İSTANBUL'UN EN PİS YERLERİ ?
271 Cevap32311 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

791 Mesaj
1 Kasım 2008; 10:56:51 

quote:

Orjinalden alıntı: denizg

evet ama 1.kuşak göçmenler şehri mahvediyor.izmir onların alışık olmadığı bir ortam.herkes kendi evinde kalmalı.bak istanbula göç yapıla yapıla ne hale geldi istanbul.yakınımızda güzeltepe var.doğudan gelenler otoruyor orada.sürekli olay çıkıyor güzeltepede.daha bir kaç ay önce silahlar patladı.izmiri gecekondu kentine çeviriyorlar...
öyle adamlar geliyor ki izmire gevreğin ne olduğunu bilmiyorlar,çiğdemin,boyozun ne olduğunu bilmiyorlar.ne işiniz var sizin ya.gidin istanbula izmire gitmeyin

ist. gerçekten cok bozuldu nerde doğulu var burada..göçü engellemeleri lazım artık..giriş için vize ıvır zıvır zorluk cıkarılması lazım..ist. gerçekten rezil bi durumda

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Kasım 2008; 11:23:04 

hacıhüsrev ve tarlabaşı sakat yerlerdir.ayrıca

hürriyet mahallesinde büyüdüm sayılabilir tabelasında giriş var çıkış yok yazar. ve onun alt tarafı kuştepe . çingenistan diyebiliriz.her gece 2-3 araba patlatırlar.En iyi yaptıkları iş budur.

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 11:31:17 

ne işin var izmirde diyen elemana soruyorum.mal mısın?yoksa özürlü olimpiyatlarına mı hazırlanıyorsun
quote:

Orjinalden alıntı: denizg

evet ama 1.kuşak göçmenler şehri mahvediyor.izmir onların alışık olmadığı bir ortam.herkes kendi evinde kalmalı.bak istanbula göç yapıla yapıla ne hale geldi istanbul.yakınımızda güzeltepe var.doğudan gelenler otoruyor orada.sürekli olay çıkıyor güzeltepede.daha bir kaç ay önce silahlar patladı.izmiri gecekondu kentine çeviriyorlar...
öyle adamlar geliyor ki izmire gevreğin ne olduğunu bilmiyorlar,çiğdemin,boyozun ne olduğunu bilmiyorlar.ne işiniz var sizin ya.gidin istanbula izmire gitmeyin

2225 Mesaj
1 Kasım 2008; 11:50:11 

denizg ben istanbulun yerlisi sayılırım, simite gevrek diyenlere uyuz olurum. ayrıca boyozun ne olduğunu bilmiyordum izmire gidene kadar, bilmemmi gerekiyor, biraz abartmışsım olayı, ama göç konusunda haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 1 Kasım 2008; 11:51:22 >

.

1487 Mesaj
1 Kasım 2008; 11:54:46 

quote:

Orjinalden alıntı: kudal

bir daha haber alınamamış öyle diyorlar

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 12:13:50 

Karaköy Zürafa Sokak Çok Pislik 1Mekandır 100 lerce Abaza vardır

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 14:15:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Bay KospiR

denizg ben istanbulun yerlisi sayılırım, simite gevrek diyenlere uyuz olurum. ayrıca boyozun ne olduğunu bilmiyordum izmire gidene kadar, bilmemmi gerekiyor, biraz abartmışsım olayı, ama göç konusunda haklısın

izmirde simite gevrek derler.bilmek zorunda değilsin izmirde yaşamıyorsan.ama izmire gelipte bunları bilmeyenler var hala.

@inek_avcısı:ailen nereden geliyor izmire?

3892 Mesaj
1 Kasım 2008; 14:35:07 

peki sizce bu işin bir çözümü var mı? Kişisel olarak çözümü nezih bir semtte oturmak, gecekondu mahallelerinden kaçınmak gezmek için bile olsa. Tıpkı hali vakti yerine kişilerin yaptıkları gibi.

Peki genel olarak bir çözümü var mı? Varoşlarda iyi ahlaklı insanlar da var ama tonla serseri de var. O serserilerin yontulabileceğine inanıyor musunuz bu saatten sonra. Tut ki, bütün gecekonduları yıkıp toplu konut inşa ettiler ve daha medeni bir hale getirdiler şehri. Fakat cahil, görgüsüz, ahlaksız insanları adam etmenin bir yolu var mı? Bence yok gibi bir şey. Çünkü bu serseri takımı, değişmek istemiyor. Hatta it kopuk olduklarını inkar ediyorlar.

2317 Mesaj
1 Kasım 2008; 14:36:26 

4-5 yıl önceye kadar yenibosnanın eline kimse su dökemezdi , tabi zamanla oralarda kalkındı ve düzeldi.bence sefaköy belediye civarları çok sakat yerler

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 15:48:44 

Şimdi orası sakat burası sakat..Atıyorum; tarlabaşında oturanları düşünelim..Herkes 2-3 bina yanında oturanları yada bi alt sokakta oturanların çoğunu tanımıyor ama aynı yolda yürüyor..Yani tarlabaşında oturupta hiç birbirini tanımayan bir sürü insanlar var..Ama sonuçta dam o yoldan yürüyor..Elbetet pislik yerler olabilir ama birazda abartıyorsunuz..Yani oraya giren bidaha çıkamaz vb.. Şu vardır;senin üstün başın tam bi tiki tarzındadır,adamlarda seni tipinden gasp edebilir ama giyimin o kadar abartı değilse başınada bişey gelmez..

255 Mesaj
1 Kasım 2008; 16:09:56 

şöyle bir hikaye okumuştum bir yerlerde.

tarlabaşında kapkaççı genç önünde yürüyen delikanlıya sinsice yaklaşır.kapkaççı bir anda önündeki delikanlının kıç cebindeki cep telini kapar ve hızla koşmaya başlar.telefonu çalınan genç hırsızın peşinden koşmaya başlar, inatla kovalamaya devam eder.sonunda hırsız pes eder ve koşarken cep teli yere atmak zorunda kalır.telefonu çalınan genç hırsızın arkasından bağırmaya başlar."seninkini de at, seninkini de at!!!"

199 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Just Like Raindrops
1 Kasım 2008; 16:17:27 

quote:

Orjinalden alıntı: ssff_allthing

Şimdi orası sakat burası sakat..Atıyorum; tarlabaşında oturanları düşünelim..Herkes 2-3 bina yanında oturanları yada bi alt sokakta oturanların çoğunu tanımıyor ama aynı yolda yürüyor..Yani tarlabaşında oturupta hiç birbirini tanımayan bir sürü insanlar var..Ama sonuçta dam o yoldan yürüyor..Elbetet pislik yerler olabilir ama birazda abartıyorsunuz..Yani oraya giren bidaha çıkamaz vb.. Şu vardır;senin üstün başın tam bi tiki tarzındadır,adamlarda seni tipinden gasp edebilir ama giyimin o kadar abartı değilse başınada bişey gelmez..

gaspçılar genelde gariban tipleri bulur
işi yok tiki tarzında adammı arayıcak
başına birşey gelmemişse uzaktan konuşmak rahattır

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 16:20:46 

Adanaya gelmemişsin, güzelliği görmemişsin, yigidin harman oldugu bu yerlerden geçmemişsin..

1601 Mesaj
1 Kasım 2008; 16:27:11 

okudukça sinirim bozuldu

bursalıyım ve şehrimdende çok memnunum bursanın her bir yerine tek başıma gece kaç olursa olsun giderim hiçbir sorunda çıkaran olmaz resmen tiksindim istanbuldan

Müzik; sonsuzluğun anlatımıdır.
Müzik; seslerle düşünme sanatıdır.
Müzik; felsefenin en yüksek noktasıdır.
Müzik; gök ve yer arasında bir uyumdur.
Müzik; insanların yetişmesinde en büyük etkendir.
Müzik; sesleri kulağa hoş gelecek biçimde düzenleme sanatıdır.
Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 16:33:49 

en pis yerini bilmiyorum ama en temiz ve güzel yeri Avcılar

2728 Mesaj
1 Kasım 2008; 17:02:32 

arkadaşlar bu olay Türkiyede de (Bknz:istanbul ), dünyanın heryerinde geçerlidir, tüm metropoller ve metroKÖY ler(Bknz:istanbul ) un gece yaşantısı tekin değildir, siz amerikanın bilinen bir yerinde gecenin bir yarısı yürüyün bakalım, zenci sizi ne hale getirir, leşinizi bile bulamazlar

557 Mesaj
1 Kasım 2008; 17:25:33 

Pislik olarak Esenler- Karabayır Mahallesi üstüne bir yer yoktur.Uyuşturucu,Esrar ne varsa satılır.Anneler Babalar çoçuklarına bile sattırır.3-4 yaşındaki çoçuklarda esrar sarmalık kağıtlar satarlar para üstlerini annelerine sorupta verirler.Daha onu bile hesaplayamayan çoçuklar bile aileleri tarafından bu işe sokulmuştur.Papatya var,Kiraz var diye şifreli konuşmalara çokça rastlarsınız.
Sivaslılar,Kürtler ve Çingeneler ağırlıktadır.

Olaylı olarak da Gaziosmanpaşa-Gazi Mahallesi

1168 Mesaj
1 Kasım 2008; 17:36:58 

ßenim odam

|∂н 2σσ6 üуєℓєяi|
| Cooler Master Rc - 690 | Asus Crosshair IV Formula | Amd Phenom II X6 1090T | Corsair 8GB 1600MHz CL9 | Xfx Radeon HD 6970 | High Power Absolute 850W Creative X-FI FATAL1TY Pro | Creative FATAL1TY Gaming Headset | Pioneer 24x Double Layer DWD-RW | Razer Deathadder 2013 | Razer Death Stalker | WD Caviar Black Sata III

199 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Just Like Raindrops
2 Kasım 2008; 16:15:57 

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami onay

ßenim odam

quote:

Doğum günü 18 Aralık 1995

pendik civarında durum nasıl? kaynarca biraz sakat gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri05 -- 2 Kasım 2008; 16:18:18 >

Uzaklaştırılmış
2 Kasım 2008; 16:26:04 

izzetpaşa,kuştepe,hacıhüsrev,dolapdere,tarlabaşı,beyoğlunun arka sokakları

5760 Mesaj
2 Kasım 2008; 16:31:08 

İstanbul'un heryeri pis..

1590 Mesaj
2 Kasım 2008; 16:33:13 

[font="Times New Roman"]en güzel yeri ümraniye

199 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Just Like Raindrops
2 Kasım 2008; 16:35:53 

quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

[font="Times New Roman"]en güzel yeri ümraniye

orada bir mahalleye girdik,duvarlarda öcalan yazıyordu
Otobanın dibinde...

1590 Mesaj
2 Kasım 2008; 16:38:24 

quote:

Orjinalden alıntı: serseri05

orada bir mahalleye girdik,duvarlarda öcalan yazıyordu
Otobanın dibinde...

[font="Times New Roman"]kesin mustafa kemaldir

3699 Mesaj
2 Kasım 2008; 16:39:35 

bağcılar esenler esenyurt gazi mahallesi okmeydanı güngören aslına bakarsan bu pislikler istanbulun heryerinde var. say say bitmez yani

199 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Just Like Raindrops
2 Kasım 2008; 16:41:54 

quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

[font="Times New Roman"]kesin mustafa kemaldir

Olabilir.Muşluluların olduğu bir mahalleydi.Düğüne gitmiştik.Fazla dolaşmadan gece vınn...

231 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:04:40 

İzmirdeki 100 tane semti toplasan istanbuldaki semtler kadar pislik olamaz ancak izmirde kendince çok büyük suç mekanizmasını barındırıyor

bi ker her semtte mafya düzeni ikinci olarak çete düzeni buunmaktadır

bunların ardında çapulçu tayfasının oluşutrduğu kısa yolda zengin olma hayali kuran it kopuk diye tabir eidlen gençler vardır ki bunların bir reisi vardır ve çetecilik oynarlar

izmirin en pis ve varoş semtlerinde bir de kahve ahalisi vardır kahveler mahllenin gümrüğüdür

kimse kahvelere yanlış yapamaz hiç unutmam bir gün kuruçaydan çimentepeye baskın oldu kadifekaye çıkan caddede pastane kurşunlandı mermiler sayısızdı AMA ne oldu çimentepe gençliği kendi çöplüğünü izmirn en pis semti olan kuruçaya kapıtrmadı......

SAYMAYA GELİNCE

doğanlar mevlana

yaamanlar hamam sokğı

bayraklı mersinli elitsitesi çınarlı postacılar güzeltepe gümüşpala şemikler çiğli

basmane

çankaya bit pazarı

agora kadifekale 1. kadriye 2.kadriye kaynak yeşildere yıkıkcami

cephanelik çimentepe duatepe zafer tepe kocatepe

eşrefpaşa çimentepe ballı kuyu yapıcı oğlu yağhaneler

kemer kapılar tepecik gültepe levent tenekeli mahalle Mortkaya mahallesi

uzundere cennetçeşme eskiizmir mumcu ikiçeşmelik atatürk mahallesi

İZMİRİN BU SEMTLERİ ALaYI VAROŞ VE PİSLİKTİR.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOTSCREEN -- 26 Eylül 2009; 2:11:59 >

Fenerbahçe

2175 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:07:26 

gaziosmanpaşa

231 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:10:13 

izmir nasıl ama

Fenerbahçe

3759 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:14:24 

varoşların ve doğudan göç etmişlerin çoğunlukta olduğu her semt (tecrübe ile sabittir)

2004

231 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:16:50 

bide varoş delikanlılarının meşhur sloganları vardır

biz yapıcıoğlu çocuguyuz oğlammm llahı tnımyız

kuruçay çocuğu lf girer ulan biz kuruçaylıyız varmı tepecikten ötesi

Fenerbahçe

3892 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:20:34 

firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız

Uzaklaştırılmış
26 Eylül 2009; 2:22:42 

mustafa kemal, kazımkarabekir, ataşehir

708 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:43:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

kardeş bende izmirliyim emin ol TAKSİM in ara sokakları komple izmire bedel pislik olarak

Aynen bende İzmirliyim ve senin dediğin semtlere de çok girdim. Ama Taksimde her çeşit mahluk var.

3892 Mesaj
26 Eylül 2009; 2:50:22 

taksimde geçen gün adamın biri üstüme yürüdü, dövüşmek istemedim çünkü gözleri garip bi şekilde kaymıştı. Sarhoş değildi, hap falandı sanırım, belki de ot.

11650 Mesaj
26 Eylül 2009; 3:09:20 

İstanbulun kendisini başlıca bir pislik haline getirdiler zaten

"Bir avuç kömür için, Bir ömür verenlere..."

1168 Mesaj
26 Eylül 2009; 3:35:37 

quote:

Orijinalden alıntı: King_Menes

fatih, Draman

abi ne yaptın benim okulum orda hiçbir pisliğini görmedim.

|∂н 2σσ6 üуєℓєяi|
| Cooler Master Rc - 690 | Asus Crosshair IV Formula | Amd Phenom II X6 1090T | Corsair 8GB 1600MHz CL9 | Xfx Radeon HD 6970 | High Power Absolute 850W Creative X-FI FATAL1TY Pro | Creative FATAL1TY Gaming Headset | Pioneer 24x Double Layer DWD-RW | Razer Deathadder 2013 | Razer Death Stalker | WD Caviar Black Sata III

255 Mesaj
26 Eylül 2009; 10:08:44 

izmiri bilenlere bir şey sormak istiyorum...

topaltı denen yer kadıfekaleye yakın. topaltı, altay mah. nasıl bir yerdir...1950-1960 larda burası nasıl bir yerdi. şu an topaltı semtinde kimler yaşıyor, yazdığım yıllarda kimler yaşıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
26 Eylül 2009; 10:16:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Equity

pendik civarında durum nasıl? kaynarca biraz sakat gibi geldi

Forumda lise 1'e geçen 3559858324243543 tane kişi var.

346 Mesaj
26 Eylül 2009; 10:28:20 

başlık bence hiç hoş olmamış. ayrıca bazıları istanbulun her yeri pislik gibi çok terbiyesiz laflar yazmışlar. ah ecdad kalksaydı ve şu halinizi görseydi. Ulubatlı Hasan bunun için mi oklara siper etti kendini. Fatih Sultan Mehmed İstanbulu fethettiğinde sizin yaşlarınızdaydı. İstanbul güvensiz bir yer olabilir. varoşların yaşadığı yerler sorunlu olabilir ama bu bütün İstanbul pisliktir demeyi gerektirmez. o bütün İstanbulun içine evliyalar, padişahlar ve nice sahabenin mezarları da girer. döktüğü kan damlaları da.

İstanbul ismi kutsaldır. bu ismin yanına pislik kelimesi gelemez. zaten pislik olan İstanbul değil onun üzerinde yaşayan insanlığından çıkmış bazı kendini bilmezlerdir. Onların ıslah olması için ya toplumca elimizden geleni yapacağız ya da geberip gitmeleri için dua edeceğiz. ama her zaman ilk seçenek başarılı olmuştur.

1110 Mesaj
26 Eylül 2009; 10:33:16 

Fatih'te sulukule, balat ve draman kısımları tehlikelidir. Malum buralarda genellikle çingeneler, apaçiler, anlayacağınız cahil kesim yaşar. Saçma sapan nedenlerden dolayı adam öldürürler bu insanlar. Karagümrük yazılmış alakası yok karagümrük eskiden tehlikeliydi Fevzipaşa, akdeniz, hasan halife, balipaşa, muhtesip iskender, şehresmi ve daha çok yer fatihte tertemizdir. arada çıkan apaçiler istisna

1888 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:12:38 

denizden uzaklastıkca tehlikeli yerler baslar

4668 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:27:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhami onay

abi ne yaptın benim okulum orda hiçbir pisliğini görmedim.

Draman'a çok yakın bir yerde ikamet ediyorum. Bende herhangi bir pisliğini görmedim! Çarşamba'ya doğru bir iran akımı başlıyor, hepsi bu..

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

3220 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:36:48 

0

Bekleriz.

Özellikle Beyoğlu-Kağıthane-Şişli geçiş güzergahları ve GOP.

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]
Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.

307 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:39:56 

Esenyurt nasıl bir semt arkadaşlar depo duragı birlik mah ve diger yerler oraya taşınma ihtimalimiz varda...

Kendimi Değiştirmen için,
Hayata olan bakış açımı değiştirmen lazım
=Ergo Proxy=

1268 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:41:15 

Sarıyer nasıl bir yer?

9428 Mesaj
26 Eylül 2009; 12:00:15 

Valla Fatih ve Kocamustafapaşada oturdum sırasıyla. Yamuğunu görmedim. Şimdi Yeşilpınardayım buranın da yamuğunu görmedim.

Ha bazen Alibeyköy deresi veya Haliç koku yapınca çok pis oluyor ama napalım idare ediyoruz

Dünya Kupası Japonya destekçisi.
ワールドカップ日本サポーター

Uzaklaştırılmış
26 Eylül 2009; 12:12:51 

Gazi osman paşa 1. sırada 2. sırada maltepe gülsuyu mahallesi

Uzaklaştırılmış
26 Eylül 2009; 12:17:40 

Kuştepe, Tarlabaşı, Sarıgöl, Üsküdar-Karacaahmet, Hacıhüsrev

1530 Mesaj
26 Eylül 2009; 12:39:34 

quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus

Esenyurt nasıl bir semt arkadaşlar depo duragı birlik mah ve diger yerler oraya taşınma ihtimalimiz varda...

apaçi lerin ana yurdu esenyurt tur

52 Mesaj
26 Eylül 2009; 12:42:39 

quote:

Orijinalden alıntı: soryy

apaçi lerin ana yurdu esenyurt tur

aman diyim taşınmayın sen hiç duymadınmı esenyurt Stilini ??

Nothing is Coincidence

1036 Mesaj
26 Eylül 2009; 12:50:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Yuuko Ichihara

ben bile duydum taa ankaradan

255 Mesaj
26 Eylül 2009; 12:55:50 

yav bu izmir topaltı nı bilen yok mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

540 Mesaj
26 Eylül 2009; 13:17:18 

Çayirbaşı - sariyer
not:sariyer deil sadece çayirbaşi ama sariyer de sayılıor cayirbaşi

Eski nick:Kurosaki Ichigo

1433 Mesaj
26 Eylül 2009; 13:19:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Yuuko Ichihara

Orası Esenyurt değil artık: Esengeles. (Esencılıs.)

şu devlet dedikleri köhne virane
kurmuş gönüllere tenha kerhane

517 Mesaj

[8 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

26 Eylül 2009; 13:50:14 

Bütün istanbulu saymışsınız ha.

85 Mesaj
26 Eylül 2009; 14:04:53 

Kaynarca

56 Mesaj
26 Eylül 2009; 14:11:10 

soğanlı