sırtta sivilceler!!
9 Cevap9547 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Ekim 2008; 10:22:21 

sırtımda küçük küçük sivilceler çıkıyor. banyodan sonra da çok kuruyup pullunıyor, daha sonra fanilamda pul pul kurumuş halde aynı kepek gibi dökülüyor.
bunun çaresi varmı? yaş 25.

1309 Mesaj
31 Ekim 2008; 10:27:50 

alkolun bi yan etkisi olabiliyo bazı insanlarda.. ondan olmuş olabilir.

geçmesi için birine keselet sırtını.. ve sivilce onleyici losyon ve toniklerden yedirsin sırtına.. tamamdır.

I will brush off all the dirt...

64 Mesaj
31 Ekim 2008; 19:17:00 

Klasik bir cevap ama bir termatoloğa gidiceksin hala oa yaşta sivilcelerin warsa

64 Mesaj
31 Ekim 2008; 19:19:54 

aynı konuda forumda'ki başka bir arkdşn cevabı:Yeteri kadar su içilmediği zamanlarda böbreklerin yapacağı işleri karaciğer yapmaya başlıyor ve vücutttaki yağ bezeleri sırt ve kollarda sivilce olarak görülüyor. Bir çok sporcunun ortak kaderidir o yüzden günde 4 lt kadar su içeriz.

1218 Mesaj
31 Ekim 2008; 20:10:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Playerim

aynı konuda forumda'ki başka bir arkdşn cevabı:Yeteri kadar su içilmediği zamanlarda böbreklerin yapacağı işleri karaciğer yapmaya başlıyor ve vücutttaki yağ bezeleri sırt ve kollarda sivilce olarak görülüyor. Bir çok sporcunun ortak kaderidir o yüzden günde 4 lt kadar su içeriz.

Evet ben yazmıştım. Sırtta çıkan sivilceler genelde karaciğer kaynaklıdır alkolik değilsen yada karaciğer-böbrek problemin yoksa günlük su tüketimin yeterli olmadığı için oluyor.

1080 Mesaj
31 Ekim 2008; 22:12:35 

Bol bol su icmeli desenize

4176 Mesaj
31 Ekim 2008; 22:29:22 

Protein tozu gibi şeyler kullanıyor musun? Çünkü o karaciğer açıklamasından dolayı büyük ihtimalle.

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

2067 Mesaj
31 Ekim 2008; 22:49:08 

Benimde sırtımda vardı, dermatoloğa gittim, sırtımı sürekli sandalyeye dayamamdan kaynaklandığını sölyedi, karaciğerle ilgisi bulunmayacağında söyledi, kullandığım sandalyelere birer şilte koydum ve doktorun verdiği karışımı eczaneye yaptırıp sürmeye başladım, şu an sadece izleri kaldı.

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2008; 0:23:01 

pislikden çıkar yıkamıyorsan

Uzaklaştırılmış
3 Kasım 2008; 9:44:36 

3 gun önce hamama gittim ve kese yaptırdım.kese sonrasında kırmızı tahrişler oluşt sırtımdaki pullanan yerlerde. birkrem var şimdi adını hatırlayamıyorum ondan sürüyoum sabahları ve anırım tam anlamıyla yokoldu bebek gibi pürüzsüz.. geçicicmi olur yoksa tekrar eder mi bilemiyorum ama şimdilik işe yaradı..
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375