Şimdi Ara

ÖĞRENİM KREDİSİNE AF YOKMU?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, öğrenim kresine af varmı biliyormusunuz, yada gelecekmi????
    1997-2001 senelerinde ana parası 1400 ytl olan öğrenim kredisi aldım, ve o zaman geri ödemem mümkün olmadı ve maalesef bu günlere kadar geldik.

şimdi borcum 1400 anaparasına 2100 civarı faiz eklenerek 3500 ytl yi aşmış durumda ve her geçen gün yükseliyor.. af geldimi gelecek mi ne olacak halimiz bilen varsa soruyorum.
    son yapılan vergi, ssk, öğrenci aflarından bildiğim kadarıyla hiçbirinde de öğrenim kredisi affı gündeme gelmedi. mesela ssk affında faize %80 gibi bir oranda af getirilirek anapara+faizin %20"si ödendi ve kurtulundu. bende şahsen böyle bir af bekliyorum, gelse hemen yatırıp kurtulmak istiyorum.
    eminim benim gibi borcu olan ve af bekleyen binlerce öğrenim kredisi maduru vardır, unakıtan böyle bir af getirsede hem karşılıksız krediler nakite dönse devlete girdi sağlansa hemde insanlar bi dertten kurtulsa diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babatolia -- 30 Ekim 2008; 11:44:10 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.