Şimdi Ara

Türkçe Xbox 360 Oyunu ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
8.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar internette dolaşırken burada ismini veremeyeceğim illegal bir rus sitesinde xbox 360 oyunlarının bir şekilde patch ile rusca text (ses hariç) eklendiği dikkatimi çekti. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ? Eğer ruslar yapıyorsa bizlerde yaparız. Bıktım çünkü oyun oynarken ara sahnelerdeki diyaloglara boş boş bakmaktan.

• çok zor
  • eskiden bununla ilgili bir konu açılmıştı galiba. hatta bir arkadaş conan oyununun altyazılarını türkçe ye çevirmişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyahbalik

eskiden bununla ilgili bir konu açılmıştı galiba. hatta bir arkadaş conan oyununun altyazılarını türkçe ye çevirmişti.

peki nasıl yapmış zor bir iş olmasa gerek sonuçta divx dizilere ve filmlere yüzlerce altyazı çevirisi yapan arkadaşlar var. Eğer conanın alt yazısını türkçeye çeviren arkadaş bunu yapmışsa diğer oyunlarda yapar. Arkadaşlar bence bu konunun üstüne düşmemiz lazım. Oyun oynarken senaryoya vakıf olmak daha bir zevkli olacaktır.
  • o kadar kolay olsa herkes yapardı zaten ama zor.
  • eğer başkaları yapmışsa bizde yaparız önemli olan bunun nasıl yapıldığı
  • konuyu açan arkadaş her oyunda işe yaramadığını söylemişti. oyunun isosunu açınca metinlerin bulunduğu dosyayı tespit edip değiştiriyormuş, ya da öyle bir şeydi.
  • Bence gerek yok böyle şeylere
  • yahu ne güzel ingizlice öğreniyorsunuz 2,5ytl ye xbox 360 oynuyoruz fazla şeyler istemeyin o kadarda her şeyin kolayını istiyorsunz
  • quote:

Orjinalden alıntı: suÇ

Bence gerek yok böyle şeylere

Neden Türkçe oynamak varken İngilizce daha mı iyi?
  • gta4 oynadım seneryonun 1 gramını anlamdım haritadaki işaretli noktaya git görev yap:S:S:S:S:S:S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: swat882

gta4 oynadım seneryonun 1 gramını anlamdım haritadaki işaretli noktaya git görev yap:S:S:S:S:S:S:S

5 saniye arayla yazmışız yazılarımızı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan02

quote:

Orjinalden alıntı: swat882

gta4 oynadım seneryonun 1 gramını anlamdım haritadaki işaretli noktaya git görev yap:S:S:S:S:S:S:S

5 saniye arayla yazmışız yazılarımızı

• quote:

Orjinalden alıntı: sinan02

quote:

Orjinalden alıntı: suÇ

Bence gerek yok böyle şeylere

Neden Türkçe oynamak varken İngilizce daha mı iyi?

kesinlikledaha iyi
  • crysis oyunu nu oynadın mı?
  • ben bi ara bu konuyu cok düşünmüştüm ve gerçektenden cok gerekli bişey crysis oynarken insanın aldıgı bi zevk bambaşka bişeydi mesela nası yapıldıgını bilen bi arkadaş warsa cok hoş şeler ortaya cıkabilir..
  • düşünsenize fable 2'yi gta4'ü türkçe oynadığımızı hep patozlama oynuyoruz oyunun oynanışı kadar konusuda önemli arkadaşlar
  • Aslında gerekli bi olay ama baya bi uğraş ve zaman ister. Keşke olsa ama...
  • yaw yapsınlar parayla satsınlar hatta yamasını filan 10-20-30 ytl ye satsalar böyle kırılmayan bir diske filan koyup satsalar...onlarda para kazanır bizde ağız tadıyla oyun oynarız
  • güzel bir fikir az çok anlasam da ingilizceyi anlamadığım şeyler de var ve konunun kopmasına neden oluyor. yapılsa çok iyi olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.