Şimdi Ara

Kaliteli 2+1 Tercihi (Koşullar belirtilmiştir.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lav -- 10 Nisan 2013; 3:30:11 >

• kaça sattın z2300 ü
  • yine logi öneririm size,bass konusunda iyidir,X540 tavsiye ediyorum
    odanız için ideal
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

yine logi öneririm size,bass konusunda iyidir,X540 tavsiye ediyorum
    odanız için ideal

Tşk. ederim lakin odamın dizaynı ve de kablo karmaşıklığı açısından 5+1 düşünmüyorum.Eski bir x540 kullanıcısıyım; güzel sistem lakin kablo karmaşıklığından dolayı satmıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lav

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

yine logi öneririm size,bass konusunda iyidir,X540 tavsiye ediyorum
    odanız için ideal

Tşk. ederim lakin odamın dizaynı ve de kablo karmaşıklığı açısından 5+1 düşünmüyorum.Eski bir x540 kullanıcısıyım; güzel sistem lakin kablo karmaşıklığından dolayı satmıştım.

kusura bakmayın başlığa dikkat etmeden yazmışım,2+1 Z2300den sonra bi alt model olarak düşük sistemler var onlar pek başarılı sayılmazlar Z3 veya Z4İ fena sistemler değil,yalnız dolar fırladığı için onlarda yerinde durmuyor...

• Güncel!..

***Arkadaşlar acil yardımlarınıza ihtiyacım var!

• Philips SPA9300 e bir bak derim.
  • premier pht-v29 süper 2+1 süper bişe
  • Harman Kardon SoundStick. muazzam müzikal ve bas performansıda hatrı sayılır derecede.
    Diğer bir alternatif AEGO M, bu alette son derece müzikal ve z2300 kadar güçlü olmasada oldukça güçlü ve tok basları var.
    Birde Jamo i300 var.

Bu aletler sana müzikte sınıf atlatır, creative logitech e benzemezler Tabi maddi imakanlarıda göz önünde bulundurmak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: unal19

premier pht-v29 süper 2+1 süper bişe

Neyi iyi mesela? Subwoofer ı mı, uyduları mı, SNR oranı mı? Bence Creative SBS 370 de süper ama herkese söylemiyorum
  • Şu muhabbeti anlamıyorum bazı insanlar nasıl oluyor da beş on kişi teneke gibi ses veren 3.sınıf çin üretimi bir sisteme çok iyi dediği için kötü olduğunu bile bile ikna olup gidip o seti alabiliyorlar?? (yukarıdaki arkadaşın premier örneği gibi) Bu işler şans veya talih meselesi değildir kimin hangi markanın hangi modelin,hangi konseptte ne olduğu ne işe yaradığı zaten bellidir burada iyi ses almak istiyorsanız belli başlı markaların belli başlı modellerini gidip dinleyip belli bir bedel ödeyerek satın alıp evinize getirip kuracaksınız bir güzel de dinleyeceksin...100 ytl lik 150 ytl'lik sistemden sadece ses alırsınız kalite namına bişeyler beklemek hata olur...

Sözlerim forumda ses sistemlerine cevap yazıp da hala sapla samanı ayırt edememiş arkadaşlarımıza...Donanımhaber ses sistemleri başlığındaki üyelerin büyük bir kısmı bilinçli üyeler o yüzden sistem olarak "HARMAN KARDON" önerilen bir topicte başka birinden "Premier al çok iyi gibi" yanıtlar görmek SAPLA - SAMAN ilişkisini çok iyi açıklyor zaten...

Bu kadar açıklamadan sonra kendi nacizane fikirlerimi açıklıyorum..

Z-2300 gibi yüksek kapasiteli bir subwooferı olan bir sistemden (120 watt r.m.s) başka bir 2.1 sisteme geçince ilk başta kulakların biraz bocalayacaktır özellikle de eğer Harman Kardon Soundsticks muadili bir sistem alırsan (örnek olarak verdim Creative i-trigue L3800 de diyebilirdim mesela) vay be ben müzik dinlediğimi zannediyomuşum meğer işkence çekiyomuşum diyeceksin...FX4021 alma kesinlikle seni tatmin etmez çok silik bir ses karakteristiği var aslında isobaric yapının başarılı olması gerekirken tam tersi birbirine dönük iki adet 5.25" woofer birbirini resmen sönümleme malzemesi gibi sönümlemiş

Bunlara bir göz at
    Harman Kardon Soundsticks
    Bose Companion3 Series-II
    Creative I-trigue L3800
    Logitech Z cinema (bulabilirsen)
    Jamo i-300
    Acoustic Energy Aego M (şu anki fiyatını kesinlikle haketmez)

Saygılar..
    atalayalper,

• BENDE RAP DİNLİORUM VE GENELDE HEP BASS OLUYO MÜZİKLERDE BENDE DIvoom ARES - 200 var.Ben kalitesiz bişe zannediodum abi zaten tanıdıktı bunu önerdi yeni bi model dedi.ben yok falan dedim.yhaa sesini bi dinle dedi.sesi dinledikten sonra hayran kaldım.şekli falanda güzel.dediğim gibi bende rap dinliorum benim odada 15 metrekare falan.fazlasıyla yetiyo. fiyatıda cok makul. internette falan 100 ytl yazıo, bazı yerlerde 75 ytl yazıo.AMA BEN 50 YTL YE ALDIM VEDE COK MEMNUNUM.AYRICA ÜRÜNÜ GOLDMASTER ÜRETİO.TAVSİYE EDERİM.RESMİNİDE KOYUYORUMYANLIZ BEN WOOFERI DİK TUTUYORUM ÖLE DAHA SEKİL OLUYO.

EMİNİM BAZI ARKADAŞLAR YOK O NEYMİŞ.KALİTESİZ BİŞE FALANMIŞ DİECEKLER.CERATİVE AL FALAN DİCEKLER. BEN CERATİVEYİDE DİNLEDİM.PREMİERİDE DİNLEDİM. AMA HİÇ Bİ ZEVK ALAMADIM.ŞU CERATİVE DENDE NE ANLIYOLAR ONUDA BİLMİOLRUM.NE BASS VAR NE BİŞE SAMA GİBİ..SESİNİ DİNLEMEDEN YORUM YAPMAYIN DERİM.ARKADASIM SENDE MUTLAKA Bİ DENE.ALMASAN BİLE.DETAYLI BİLGİ FALAN İSTERSEN MSN Mİ VERİYORUM. ifocel@hotmail.com

• ben de hama sw-600'ü dinlediğimde aynı duygular oluşmuştu.

• quote:

Orjinalden alıntı: coupant

ben de hama sw-600'ü dinlediğimde aynı duygular oluşmuştu.

SEN BU SİSTEMİ KULLANIYOSUN HERALDE.ÖZELLİKLERİNDEN BİRAZ BAHSEDEBİLİRMİSİN BANA PC YE İKİNCİ SİSTEMİ BAĞLICAMDA EĞER GİSEL BİŞEYSE BUDA OLABİLİR
  • yok hocam mediamarkt'ta dinledim. sesi bayağı hoş gelmişti.
  • OK.YİNEDE SAĞOL BULABİLİRSEM ONADA Bİ BAKCAM.
  • phılıpğs spa9300 derim..
  • arkadsım bende logitech z3e var son derrece harika sanada tavsiye ederım bıraz ufak odalar ıcın süper=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güray666 -- 2 Kasım 2008; 11:50:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.