Şimdi Ara

Türkçe Xbox 360 Oyunu ??? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
8.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: dsensoy

Edit: Çeviriden önceki XBox dil dosyasının boyutu ile sonrakinin boyutlarının aynı olmasına dikkat et.

O zaman yapabilme şansımız yok gibi çünkü Xbox'ın orjinal dil dosyaları ile PC yamasının arasında kb'lık farklar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 2 Şubat 2009; 12:04:54 >
  • wx360 programıyla yeni dosyaları replace edip yapabiliyormuşuz ama replace edilmiyormuş bu dosyalar yav file is too large diyormuş, nasıl yapılacak arkadaşlar bu bir yol gösterin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Şubat 2009; 12:49:36 >
  • Replace dendiği zaman, file is too large diye hata veriyor.
  • Beyler bundan yaklaşık 1 buçuk yıl önce XBOX360 oyunlarını türkçe görmek istermisiniz diye bi sitede konu açmıştım.Ancak insanların pekte oyunları türkçe oynamak istemediklerini gördüm ve xbox360 olayını tamamen kapadım.O aralar xbox360 almayı düşünüyordum.O yüzden türkçe olayı cazip geliyordu.Ama xbox360 yerine ps3 aldım.O yüzden şu an yaptığım çalışmaları deneme ve yayınlama fırsatım yok.Elimde konsol olsa şimdiye kadar en az 6-7 oyunu türkçe yapacaktım.PES ede TURKCELL Süper Lig eklemeyi düşünüyordum.Ama işte bu işler konsol olmadan olmuyor.Birgün PS3 kırılırsa (Çıkmaz ayın son perşembesi :) ) ona ihşallah.

Kendimi tanıtma gerekirse 2005'den bu güne; 11 PlayStation2 12 PlayStation Portable 2 PC Yaması Toplam : 25 Yama yaptım : )

Gelelim sizin sorunlarınıza.Hiçbir zaman PC PS3 XBOX vs için yapılmış dosyalar birbirine uyum göstermez.Her sistemin çalışması farklıdır.O yüzden PC için yapılmış bi yamayı gelipte XBOX a koyamazsınız.Ancak XBOX dil dosyasını orijinal helden alıp en sona türkçe yaparak bu işi çözebilirsiniz.Birde PC için not defterinden değişiklik yaptıınızda oyunda bi sorun yaşamazsınız ama XBOX için veya PS için bu iş not defteriyle olmaz.Nedeniyse birnin verileri HDD den almadı diğerininse DVD den alması.Bu dil dosyalarını VB ile diğiştirmelisiniz ki dosyalama sisteminde bozukluk olmasın.

Herneyse size kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkan -- 7 Mayıs 2009; 18:56:22 >

• aaah ah....
    Atamıza Paşamıza Allah biraz daha uzun ömürler verseydi keşke :(

O zaman canım TÜRKÇE dilimiz dünya dili olurdu ve biz bu şekilde konulardan haberdar bile olmazdık arkadaşlar...

Artık geç tabi...

Daha da kötüleşiyor :( Elden birşey gelse ah.

Atam izindeyiz.
  • Oyun forumunun TDK forumuna döndüğü an
  • Başlığa bak youtube yorumlarına dönmüş yazılar :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.