Şimdi Ara

GlacialPower 650 watt'lık yeni güç kaynağı AL650W'yi duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komponent üreticisi GlacialPower, 650 watt'lık yeni güç kaynağı AL650W'yi duyurdu. Masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonları için hazırlandığı belirtilen güç kaynağı ATX12V v2.2 standardını destekliyor ve aktif PFC özellğiyle birlikte geliyor. %80'in üzerinde verimlilik değerine sahip olan güç kaynağı, biri 80mm, diğeri ise 120mm'lik fana sahip 2 farklı versiyonla piyasaya sürülmüş durumda.

2x 12v rail hattına sahip olduğu belrtilen ve 100.000 saatlik kullanım ömrü sunan GlacialPower AL650W'nin modern güç kaynaklarında olması gereken yüksek voltaj koruması gibi güvenlik önlemleriyle donatıldığı bildiriliyor. 87$+KDV fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunulmuş olan ürün 2 yıl garantiye sahip.

GlacialPower AL650W, video incelemelerimize de konuk olmuştu;

http://www.donanimhaber.com/Video.aspx?Id=318

• modül olmaması iyi olmamış ama fiyatı düşük olur herhalde
  • Ben bu modeli 4 - 5 ay önce sitesine baktığımda görmüştüm, belkide daha da önce koymuşlardır ama türkiye'ye yeni gelmiş demek. Alınası bir model olacağı kesin ama.
  • aynı markanın düşük fiyatlı olan psuları sorunlu genelde sistemi açmama res attırma gibi sorunları olan bi marka benim bildigim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuze -- 4 Kasım 2008; 0:07:16 >
  • Sağlam PSU fiyatta iyi ise neden olmasın ?
  • herhalde fiyatı enermaxtan falan ucuz olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraculous

herhalde fiyatı enermaxtan falan ucuz olur

şakamı yapıyosun tabikide enrmax tanda düşük olacaktır
  • Sahi arkadaşlar ENERMAX PSU lar nerede?? Ben gece tamamen sessiz ortamda PC kullanan ve film izleyen biriyim..Sessizlik konusunda şu ana kadar anladığım kadarıyla Enermax 1 numara..Kalitede aynı şekilde..Özellikle MODU82 modeli tekrar getirilir umarım..Şu an bu model tamamen tükenmiş stoklarda galiba..
  • Hımm güzel haber ben bunun 550W olanını kullanıyorum.Gayet güzel ama arasıra canı sıkılıyor çalışmıyor keyfinin yerine gelmesini bekliyoruz.
  • Verimliliği %80 üzerinde olan bir güç kaynağının fazla da ısınmaması gerekir. Çünkü ısınması, verimsizliğin bir göstergesi. Neden 2 adet fan gerek duydular, ben anlamadım. Bilen varsa açıklayabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.