Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
2
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda

quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

demeye gerek yok kaybettim

napacaz arkadaşlar..kimden isteyecez yenisini???

Hocam ne yaptınız nasıl hallettiniz bu alıcı işini? Bende kaybettimde.

garantiye gönderdim. bir sürü arızza söyledim. epey tartıştıktan sonra ürünü komple yenisiyle medimarktan bana gönderdiler.

merter elektornikte nano alıcı varmış ..garantiyi veren firmada yokmuş.. öyle dediler.. garantili mal oluncada logitech bir telefonla göndermiyor.. garantiye sağlayan firmayı arayın diyor...
  • Bu mouse u bulabileceğim bir yer var mı?
  • nono alıcısını PC görmüyor artıkne yapmalıyım ??
  • merhaba bende bu üründen almak istiyorum.Şuan kullandığım logitech m305 ellerim küçük oldugundan modeli elimi çok yoruyor.acaba bu modelde çok şişkin midir ? yani beni gene yorar mı ? teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: roadrunner07

merhaba bende bu üründen almak istiyorum.Şuan kullandığım logitech m305 ellerim küçük oldugundan modeli elimi çok yoruyor.acaba bu modelde çok şişkin midir ? yani beni gene yorar mı ? teşekkürler şimdiden

ürün mükemmelll...
    tek eksiği var tambur tüşu yok...

2 adet var bendee
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

nono alıcısını PC görmüyor artıkne yapmalıyım ??

connect programını indir ve ordan tanıtt..

olmazsa garantiye gönder
  • arkadaşlar hepsiburada.com'dan 2010 yılında vx nano almıştım; çift tıklama sorunu var; logitech m. hizmetlerine sordum; garantiye verin dediler. 3 tane de distr. ismi verdiler. benim garanti belgem kaybolduğundan hangisi bilemiyorum; garanti belgesini kaybetmemiş olan bir arkadaş aydınlatabilir mi beni?
  • Bi 6 aylığına askere gittik geldik mause pert olmuş. Kullanan kimse de olmadı. Pil takınca calışıyor ama içindeki optik tarama yapmadığından mause kullanılamıyor. Sorunla ilgili bir bilgisi olan var mı? Yoksa direkt garantiye mi göndereyim:)
  • Çift tıklama sorunu deli ediyor beni. Yok mu bir çözümü? Fırlatacağım bir gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Çift tıklama sorunu deli ediyor beni. Yok mu bir çözümü? Fırlatacağım bir gün.

benimde çift tıklıyordu. garantiye gönderdim. geldiğinde her tarafı çizik yara bere içerisindeydi. ben logitech'i arayıp üründen memnun olmadığımı belirttim.

anywhere mx gönderdiler. elimdeki mouse'da bende kaldı. sonra gelen mouse da alttaki pedin biri diğerlerinden yüksek çıktı, tekrar aradım yine bir tane daha gönderdiler. o yükseklikte, pedin altındaki vida yamuk takılmış ondan yüksekteymiş. sıkınca düzeldi.

elimde 1 tane vx nano, 2 tane anywhere mx mouse oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

benimde çift tıklıyordu. garantiye gönderdim. geldiğinde her tarafı çizik yara bere içerisindeydi. ben logitech'i arayıp üründen memnun olmadığımı belirttim.

anywhere mx gönderdiler. elimdeki mouse'da bende kaldı. sonra gelen mouse da alttaki pedin biri diğerlerinden yüksek çıktı, tekrar aradım yine bir tane daha gönderdiler. o yükseklikte, pedin altındaki vida yamuk takılmış ondan yüksekteymiş. sıkınca düzeldi.

Garantisi bitmiştir benimkinin. Nasıl anlatayım durumu? İlla bir yere gönderin falan demezler herhalde?
  • Şu mouse u bir bulamadım
  • Bu urun uretimden kalkali yil oldu.
  • quote:

quote:

Yaptiginiz hos degil. Zaten bu ve bunun benzeri orneklerden dolayi artik Logitech, Turk kullanicilara yardimci olurken zorlaniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyco

quote:

quote:

Yaptiginiz hos degil. Zaten bu ve bunun benzeri orneklerden dolayi artik Logitech, Turk kullanicilara yardimci olurken zorlaniyor.

ben hoş birşey mi dedim. bakmayın güldüğüme.

ilk ürün servisten döndüğünde altındaki pedler parçalanmış tuşlar eskisi gibi randımanlı çalışmıyordu. arayıp şikayet etmek en doğal hakkım. onlarda yeni ürün gönderdiler.

gelen üründe de sorun vardı yere tam temas etmiyordu, kullanımını zordu.

arasammı aramasam mı diye düşünürken, utanarak aradım. tekrar aramak zorunda kalıyorum ama dedim adam da olurmu öyle şey bu sizin hakkınız dedi. ürünün fotoğraflarını gönder dediler. gönderdim. incelediler tekrar başka ürün göndermişler. ben onlara ürün gönderin demedim. sonra altındaki pedi kaldırınca vidanın montajlama sırasında yamuk takıldığını gördüm. çıkarıp tekrar takınca düzeldi.

ama çoktan adamlar ikinci ürünü göndermişti. geri gönderebilirdim ama yapmadım. bu konuda hatalıyım.
  • bu mause'den nerede bulabilirim şimdi uygun fiyata?

birde pil göstergesi bulunuyor mu?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner.r -- 2 Aralık 2012; 15:42:14 >
  • merhaba sol tuş arızası bende de var bazen çift basıyor bazen de hiç basmıyor.garantisi bitti.içini açıp temizlemeyi filan düşünüyorum.pillerin orda vidaları var.bu sorunun çözümü var mı?
  • arkadaşlar cihazı açtım ama sol tuşu kırdım elimde kaldı.şuan sol tuş hiçbir şekilde çalışmıyor.bende soldaki ok tuşlarına sol tuşu atadım.sol tuş sorunu olanlar ok tuşlarına atasınlar sakın içini filan açmayı düşünmeyin ince ayar gerektiriyor.içindeki bakır çok hassas.telef edersiniz mouse u şimdilik böyle kullanıcam.mouse öneriniz var mı bunun gibi?
  • Benim Vx Nano mevta oldu. Sağolsun ithalatçı Penta hiçbir şekilde müşteriyi umursamıyor. Bazı arkadaşlar Anywhere Darkfield ile değişim yapabilmişler benim girişimlerim sonuçsuz kaldı. Stoklarında mevcut değilmiş vs vs. Keşke garanti kapsamında Logitech'in kendisine gönderseydim. Müşterinin mağduriyetinin giderilmesi konusunda ithalatçı firmalardan ve Vatan gibi hiçbir şekilde müşteriyi tınlamayan firmalardan daha duyarlı davranıyorlar. Olur da ürününüz arızalanırsa direkt Logitech firmasıyla irtibata geçin. Bugün gittim 109 liraya Anywhere Darkfieldimi aldım. Kullanım olarak eksiği yok fazlası var. Tavsiye ederim. Olur da ilerleyen dönemde arızalanması gibi bir durum söz konusu olursa Logitech ile irtibata geçeceğim. Vatanın da ithalatçı firmaların da canı cehenneme. Müşteriyi oyalamaktan git gel yaptırmaktan başka bir şey bildikleri yok.
  • Artık satılmıyor sanırım bu ürün. Aramadığım yer kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.