Şimdi Ara

'Tık' sesi çıkarmayan fare

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
14.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yurtta kalıyorum.oda arkadaşlarımın daha az rahatsız olması adına tıklandığında minimum ses çıkaran fare arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Bi aralar ben de aradım ama bulamadım. Zaten niye koyarlar o tık sesini hiç anlamam.
  • int cafelerden eski fareleri alabilirsin
    çocuklar oyun oynarken klavye ve fareye o kadar abanıyolarki farede tıklayacak hal kalmıyo
  • böyle bir fare ararken googleda bu başlığa rastladım :) var mı böyle bir fare? bu vakitlerde tık sesi rahatsız edici olabiliyor
  • merak ettım aslında uretılmısmıdır acaba :)
  • var arkadaşlar media markta görmüştüm ben bizzat hemde ergonomik sağ el için cuk die oturan cinslerden ama unuttm markasını bidaki gidişimde dikkatli bakarım . bendeki lachesisde bile çıt çıt sesler var
  • Microsoft ve Logitech de var. Modellerini de yazacağım size.
  • ODTÜ'de ki yurt hayatım aklıma geldi, ben uyurken odada counter oynayan elemana ne söverdim, nazikçe kibarca uyarmak yetmeyince birgün çekiverdik kenara ondan sonra rahatladım....sen sen ol odada biri uyurken bilgisayarını açma......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVATANSEVER -- 19 Ekim 2009; 22:54:46 >
  •  'Tık' sesi çıkarmayan fare

alın size tık çıkarmayan mause HAMA Gaming Mouse Slide S2
  • Herhangi bir kriter belirtmemişsiniz(kablosuz,kablolu) ama ben Microsoft Bluetooth Mouse 5000'i öneririm.İsterseniz bir yerde inceleyin oldukça sessiz tık sesini zar zor duyarsınız.Şu an kullanıyorum G5 ile arasında oldukça ses farkı var
  • Acaba bu mouse'lerden biri işinizi görürmüydü !?
    ses çıkarmayan fareler

Bu mouse satışta
  • Valla arkaşlar direk o özellikli bişe varmı bilmiomda microsoftun mauseleri nisbeten sesi az çıtır çıtır deilde sanki böle tok bi sesi var tarif edemem rahatsız etmio
  • Microsoft sunum mouse'u hiç tıklama sesi çıkarmaz
    http://www.egiticininegitimi.net/?p=224
  • senin gibi yurt arkadaşlarına bir türlü sahip olamadım
    bu kadar düşünceli adama mouse alıp gönderesim geliyor

ben yurtta uyuyamadığım için sürekli derslerde uyuklardım, öğlen gelince boşsa yatardım
    hele o abaza yürüyüşleri yok mu, kalabalığa bomba atasım geliyor

asıl konuya dönersek, razor ve logitechin mouse'ları oldukça sessiz, microsoftlar da kaliteli ama uzun süre kullanımdan sonra ses çıkartmaya başlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 2 Ocak 2010; 22:05:49 >
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: arf*

arkadaşlar yurtta kalıyorum.oda arkadaşlarımın daha az rahatsız olması adına tıklandığında minimum ses çıkaran fare arıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

bulabildinizmi tik sesi cikarmayan mouse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende arıyorum yahu hortlattım ama konuyu
  • 6 yıl olmuş yok mu bulan böyle mouse ? bi mouse üreticisi de takip etmiyor mu şurayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: roser137

6 yıl olmuş yok mu bulan böyle mouse ? bi mouse üreticisi de takip etmiyor mu şurayı

Oyun icin kullanmayacaksaniz touch mouse alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • I. C. Wiener kullanıcısına yanıt
    logitech in touch mouse unu aldım. şansıma bozuk çıktı geri gönderdim. aslında güzel ürün ama test etme şansım olmadı, uzun süre kullanımda yorar diye de çekindim biraz iade edince tekrar almadım aynı modeli. o kadar abartı bi beklentim yok aslında m185 gibi çat çat ses çıkartmasın yeter. notebook un klavye sesinden rahatsız olmuyorum çevremdekiler de olmuyor ama mouse da öyle olmuyor işler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.