14 Temmuz 2009; 22:42:21 

FİNANSBANK 3 TAKSİT YAPIYOR WWW.GİB.GOV.TR DEN ODENDIGI ZAMN BIRDE +2 TAKSİT DAHA YAPIYOR YANI TOPLAM 5 TAKSIT
http://www.cardfinans.com.tr/mtv-kampanya.jsp

2694 Mesaj
14 Temmuz 2009; 23:11:17 

quote:

Orjinalden alıntı: demir2008

FİNANSBANK 3 TAKSİT YAPIYOR WWW.GİB.GOV.TR DEN ODENDIGI ZAMN BIRDE +2 TAKSİT DAHA YAPIYOR YANI TOPLAM 5 TAKSIT
http://www.cardfinans.com.tr/mtv-kampanya.jsp

yanlışın var 3 taksit.toplam 5 diye bir şey yok.1+2 olacak.

Artık Hyundai ix35 Siyah

1228 Mesaj
16 Temmuz 2009; 12:20:18 

finansbank haricinde var mı taksit yapan banka? varsa arkadaşlar paylaşalım...

286 Mesaj
16 Temmuz 2009; 14:06:40 

guncel tutalım onemlı konu

769 Mesaj
16 Temmuz 2009; 14:38:58 

quote:

Orjinalden alıntı: alpergndz

finansbank haricinde var mı taksit yapan banka? varsa arkadaşlar paylaşalım...

şuan cardfinans haricinde taksit yapan yok diğer bankalar boya koruma,%10 puan gibi uygulamalar var.

Nikon D90 18-105 VR | Sony Ps3 | Macbook | Htc Artemis | Iphone 4 | Nintendo Wii
2009 Mercedes B150

455 Mesaj
21 Temmuz 2009; 21:46:41 

quote:

Orijinalden alıntı: soldier_of_fortune

FİNANSBANK taksit yapıyor...

banada mesaj gelmiş finasbankdan mtv verginizi gib.gov.tr den yapın 3 taksitden yararlanın diye.

Sun Blade 150; 64 Bit'lik Sparc işlemci 550 MHz or 650 MHz UltraSPARC ; 8 GB. RAM ; 350 GB disk ; 2-D/3-D graphics options for multi-display support Unix-Solaris 8 (5/03)
SGI® Origin® 350 ;32 CPUs in single operating system; 4 64-bit PCI-X slots 73GB system drives; IRIX

852 Mesaj
23 Temmuz 2009; 22:15:11 

ben de ödeme yapamıyorum. tescil tarihi ruhsattaki değil mi? anlamadım sorun nedir?
quote:

Orijinalden alıntı: aytach

Ben hala ödeme yapamıyorum. Siteye üye mi olmak gerekiyor acaba nedir sorun?
Hata !!!
Girdiğiniz bilgilere sahip araç bulunamadı, lütfen bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz.

diyor yardımcı olabilecek var mı acaba?

2067 Mesaj
23 Temmuz 2009; 23:24:32 

quote:

Orijinalden alıntı: aydnlgn

ben de ödeme yapamıyorum. tescil tarihi ruhsattaki değil mi? anlamadım sorun nedir?

1. bazen sistemde sorun olabiliyor ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşamıyorsunuz. bir süre sonra tekrar denemekte fayda var. denerkende plakadaki harfleri büyük harfle yazmakta fayda var.
2. tescil tarihini girerken farklı bir iki tarih denemekte fayda var. örneğin ruhsattaki tescil tarihi, trafik sitesinde görünen tescil tarihi farklı olabiliyor ikisinide denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖfKeLiKaLaBaLıK -- 23 Temmuz 2009; 23:33:59 >

10 Mesaj
28 Temmuz 2009; 22:42:26 

Arkadaşlar bende de aynı hatayı veriyor ödeme yapamıyorum araç bulunamadı hatası veriyor....

5420 Mesaj
28 Temmuz 2009; 23:05:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Teşekkürler Arif kardeşim, gayet güzel bir çözüm ama onaylatma için yine de vergi dairesine gidilmesi gerektiği biraz can sıkıcı. Aslında Almanya/Hollanda gibi olacak, devlete yetki veriyorsun (vergi dairesi), vadesi geldiğinde senin bankadaki hesabından çekiyor, hesabında para olmasa bile banka sana otomatik kredi açıyor (eksiye düşüyorsun ama önemli değil, faizsiz çünkü). Ne dekont, ne havale, ne kredi kartı, ne makbuz, ne sıra, ne sıkıntı, en ufak bir problem bile çıkmıyor ve bu dediğim 1970'lı yıllardan bu yana böyle işliyor.

bizde o sistem yarım asırdan önce gelmez gibi..çoğu gitmiş azı kalmış biraz daha sabır...

5420 Mesaj
28 Temmuz 2009; 23:07:40 

quote:

Orijinalden alıntı: smoothcrimiinal

Arkadaşlar bende de aynı hatayı veriyor ödeme yapamıyorum araç bulunamadı hatası veriyor....

ben çok kolay şekilde yapmıştım maximum kartla.. plaka (büyük harfle), TC no ve tescil tarihi yeterli..
girdiğiniz bilgiler bağlı vergi dairesindeki ile uyuşmuyor olabilir yada internet sistemine dahil edilmemiştir??

5420 Mesaj
28 Temmuz 2009; 23:11:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Borcu borçla ödemek gibi oluyor, "öde, kurtul" mantığıyla hareket ettim, hiç kredi kartı olmayan babam gibi düşündüm biraz, ödedim, tapu gibi makbuzlarım da dosyamda, gelsin devlet bana "ödemedin" desin.

Aslında "zor yoldan" gidip ikisini Ocak'ta ödeyeceksin, 1 yıl kafan rahat... Ooohh gel keyfim gel.

0

hocam vergiyi filan boşverin de bu mükellef (vergi dışı) sofra sizemi ait?

347 Mesaj
30 Temmuz 2009; 15:05:02 

ben tam onay butonuna bastığımda güncelleme yapılıyor dedi ve öyle kaldı. banka hesabına baktığımda sanki para çekilmiş gibi gözüküyor ama vergi dairesi sayfasında gözükmüyor. şimdi acaba ödedim mi ödemedim mi? bunu nerden öğrenebiliriz acaba. siz öder ödemez tahsilatlar bölümünde görebildiniz mi ödediğiniz parayı?

3170 Mesaj
30 Temmuz 2009; 15:26:47 

2 gün önce ödedim ben de.wings kk ile.pdf formatında makbuz çıktı.

18 Mesaj
17 Ağustos 2010; 10:53:23 

buradan bilgi edinebilirsiniz plakadan araç sorgulama

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Kredi Kartı İle Mtv Ödeme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313