Şimdi Ara

Push (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tür :Bilim Kurgu / Aksiyon / Fantastik / Polisiye
    Yönetmen :Paul McGuigan
    Senaryo :David Bourla
    Oyuncular :Djimon Hounsou, Dakota Fanning, Cliff Curtis, Chris Evans, Camilla Belle, Joel Gretsch, Scott Michael Campbell, Neil Jackson, Nate Mooney, Maggie Siff
    Yapımcı :Bruce Davey, Amy Gilliam, Glenn Williamson
    Görüntü Yönetmeni :Peter Sova

Wicker Park ve Lucky Number Slevin gibi filmleriyle tanıdığımız yönetmen Paul McGuigan bu kez aksiyon/bilim-kurgu tarzında yeni bir filmle karşımıza çıkıyor. Nick Gant‘in (Chris Evans) babası hükümet tarafından kusursuz bir suikastçı olması için genetiğiyle oynanan biridir. Babasının vahşice öldürülmesinden sonra Nick babasını bu hale getiren teşkilata karşı bir intikam yemini eder. Hong Kong’un sokaklarında saklanan Nick uzun yıllardır insanlar üzerinde çeşitli deneyler yapan ve “Bölüm” adı verilen bu teşkilatı dize getirmek için kendisi gibi özel yeteneklere sahip kişilerden oluşan bir takım oluşturur. Bu takımda olan Cassie Holmes (Dakota Fanning) geleceği görebilen 13 yaşında bir kızdır. Nick ile Cassie, Alyssa English (Camilla Belle) adındaki bir kızı bulmaya çalışırlar. Bu kız insanların düşüncelerini istediği gibi kontrol edebilen çok özel biridir. Fakat “Bölüm“ün acımasız ajanı Henry Carver‘a (Djimon Hounsou) karşı koymak hiç de kolay olmayacaktır.

Push   (2009)

• Konusu Heroes dizisi gibi bir şeye benziyor.
  • Ben begenmedim, cok rutin olmus.
    Heroes senaryosunu film yapmislar, birazda X-men katmislar.

Yaraticilik 0.
  • bence orjinal olmamış
  • Heroes çakması olması kötü olduğu anlamına gelmez üstelik bu tarz konulu filmler herzaman izlenbilirliği olan filmlerdir kısacası ben severek izlerim üstelik Dakota Fanning var bu ufaklık inanılmaz bir yetenek gerçi pek ufak sayılmaz artık 14 yaşında...

Push   (2009)
  • Poster yayınlandı.

Push   (2009)
  • güzel bir filme benziyor.. harbiden fragman mükemmeldi müziklerde öyle
  • Severim böyle görsel efekt yapımlarını.
    Dünyanın Durduğu Gün'ü sevmedim gerçi, o da senaryosu çok cılız ve sıradandı.Ama Keanu Reeves var diye filme 10 / 2 verdim.
    Bu da öyle çıkmasın da...
  • 6 şubatta çıkıyor.

Hd fragman...

http://www.apple.com/trailers/independent/push/index.html
  • Dakota Fanning şU TOM CRUSE (DÜNYALAR SAVAŞI) Fİlmindeki kızı rolündeki değilmi

Push   (2009)
  • Konusu ilgi çekici filmin.

Chris Evans Severim Zaten kızlar da sever. ( Bknz : kızla gidilcek film )

Dakota da yine kapmış rolü

Daha ne olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

Dakota Fanning şU TOM CRUSE (DÜNYALAR SAVAŞI) Fİlmindeki kızı rolündeki değilmi

Push   (2009)

Evet o

• Dakota güzel bi rol almış cidden.

konusunda hoşuma gitti gibi bişey tercih edicem
  • AnimoSity

Evet filmin Fragmanını izleyince şarteller yandı benim..Bu kızda maşşalah güzelleniyo git gide
  • quote:

AnimoSity

Evet filmin Fragmanını izleyince şarteller yandı benim..Bu kızda maşşalah güzelleniyo git gide

Allah sahibine bağışlasın diyelim hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimoSity

quote:

AnimoSity

Allah sahibine bağışlasın diyelim hocam

Evet kardeşim allah sahibine bağaşlasın TR,Vatandaşı olup bir müslüman olarak A.B.D LOS ANGELES YAda New york Ta yaşlanıp Ölmek isterdim Yurdum güzel ama ŞU hollwod gÜZELLERİDE Bİ BAŞKA GÜZEL

• quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

Ben begenmedim, cok rutin olmus.
    Heroes senaryosunu film yapmislar, birazda X-men katmislar.

Yaraticilik 0.

Dostumun yorumu yeterlidir
  • alıntı yaparken resimleri de almayın
  • quote:

Dakota Fanning şU TOM CRUSE (DÜNYALAR SAVAŞI) Fİlmindeki kızı rolündeki değilmi

Push   (2009)

Ne kadar büyümüş bea bu filmde de süper oynamıştı yaşına rağmen yetenekli

• @Nike

yaşa rağmen yetenek diye bişey olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.