Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
2
Favori
66.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blu_Ray

quote:

Orijinalden alıntı: kopuq61

quote:

Bende Mouse'u hepsiburadadan yeni aldım. Tasarımı inanılmaz şık ve çok kaliteli bir ürün. Hassasiyet üst düzeyde. Mouse 1 metreden bile rahatlıkla çekiyor.
    Yalnız benim sormak istediğim birşey var. Benim ürün kutumdan, tuşları kombine etmek ve pil göstergesini falan görmek için maalesef yazılım CD'si çıkmadı.
    Eğer indirebileceğim bir site bilen varsa, bilen biri buraya link koyabilir mi? İşletim sistemim Windows 7 Ultimate 64 bit.
    Bir de şunu sormak istiyorum. Pil yatağını açınca orada küçük kırmızı, hafif basılabilen tuşa benzer bir şey var. Üzerinde kaset çalarlardan bildiğimiz "eject" tuşundaki simgeden var.
    Bu tuş ne işe yaramaktadır. Aydınlatırsanız çok sevinirim. Alan ve kullanan arkadaşlara hayırlı olsun...

Kardeşim o tuşun olduğu yerde nano alıcıyı koymak için bir boşluk var. O tuş nano alıcıyı oradan çıkartmaya yarıyor. Büyük ihtimal sende oem ürün almışsındır oem ürünlerde cd çıkmıyor bende de çıkmadı. Böyle ufak bir pakette geldi benimkide.

Anladım. Cevabınız için çok teşekkürler. Evet, ürün OEM olarak geldi. Fiyatı çok uygun şuan, %65 indirimde. 50 liraya aldım. İndirim hala devam ediyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-vx-nano-laser-oem-mouse-910-001172/ProductDetails.aspx?productId=bd65888&categoryId=52

Hala almak isteyen varsa elini çabuk tutsun derim. Yalnız OEM ürün için CD verilmemesi garip. Yinede internette bu ürünün yazılımının olduğunu düşünüyorum..
    Bulabilirsem linki paylaşırım, bulamazsam da umarım bilen biri paylaşır.

http://www.logitech.com/en-gb/428/3271?section=downloads&bit=&osid=-1&other_downloads=0

İşletim sistemini seçerek programları indirebilirsiniz.

• Evet programın adı Logitech SetPoint'miş. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şimdi mouse'umu istediğim şekilde konfigüre edebilirim.
    Bende sözümde durup hemen linkleri yazıyorum. Elinde link olmayanlar programı buralardan indirebilirler:

32 BIT Sistemler için direk yükleme linki:

http://www.logitech.com/pub/techsupport/mouse/setpoint620.exe

64 BIT Sistemler için direk yükleme linki:

http://www.logitech.com/pub/techsupport/mouse/setpoint620_x64.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blu_Ray -- 7 Haziran 2011; 1:43:00 >

• quote:

Bende Mouse'u hepsiburadadan yeni aldım. Tasarımı inanılmaz şık ve çok kaliteli bir ürün. Hassasiyet üst düzeyde. Mouse 1 metreden bile rahatlıkla çekiyor.
    Yalnız benim sormak istediğim birşey var. Benim ürün kutumdan, tuşları kombine etmek ve pil göstergesini falan görmek için maalesef yazılım CD'si çıkmadı.
    Eğer indirebileceğim bir site bilen varsa, bilen biri buraya link koyabilir mi? İşletim sistemim Windows 7 Ultimate 64 bit.
    Bir de şunu sormak istiyorum. Pil yatağını açınca orada küçük kırmızı, hafif basılabilen tuşa benzer bir şey var. Üzerinde kaset çalarlardan bildiğimiz "eject" tuşundaki simgeden var.
    Bu tuş ne işe yaramaktadır. Aydınlatırsanız çok sevinirim. Alan ve kullanan arkadaşlara hayırlı olsun...

Usta ben de hbden sipariş verdim bugün. Sen verirken süper hızlı gönderide miydi? Kaç günde ulaştı sana? Bu aralar yaptığım 4 alışverişte de hb baya bi sıkıntı yaşattı da ulaşım süresi konusunda üstelik 3 tanesi süper hızlı gönderi yazarken.

• ürünü almayı düşnüyorum ancak konu içindede tam olarak bir cevap göremedim. bu mouse acaba PC - MASAÜSTÜ için de uygunmudur? sorun çıkarmadan çalışırımı?
  • ellerine sağlık
  • Ürün çarşamba günü elime geçti. Gerçekten güzel. İncelemesiyle yardımcı olan arkadaşımıza teşekkür ederim. Alacak arkadaşlara tavsiye, bu fiyata kaçırmayın. Scroll tuşu ilginçmiş hakkaten

@hikayeci51

Çalışır tabi sıkıntısız kullanırsın. Arkadaşların notebook için demesi boyutundan kaynaklanıyor ama o kadar küçük bir fare de değil. Eğer sadece buysa sıkıntı hiç düşünme al hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 17 Haziran 2011; 8:02:59 >
  • Arkadaşlar hepsiburada oem olarak satılıyorya. Onun yanında masaüstü için uzatma kablosu ve kılıf çıkıyor mu? Ayrıca hepsiburada fiyatı 141 liradan 54 liraya indirdik diye satıyor valla. Ürün 4 sene önce çıktığında bile 150 liraydı.
  • Evet çıkıyor. Normal kutu içeriğinde ne varsa (cd hariç) hepsi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtezacan

Evet çıkıyor. Normal kutu içeriğinde ne varsa (cd hariç) hepsi var.

Teşekkürler.
  • Logitech SetPoint'te yazdığına göre farede 8 tuş var ve 7./8. tuşlar right/left scroll işi yapıyor. Yani sayfayı sola ve sağa doğru tarıyor. Ben aylardır farenin böyle bir özelliği olduğunu hiç fark etmedim. Yarım saattir uğraşmama rağmen de sayfayı yatay olarak taramayı başaramadım. Bu özelliği kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: def-50

Logitech SetPoint'te yazdığına göre farede 8 tuş var ve 7./8. tuşlar right/left scroll işi yapıyor. Yani sayfayı sola ve sağa doğru tarıyor. Ben aylardır farenin böyle bir özelliği olduğunu hiç fark etmedim. Yarım saattir uğraşmama rağmen de sayfayı yatay olarak taramayı başaramadım. Bu özelliği kullanabilen var mı?

Sola ve sağa doğru taramak nedir?
  • Bu arada çözümü buldum. Tekerleği hafif sağa sola ittirince oluyor. Sağa sola taramayı büyük bir resim açtığınızda deneyebilirsiniz. Nasıl ki tekerleği döndürmek sayfayı yukarı-aşağı kaydırıyor, tekerleği yanlara ittirmek de sayfayı sağa-sola kaydırıyor. Taramak pek doğru bir kelime değilmış aslında.
  • arkadaşlar kutu içeriğindeki "Masaüstü USB uzatma kablosu" ne işe yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

arkadaşlar kutu içeriğindeki "Masaüstü USB uzatma kablosu" ne işe yarıyor

Eğer alıcıyı rahat takıp çıkarmak istiyorsanız ve kasanın arka tarafı uzanamayacağınız bir yerde ise onu uzatma kablosu ile kullanmanıza yarıyor, ayrıca herhangi bir ürün için uzatma kablosu olarak da kullanabilirsiniz tabii ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: def-50

Logitech SetPoint'te yazdığına göre farede 8 tuş var ve 7./8. tuşlar right/left scroll işi yapıyor. Yani sayfayı sola ve sağa doğru tarıyor. Ben aylardır farenin böyle bir özelliği olduğunu hiç fark etmedim. Yarım saattir uğraşmama rağmen de sayfayı yatay olarak taramayı başaramadım. Bu özelliği kullanabilen var mı?

Sola ve sağa doğru taramak nedir?

Zavazingoyu kullanmaya başlayalı 4-5 ay oldu gayet memnunum. Bahsettiğin fonksiyon tuşları aslında daha fazlasını sunuyor. Arkadaşın bahsettiği gibi taramak çok açıklayıcı birşey değil. Zaten pek bir fonkisyonu da yok sağa sola taramanın. Fotoğrafın boyutu büyütüldüğü zaman veya kaydırma çubuklu web sayfalarında belki işlevsel olarak kullanılabilir. Bunların dışında normal kullanıcılar için pek fonksiyonel değil. Ama grafikerlerin veya bu tuşlara farklı fonksiyon atayacak kişilerin işine yarar gibi.
    Şahsen scrooldaki bu saga-sola tarama olayını back-forward olarak atadım ben. Sola doğru dokunduğumda herhangi bir web tarayıcı veya normal explorer'da geriye çok pratik bir şekilde gidebiliyorum. Aynı şekilde back-forward ile hızlı bir şekilde klasörler arasında gezinebiliyorum... Tavsiyem bu tuşu bu şekilde kullanmanız Şahsen baya pratik oluyor.
    Sol altta kalan back-forward tuşlarına ise zoom-in ve zoom-out tercihlerini atarsanız grafik programlarında baya kullanışlı oluyor. Kısacası tüm bu ve buna benzer fonrksiyonları, hızı ve şıklığıyla gerçekten verilen paranın hakkını alıyorsunuz. Tuttum bu logitech'in bu ürününü.

• arkadaşlar bende yeni aldım bu ürünü fakat ortadaki ortadaki rool yada hiç durmuyor tekerlek gibi dönüyor siz de de aynı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoksk

arkadaşlar bende yeni aldım bu ürünü fakat ortadaki ortadaki rool yada hiç durmuyor tekerlek gibi dönüyor siz de de aynı mı

O tekerleğe bastırın. Çıt sesini duyduğunuzda normal şekilde dönecektir.
  • 1 yıldır vx nano kullanıyorum fakat farenin scrollu bozuldu.kendi kendine yukarı aşağı gidiyor ve bazen hiç çalışmıyor.bu sorunu yaşayan oldu mu? ilginç olan babamda da v450 vardı onda da aynı sıkıntı var
  • 6 ay oldu bir sorun yok. Garantisi dolmadıysa yolla gitsin garantiye.
  • nano 3 ayını dolduru ve bu sabah itibariyle,

USB DEVICE RECOGNIZED hatası almata başladı.

3 farklı w7 de denedik hepsinde aynı hatayıo alıyor. Son olarak xp de denedik aynı hatayı alıyor.

Önerisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.