Şimdi Ara

Bite-Fight[Ana Konu+ Rehber + Oynayanlar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar böle 1 konu açma isteği duydum.Bite-Fight adlı oyunu herhalde herkes biliyor.Süper zevkli bir oyun bilmiyenler için alın link: bite-fight.net ''-''yi kaldırın.
    Evet oynayanların ana konusu burası olsun soruların buraya yazsınlar.
    Konumuzun tek kuralı şudur.
    1-Ref-Link Vermeyiniz.[Şikayet Edilirsiniz.]
    2-Bu oyun çok saçma valan demeyiniz.[Şikayet Edilirsiniz.]
    Evet arkadaşlar konumuzda birde Bite-Fight'ın sitesinden rehber ekliyorum.(Aşağılara koyucam.)
    Evet arkadaşlar bugün gamesultan'dan 30 taş aldım 6 ytl'ye hemen 1 ay gölge hükümdarı oldum.30 Cehennem taşı oyun dahada zevkli oldu.Evet arkadaşlar bunun yanında birde imza yaptım.Lütfen oynuyorsanız imzayı ekleyin ve oynayanlara isminizi ekleyiniz.Ayrıca s20'de oynamaktayım.Herkesi beklerim s20'de oynayan veya oynayacak varsa 3 kişiden fazla olursak Dh klanı açabiliriz.
    Oynayanlar:
    1-emre50
    2-SAGÔPA KAJMÊR
    3-
    4-
    5-
    6-
    7-
    8-
    9-
    10-

İmzamız:
    Görünüşü:

Kodu:
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_27471992/mpage_1/key_//tm.htm#27471992/][image]https://store.donanimhaber.com/ce/11/f2/ce11f211496f764b605d3587fabf4397.jpg[/image]Bite-Fight Oynayanları[/link][/center]

Rehber:
    Deneyim, av'a çıktıgınızda artmaktadır. Bu artınca daha fazla altın kazanırsınız.
    Cazibe nedir ?
    Cazibe, insan avına çıktıgınızda daha fazla altın kazanmanıza yarar.
    Eger enerjim "0"a inerse ne olur ?
    Enerjiniz "0"a inmez. 25 ve altinda artık saldırı yapamaz ve alamazsınız. 10 olması durumunda dövüsleri otomatikmen kaybedersiniz.
    Enerjimi tekrar nasıl doldurabilirim ?
    Zamanla otomatik olarak dolar. Direnç'inin yüksekligi ile orantılı olarak enerji rejenere hızın artar. Bununla beraber dolum hızını artırmak ve ya belli bir miktar enerjini doldurmak icin iksir satin alabilirsin.
    Güvenli Yer ne ise yarar ?
    Güvenli Yer, kademesini ne kadar arttırırsanız düsman türlerin sizi aramayı kullanarak bulması o kadar zorlasır. Ama sizi özellikle arayan bir düsman becerisini arttırarak yada tekrar tekrar deneyerek sizi bulabilecektir.
    Güvenli yerimi nasıl gelistiririm ?
    Güvenli yer, menünüzdeki "Güvenli yer" bölümü aracılıgı ile gelistirilebilir. Bunun için altın'a ihtiyaç duyacaksynyz. Çevre,yol,geçit,ancak sizin "Ev" kademeniz ölçüsünde gelistirilebilir.
    Nasıl altın kazanırım ?
    insan avı yaparak ve diger oyuncular ile dövüserek para kazanabilirsin. insan avı yanısıra deneyim ve ganimet kazandırır.
    insan Avı nedir ?
    insan Avı, rastgele çesitli büyüklükteki yerlesim alanlarına girer girdiginiz yerlesim alanının boyutuna göre Altın ve Deneyim kazanırsınız. Kazandıgınız altını silah vs. almakta,yeteneklerinizi gelistirmekte, Karakterinizi egitmekte kullanabilirsiniz. Ayrıca Kazandıgınız altın kadar yagma (Et/Kan] ele geçirirsiniz. Yagma oranı sizi Puan tablosunda üst sıralara çıkarır. Kazandıgınız Deneyim ve (Altın,Yagma) girdiginiz yerlesim merkezinin büyüklügüne göre degisir: Köy 1 Deneyim Puanı)-Kasaba 2 Deneyim Puanı)-Sehir 2- 4 Deneyim Puany)-Büyük Sehir 5 Deneyim Puanı).
    Nasıl kademe atlayabilirim ?
    Kademenizi arttırabilmeniz için, deneyim Kazanmanız gerekir. Kabiliyetlerinizin bulundugu listede "deneyim" seviyenizide görebilirsiniz, bu size bir sonraki kademe için ne kadar deneyim kazanmanız gerektiginide yazmaktadır.
    Avlanmayi ve calısmayı durdurmanın bir yolu var mıdır ?
    Bunu durdurmak için bir yol yoktur. Zamanlama planlarınızı dogru sekilde.
    Hem Vampir Hem Kurtadam olabiliyormuyum ?
    Aynı sunucuda hayyr. Fakat farklı serverlerde olabilirsiniz.
    Türümü degistirebiliyormuyum ?
    Hesabınızı silip farklı bir server'e kayıt olarak.
    Nasıl daha çok oyuncuyu üye yapabilirim ?
    Kendi özel linkinizden kayıt olmalarını saılayarak. Bu link aracılıgıyla kayıt olan üyeler size baglı olarak takipçiniz olarak oynayacaklardır. Fakat sunu da unutmayin ki bazı siteler de bu tarz reklamlar hos karsılanmamaktadır. Lütfen kullanacagınız yere dikkat edin.
    Benim linkime baskaları tıkladıgında ne olur ?
    Bir kısım altın ve yagma alırsınız. Çok büyük bir miktar degildir.
    Bir ittifak'a katılabilir miyim ?
    ittifak sistemi su an hala gelistirilmemistir.
    Hesabımı nasıl silebilirim ?
    Menüden Ayarlar kısmına tıklayarak en altta bulunan giris iznini silmek için isaretle! kutucugunu seçip silebilirsiniz.
    Arkadasım benden daha büyük sehire giriyor ve benden daha fazla kazanıyor benim neyim eksik?
    Gireceginiz yerlesim bölgesi oyun tarafından rastgele seçilir. Bütün bir gün boyunca hep sehirlere girebileceginiz gibi hiç girememenizde mümkün.
    insan avına gittim ve lamba diregine çarptım. Bu niye oldu ?
    Eger 10-30 dakika arasy insan avyna çıkıyorsanız, %10 oranında yerlesim bölgesi bulamama ve elinizin bos dönmesi sansınız var.
    Karakter Özelliklerim insan avını etkilermi ?
    Hayır. Karakter Özelliklerin insan avına hiçbir etkisi yoktur. Yerlesim alanı ve kazanç miktarınız sans faktörüne göre rastgele belirlenir.
    Silahlarım insan avında isime yararmı ?
    Hayır. Silah sadece düsman ırka karsı yaptıgınız savaslarda kullanılır. insan avının sonuçlarını etkilemez.
    insan avina çıktıgım zamanın bir etkisi varmı ?
    Hayır. Sonuçlar saldırıya gittiginiz saatlelerden tümüyle bagımsızdır.
    insan avı sırasında saldyrıya ugrayabilirmiyiz ?
    Evet, eger son 60 dakika içinde birisine saldırmadıysanız veya birisi size saldyrmadıysa, saldırıya ugramaya müsaitsiniz demektir.
    Bütün insan avı süremi kullandım tekrar ne zaman saldırabilirim ?
    Yeni insan avı süresi 01:00'den sonra güncellenir.
    Ben bir günde sadece 10 dk insan Avı süresi kullandım. Kalan süre baska güne yansırmı ?
    Hayır. O gün içinde Kullanmadiginiz süre hakkinizi kaybedersiniz.
    insan avı sırasında baska bir sey yapabilirmiyim ?
    insan avı sırasında Araç gereç alımı satımı, Karakter egitimi, Mezarlık çalısması yada düsmana saldırı gibi diger hareketleri gerçeklestiremezsiniz. Bu sürede Puan listesini inceleyebilir, Oyun içi mesajlasabilir, Kisisel profil ayarlarınızı degistirebilirsiniz.
    Premium üyelik nedir ?
    Premium hesapla bitefight tamamen reklamsyıdır, banner veya pop-up reklam almazsınız. Her premium hesap yükseltmesinde, 500 altın verilir. 15 dakika olan savas engellemesi, 5 dakikaya düser. 2 saat yerine, 4 saat insan avına gidilebilir. Daha iyi ve konforlu bir mesaj kutusuna sahip olunur. istenmeyen oyunculardan mesaj gelmesini engelleme amaçlı "engelleme listesi" olusturulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 29 Ekim 2008; 22:16:50 >

• Evet arkadaşlar bite-fight oynayan herkes sorularını buraya yazabilir.Ayrıca oynayanlar ismini yazdırsın.
  • ekle
  • Ekliyorum kanka.Ayrıca Rehberi ekledim.Üyeler bekleniyor.
  • Ekle benide.
  • Konu kapalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_éMRé

Konu kapalı

??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.