Şimdi Ara

A2(K850i-K630-K660-W595-W760-W890-W902-W910-W980-C702-C902-G502-T700-Z750...) Teller İçin Uploader (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
5
Favori
226.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca arkadaşlar bu ilk sayfada a2 ile ilgili 3-4 tane program mevcut bunlardan hangisini kullanıyoruz? ben hangi linke tıklarsam tıklayım boş bir sayfa geliyor yani download sayfasına giremedim bir türlü... son olarak font kamera shutter sesi olarak beğendikleriniz hangisi onları da yazarsanız direkt onları yüklemek istiyorum tek tek denemek için zamanım yok da saolun yardımlarınız için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_prencess

quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

quote:

Orjinalden alıntı: dark_prencess

arkadaşlar teli kullanamıyorum ya tüm yazılar herşey gitti yardımcı olun ltfn ne yaPABİLİRİM?

Yeniden tema, menü font at. yalnız bu sefer hiç bir şey silme

ii gzl de dediklerini yaptım olmuyor bunda fabrika yarlarına dön gb bişe yok mu? faydası olur mu şimdi yeniden güncelleyeceğim işe yararmı? fabrika ayraları varsa nerde hangi menüden girebilirim yardım isterim. malesef hiç yazı yok tel de şuanda

güncelleme bütün sorunlarımı çözdü yanısıra bütün bilgilerimde gitti. Önemli değil yedek almıştım. yalnız bn bu font işinden vazgeçmedim adam akıllı nasıl yapacağımı sölermisiniz? tek bir tane ttf dosyasımı atacağım nsl olacak içindekilerden silmeyeceklerim neler bi yardım edermisiniz?
  • ni hehe azmeden derviş herbişiyi becermiş yaptım herkese teşekkürler çok mutluyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuZ-MaViSi

arkadaşlar cyber-44 temasındaki layoutu nereden bulabiliriz.

Layout
  • quote:

Orjinalden alıntı: freeak
    Çok teşekkürler cyber-44 Deniyorum ama nedense pek ümitli değilim :D
    (Lardeş ya ben bunu denedim ama olmuyor yapamıyorum. Programlardan nasıl kaydedeceğimi bilemiyorum, bş ton seçenek çıkıyor. Adobe flashdan resimleri değiştirip tekrar diğer programa atıyorum ama diğeri gibi olmuyor maalesef ya bozuluor acaip hızlanıyor fotolar. sen bi denesen nasıl olur acaba ya.Daha önce eklenen flash resimlerin arasında karısık resimler klasöründe shakekontrol adlı bi dosya. Benim için baya önemli bi hal aldıda ondan bu kadar ısrar ediyorum kusuruma bakma. Zahmetli bi iş gördüüm kadarıyla uğrasmazsanda anlarım ;)

Rica ederim. şuan anlatmak için vaktim yok az önce denedim resimler değişebiliyor fakat ilave etmek çok zor. akşama doğru müsait olunca nasıl değiştirildiğini resimlerle anlatırım. Değiştirdiğim dosya: Shakecontrol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber-44 -- 6 Ocak 2009; 16:03:31 >
  • quote:

yasin186

arkadaşlar ben telefonuma main ve fs yükledim.daha önce müzik çalarken ana ekranından geçen müzikçalar bilgileri geçmez oldu.bunun için bi ayar var mı?ne yapmam lazım?

ayrıca flash menüleri nasıl düzenleyip tema ile ilişkilendiriyoruz.tam anlayamadım.

yasin eğer eskiden farklı sürüm kullanıyoduysan sürüm farkından olabilir o dediğin.

flash temaları .thm dosyalarıyla birleştirtirme işinide daha önce vermiş olduğum programı kurup ayarlamak istediğin thm dosyasına sağ tıklayıp ''set'' diyosun. sonra da birleştirmek istediğin .swf nin adını yazıyosun oraya ok.

quote:

sskun

arkadaşlar k5850i r1ea037 yeni yazılım çıktımı vista kullandıgım için kablo driverini yükleyemedim eger varsa harici xp kuracam yükleyecem.

arkadaşım 037 den sonra yeni sürüm çıkalı çok oldu sen nerdesin! şu anki son sürüm R1FA035 yüklemek istersen xp ye geç rahat et.

quote:

ekoksoy

Telefonun Batarya İconlarını felan nerden değiştiriyoruz ?

batarya iconlarını diğer iconlar gibi değiştiriyoruz normalde ama batarya ve sinyal iconlarında sorun yapıyo nedense yani iconlar bi görünüyo bi kayboluyo. ilerde patch işine bi çözün bulunduğunda iconlarıda patchlerle değiştiririz tahminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 6 Ocak 2009; 15:31:33 >
  • @freeak rica ederim arkadaşım sorun düzeldiyse tamamdır.

quote:

sugarboy

kullanmış olduğunuz en iyi cam driver acustic ve tema hangisidir

ben camdriver olarak tolyo_K850i yi kullanıyorum. acoustic olarakta ermeydanın dediği desilver ı kullanıyordum şu an kulaklık sesini başka bi acousticten aldım onu kullanıyorum.(kulaklık sesi için kullandığım acoustic dosyası ve ekolayzır ayarları bir önceki sayfada mevcut)
    tema olarakta flash tema kullanıyorum şu an Fallen Angel ı kullanıyorum.

quote:

Ermeydan

İstersen kendi 4 shared ine yükleyip ilk sayfaya ekle ilk sayfadaki çok fazla Rusça içeriyor.

koyacaktım ben onu zaten de işlerden fırsat bulamadım birazdan eklerim ilk sayfaya.

@Asil27 eyvallah kardeşim senden de Allah razı olsun.
  • @tolyo saolasın... fakat bu a2 programlarının 3ü de aynı mı kimisin de f kimisinde fw diye ayrıca harflendirmişsin... ayrıca layout dediğiniz nedir? Simgelerin etrafını çerçeveleyen kısım mı?
  • quote:

sugarboy

@tolyo saolasın... fakat bu a2 programlarının 3ü de aynı mı kimisin de f kimisinde fw diye ayrıca harflendirmişsin... ayrıca layout dediğiniz nedir? Simgelerin etrafını çerçeveleyen kısım mı?

hayır programlar aynı değil. yenisi çıktıkça ekledim ben sadece ilk çıkan A2 uploader yazan yani sadece telefona dosya atmaya yarayan pro.
    RW yazan ikinci çıkan oda hem telefona dosya atmaya yarıyo hemde telefondan dosya yedeklemeye yarıyo.
    son çıkan da RWF yazan oda hem dosya atmaya hem yedeklemeye hemde telefona yazılım atmaya(MAİN -FS atmaya) yarayan pro.
    yani senin anlayacağın siz en son çıkan RWF yazanı kullanın.

layout ta ekrandaki simgelesin yerlerini belirleyen dosya oluyo birde müzik çalardaki simgelerin tabi bunların layout dosyaları farklı.
  • simgelerin yerleri derken? menülerin diziliş sırası mı?
  • quote:

sugarboy

simgelerin yerleri derken? menülerin diziliş sırası mı?

yok dostum bekleme ekranındaki simgeler. operatör logosu,saat,tarih vs. yani.
  • Ya tolyo K660i R1FA035 CID52 Firmwaresini nerden bulucam Googlede çok aradım ama bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: freeak

Çok teşekkürler cyber-44 Deniyorum ama nedense pek ümitli değilim :D
    (Lardeş ya ben bunu denedim ama olmuyor yapamıyorum. Programlardan nasıl kaydedeceğimi bilemiyorum, bş ton seçenek çıkıyor. Adobe flashdan resimleri değiştirip tekrar diğer programa atıyorum ama diğeri gibi olmuyor maalesef ya bozuluor acaip hızlanıyor fotolar. sen bi denesen nasıl olur acaba ya.Daha önce eklenen flash resimlerin arasında karısık resimler klasöründe shakekontrol adlı bi dosya. Benim için baya önemli bi hal aldıda ondan bu kadar ısrar ediyorum kusuruma bakma. Zahmetli bi iş gördüüm kadarıyla uğrasmazsanda anlarım ;)

Shakecontrol swf dosyasındaki resimleri değiştirme:

Öncelikle swf dosyasını ve içine atacağın 6 adet duvar kağıdını masa üstüne kopyala (240*320 olacak) ve resimlerin ismini sırasıyla image 1, image 3, image 5, image 7, image 9 ve image 11 olarak değiştir. (image ile sayı arasındaki boşluğu unutma) Daha sonra Sothink SWF Decompiler programıyla swf dosyasını açıp sağ tarafta dosyanın yanındaki kutucuğu işaretleyip export fla butonuna bas ve resimde görülen işaretli kutuları seçerek ok de. Adobe Flash CS3 Professional otomatik olarak dışa aktarılan dosyayı açar.
     A2(K850i-K630-K660-W595-W760-W890-W902-W910-W980-C702-C902-G502-T700-Z750...) Teller İçin Uploader

Adobe Flash CS3 Professional programı açılınca sarı ile işaretlediğim yerdeki image 1 kutusuna çift tıklayarak aç.

A2(K850i-K630-K660-W595-W760-W890-W902-W910-W980-C702-C902-G502-T700-Z750...) Teller İçin Uploader

Karşına çıkan pencerede içe aktar seçeneğine tıkla ve adını image 1 olarak değiştirdiğin masaüstündeki duvar kağıdını seçip tamam butonuna bas, bu işlemi sırasıyla diğer beş image dosyasına uygula.

Son olarak sol üst köşede dosya bölümünden dışa aktarın üzerine gelerek filmi dışa aktarı seç ve resimde görülen dışa aktarma seçeneklerini belirleyip tamam butonuna bas. Tamamdır.
  • quote:

ekoksoy

Ya tolyo K660i R1FA035 CID52 Firmwaresini nerden bulucam Googlede çok aradım ama bulamadım

ekoksoy forumu takip edin sürekli aynı mesajları yazmak zorunda kalıyoruz böyle!

http://topse.ru/firmwares/M/ dosyaları bu adreste bulabilirsin. kullanıcı adı: karizmaugur1 şifre: 123456
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolyo

quote:

ekoksoy

Ya tolyo K660i R1FA035 CID52 Firmwaresini nerden bulucam Googlede çok aradım ama bulamadım

ekoksoy forumu takip edin sürekli aynı mesajları yazmak zorunda kalıyoruz böyle!

http://topse.ru/firmwares/M/ dosyaları bu adreste bulabilirsin. kullanıcı adı: karizmaugur1 şifre: 123456

hocam kusura bakma haklısın rahatsızlık veriyorum ama orda R1FA035 yok
  • quote:

ekoksoy

malesef yapacak bişey yok şimdilik. orda 030 lu sürümün C-ASİA olanı var istersen onu indir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolyo

quote:

ekoksoy

malesef yapacak bişey yok şimdilik. orda 030 lu sürümün C-ASİA olanı var istersen onu indir.

şuanda telefonumda yüklü olan sürüm o (: Teşekkürler saolasın.
  • tesekkür ederim cyber-44. tarsus fontun türkçe karakter destekli olanı varmı?
  • @Cyber-44 arkadasım çok çok teşekkürler çok uğrasmıssın zahmet vermişim sana...Eline bileğine sağlık.

Keşke benimde sana yardım edecek bişeyim olsaydı ama üstad sensin

Bu arada 2 gün şehir dısında olacağım için deneyemiyeceğim 2 gün sonra sonucu yazarım kardeşim.

Saolasın tekrar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyber-44

Shakecontrol swf dosyasındaki resimleri değiştirme:

Bu guzel oldu. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.