Şimdi Ara

A2(K850i-K630-K660-W595-W760-W890-W902-W910-W980-C702-C902-G502-T700-Z750...) Teller İçin Uploader (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
5
Favori
226.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum ben Samsung Omina 'dan geçtim :D
    Gerçi samsung çok iyiydi ama ben sıkıldım...Sıkıyor beni dokungaçlarılar :)
    Bir sürü karışık özellikler....

N95 8gb ve K850 de çok mutlu oldum ben :) Valla Sony'den şaşmam...
    Birde nokia şu N serisini biraz küçültse ve şarjının süresini artırsa on numara olur valla :)

Diğer
    quote:

Orjinalden alıntı: yosunkaya

Sizlere daha evvelde sormuştum 6500 slide ı k850i ile takas edeyimm mi dişye et demiştiniz.Ne iyi etmişim diyorum şimdi.Fikir belirten tüm arkadaşlara teşekkürler.

Tolyo ve Se-guru arkadaşlar her ikinize da sonsuz teşekkür ederim.Telefonumu daha keyifli ve işe yarar hissederek kullanıyorum.Elleriniz dert görmesin.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimi1984 -- 5 Kasım 2008; 11:57:53 >
  • quote:

Sahin-YK

Türkçe olmadı ya Tolyo kardeş senin yukarıda verdiğin dil paketini indirdim amam içinde TR yazmıyor ondna olabilirmi :s
    Hatta telde sadece İngilizce var

İlk önce dil dosyalrını sildim yerine yenileri attım sonra customdaki C_Asia vardı onuda attım ama tek ingilizce gösteriyo

evet arkadaşım farkettim koyduğum lng lerde TR seçeneği yokmuş. hemen değiştirdim yerine TR seçeneği olanı koydum bide yenisini dene bakalım. olması lazım eğer yine olmazsa customu editlemek gerekecek ona denedikten sonra bakarız.

quote:

rakı buzu

tolyo senin karışık akustic dosyan bozukmu ben onu kullanıyorum sesim gitmicekmi karşıya şimdi

dostum onu biz farkettik ve ben onu depodan kaldırdım. şimdi yenisini ekledim acoustiklerin başına.
    sadece hoparlör ve kulaklık sesi için seçme yaptım. ilk önce orjinal acoustici at telefona sonra benim koyduğum 2 dosyayı at sorun düzelir. istersen Pohumanın mix i de var onuda deneyebilirsin.

• quote:

yosunkaya

Sizlere daha evvelde sormuştum 6500 slide ı k850i ile takas edeyimm mi dişye et demiştiniz.Ne iyi etmişim diyorum şimdi.Fikir belirten tüm arkadaşlara teşekkürler.

Tolyo ve Se-guru arkadaşlar her ikinize da sonsuz teşekkür ederim.Telefonumu daha keyifli ve işe yarar hissederek kullanıyorum.Elleriniz dert görmesin.

Saygılar.

Eyvallah arkadaşım ne demek bizim için zevk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolyo

quote:

Sahin-YK

Türkçe olmadı ya Tolyo kardeş senin yukarıda verdiğin dil paketini indirdim amam içinde TR yazmıyor ondna olabilirmi :s
    Hatta telde sadece İngilizce var

İlk önce dil dosyalrını sildim yerine yenileri attım sonra customdaki C_Asia vardı onuda attım ama tek ingilizce gösteriyo

evet arkadaşım farkettim koyduğum lng lerde TR seçeneği yokmuş. hemen değiştirdim yerine TR seçeneği olanı koydum bide yenisini dene bakalım. olması lazım eğer yine olmazsa customu editlemek gerekecek ona denedikten sonra bakarız.

Saol kardeşim indirdim faket yine olmadı dil dosyalarını ve custom u silip baştan attım ama halen dil seçeneklerinde sadece İngilizce var.Yardımlarını bekliyorum

Birde senin yazılım deponda main , fs fln var onları yüklemedim yüklencekse tabi bilmiyom ondan olabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tej90 -- 5 Kasım 2008; 13:11:53 >

• quote:

Sahin-YK

Saol kardeşim indirdim faket yine olmadı dil dosyalarını ve custom u silip baştan attım ama halen dil seçeneklerinde sadece İngilizce var.Yardımlarını bekliyorum

Sahin biraz bekle bakalım customu edit yapma işini tam bilmiyorum onu öğreneyim senin işi hallederiz. sen biraz daha idare et böyle. istersen depodan main fs indir eski sürümü yükle beklemem dersen yani. kulan kendi programını ekledim ilk mesaja onunla yapabilirsin. ama ben bekle derim custom işini halledersek eski sürüme dönmene gerek kalmaz.
  • quote:

quote:

Sahin-YK

Sahin biraz bekle bakalım customu edit yapma işini tam bilmiyorum onu öğreneyim senin işi hallederiz. sen biraz daha idare et böyle. istersen depodan main fs indir eski sürümü yükle beklemem dersen yani. kulan kendi programını ekledim ilk mesaja onunla yapabilirsin. ama ben bekle derim custom işini halledersek eski sürüme dönmene gerek kalmaz.

Hmm bekliyorum kardeş =)

• Fazlalık dil dosyalarını silsem sorun olur mu acaba? 2.3MB yer tutuyorlar. Türkçe ve ingilizce 0.5MB...
  • quote:

pohuman

Fazlalık dil dosyalarını silsem sorun olur mu acaba? 2.3MB yer tutuyorlar. Türkçe ve ingilizce 0.5MB...

tavsiye etmem pohuman sorun olabilir. sende 8gb lık h. kartı yokmuydu ya napcaksın 2 mb yeri?
  • Arkadaşlar bu uploader programı ile telefona dosya atıyoruz ben içinden dosya almak istiyorum onu nasıl yapıcaz
  • quote:

quote:

pohuman

Fazlalık dil dosyalarını silsem sorun olur mu acaba? 2.3MB yer tutuyorlar. Türkçe ve ingilizce 0.5MB...

tavsiye etmem pohuman sorun olabilir. sende 8gb lık h. kartı yokmuydu ya napcaksın 2 mb yeri?

Yer sorunu değilde, gereksiz kullanmadığım dosyalarla aram iyi değildir ondan silmek istedim. Neyse telefona bir şey olur şimdi fotoğraf çekemem falan hiç gerek yok.

• quote:

Sahin-YK

Arkadaşlar bu uploader programı ile telefona dosya atıyoruz ben içinden dosya almak istiyorum onu nasıl yapıcaz

Sahin uploader sadece telefona yükleyebiliyo malesef. zaten adıda uploader!
    yanlız biraz araştırdım senin işi yapabilmek için telefondan dosya alabilmemiz gerekiyo gibi yani sadece customu editlemek yetmiyo galiba ki zaten senin attığın customun içinde tr seçeneği var! language klasörünün içinde bi .txt dosyası var onuda editlemek gerekiyo olabilir. onun için onu telefondan almak gerekiyo yani şimdilik yapamayız gibi. ama dediğim gibi sen eski sürüme dönebilirsin kulankendi ile.
    bu arada sen SE nin güncelleme servisinden güncellesen daha iyi olmazmı?

quote:

pohuman

Yer sorunu değilde, gereksiz kullanmadığım dosyalarla aram iyi değildir ondan silmek istedim. Neyse telefona bir şey olur şimdi fotoğraf çekemem falan hiç gerek yok.

pohumman aman deyim daha dil olayını tam çözemedik sen bali elleme.

• quote:

quote:

Sahin-YK

Arkadaşlar bu uploader programı ile telefona dosya atıyoruz ben içinden dosya almak istiyorum onu nasıl yapıcaz

Sahin uploader sadece telefona yükleyebiliyo malesef. zaten adıda uploader!
    yanlız biraz araştırdım senin işi yapabilmek için telefondan dosya alabilmemiz gerekiyo gibi yani sadece customu editlemek yetmiyo galiba ki zaten senin attığın customun içinde tr seçeneği var! language klasörünün içinde bi .txt dosyası var onuda editlemek gerekiyo olabilir. onun için onu telefondan almak gerekiyo yani şimdilik yapamayız gibi. ama dediğim gibi sen eski sürüme dönebilirsin kulankendi ile.
    bu arada sen SE nin güncelleme servisinden güncellesen daha iyi olmazmı?

Eskiden denemiştim birde şimdi denicem bakalım sonucu yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tej90 -- 5 Kasım 2008; 14:11:57 >

• Tolyo kardeş , bana R1Fa035 custom dosyasını bulabilirsen ben editleyip sorunumu çözcem bi sitede bulmuştum ama indiremedim ücretli üyelik istiyor yardımını bekliyorum
  • quote:

Sahin-YK

Tolyo kardeş , bana R1Fa035 custom dosyasını bulabilirsen ben editleyip sorunumu çözcem bi sitede bulmuştum ama indiremedim ücretli üyelik istiyor yardımını bekliyorum

Dostum customun R1FA sı filan yokki! custom hangi sürüm olursa olsun bizim kullanmamız gereken custom C-ASİA olan bide EUROPA-2 var ama o yok şu an elimde ki zaten olsada bişey değişmez. mesele customdan değil. sen SE nin güncelleme servisini denedinmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yosunkaya

Saygılar.

Kendi adıma teşekkürler, telefonunuzu iyi günlerde keyifle kullanın
  • @Sahin-YK benim konumda flash atma programı var uygun dosyaları flashlayıp türkçe yapabilirsin telefonunu.
  • quote:

quote:

Sahin-YK

Tolyo kardeş , bana R1Fa035 custom dosyasını bulabilirsen ben editleyip sorunumu çözcem bi sitede bulmuştum ama indiremedim ücretli üyelik istiyor yardımını bekliyorum

Dostum customun R1FA sı filan yokki! custom hangi sürüm olursa olsun bizim kullanmamız gereken custom C-ASİA olan bide EUROPA-2 var ama o yok şu an elimde ki zaten olsada bişey değişmez. mesele customdan değil. sen SE nin güncelleme servisini denedinmi?

Denedim kardeş olmadı , K850i_1201-0116_R11A_GENERIC_CENTRAL-EUROPE bu dosyayı bulursam editleyip yapıcam ama kesin

http://www.centrumse.pl/forum/K850i-1201-0116-R11A-GENE-file1225.html

burda buldum ama indiremiyorum

• quote:

Sahin-YK

Denedim kardeş olmadı , K850i_1201-0116_R11A_GENERIC_CENTRAL-EUROPE bu dosyayı bulursam editleyip yapıcam ama kesin

http://www.centrumse.pl/forum/K850i-1201-0116-R11A-GENE-file1225.html

burda buldum ama indiremiyorum

Sahin bu EUROPA bize uyan EUROPA-2. sen bide şu verdiğim dosyaları at bakalım tele nolcak.

http://rapid-share.com/files/160868731/tpa.rar.html (aradaki - yi kaldır link açılır)

• Saol kardeş bakıyorum benim amacım şey bnm tel kaçak olduğu için asia değil europa yazılımı var.Europanın custom dosyasına ulaşıp

<allowed-language>tr</allowed-language>

ekleyip dillerede TR dosyalarını ekleyip yapmayı düşünüyorum demin europa ile denedim olmadı
    şimdi seninlinkinden denicem

diilerin içinde aloowed txt. mi ne vardı onuda sildim hatta karışıklık olmasın die ama yinede olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tej90 -- 5 Kasım 2008; 15:24:13 >
  • 2 customu editledim yine olmadı uğraştığınız için teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.